» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
21 / 22
»»

Red_Mamba ::

sem nastavil mape, na headshotu moram še popravit skripto ker vrže na stopwatch mode, al pa kar silly_ctf mapo skenslam
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

dejanslo ::

Na Windows 7 me še zmeraj kicka zaradi unknown API :'(. Sem probal te fixe, ki jih najdeta google in youtube, vendar le po tistem s pbsvc in pbsetup zadeva randomly dela, po rebootu pa sploh več ne. Rešitve?
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

barelyLegal ::

Men sicer na win 7 dela lepo. Downloadal sm si minimiz0r. medtem ko pri hl2 lepo preklop na desktop, pr enemy territory ne. ob preklopu se neki nardi, vidi se namreč miškin kurzor od winsov, zvok izgine, kot da bi bil na desktopu, samo da nisem; v ozadju se še kr suče igra.

any ideas?
Error

Kenpachi ::

Pozabi ta minimiz0r, alfa in omega Q3E iger je http://www.filefront.com/4420160/Q3E-Mi...

Preverjeno deluje odlično na vseh Windowsih.
Zaraki Kenpachi.

barelyLegal ::

kenpachi: first I was like "YEAH! ^^" then I was like "damn :\"

isto faila kot minimiz0r. pojavi se kurzor od miške, zvok zgine, ampak še kr sm v igri. oz. nekje med desktopom (sound + miška) in igro (aktivna slika)

edit: zanimivo je, da ko sem v glavnem meniju, delata oba minimajzerja. ko se pa connectam na kak server, pa noben več.
Error

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

Hm, čudno... Meni deluje res, pač preverjeno :D

Poglej če imaš tisto vklopljeno a la dynamic resolution in te fore (izklopi).
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

barelyLegal ::

ja, itak mam to izklopen. sj je tk po default tut.. ne vem več ka bi lahk blo.. driverji al ka? :\ kak bi to preveru
Error

Kenpachi ::

Nimam pojma... Kaj pa če probaš kak compatibility mode?
Zaraki Kenpachi.

računalnik ::

Če bi pa slučajno koga zanimal zakaj mu po lal tko za desetinko na vsake 2 sekundi zašteka na win7 je pa to zato, ker mate navadno verzijo inštallirano. Poiščite za wolfenstein enemy territory ultimate installer pa bo delal :D

]Fusion[ ::

še obstaja kaki dober server browser za to? nekaj časa nazaj sem probal pa sem obupal, ker mi je za vsak server 100 stvari dol potegnlo :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Heisenberg ::

tole pa je že star špil :)

ima kdo kak download link da probam ponovno malce šicat švabe ? :)

Shkorc ::

lol me prov firbec daje, kaj se je zgodil z vsemi klanovci, ki so včasih nažigal ET: Insane, Purani, AllBadi, MadDogsi, SWATI etc. Good old times! 8-)

Me kar malo nostalgija prime, ure in ure, ki smo jih preživeli na ventrilotu, drilali taktiko, aim za headshote ki so delali TIN TIN, trick jumpe, stopinje in kompas na mortarju etc.

69charger ::

Se zmenimo pa gremo enkrat igrat :P
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

dezman ::

ja lahko bi šli kakšno

polde66 ::

Ma sem vedu da eni ne morjo bit tolk hudi brez goljufanja
polde

Roadkill ::

Shkorc je izjavil:

lol me prov firbec daje, kaj se je zgodil z vsemi klanovci, ki so včasih nažigal ET: Insane, Purani, AllBadi, MadDogsi, SWATI etc. Good old times! 8-)

Kaj se je zgodil.... nehal s(m)o špilat. Jaz trenutno BF3 nažigam :)
Ü

polde66 ::

Oj,
sm na t-2 netu in nimam dostopa do ET serverjev že kak teden in pol. Je kriv T-2 ali kakšna druga napaka?
polde

OmegaBlue ::

Samo v primeru da imaš "visoka varnost" paket. Drugače išči probleme pri sebi.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

polde66 ::

Poiskal sem vse možnosti pri sebi pa ne najdem rešitve. Še kdo odšpila zadevo preko neta? Pridete gor?
polde

RokX ::

Ni težav na tvoji strani. Problem je ker evenbalance/punkbuster po novem ne podpira več Wolfenstein - Enemy territory igre. Tudi glavni serverji, ki ti vračajo listo aktivnih serverjev ne vem točno če so še aktivni.

Nimaš kaj igra je že nekoliko stara.

Najboljše da si malo prebereš tu http://etkey.org.

Sam igram večinoma na dveh serverjih:
Kdor kuha ta nekaj zakuha

hav0c ::

Oj! Se nekako nikoli nisem registriral tule (ceprav sem spremljal), ker je bil se irc v obratovanju...
Me je pa danes malo nostalgije zagrablo :D Sej veste kako to, fragmuviji itd.

Bi bilo fino malo slisat kaj se dogaja z bivsimi pub nazigalci (in clanovci)! Ali ste cisto pozabli na ET...

Imam v spominu kar nekaj nickov, ko smo vsak dan se klali. Glista, redMamba, h00ligan, komandant stane... Mislim da kapputtnik al zmeda al nekdo je celo bejba :D

No, ce se me kdo spomne iz tistih casov, sem "sl0|Hav0c", "Inferno", (mislim da "madmaw" enkrat vmes), pa v S.W.A.T sem bil "Dr4g00n" (otrok pac... stevilke so ble kul). Pa vedno sm bil svab. Nisem ziher zakaj.

Ce je kdo iz stare pub bande, pozdrav!

Kenpachi ::

Hmnjeh, že miljardo let nisem igral... Sem šaltal na Battlefield 3, ki je na podobno vižo kot ET, sam da je (pre)več vozil zraven.

Never liked the vehicles. Razen v ET, so bli fajn tanki, vlakci in podobno, dobra gameplay mehanika za doseganje cilja in frantične boje :)

Mam še celo nekaj demotov na mašini. A se še kaj igra tole?
Zaraki Kenpachi.

hav0c ::

Jaz niti nisem imel časa, da bi še toliko igral ET kot tista leta. Ko sem pa končno počekiral zadevo pred kakšnim letom je šlo pa vse v p****.
Boti so IMO totalno unicili serverje. Tudi slovenskih nisem uspel najti (ce sploh se kaksen obstaja). Da pa ne govorim o skillu, ki je zdaj moj nikakav :D

Ravno to je blo tisto, bitke za uno ulco po keri gre truck v gold rushu... Bli dobri cajti, ni kej!
Noben spil razen quake (na kerem je ET itaq narejen) ne seze do kolen ET fps gameplayu. Ze samo ce se ne da strafat kot v ET, ni za igrat :)
Pa, ko si omenil vozila, lej ETQW... Po moje se ni prijelo ravno zato ker je gameplay ratal pocasnejsi. Pa nabasali so notri kup nepotrebne masinerije.

Ce mam kaj casa skocim v quake live obcasno.

BTW, demote mas? Iz kerga casa? Ko so bli SWAT, THC pa ta folk? Bi za futrat nostalgijo blo cist ludo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hav0c ()

mailer ::

Odkar so jim odrekli podporo pri PB-ju je igra praktično zamrla.

hav0c ::

Uff mater, pa kokr vidim za ETQW tudi! Skoda, tudi ce ne igram redno je lepo vedet, da zadeva se tece... Zdaj pa tole.

Ce ima kdo kake pub posnetke (prefferably iz omenjenega obdobja), bi bil tako prijazen pa ruknil za zloadat? :D

Kenpachi ::

Hm.

Nimam lih vseh opisnih imen filenamov (so datumi), tako da bi si moral vzet cajt pa pogledat...
Zaraki Kenpachi.

hav0c ::

No, ce mas kdaj kej casa pa se ti lub pobrskat, please do! Bi blo res lepo met to for old times sake. Ni vazn kaj, screenshoti, posnetki, karkoli, sam da bo ostal neki od ET-ja za "arhiv" :)
Hvala ze vnaprej, ce ti rata nagrabit kaj skupaj.

PS: Pa ostali tudi, ce ma kdo kaj shranjenega, do share please :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hav0c ()

Roadkill ::

nicki: Glista / roadkill / allbad|rEvolution

Those were the days :)
@hav0c: Od naštetih nickov se še najbolj spomnim Inferno, ko smo se lovili po pubih.

Dve leti nazaj sem še kako odigral, zdaj pa res ne več.
Prav tako sem se malo lotil BF3, ki je OK, ni pa to ET. :)

Predlani sem zgrožen ugotovil, da sem zgubil svoj CFG. Ampak sem ga imel napisanega v 15ih minutah :)
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Roadkill ::

En najljubših RTCW muvijev. Od 6:00 naprej:

Ü

hav0c ::

@Glista: O! Lepo te videt/spoznat se izven arene :D
Nevem zakaj si mi ravno ti tako ostal v spominu. Nekak sem takrat imel filing, da vedno ko si bil online sva bla prva v unem tunelu po prvem allied command postu v oasis(js svab ti amerikanc) in sm skor ze pisu score, kokrat je kdo koga pihnu tm not :)) Res good times ni kej! Tok pogresam.

Sej pravim, sem se vrnil se na kako rundo na enem nemskem serverju, pa je bilo vse kmalu zabasano z boti... Zdaj pa tako ali tako ni casa in se vse bolj obraca v kreiranje iger, kot pa igranje samo ;)

Okol cfgjev pa, fun fact, jih nisem nucal skoraj cel cajt slo ET scene. Vpisal sem notri za fov, pa brightness sem spremenu to pa je za dlje casa blo to :) Sele kasnej sem se igral z cfgji in tistimi res hardcore tweaki. Me zanima kako bi sical, ce bi ze prej poskusu te "soft-cheate" :D

@fragmovie, Nice! Ceprav me kar malo stisne, ko gledam, zdaj ko vem da je ET vec ali manj koncal svoje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hav0c ()

b00mer ::

Zdravo

Sem tudi js vcasih prespilov RTCW ET po cele noci :)

Zdele sm poinstalirov in bi se rd skonektov na server (prva stran, ki jo je predlagal RokL). Problem je sledec (tudi na win7 sem ga imel zato pac nisem igral..)
Igra se skonekta na server zacne downloadt pk3 fajle in potem se dobesedno vrti v zanki in nikoli ne pride v igro.

nq/z_kv_sound ....9kb
nq/z_kwsound...12mb

in tako preskakuje iz enega fajla v drugega zdownlovda pa nic. Naj omenim se da je na zacetku neki dll-jal.
Podoben problem sem imel tudi na drugih serverjih.

Zdej me diskonektal, zaradi missing packages

b00mer je izjavil:

Zdravo

Sem tudi js vcasih prespilov RTCW ET po cele noci :)

Zdele sm poinstalirov in bi se rd skonektov na server (prva stran, ki jo je predlagal RokL). Problem je sledec (tudi na win7 sem ga imel zato pac nisem igral..)
Igra se skonekta na server zacne downloadt pk3 fajle in potem se dobesedno vrti v zanki in nikoli ne pride v igro.

nq/z_kv_sound ....9kb
nq/z_kwsound...12mb

in tako preskakuje iz enega fajla v drugega zdownlovda pa nic. Naj omenim se da je na zacetku neki dll-jal.
Podoben problem sem imel tudi na drugih serverjih.Na njihovi strani nimojo nobenih moznih dlljov razn et 2.60b
http://www.vereinte-nationen.de/kw_joom...


Zdej me diskonektal, zaradi missing packages

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b00mer ()

hav0c ::

@Glista: Pogledal do konca muvi, to je brilliant :D Me spomne na dneve, ko se je celemu serverju utrgal in smo se sical samo z granatami npr. :))

Kenpachi ::

Jaz sem bil RedArmy (e^, sth, LP, div!ne|Jesus, skylla|Komunistus)...

Oziroma Vorti na publicih :)
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

Vesoljc ::

Kenpachi je izjavil:

Jaz sem bil RedArmy (e^, sth, LP, div!ne|Jesus, skylla|Komunistus)...

Oziroma Vorti na publicih :)


skylla a? :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Kenpachi ::

Yup
Zaraki Kenpachi.

]Fusion[ ::

Bil na publicih in vsepovsod tak kot tu: Fusion :) Drugače pa bil nekaj časa v OF clan-u če se ga kdo spomni...
Se pa spomnim najbolj Jakazc-a, je tudi neke mastne denarje zaslužo na quake con menda...
Prešaltal pa iz FPS na bolj MMO, RPG variante... Stari smo že :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

hav0c ::

No sej nekaj folka pa je se tukaj! :D

@Kenpachi: RedArmy se spomnem (ravno tako e^).
V bistvu mi je zdaj cisto ven udarilo, vsi nicki itd. Mrawla, Dewiced (a ni on v bistvu laufal slo sceno?), teal'c, th0r, eMarek, dejanslo, Virus (=THC=)... aja pa Bamf (nekaj takega). Vsi smo mel svoje dneve k smo razturili server, samo ta tip je bil pa od sile... Je kdo od vas to? :D

@Vesoljc: a si to ti w3solc?

@Fusion: itaq Fusion, OF. Vedno sem sklepal da je osvobodilna fronta. Je? Mene je pa takrat Lineage2 potegnil od ET-ja. Stari ja... se spomnem, da sem se hodil v quake3 vadit aim, potem pa pristal na MMO-ju.;((
Pa zdi se mi znan tale Jakazc, ceprav bi clovek mislil, da je poljak.

dejanslo ::

o/

Igram že dolgo ne, čeprav inštalacija nekje na desktopu še obstaja ;) Zdaj se 1x na letu na LANu izživljamo s q3arena, ker nas je za ET premalo.

Sicer ni ET fragmovie, je pa iz tistih časov (ne vem več, kje sem ga dobil):
superboyy_quake3_shortmovie.avi
There`s More Than One Way To Do It

matter ::

Hirntot še kar laufa kot vidim na spletu:
http://www.hirntot.org/

Sicer pa sem sam igral tudi kar nekaj tega. Včasih v decemberskih časih sem začel, potem pa nekje do februarja. Mi je blo všeč na Hirntotu ko so imeli božično/novoletne fore (granate so ble kepe, vojaki so imeli božične kape ....). Še donator sem bil tam :)

Nicki: matter, chewie, svon...

Me kr vleče, da bi spet mal zašpilu.

Je pa zame najboljši online špil. Igral pa sem Q2, Q3 in potem ET. Objective based gameplay, ki je narejen ravno pravilno (ne previlike mape, vse se odvija okoli večih ciljev ...).

@dejaslo: Smo s Superboyem skupaj špilali v puranih :), z Jakazc-om pa v Insanih.
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

pimqek2 ::

Nekateri še igramo občasno.

Pridite kaj v nedeljo na ROX server:
http://et.splatterladder.com/?mod=serve...

Pozno popoldne do kakšnih 2 vjutro je vedno polno, kasneje se preselijo na USA server. Public fun server, tako da ni sile če vam aim malo nagaja.

xy! ::

b00mer je izjavil:

Zdravo

Sem tudi js vcasih prespilov RTCW ET po cele noci :)

Zdele sm poinstalirov in bi se rd skonektov na server (prva stran, ki jo je predlagal RokL). Problem je sledec (tudi na win7 sem ga imel zato pac nisem igral..)
Igra se skonekta na server zacne downloadt pk3 fajle in potem se dobesedno vrti v zanki in nikoli ne pride v igro.

nq/z_kv_sound ....9kb
nq/z_kwsound...12mb

in tako preskakuje iz enega fajla v drugega zdownlovda pa nic. Naj omenim se da je na zacetku neki dll-jal.
Podoben problem sem imel tudi na drugih serverjih.

Zdej me diskonektal, zaradi missing packages

b00mer je izjavil:

Zdravo

Sem tudi js vcasih prespilov RTCW ET po cele noci :)

Zdele sm poinstalirov in bi se rd skonektov na server (prva stran, ki jo je predlagal RokL). Problem je sledec (tudi na win7 sem ga imel zato pac nisem igral..)
Igra se skonekta na server zacne downloadt pk3 fajle in potem se dobesedno vrti v zanki in nikoli ne pride v igro.

nq/z_kv_sound ....9kb
nq/z_kwsound...12mb

in tako preskakuje iz enega fajla v drugega zdownlovda pa nic. Naj omenim se da je na zacetku neki dll-jal.
Podoben problem sem imel tudi na drugih serverjih.Na njihovi strani nimojo nobenih moznih dlljov razn et 2.60b
http://www.vereinte-nationen.de/kw_joom...


Zdej me diskonektal, zaradi missing packages



To se tudi meni vcasih zgodi, probi se veckrat conectat na server pa ti bo snelo vse file. Sta pa to odlična serverja, en vedno poln in brez botov.

83.141.24.110:27960
83.141.24.111:27960

Kenpachi ::

@hav0c:
Cela frka... Ne vem če mi bo sploh kaj ratalo pregledat, lahko ti pa uploadam pač celo kolekcijo tistega, kar se je ohranilo demotov... Ne odgovarjam da nubovstvo v njih :D
Zaraki Kenpachi.

Blinder ::

1. install ET
2. install 2.60 patch
3. install 2.60b patch - ne zamešat vrstnega reda.
*enable punkbuster
**rad vrže na nizko resolucijo ob novem zagonu, pred igranjem preveri nastavitve resolucije zaslona

še je serverjev z 20 30 real igralci za et 2.60b
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hav0c ::

Yo! Sem malo odklopil vse distrakcije v izpitnem obdobju, ker me drugace taki in drugacni spomini cisto s tira speljejo... :)

@dejanslo, ja q3 je kr zabaven za LAN, sploh ce se da komu nastavit freeze rail... Je pa kolega ravno danes omenil, da majo pri njemu v sluzbi organiziran LAN in igralo se bo... ET. \o/ Je kdo od vas v cosylabu slucajno? :D

@matter, ja hirntot je pa res old! pa vedno je blo neki ja... A niso dajal tut druge zadeve gor? Zombie tematika itd. Pa tocn to je tist, k smo se klal za eno ulico, da se je dalo truck spravit cez :) Ta filing se je nekak izgubil v etqw.

@pimqek, bo treba kdaj! For old times sake.

@kenpachi, ja ja JA! Prosim, karkoli, samo da mi ostane nekaj iz tistih casov. Nekje imam mislim da par screenshotov, to je pa to... dost zalostno. Tko, da ja, ce nalozis kam, do share please!

Trupl0 ::

pa kdo še igra vanila ET?
Razni modi in XP save so meni uničili igro.
If you are going through Hell, keep going !

Vesoljc ::

hav0c je izjavil:

No sej nekaj folka pa je se tukaj! :D
@Vesoljc: a si to ti w3solc?


nope, jest sem kr vesoljc, z zeleno barvo ;)

w3solc je mel mal bolsi aim kot jest... vsaj zdel se mi je tko ko sem nazadnje igral proti njemu :)

se pa z veseljem na kak pub vrzem zadne cajte, da v miru mal zadihas :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Red_Mamba ::

a bo kdo igral dirtybomb od splash damage k pride ven?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Roadkill ::

@Mamba:

Kot prvo jim vsaka čast glede marketinga, precej spremljam FPSje, pa prvič slišim za to zadevo..... ;((
Sprobal bomo, ampak za enkrat nimam prehudih pričakovanj.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

TBit ::

Stari dobri časi :)
Ni boljšega špila kot RTCW in tudi ET (w/o rifle grenade >:D)

b00mer ::

Zivjo

@Mamba:

Sem pogledal gameplay na youtub-u. AWESOME !
Upam, da ne bodo kakali glede weapon-ov (npr. Combat Arms, kjer jih lahko kupujes..)
««
21 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179995 (4718) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451936 (25272) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215056 (8717) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753904 (3272) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378609 (5690) frenk

Več podobnih tem