» »

Mnenja o trgovinah za odkup mobilnikov

Mnenja o trgovinah za odkup mobilnikov

«
1
2

Tony710 ::

Ali obstaja sploh kaksna trgovina za odkup mobilnikov ki ni totalno parazitska in izkoriscevalska?
Pravkar sem jih preklical 6 in prav zgrozen sem nad cenami ki so mi jih ponujali za odkup.
Za nov galaxy j5 bi dali 70 eur.
Za rabljen s6 200 eur.
Za nov s7 edge 450-500 eur.

Res parazitsko, a sami bi jih potem prodajali za tretjino vec. Danasnji preprodajalci tehnicnih izdelkov so postali ze tako pohlepni da ce na izdelek nimajo vsaj 30% profita, sejim sploh ne zdi vredno ubadat.

Me zanima kje vi prodajate telefone (ja na bolhi je prav tako 75% dilerjev ki bi te ozeli do golega) oz. ali obstaja kaksen trgovec ki odkupi telefone za eno normalno ceno, recimo -15% za novega in -50% za rabljenega?

ziga1990 ::

^^ Jaz osebno jih ne prodajam sploh ampak imam delujoče telefone v rezervi.

Glej oni ne kupujejo novih telefonov ampak samo rabljene in tudi oni morajo kaj zaslužiti, če se ne strinjaš z njimi daj telefon na bolho po tvoji normalni ceni.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Tony710 ::

Seveda kupujejo tudi nove ce pa imajo v oglasih napisano "odkup NOVIH in rabljenih mobilnikov po SUPER cenah."
lol

ziga1990 ::

^^ Glej tisto novih piše zato, ker kupci nočejo sprejeti, da takoj ko odpreš paket in prižgeš telefon je že rabljen in ne nov več.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Invictus ::

A te kdo sili tam prodati svoj mobitel?

Bi rekel da ne ... ;).

Je pač hiter keš, če se hočeš znebiti telefona.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Tony710 ::

ziga1990 je izjavil:

^^ Glej tisto novih piše zato, ker kupci nočejo sprejeti, da takoj ko odpreš paket in prižgeš telefon je že rabljen in ne nov več.

Kje pa pise da je paket odprt? Ko jaz recem NOV to pomeni popolnoma nedotaknjen paket, z vsemi racuni zraven.
Zato pa me tako jezi. Saj ce bi bil telefon ze ven vzet ne recem.

ziga1990 ::

^^ glej za njih je vseno rabljeno in nebojo dali -15% za novega, če se ne strinjaš s ceno ga sam prodajaj samo ne bit jezen če nebo kupca
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Amdforce ::

Pozabljas da mora trgovec pribiti ddv ko mobitel proda naprej in ponuditi garancijo....ze sam ddv je 22 plus morebitne okvare ki so mu zamolcane.....
Zracunaj

Tony710 ::

Ampak res ne razumem kako se lahko mobilnik, originalno zaprt v embalazi ter nedotaknjen smatra kot za rabljen izdelek.

Tukaj ste ocitno vsi zelo razumevajoci za prodajalce toda ce bi sami prodajali in klicali okrog, bi se tudi sigurno zgrazali nad odkupnimi cenami.
Saj vem, nihce me ne sili da prodam pri njih toda vseeno se cloveku za malo zdi. Se posebej ko primerjas njihove odkupne cene z prodajnimi.
Povej mi zakaj enaki model s7 edge za katerega bi meni dali komaj 500 eur vidim v njihovi prodaji za 800 eur? Se pravi bi radi zasluzili kar 300 eur na en telefon?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

ziga1990 ::

^^AMDforce ti je ze povedal odkupni ceni dodajo ddv+garancijo pa še nekaj da malo zaslužijo saj njihovi delavci morajo tudi jesti
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Tony710 ::

ziga1990 je izjavil:

^^AMDforce ti je ze povedal odkupni ceni dodajo ddv+garancijo pa še nekaj da malo zaslužijo saj njihovi delavci morajo tudi jesti

Morda sem res trd kar se ekonomije tice zato mi prosim pojasni, kako to da ko jaz prodajam mi mora ddv odbit od cene, ko pa on prodaja naprej pa doda ddv nazaj?
Kako to gre?

fikus_ ::

Nisem ekonomist, tako da se lahko motim, ampak posredniki obračunajo DDV na razliko cene in ne na celotno ceno. Ker je DDV enkrat že bil plačan!
Glede garancije, "skoraj nov" telefon še vedno ima nekaj garancije, pri rabljenem, pa ne verjamem, da ti dajo kakšno posebno garancijo.

jero_no1 ::

Ne vem koliko drži, da morajo trgovine za prodajo rabljenega telefona zaračunat kupcu DDV.
Možno, da je kakšna fora, ali je trgovina sploh zavezanec za DDV ali pa bolj verjetno: trgovec itak nima nikjer zaveden telefon, ker ga je kupu od fizične osebe, se pravi ga proda po sistemu 'keš na roke', kupcu pa sprinta en list napisan v wordu, s katerim lahko pri njem


Sem pred časom v eni trgovini kupil 2 novi komponenti, za kateri je bil obračunan DDV in eno rabljeno, ki je bila na istem računu, vendar obračunana brez DDV.

Avtorju teme: če se ne strinjaš s parazitskimi trgovinami, daj telefon na bolho za pričakovano ceno in upaj na dobrega privat kupca.
Do sedaj sem samo enega prodal oderuškemu trgovcu, ker ni blo zanimanja na bolhi. Ostalo je šlo vse preko bolhe, v večini sem bil z izkupičkom zadovoljen. Je pa res da se mi nikol ni mudilo s prodajo, zato me ne moti, če imam telefon 1 mesec ali še več na bolhi.

harvey ::

Ali obstaja sploh kaksna trgovina za odkup mobilnikov ki ni totalno parazitska in izkoriscevalska?

Mal si poglej kakšno oddajo Pawn stars in boš hitro videl, da cena za tebe še ni tisto kar se lahko prodaja naprej. Logično, da ne bo nihče odkupoval po visokih cenah in si delal potem z nadaljnjo prodajo izgubo. Če je to preveč parazitsko/izkoriščevalsko, si vzameš čas in sam prodajaš ter odgovarjaš in maile, sms in klice.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Tony710 ::

harvey je izjavil:

Ali obstaja sploh kaksna trgovina za odkup mobilnikov ki ni totalno parazitska in izkoriscevalska?

Mal si poglej kakšno oddajo Pawn stars in boš hitro videl, da cena za tebe še ni tisto kar se lahko prodaja naprej. Logično, da ne bo nihče odkupoval po visokih cenah in si delal potem z nadaljnjo prodajo izgubo. Če je to preveč parazitsko/izkoriščevalsko, si vzameš čas in sam prodajaš ter odgovarjaš in maile, sms in klice.

Poglej, cisto jasno mi je da si noben ne bo delal izgube, itak da zeli vsak imet profit. Ampak da pa je nekdo tako pohlepen da bi hotel nov, zapakiran in neodprt s7 edge imet za 450 eur, to pa presega ze vse meje pohlepa. Prodajajo pa jih za 800 eur. Torej bi gospodje hoteli zasluzit ze skoraj 50% na en telefon?
In vam se to zdi ok in sprejemljivo saj morajo pac ubozci nahranit druzine?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: njyngs ()

luksorzi ::

Pa kaj jokaš ... Oni so ti dali ponudbo. Če ti ponudba ni všeč, jo zavrneš in greš dalje.

nikjozo ::

Avtor, postavi se v obratni položaj.

Zakaj si ti deval za nov telefon iz trgovine za 700-800€, če lahko ponudiš na bolhi 400-500€ za zapakiranega z garancijo in čakaš da še malo cene padejo? Če se ti takoj ne mudi, se sigurno splača. Pač počakaš mesec dva, cena novim telefonom hitro pada.

Sicer pa kot povsod, velja ponudba - povpraševanje.

Ker je en kup ljudi na tesnem z denarjem, vzamejo nov telefon na obroke, pa proda za kolikor pač dobi gotovine v tistem trenutku.

Bolha je polna novih iPhonov in Samsungov, ljudi-kupcev ki kar tako dajo 500-800€ na lepe oči pa ni. Posledično cene padajo.

Dodaj še konstantno štancanje novejših modelov, pa dobiš cenovni "Divji zahod" kot ga imamo.

HighBane ::

Kaj je tukaj tako čudno, če rabiš hitro denar, ga prodaš pri njih, drugače ga daš na bolho za več denarja. Oni niso končni uporabnik in hočejo kaj zaslužiti, ko ga obrnejo. Da ne omenjam, da jim lahko ostane v vitrini, dokler ne izgube vse vrednosti.

Tony710 ::

Potemtakem ga je ze bolje dat v zastavljalnico kjer ti prav tako dajo 50% cene. S tem da ga tam vsaj potem lahko nazaj "odkupis" ko se skobacas iz zagate, ce pa ga prodas dilerju je pa adijo.
Da ne omenjam moralnega macka ko ugotovis da bos za telefon katerega si za pol cene prodal jastrebom placeval se dve leti.

radmannsdorf ::

tudi v zastavljalnici, ti ne bo dal 50% novega, ampak 50% tistega, kar se njim zdi ok cena.
ne skrbi, če hoče trgovina vzet 30% ali 50% za telefon, še ni toliko, trgovine v katerih kupujemo hrano, imajo po več kot 100% zaslužek na večino izdelkov, pa ne jamramo :)

harvey ::

Za nov s7 edge 450-500 eur.

V Telekomovi spletni trgovini je 779,98 EUR (nov, brez vezave).
Ob vezavi - @12 - 708,00 EUR, @24 - 670,80 EUR, ni potrebno plačevati dve leti:). Cene, ki so ti ji ponudili posredniki niso tako nerealene, kot sam misliš ali zgleda na prvi pogled. Seveda ti presojaš skozi 840 EUR.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

blackbfm ::

On ne računa rizika ki ga potegne taka preprodaja za sabo, in noben pri zdravi pameti ne bo dal 500e+ za 10eur profita.

Tak ki da 800 eur za telefon ga raje odkupi od operaterja, preprodajalec more met že v osnovi nekoliko nižjo ceno

Tony710 ::

Glej, ce bi ga odkupil za 600 eur (za tak denar bi ga se dal) bo imel se vedno vsaj 100 eur profita. Ce pa mu tudi to ni dovolj pa da je tako pohlepen potem pa nic.
Pa saj vemo kako stvari laufajo. Ko prodajamo, bi mogli dat malo manj kot zastonj. Ko pa kupujemo pa
bomo vse petkrat preplacali.
Me pa zanima ce ste tako razumevajoci do teh preprodajalcev tudi takrat ko sami kaj prodajate?

loveJDM ::

Eh seveda,da niso,ampak ne tako gledat...daj fon na fb,bolho in pač povej,da je nov in da ga prodaš za 100e manj kot v trgovini ker rabiš denar...

Dr_M ::

Tony710 evo, imas moznost, da odpres svojo trgovino in poslujes po "postenih" cenah.
Potem pa povej, koliko ti na koncu ostane po odsteti najemnini prostorov, place zaposlenih in ostalih stroskov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

nikjozo ::

"Glej, ce bi ga odkupil za 600 eur (za tak denar bi ga se dal) bo imel se vedno vsaj 100 eur profita"

Če bi bilo tako enostavno in garantirano, bi tvoj telefon vsi odkupovali po 600€ in prodajali dalje po 700€.

Zakaj sam pričakuješ od drugih da ti ga bodo komot prodali po 700€, sam pa se zgražaš za ponudbe 400-500€?

111111111111 ::

Tony710 je izjavil:

Glej, ce bi ga odkupil za 600 eur (za tak denar bi ga se dal) bo imel se vedno vsaj 100 eur profita. Ce pa mu tudi to ni dovolj pa da je tako pohlepen potem pa nic.
Pa saj vemo kako stvari laufajo. Ko prodajamo, bi mogli dat malo manj kot zastonj. Ko pa kupujemo pa
bomo vse petkrat preplacali.
Me pa zanima ce ste tako razumevajoci do teh preprodajalcev tudi takrat ko sami kaj prodajate?


Za koliko bi mi pa ti odkupil 6 telefonov s7 edge? Dam ti 3600EUR za skoraj nove z garancijo in vsem pa reciva da vmes me nisi z nobenim nategnil.

Če jih prodam 5 po 700EUR (3500EUR) in na vsakega zaslužim 100EUR, sem še vedno 100EUR v minusu. Da ne omenjam, da jih prodajam legalno, da moram plačati najemnino ali amortizacijo prostorov, morda zaposlenega ali dva in zapovrh, ker sem takšen zajeban kapitalist, še zaslužiti, da nahranim svoje otroke.

OP osnovna matematika ti šepa v nulo. Domnevam (upam) da si kakšen družboslovec.

EDIT: pač prodaj na bolhi in počakaj v vrsti za denar.

Zgodovina sprememb…

Grey ::

Pfff, ti pa si zabaven. Misliš, da so oni darovalna ustanova, ki samo čakajo, da ti vržejo celotno nabavno ceno telefona v kešu, čeprav je "neodprt"? Daj bodi malo resen..., treba plačevat davke, najemnino, stroške in ti bi rad da odkupi telefon vreden 750€ za 700€? Dobesedno za bakšiš? Sem mislil, da je prvi april že mimo :D
Če ti je nekdo dal telefon da ga prodaš, ker rabiš denar, ga lahko tudi za manj na bolhi, odvisno kako hitro bi rad denar. Kdo je pa rekel, da ga bo stric v trgovini prodal za 800€? Če bo dobil ven 100-150 na tisto odkupno ceno, ki ti jo je ponudil, bo še uspešen glede na to, da prodaja second hand robo. Stvari ziher ne letijo kar tako s police dol. Preden bo prodal, bo še trajalo, takrat bo že cena padla in potem bo že mogoče moral prodajati z izgubo.

darkz ::

Se strinjam z Greyom
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

Tony710 ::

Kaksni dvolicnezi ste tule gor da kar res ni. Zdaj se kle name nekaj pizdite in zagovarjate uboge preprodajalce ki revcki nimajo kaj za jest a rad bi vas videl kalo se obnasate kadar sami kaj prodajate. Ali takrat tudi recete "oh ti bogi revcek ti, mu bom dal novega iphone s6 za 300 eur da ne bo na zgubi"
Dvolicnost brez meja.

Sicer pa tudi jaz dostikrat kupujem. Trenutno sicer prodajam a cez kak mesec bom sigurno spet kupoval. Pa me zanima ce mi bo takrat kdo od vas ki tako zagovarjate te dilerje, prodal recimo iphone s6 za 350 ali 400 eur?
Se bo nasel kdo? Ah, takrat bo pa situacija drugacna kajne? Tedaj bodo pa drugi jamrali kako hocejo vsaj 80% cene novega.

ziga1990 ::

^^Prvič jih zagovarjamo, ker jih ti obsojaš brez razloga in tudi ne razumeš kako oni delajo in delajo pošteno vsaj večina drugič jaz nobenega telefona se nisem prodal in tudi ga ne bom tretjič jaz kupujem telefon od operaterja in ga imam vsaj 4 leta potem pa menjam
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

njyngs ::

Tony710 je izjavil:

Kaksni dvolicnezi ste tule gor da kar res ni. Zdaj se kle name nekaj pizdite in zagovarjate uboge preprodajalce ki revcki nimajo kaj za jest a rad bi vas videl kalo se obnasate kadar sami kaj prodajate. Ali takrat tudi recete "oh ti bogi revcek ti, mu bom dal novega iphone s6 za 300 eur da ne bo na zgubi"
Dvolicnost brez meja.

Sicer pa tudi jaz dostikrat kupujem. Trenutno sicer prodajam a cez kak mesec bom sigurno spet kupoval. Pa me zanima ce mi bo takrat kdo od vas ki tako zagovarjate te dilerje, prodal recimo iphone s6 za 350 ali 400 eur?
Se bo nasel kdo? Ah, takrat bo pa situacija drugacna kajne? Tedaj bodo pa drugi jamrali kako hocejo vsaj 80% cene novega.

Idi k mamici, da te potolaži. Pa da te skrije pred resničnim pokvarjenim svetom. ;(

Zresni se malo fantek. To je biznis. Madona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

111111111111 ::

OP ne se preveč jezit. Jaz sem tudi že prodajal telefon in ker sem rabil denar sem ga pač prodal v trgovini, kjer mi je bilo jasno, da bom dobil manj kot če bi čakal na bolhi. Isto je s starimi avtomobili. Lahko jih prodaš na avto.net ali pa sam in te pridejo še domov pretepst, ko ti avto crkne.

Po želji. Logično da bi za svoja jajca rad dobil čim več in to takoj. Ampak če ga prodaš sam na bolhi tvegaš tudi da ga ne prodaš, če ga prodaš pa prodajalcu pa nimaš nobenega tveganja, še tega ne tvegaš če si mu prodal klopotec, da te pride domov nalomit. :)

EDIT: Pa izogibaj se odpiranja lastne firme ali s.p.-ja boš v trenutku propadel, če boš telefone kupoval po tako visokih cenah.

Zgodovina sprememb…

nikjozo ::

Tony710, še tretjič.

Ne gre se za nobeno dvoličnost, ampak kmečko ekonomsko pamet.

Sam ga prodaj za 600-700€ fizični osebi, če misliš da je tako enostavno.

Trgovina ti bo jasno kot beli dan ponudila manj. Saj veš, trgovci morajo plačati še davke, najemnine, zaposlene....pa še nekaj zase da zaslužijo. Nosijo ves rizik da sploh prodajo telefon dalje, kje šele s profitom.

Thuban ::

jaz rabljenega "novega" telefona za 600-700 EUR ne bi kupil niti če bi bil mrtvo pijan. Pač ni nov, pika.

Če misliš da je enostavno prodati imaš na voljo bolho, kjer lahko prodaš tudi za 1000 EUR, če ti uspe.
ps.: ja, jaz se sam pri sebi vedno pizdim čez cene artiklov v trgovinah. Tudi če imam v mislih vse stroške poštnine, skladiščenja in mi je 100% jasno zakaj je taka cena. Da pa bi se na forumu pa mi ne pade na kraj pameti.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

111111111111 ::

OP si sploh prebral kakšen post? Tukaj ti 5-10 ljudi govori isto, pa se v nekaterih temah na smrt kregajo, nekaj pa že mora držati če se tukaj strinjajo.

Tony710 ::

njyngs je izjavil:

Tony710 je izjavil:

Kaksni dvolicnezi ste tule gor da kar res ni. Zdaj se kle name nekaj pizdite in zagovarjate uboge preprodajalce ki revcki nimajo kaj za jest a rad bi vas videl kalo se obnasate kadar sami kaj prodajate. Ali takrat tudi recete "oh ti bogi revcek ti, mu bom dal novega iphone s6 za 300 eur da ne bo na zgubi"
Dvolicnost brez meja.

Sicer pa tudi jaz dostikrat kupujem. Trenutno sicer prodajam a cez kak mesec bom sigurno spet kupoval. Pa me zanima ce mi bo takrat kdo od vas ki tako zagovarjate te dilerje, prodal recimo iphone s6 za 350 ali 400 eur?
Se bo nasel kdo? Ah, takrat bo pa situacija drugacna kajne? Tedaj bodo pa drugi jamrali kako hocejo vsaj 80% cene novega.

Idi k mamici, da te potolaži. Pa da te skrije pred resničnim pokvarjenim svetom. ;(

Zresni se malo fantek. To je biznis. Madona.

Ti "fantek", o biznisu vem malo vec kot marsikdo. Sicer ne o taksnemu o katerem je govora v tej temi ampak o malo bolj riskantnih zadevah.
Razlika je le ta da se v primeru tehnicnih stvari ponavadi nateguje male ljudi, pri drugih vrstah pa ne.

Thuban ::

ma nimaš pojma. Trgovec bo naredil riskanten posel, če bo vzel aparat za 600-700 € od tebe. Če ga vzame za max 500 € ta rizik sebi zmanjša.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Tony710 ::

Ok ok, i give up. Vidim da ste vsi na strani teh oderuhov ki bi za 200 eur prodali lastno mati zato zakljucujem debato.

Thuban ::

ah ne, je vredna več kamel kot lahko ti plačaš.

še zadnjič, preden admin zaklene tole butasto temo: prodaj na bolhi, boš dobil največ EUR. Ker rizik preneseš nase. Če boš rizik prenašal na trgovca računaj da bo on hotel za to tveganje nekaj zaslužiti.

Samsung s7 ne bo prodal za 700 EUR ker nihče ni tak butast da bi kupil samsung s7 za 700 EUR ampak bodo vsi počakali da cena pade na max 500.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

ziga1990 ::

^^700€ ma raj našparam še 40€ in ga preko mimovrste novga kupim
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Tony710 ::

Kdo pa je rekel da hocem 700 eur? Kaj obracas besede? Moja cena je 600 eur. Nic vec in nic manj.

amacar ::

Navadne s7 že dilerji za 530€ prodajajo: potem veš da jih kupijo za 450€ ali manj.

Tony710 ::

Samo moj je gold :)

111111111111 ::

Tony710 je izjavil:

Samo moj je gold :)


No daj povej nam kaj veš o biznisu. Me res zanima...

Tony710 ::

111111111111 je izjavil:

Tony710 je izjavil:

Samo moj je gold :)


No daj povej nam kaj veš o biznisu. Me res zanima...

Vem o dolocenih biznisih ki pa nimajo s preprodajo tehnicnih izdelkov nic. O tem ne bi tukaj..
V glavnem, telefon sem dal na bolho za 600 eur. Ce in ko ga bom prodal ga pac bom. Pretirano se mi tudi ne mudi. Lahko pa da se premislim in ga obdrzim celo zase.

St235 ::

Tony710 je izjavil:

Kdo pa je rekel da hocem 700 eur? Kaj obracas besede? Moja cena je 600 eur. Nic vec in nic manj.


Zdaj pa še v svoji sveti slaboumnosti razloži, kako točno lahko naredijo kakršenkoli profit?

Telefon v prosti prodaji dobiš za 700-750EUR, kar pomeni, da za rabljenega niti pod razno ne boš dobil nikogar ki bi odštel več kot 600EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

St235 ::

Tony710 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Tony710 je izjavil:

Samo moj je gold :)


No daj povej nam kaj veš o biznisu. Me res zanima...

Vem o dolocenih biznisih ki pa nimajo s preprodajo tehnicnih izdelkov nic. O tem ne bi tukaj..

seveda ne bi, ker bi izpadel samo še bolj glup.

elson2k ::

St235 je izjavil:

Telefon v prosti prodaji dobiš za 700-750EUR, kar pomeni, da za rabljenega niti pod razno ne boš dobil nikogar ki bi odštel več kot 600EUR.


Ja ampak njegov je gold. Doh.

Tony710 ::

St235 je izjavil:

Tony710 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Tony710 je izjavil:

Samo moj je gold :)


No daj povej nam kaj veš o biznisu. Me res zanima...

Vem o dolocenih biznisih ki pa nimajo s preprodajo tehnicnih izdelkov nic. O tem ne bi tukaj..

seveda ne bi, ker bi izpadel samo še bolj glup.

Ti se pa pomiri pa ne bit prevec pametn.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Realna vrednost rabljenih izdelkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
627733 (3193) matobeli
»

Bolha in tržni inšpektor (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26470460 (29309) mat xxl
»

Cene na slo-techu.com in Bolhi.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7714953 (11032) ciki57
»

Nesposobnost trgovanja pri malih oglasih (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25552010 (42599) kuglvinkl

Več podobnih tem