» »

pomoč, kamere na parkingu

pomoč, kamere na parkingu

tonitech ::

zdravo, sprašujem za kolega in sicer ali kdo ve če je parking pred kolosejem pod videonadzorom kamerami, ker so mu popraskali avto, ter če je ker del parking je pokrit

hvala za odgovor

Misasagi ::

kolikor je meni znano ne. lahko pa vprašaš v btcju. parking je namreč njihov.

bambam20 ::

parkiraš na lastno odgovornost.

TOP ::

Sedaj pusti pri miru,ko boš naslednjič zavaroval avto,daj še parking noter in čez ene pol leta prijavi popraskan avto.

MadMax ::

Ko bo naslednjič zavaroval avto, bo v primeru kakršnekoli spremembe (dodajanja) opcij avto poslikan z vseh strani.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

borut_p ::

MadMax je izjavil:

Ko bo naslednjič zavaroval avto, bo v primeru kakršnekoli spremembe (dodajanja) opcij avto poslikan z vseh strani.


moj agent se niti ne premakne iz pisarne, tak da ne verjamem. razen če je avto že nekaj let star, potem pa mu zna bit čudno :)

shotalick ::

borut_p je izjavil:

MadMax je izjavil:

Ko bo naslednjič zavaroval avto, bo v primeru kakršnekoli spremembe (dodajanja) opcij avto poslikan z vseh strani.


moj agent se niti ne premakne iz pisarne, tak da ne verjamem. razen če je avto že nekaj let star, potem pa mu zna bit čudno :)


V kolikor gre za kakršnokoli kasko zavaraovanje, bo avto poslikan.

bambam20 ::

shotalick je izjavil:



V kolikor gre za kakršnokoli kasko zavaraovanje, bo avto poslikan.


To pa ne drži vedno :).

dj_uro ::

X2
vw-klub.si

jakan123 ::

shotalick je izjavil:

borut_p je izjavil:

MadMax je izjavil:

Ko bo naslednjič zavaroval avto, bo v primeru kakršnekoli spremembe (dodajanja) opcij avto poslikan z vseh strani.


moj agent se niti ne premakne iz pisarne, tak da ne verjamem. razen če je avto že nekaj let star, potem pa mu zna bit čudno :)


V kolikor gre za kakršnokoli kasko zavaraovanje, bo avto poslikan.


Ko sem lani menjal zavarovalnico in vzel ful kasko, ni nihče pogledal avta, kaj šele poslikal.

Smurf ::

Hja meni so letos slikali (tilia), pa sem samo menjal agenta. Prejsna leta pa niso.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ciganija sklepanja zavarovanj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12215756 (12054) solatko
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012554 (7730) BCSman
»

Prometna : naredil škode za 80€, sedaj moram plačat 300€ več zavarovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8017980 (14795) dj_uro
»

Dolžan zavarovalnici čeprav vse plačal

Oddelek: Loža
132695 (1820) SkIDiver
»

Letna vinjeta

Oddelek: Loža
82471 (1783) miler

Več podobnih tem