» »

Svetovno prvenstvo v nogometu v Rusiji 2018

Svetovno prvenstvo v nogometu v Rusiji 2018

Temo vidijo: vsi
««
2 / 38
»»

oo7 ::

Še slabih 20 dni, do začetka svetovnega prvenstva v Rusiji.

Za koga boste navijali ?

neverlucky ::

Recimo da se mi tukaj najbolj dopadejo nemcija in pa urugvaj. Zanimivo, da brazilcev sploh ni. No sej mogoce se bolje, se vsaj tak 7:1 masaker ne bo ponovil.

Drevesce ::

Ravno zadnjič sem sanjal, da bodo Portugalci spet šokirali in osvojili še SP 8-)

kixs ::

neverlucky je izjavil:

Recimo da se mi tukaj najbolj dopadejo nemcija in pa urugvaj. Zanimivo, da brazilcev sploh ni. No sej mogoce se bolje, se vsaj tak 7:1 masaker ne bo ponovil.


Resno?

https://www.fifa.com/worldcup/teams/tea...

neverlucky ::

Ups, sem vceraj na hitro precekiral skupine na prejsni strani, pa sem jih zgleda zgresil :/

MisterM ::

Morda si mislil na Italijane, ki se jim prvič po letu 1958 ni uspelo uvrstiti.

Outcast ::

Jst sem pa že od nekdaj za Mehiko, še od časov Hugo Sancheza, Camposa, Borgettija, Blanca...nekak so mi zelo simpatični, srčni, jim pa zmeraj malo zmanjka:D
+ da naj bi Rafa igral že na 5 svetovnem prvenstvu8-O

V skupini F igrajo z Nemčijo (favorit), Švedsko in Koreo....možnosti za napredovanje imajo definitivno;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

MisterM ::

Če ni naših, ponavadi najbolj privoščim nekdanjim bratom, torej Hrvaški in Srbiji. So mi pa od underdogov simpatični tudi Islandci.

Outcast ::

Strinjam glede sosedov...če ni naših potem vsaj sosedom privoščim: hrvati spadajo poimensko precej visoko...

kixs ::

Zmago privoscim najboljsim :))

oo7 ::

Naj zmagajo Evropejci razen Francozom ne privoščim. Izven Evrope pa recimo Argentina.

harvey ::

Himno tudi že imamo, tako da samo še mrzlo pivo in čips :)

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

MisterM ::

Tale himna je bolj meh... škoda, Rusi bi ja lahko najeli Red Army Choir za kaj izvirnejšega in avtohtonejšega.

Vazelin ::



:)):))

oo7 ::

Še 3 dni in se začne 8-)

Skyman ::

Kaksne napovedi glede zmagovalca SP ter najbolsega strelca SP ?

nejodagreat ::

Je kdo za to da naredimo Fantasy ligo?
https://fantasy.fifa.com/en/howtoplay

Dr_M ::

oo7 je izjavil:

Naj zmagajo Evropejci razen Francozom ne privoščim. Izven Evrope pa recimo Argentina.


Ker je prevec crnih v reprezentanci? A privoscil pa bi ciganom kot so italjani in portugalci?

Drugace pa navijam za Islandijo in Japonsko.
Zmago bi pa privoscil Nemcem ali Francozom.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Sarkozy ::

Francozi bodo prvaki 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

nejodagreat je izjavil:

Je kdo za to da naredimo Fantasy ligo?
https://fantasy.fifa.com/en/howtoplay


Kako se pa tole igra ?

Sarkozy je izjavil:

Francozi bodo prvaki 8-)



Upam, da ne.

Dr_M je izjavil:



Ker je prevec crnih v reprezentanci? A privoscil pa bi ciganom kot so italjani in portugalci?




Definitivno bolj privoščim Portugalcem kot Francozem za Italjane pa itak navijam ampak jih tokrat na žalost ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Kaj pa vem kdo je favorit. Če je Brazilija dozorela lahko strese vse. Izgleda so našli odlično kombinacijo squad - trener.
Nemčija ni v taki formi in taki postavi kot 4 leta nazaj, ko so bili sposobni ponižati brazilce doma. Nemce sigurno ne odpisujem. Prav tako ne Španije.

Jaz bi vsekakor privoščil portugalcem, ker so underdogi, da razturijo ampak mislim da ni variante, da jim 2x rata narediti nekaj neverjetnega.

Nekdo od teh bo prvak: Brazilija, Argentina, Nemčija, Španija. Francija se mi ne zdi zdrela. Upam da Zizu prevzame reprezentanco da še tule osvoji krono :P

gusto ::

Nekako ste že našteli glavne favorite, jaz bi želel, da je prvak nekdo iz "drugega plana", npr. Belgija, Anglija, Portugalska, Hrvaška, Kolumbija... :P

GO Brda ::

Naj zmaga Hrvaška, pa nam končno dajo piranski zaliv :D

Drevesce ::

Danes sem si ogledal prijateljsko tekmo med Belgijo in Kostariko. Belgija je zmagala 4-1. Res lepa igra na pogled in nore podaje De Bruyneja. Bomo videli, kako bodo izgledali proti močnejšim nasprotnikom.

oo7 ::

Katera se vam zdi najbolj verjetna.

A


B


C


D


E


F

Vazelin ::

C:D

MisterM ::

Tri od teh tabel napovedujejo zmago Braziliji, dve Nemčiji in ena Urugvaju. Argentine nobena, pa so po mojem mnenju Argentinci zelo željni tega naslova.

gusto ::

MisterM je izjavil:

Tri od teh tabel napovedujejo zmago Braziliji, dve Nemčiji in ena Urugvaju. Argentine nobena, pa so po mojem mnenju Argentinci zelo željni tega naslova.


Argentinci so nevarni po imenih, v kvalifikacijah pa niso pokazali nič omembe vrednega. Na tem prvenstvu bodo nadomeščali Italijane. Če se sestavijo, začnejo igrati in pridejo iz skupine lahko tudi osvojijo prvenstvo, v nasprotnem primeru so sposobni pakirati kufre tudi po skupinskem delu. Islandija je igrala zelo dobro v kvalifikacijah, Hrvati so pa pač Hrvati.:D

Po mojem so res Brazilci prvi favoriti, nekako so pokazali največ, od evropskih ekip težko izpostavim najmočnejšo, bomo videli, katera se bo dvignila tekom prvenstva.

nejodagreat ::

oo7 je izjavil:

nejodagreat je izjavil:

Je kdo za to da naredimo Fantasy ligo?
https://fantasy.fifa.com/en/howtoplay


Kako se pa tole igra ?



Sestaviš ekipo, ki ti potem prinaša točke glede na njihovo dejansko igro na prvenstvu. Pri sestavi si omejen z "denarjem" ki ga imaš na voljo, boljši igralci stanejo več, moraš jih pa izbrat 15. To je bistvo, podrobnosti pa na linku.

Vazelin ::



:D kako simpl izgledajo ti goli

Kleemen ::

Obstaja kakšen časnik ali revija na temo SP? V kiosku sem videl eno posebno revijo glede tega, ampak je okrog 15eur toliko ne dam. Enkrat je imela Ekipa in Sportske novosti posebne izdaje, ki so bile brezplačno poleg časnika. Letos tega ni?

oo7 ::

Kleemen je izjavil:

Obstaja kakšen časnik ali revija na temo SP? V kiosku sem videl eno posebno revijo glede tega, ampak je okrog 15eur toliko ne dam. Enkrat je imela Ekipa in Sportske novosti posebne izdaje, ki so bile brezplačno poleg časnika. Letos tega ni?


Mogoče tole

http://www.delo.si/sport/nogomet/rusija...

jizzer ::

Dr_M je izjavil:

oo7 je izjavil:

Naj zmagajo Evropejci razen Francozom ne privoščim. Izven Evrope pa recimo Argentina.


Ker je prevec crnih v reprezentanci? A privoscil pa bi ciganom kot so italjani in portugalci?

Drugace pa navijam za Islandijo in Japonsko.
Zmago bi pa privoscil Nemcem ali Francozom.

Meni isto grejo na Francozi kurac in jim ne privoščim, praviš da sem rasist?

Pomoje bo spet Nemčija ali Brazilija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

gusto ::

Španci pa promovirajo svoje limonade dan pred prvenstvom.:D

Šok in zmeda v taboru Španije: nov selektor dan pred začetkom

MostWanted ::

v lidlu majo knjige in vodiče sp 2018 rusija,več vrst. mislkm da je še samo danes. vrjetno jim pa bo nekej ostalo.

glede sage v španski repki, brezveze. trener ni nič narobe naredu.vroče glave in egoti.

oo7 ::

Jaz sem na pošti kupil album mislim, da je bil 2 eur. Ne bom zbiral slikic bom pa imel za razpored in za pisanje rezultatov.

gusto ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem na pošti kupil album mislim, da je bil 2 eur. Ne bom zbiral slikic bom pa imel za razpored in za pisanje rezultatov.

Old school! Kul!:P


MostWanted je izjavil:

Glede sage v španski repki, brezveze. trener ni nič narobe naredu.vroče glave in egoti.

Mja, so se pa s tem pri španski NZ odrekli dvema milijonoma odškodnine, ki bi jim jo po pogodbi plačal Real + sami jo bodo morali plačati temu bivšemu selektorju.

jb_j ::

Če lahko napovem (finančno):

Zmagal bodo nogometaši, igralnice in tv hiše.

ljudje bodo pa v večini ob denar na tekmah (v živo),stavah in gledanju tekem (v lokalih ali doma).

če bom gledal doma, bom imel najmanjšo finančno izgubo, ali v lokalu (samo jebeš, k sm na pogojni)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

meho7 ::

Kleemen je izjavil:

Obstaja kakšen časnik ali revija na temo SP? V kiosku sem videl eno posebno revijo glede tega, ampak je okrog 15eur toliko ne dam. Enkrat je imela Ekipa in Sportske novosti posebne izdaje, ki so bile brezplačno poleg časnika. Letos tega ni?

V Poletu imas prilogo - Rusija 2018 - 60 strani

jb_j ::

aja še po skupinah:

A: Urugvaj, Rusija (ali obratno)
B: Španija, Portugalska
C: Francija, Avstralija/Danska (tuki bol tesna)
D: Argentina, Hrvaška (ali obratno)
E: Brazilija, Švica/Srbija (tuki bol tesna)
F: Nemčija, Mehika
G: Angleži, Belgija (ali obratno)
H: Poljska, Kolumbija/Senegal // Najbrž Kolumbija, Poljska

Drevesce ::

Še jaz podam svojo napoved:

A: Urugvaj, Rusija
B: Španija, Portugalska
C: Francija, Danska
D: Argentina, Hrvaška
E: Brazilija, Švica
F: Nemčija, Švedska
G: Belgija, Anglija
H: Kolumbija, Senegal

Vazelin ::

Še par ur:D
Če bo prvenstvo pol tako dobro kot legendarno 94 bom happy

firbec ::

to si dol potegnete, pa ne rabte nobenih cajtngov ;)

https://www.someka.net/excel-template/w...

jizzer ::

Glih sem gledal posnetke par dni nazaj, za SP 2006 v Nemčiji. Meni se je to najbolj vtisnilo v spomin, takrat sem bil star okoli 10 let, nikol nebom pozabil kak sem skakal v luft ko so italjani dobili prvenstvo. No moj point je da zadnja 2 SP-ja nista niti približno na nivoju prejšnjega (ali prejšnjih). Nevem, ali je to subjektivna ocena in samo jaz ne čutim več nobenega naboja, posebnega občutka ko je SP, ali je kakovost res slabša kot včasih. In to me res nervira, ker vem da je SP, ampak ne čutim spremembe v ozračju ;((

MisterM ::

Ko bi se naši prebili na SP, bi bilo ozračje precej bolj vzdušno. A nič ne de, v Italiji so še veliko bolj poklapani.

Vazelin ::

world cup 94: Romario, Maradona, R.Baggio, zvezdniki od Milana in še in še. Zadnje romantično svetovno prvenstvo imo.:)

scipascapa ::

počakajte na naslednjo prvenstvo, ko bo 48 ekip....šele takrat bo dejansko izgubilo na veljavi....SP je bil zakon, ko je bilo še 24 ekip. Kvaliteta, ne kvantiteta.

ZDA 94 je bilo zakon.

Zgodovina sprememb…

Kleemen ::

Imam pred sabo Polet, pa ni nobene priloge noter. Sem pa videl da ima danes Ekipa brezplačno prilogo, tako da grem sedaj iskat. :)

Tudi meni se gre predvsem zaradi razporeda, da si pišem sproti rezultate. :D

martincek1 ::

Ravnokar bil 10 sekund stran, da bi naložil denar na bet365. Hvala bogu za počasno delovanje sistema. Se še komu dogaja podobno ob velikih turnirjih? Že 4 leta nisem stavil, ampak me redno zamika in izgleda, da ne bo minilo. Šele ko prepričam možgane, da bom v tem času z 99% gotovostjo več zaslužil z delom kot stavami, me mine.

Kleemen ::

Na SP se da po pameti veliko zaslužit, res pa da je potrebno paziti kaj se igra. Najbolj se splačajo dolgoročne stave, imaš čiste zicerje kot so napredovanja iz skupin v drugi del, naprimer Španija, Nemčija, Brazilija, Argentina, to praktično ni možno da gre mimo. Res pa da pride skupna kvota samo okrog 1,80 tako da je potrebno naložiti nekaj več denarja za konkreten zaslužek. :)
««
2 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno rokometno prvenstvo Katar 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
557177 (1068) oo7
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274968 (54015) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896145953 (121204) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223024 (18975) jericho
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901211719 (172528) DarwiN

Več podobnih tem