» »

Letna vinjeta

Letna vinjeta

miler ::

Pozdravljeni:
kupil sem novo vinjeto, in pri nastavljanju na vetrobransko steklo mi je nekako roka spodrsnela tako da se vinjeta nepravilno zalimala, pol sem je potegnil nazaj in so se pokazlo nekaj črk recimo vse na pol neveljavna vinjeta, ubstvo vidijo se samo na pol črke (nevla)druge se nevidijo, me zanima kaj zdaj, ker če je odlimaš se ispiše neveljavna vinjeta.
Jaz imam račun in spodnji del vinjete, zanima me če je gdo imel podobne probleme, i a bom res mogel kupiti drugo vinjeto.
Prosim vas za nasvet
lp...
  • polepsal: bluefish ()

dukedl ::

na vinjeti je številka za informacije 080 15 03(+386 1 518 83 64), kliči in vprašaj.
lp dukedl

MicuMacu ::

Oj. Kr na Dars v lj (izvoz brdo ob policijski postaji) pojdi z računom in spodnjim delom vinjete pa ti bodo novo izdali... (Pa če se ne motim moraš dobro avto poslikat vinjeto na šipi, verjetno jo moraš tudi s šipe snet in sabo prinest itd) sam mislim da ti ne bodo nič preveč komplicirali.

Zeberdee ::

Jap, MicuMacu ima prav. Jaz nisem imel niti računa niti unega listka, "pisarničarja" sem zgonil dol, da je pogledal okno in seveda razrešil zadevo.

miler ::

Zeberdee je izjavil:

Jap, MicuMacu ima prav. Jaz nisem imel niti računa niti unega listka, "pisarničarja" sem zgonil dol, da je pogledal okno in seveda razrešil zadevo.

HEHE HVALA
če mi ne bo uspelo sama škoda
jutr popolda grem na DARS in vas obvestim o zadevi..

Gregor P ::

... in pa tudi do konca januarja ti velja še stara, tako da se lahko tudi po avtocesti še pripelješ do njih:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

miler ::

MicuMacu je izjavil:

Oj. Kr na Dars v lj (izvoz brdo ob policijski postaji) pojdi z računom in spodnjim delom vinjete pa ti bodo novo izdali... (Pa če se ne motim moraš dobro avto poslikat vinjeto na šipi, verjetno jo moraš tudi s šipe snet in sabo prinest itd) sam mislim da ti ne bodo nič preveč komplicirali.

Hvala
jutri popoldan grem na dars in se vam oglasim kaj je novega...

Fizikalko ::

Meni se je zgodilo enako prvo leto, ko so uvedli vinjete. Sem lepo uredil z Darsom in po pošti dobil novo...

miler ::

No pa mi je uspelo zamenjati vinjeto hvala vsem za nasvete..

lp....

MicuMacu je izjavil:

Oj. Kr na Dars v lj (izvoz brdo ob policijski postaji) pojdi z računom in spodnjim delom vinjete pa ti bodo novo izdali... (Pa če se ne motim moraš dobro avto poslikat vinjeto na šipi, verjetno jo moraš tudi s šipe snet in sabo prinest itd) sam mislim da ti ne bodo nič preveč komplicirali.

Vinjeta zamenjana brez tezav,hvala za nasvet
lp..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miler ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vinjeta

Oddelek: Na cesti
385121 (1969) Furbo
»

Je tako nalimana vinjeta veljavna? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9820120 (6910) Netrunner
»

Vinjeta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22348985 (32582) Mare2

Nadomestna vinjeta

Oddelek: Na cesti
458478 (7348) Mavrik
»

Kazen za (ne)uporabo vinjete (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9120166 (15349) darkolord

Več podobnih tem