» »

MTP driver Windows 10

MTP driver Windows 10

flameir ::

Pogooglal sem že vse mogoče, namestil vse mogoče, po vodičih spreminjal, omogočal/onemogočal nekaj v registrih in ne vem kaj vse. Ampak računalnik še kar ne zazna mojega Galaxyja. Kies ne pride v poštev, ker rabim samo mapo, na katero bom lahko kliknil. Kako lahko nekaj tako osnovnega ne dela, to je neverjetno.

Če ima kdo še kak pameten predlog, ki je bil pri njem uspešen, bi bil vesel. Hvala.

crniangeo ::

zamenjaj kabel, tudi sam sem mel podoben problem pa smo na koncu ugotovili da je kabel problematicen. Kabel je sicer polnil, ni se pa dalo nalagati datotek :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

flameir ::

Probal sem s tremi kabli, eden original od samsunga, eden od LGja G3, eden amazon basic - se pravi vsi trije so kvalitetni kabli. Probal sem tudi vse USB vhode. Nič. :(

_dice7 ::

http://www.xda-developers.com/usb-mass-...

Drugače pa na PCju daj mapo v sharing in potem na Androidu v kakšnem file browserju prenesi preko samba, ftp...

Maš tudi dost appov ki ti omogočajo da wireless prenašaš datoteke.

crniangeo ::

da nimas slucajno nastavljeno, da je tvoj telefon v camera modu in ne mtp Ž? :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

flameir ::

A je morda kdo že našel kakšno rešitev? :) Ker tole mi pa res ne gre v glavo, kako to, da še zmeraj ni rešen ta bug v W10?!

hojnikb ::

to ni bug w10, ampak problem pr teb. Men doma vsi galaxy-i (vsi androidi in fact) delajo BP na win10 z MTP. Očitno se tebi telefon ne mounta kot storage naprava
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

flameir ::

Jst ne vem, kako je to možno. Sem probal več telefonov, LG G3, Samsung S4 in pa Sony Xperia Z3. Na Samsungu tudi z več različnimi romi. Probal na dveh računalnikih, eden z W8, moj z W10. Pa pri prijateljici glihk včeraj isti problem - W10 PC. Probal sem vse načine na telefonu, tudi z vključenim in izključenem načinu za razhroščevanje. Res ne vem... :(

hojnikb ::

poišči skupni faktor pri vseh teh primerih...
#brezpodpisa

flameir ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

hojnikb ::

da nimaš to kako bing varjanto windowsa (ali tisto evropsko, ki nima Media Feature Pack-a...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

flameir ::

Imam W10 N. Ampak sem namestil že tole: https://www.microsoft.com/sl-si/downloa...

Ali bi morda moral še kaj?

flameir ::

Ne morem verjet. Po tem, ko sem že 3 mesece nazaj porabil kar nekaj ur za googlanje, sem sedaj v dveh urah končno odkril rešitev. Prenesti in namestiti sem moral specifičen MFP, če bo kdo potreboval, gre za točno tega (ne spremijajte jezika):
https://www.microsoft.com/en-us/downloa...


KONČN! -.-

@hojnikb hvala za tvoj komentar glede MFP, zaradi nejga sem googlal bolj v tej smeri in odkril, da niso vsi isti..in po nekaj nameščenih in resetih sem ga končno našel. Hvala še enkrat!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211309424 (6804) anjica
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272606540 (198025) karafeka
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527253 (17643) Anney
»

težave pri nameščanju windows 10 na ASUS-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5611703 (10230) solatko
»

MTP device ne dela na Win8.1

Oddelek: Pomoč in nasveti
171780 (1691) Apple

Več podobnih tem