» »

Pogrešani v Maribor? Ugrabitve? Usmrtitve? Trgovina z organi?

Pogrešani v Maribor? Ugrabitve? Usmrtitve? Trgovina z organi?

1
2
3 4

loveJDM ::

prox je izjavil:

Računalniški geeki boste tu razpravljali kaj se na žurkah dogaja? V mariboru sem 8 let in nikol ni noben izginil, zdaj pa v roku pol leta vsi v Dravi, ki je od štuka oddaljena ravno toliko, da ne verjamem, da se bo vsak šel zaradi droge vreči noter? V vsako gostilno ko prideš, povsod v mb govorice o pokojnemu, in to sami neizobraženi pijanci, ki ustvarjajo govorice, ki pridejo do medijev, kako se je drogiral in kako je njegov foter imel čez javne hiše in droge pa nevem kaj še vse, ker berejo medije, ki pišejo take floskule. Na zadnje ko sem bil na Štuku (1 teden nazaj) s kolegom in se je res zgodilo, da je en tip prišel za ograjo, kjer se ga ni videlo in potisnil jack danielsa pod ograjo in rekel "Alo, primi to" z mariborskim naglasom. Potem je še želel, da bi ga spustila noter in da bi ograjo umaknila(ni imel karte) pa ga nisma, čez 5 min je prišel varnostnik in tam stal celo noč. Tip se je potem odpeljal z avtom izza štuka. Zanimivo, da nobeden ni izginil, čeprav je ta techno party bil od 22h do 8h zjutraj in niso igrali ravno Modrijani. Do zdaj so bili na vsake pol leta ti partiji in nikoli ni kdo izginil..zanimivo. Policija nekaj prikriva ali pa po mb hodi psihopat.


Beno mogoče :) ?

Calma.

Okapi ::

D-mode je izjavil:

3 osebe v kratkem času v Dravi, ne more biti naključje. Žal mi je vseh žrtev, vendar se mi zdi da se gre tu le nekaj več kot o drogah.
No, lahko je tudi naključje. Čeprav moja delovna hipoteza je psihološko-sociološki pojav, ki mu pravijo grozd samomorov.

The well-known suicide serves as a model, in the absence of protective factors, for the next suicide. This is referred to as suicide contagion. They occasionally spread through a school system, through a community, or in terms of a celebrity suicide wave, nationally. This is called a suicide cluster. Suicide clusters are caused by the social learning of suicide related behaviors, or "copycat suicides". Point clusters are clusters of suicides in both time and space, and have been linked to direct social learning from nearby individuals

Copycat suicide @ Wikipedia

Zelo zanimiv članek o takih samomorih med dijaki v Palo Altu.

http://www.theatlantic.com/magazine/arc...

SaXsIm ::

prox je izjavil:

Računalniški geeki boste tu razpravljali kaj se na žurkah dogaja? V mariboru sem 8 let in nikol ni noben izginil, zdaj pa v roku pol leta vsi v Dravi, ki je od štuka oddaljena ravno toliko, da ne verjamem, da se bo vsak šel zaradi droge vreči noter? V vsako gostilno ko prideš, povsod v mb govorice o pokojnemu, in to sami neizobraženi pijanci, ki ustvarjajo govorice, ki pridejo do medijev, kako se je drogiral in kako je njegov foter imel čez javne hiše in droge pa nevem kaj še vse, ker berejo medije, ki pišejo take floskule. Na zadnje ko sem bil na Štuku (1 teden nazaj) s kolegom in se je res zgodilo, da je en tip prišel za ograjo, kjer se ga ni videlo in potisnil jack danielsa pod ograjo in rekel "Alo, primi to" z mariborskim naglasom. Potem je še želel, da bi ga spustila noter in da bi ograjo umaknila(ni imel karte) pa ga nisma, čez 5 min je prišel varnostnik in tam stal celo noč. Tip se je potem odpeljal z avtom izza štuka. Zanimivo, da nobeden ni izginil, čeprav je ta techno party bil od 22h do 8h zjutraj in niso igrali ravno Modrijani. Do zdaj so bili na vsake pol leta ti partiji in nikoli ni kdo izginil..zanimivo. Policija nekaj prikriva ali pa po mb hodi psihopat.


Nisem računalniški geek, v zadnjih 10 letih pa sem organiziral več dogodkov na štuku (in drugje po Sloveniji) in se jih precej tudi udeležil. To da folk ni mrtvo pijan, mi ne boš prodal. Prav tako, da pijani študentje ne zalutajo do Drave, ne. Sem večkrat bil tam in marsikateri parček si za Dravo poišče mir.
Do smrtnih žrtev ob organiziranih študentskih pijankah pač prihaja. Ne samo v Mariboru. V Ljubljani je ljudi povozil vlak, padali so iz študentskih domov, etc. V Mariboru pač končajo v Dravi. Žalostno, a ne presenetljivo. Masa ljudi, alkohol, dekleta - marsikdo se želi postaviti pred družbo, vzame kakšno stvar, naredi kakšno bedarijo. Druge v takšnih situacijah pahne v depresijo.

Skratka, marsikatera razlaga je bolj verjetna, kot trgovina z organi ali psihopat ali kaj podobnega. Le sprijazniti se z njo nočemo.
SaXsIm

Zoran7 ::

@Prox, popolnoma se strinjam s tabo, mi smo skoraj 10 let hodili v bermudskem trikotniku Stuk-Trust/Kaos-Fontana in to v stanjih od treznega do komatoznega, pa ni bilo nobenih trupel v Dravi, zdaj pa v pol leta trije mrtvi.
"Obdukcija pokazala znake alkohola v krvi", mislim pa ja valda da bo alkohol, ce so decki sli na koncert/event, ampak to se ne pomeni da ga je naenkrat pograbila zelja da se vrze v Dravo.
V glavnem zelo cudno vse skupaj. Aja pa tistega clanka glede nove droge sploh ne bom komentiral (kot je ze nekdo omenil iq 75..)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoran7 ()

loveJDM ::

Ja sej valda da je bilo nekaj alkohola,kot si rekel,malo kdo oziroma noben ne gre na party da bo sok pil,ampak sej tudi ti se kdaj napiješ pa ti na kraj pameti ne pride,da bi se šel malo osvežit...Mislim da je večja verjetnost da se nekaj dogaja,kot pa da so naklučja...Bomo vidli v prihodnosti,če bo zopet nekdo izginil,bo verjetno spet naklučje?Ker policija še itak "nič ne ve" oziroma nisem zasledil,da bi kaj konkretnega naredili glede tega,se bo to verjetno nadaljevalo,dokler se ne pride stvari do dna.

MasterTade ::

Meni se zdi da je precej očitno da gre za nekaj več kot utapljanje neodgovornih pijanih študentov...Sicer ne vem zares, ampak vsi 3 menda niso bli neki hardcore pjanci
Mors omnia aequat

Phantomeye ::

Baje so na mariborsko medicinsko univerzo dobili ljudi brez organov, od teh izginulih (samo predajam govorico v vpogled)

Zgodovina sprememb…

Zoran7 ::

MasterTade je izjavil:

Meni se zdi da je precej očitno da gre za nekaj več kot utapljanje neodgovornih pijanih študentov...Sicer ne vem zares, ampak vsi 3 menda niso bli neki hardcore pjanci


Ja tocno tak, ta zgodba o neodgovornih zadetih fantih se mi zdi cisto tak, resitev po liniji najmanjsega odpora. Upam da krim-polizei fantje vseeno delajo kaj bolj konkretno na teh primerih.

Cruz ::

Saj pomoje delajo samo prikrivajo javnosti, kar je dobro in slabo za nas.

rook912 ::

Ljudje so padali v Dravo in še bodo padali. Eni izplavajo, eni pač žal ne. Če pogledamo te tri so padli v vodo december 2014, november 2015 in sedaj zadnji. Če človek pod vplivom alkohola pade v vodo poleti, ko ima na sebi malo oblačil bo imel probleme izplavati iz vode - videno. Pozimi, ko pa je oblečen še pa še, pa se oblačila prehitro napijejo in je še toliko težje priti nazaj na obrežje. Sploh pa se mi ne zdi kaj posebej presenetljivo, da se komu na tem delu spodrsne in pade v Dravo, ko je želel samo malo odtočit, sploh v zimskih mesecih, ko brez večjega problema stopiš na kak kos ledu...

Phantomeye ::

rook912 je izjavil:

Ljudje so padali v Dravo in še bodo padali. Eni izplavajo, eni pač žal ne. Če pogledamo te tri so padli v vodo december 2014, november 2015 in sedaj zadnji. Če človek pod vplivom alkohola pade v vodo poleti, ko ima na sebi malo oblačil bo imel probleme izplavati iz vode - videno. Pozimi, ko pa je oblečen še pa še, pa se oblačila prehitro napijejo in je še toliko težje priti nazaj na obrežje. Sploh pa se mi ne zdi kaj posebej presenetljivo, da se komu na tem delu spodrsne in pade v Dravo, ko je želel samo malo odtočit, sploh v zimskih mesecih, ko brez večjega problema stopiš na kak kos ledu...


Rabi se eno statistiko koliko ljudi pade v dravo v nekem obdobju. Če jih pade 30, pa od tega trije umrejo, so ti trije statistična anomalija, nič drugega.

scipascapa ::

rook912: in zakaj potem ne dajo ograje, table, kamere karkoli?

R1710 ::

Kamere in table so na Lentu, drugje ni infrastrukture, ograje pa boš postavljal od elektrarne do elektrarne? Pa še malo proti Rušam in Ptuju, za ziher?

rook912 ::

Phantomeye: Do take statistike je noemogoče priti. Večina se jih skobaca sama ven, se samo malo namoči in to ni nikjer prijavljeno. Za lažjo predstavo - govorimo o tem
 Slika

Slika

. Sicer v ospredju slike nabrežje zgleda bolj položno kot dejansko je. V ozadju je Koroški most, ki ima pod desnim stebrom, betonsko platformo, idealno za lulanje v Dravo in prekopicanje v njo.

SugarFree ::

bo pač treba postaviti žičnato ograjo

ziga1990 ::

saj koliko je pa Drava oddaljena od tega kluba kolikor jaz vem ne prav dosti tam nekje 400metrov ?

ker če je blizu je možno, da so Domen in ostale dva noter padli sicer pa je možno da jih je nekdo noter porinil.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

rook912 ::

200m. Sploh pa je Koroški most tudi zgodba za sebe. Razgledni stolp mislim, da ni zaprt, zaradi prelepega razgleda. Od kar so most zgradili, pa se tudi plazi pod njim. Ogromno bolj verjetnih variant, kot pa trgovci z organi, ki je sploh bedasta da bolj ne more bit.

m0LN4r ::

D-mode je izjavil:

3 osebe v kratkem času v Dravi, ne more biti naključje. Žal mi je vseh žrtev, vendar se mi zdi da se gre tu le nekaj več kot o drogah.

Kak tri ? A sem jaz kaj spregledal ali je en padel v dravo 2014...

K3kec je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Če kdo resno misli da je dejstvo da so v kratkem času 3 osebe z istim profilom in starostjo na isti način zginile in bile najdene mrtve v dravi, le naklučje, potem je ta oseba zelo naivna.
Tukaj se definitivno nekaj dogaja.

Seveda je lahko naključje, ampak ti ne štekaš, da če so vidne določene korelacije med primeri še ne pomeni da dejansko gre za povezane dogodke med sabo. Dejstvo je da se lahko naključno zgodijo podobni primeri, v podobnih okoliščinah v določenem časovnem obdobju. Upal bi si trditi še več, glede na lokacijo dogodkov in vpletenost alkoholizirane mladine, vrjetno se bo v prihodnosti taki dogodki še pojavili.

Nekako, kot bi izjavil, da vsak na vsake tolko po gostilniskih rundah konca mrtev v nesreci na cesti v sloveniji.

Kako nakljucje, vsem se je isto zgodilo. Nekdo jim podtika alkohol v pijaco in kljuce v roke.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

**
6-7 let sem ga redno zural pri dravi, stuk - trust - lent - otok
ja smo tudi zvecer preplezali ograjo na mostu do otoka pa se sli kopat,
gajba dve tri, jeger dva tri, jokerji ni da ni

Tam pades v dravo takoj, ko naredis en napacen korak, gres lulat v dravo....

V mariboru sem 8 let in nikol ni noben izginil, zdaj pa v roku pol leta vsi v Dravi,

Ni res.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Zoran7 je izjavil:

@Prox, popolnoma se strinjam s tabo, mi smo skoraj 10 let hodili v bermudskem trikotniku Stuk-Trust/Kaos-Fontana in to v stanjih od treznega do komatoznega, pa ni bilo nobenih trupel v Dravi, zdaj pa v pol leta trije mrtvi.
"Obdukcija pokazala znake alkohola v krvi", mislim pa ja valda da bo alkohol, ce so decki sli na koncert/event, ampak to se ne pomeni da ga je naenkrat pograbila zelja da se vrze v Dravo.
V glavnem zelo cudno vse skupaj. Aja pa tistega clanka glede nove droge sploh ne bom komentiral (kot je ze nekdo omenil iq 75..)

Hjao, sam se ene vsaj mesecno enkrat ne spomnim, kak sem prisel domov iz "stuka"
S cimrom nama so drug dan rekl, da sva splezala v studenta na 2. stuk po pozarni ograji, ker nisva mela klucev. Jaz se tega spomnim tak, kot da bi ble sanje.
Kolega je tudi bil na stuku, koncal v bolnici, na roki pa imel stempel od KMSja....

Ene substance hitreje poberejo, druge manj.

MasterTade je izjavil:

Meni se zdi da je precej očitno da gre za nekaj več kot utapljanje neodgovornih pijanih študentov...Sicer ne vem zares, ampak vsi 3 menda niso bli neki hardcore pjanci

Mogoc je pa glih to problem, da niso vajeni. Pol pa enkrat malo vec in so problemi.
Pa o katerih treh se gre? A ni ena novica stara ze vsaj leto dni, samo je reciklirana?

rook912 je izjavil:

200m. Sploh pa je Koroški most tudi zgodba za sebe. Razgledni stolp mislim, da ni zaprt, zaradi prelepega razgleda. Od kar so most zgradili, pa se tudi plazi pod njim. Ogromno bolj verjetnih variant, kot pa trgovci z organi, ki je sploh bedasta da bolj ne more bit.

Jap mi smo sli preko tega mosta od spodaj, po tisti kovinski konstrukciji enkrat.
Ni-da-ni. Pravim.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Marisa ::

Po mojem so ti fantje zadrogirani, nekdo jim podtakne drogo v pijačo, potem pa jih pahnejo v reko. Nemogoče, da bi vsi poiskali prostovoljno smrt, v ozadju je množični morilec s prefinjenimi metodami. Isto se dogaja tudi drugje v svetu.

ziga1990 ::

^^Pa so policaji našli kakšne dokaze kot grafit smeškota?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

m0LN4r ::

Nemogoce, da je to nakjlucje glih pr lent-stuk-otok relaciji na kupu tisocih zakajenih in koma pjanih studentov pozimi vsak torek... k jih scat tisi al kej drugega.

Pa to trije v preteklih 3 letih.

Vsi znaki kazejo na vecletno nacrtno pobijanje in podtikanje drog. Odvzem obeh zastrupljenih ledvic, jeter ipd. nato pa truplo neobtezeno v celem vrzt v dravo
ker se sigurno pozneje nebo pojavilu slucajno pr zlatolicju....

Organe pa ni treba v hladilno torbo dat, ker je itak zima. V vrecko z njimi pa do meksikoja in prodat.

Tu so na delu pravi profesionalci in zelo drage droge.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

ziga1990 ::

^^^ma če bi organi manjkali bi to opazili pri prvi obdukciji razen če so se odločili, da to zamolčijo javnosti in staršem.

Po moje je praktično nemogoče okrasti organ in zdravega dati v prejemnika.Gledati je potrebno da je prejemnikovo telo kompaktibilno z organom, da ne omenjam koliko časa organ lahko preživi izven telesa npr:
-Ledvice: zdržijo od 19ur pa do 35ur.
-Srce: zdrži od 3ur pa do 9ur.
-Pljuča: zdržijo od 4ur pa do 9ur.
-jetra: sdržijo od 8ur pa do 17ur.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

c3p0 ::

Če gre za nečednosti, je to obvezno trgovina z organi, nič druga ne more biti?

K3kec ::

Če kdo kaj bolj natačno spremlja primer, kakšna je bila Domnova časovnica tistega večera? Vrjetno ni bil sam tam, kdaj in zakaj se je razšel z osebami, ko so žurirali?

ziga1990 ::

^^ beri

Z zbiranjem obvestil so ugotovili, da je Domen v Maribor prišel iz Celja, saj se je s prijateljico dogovoril, da gresta na koncert. V Maribor je prispel v torek okoli 21. ure. S prijateljico sta se sestala v bližini Pristana na Koroški cesti. Skupaj sta odšla na obisk k znancem v Mariboru. Okoli polnoči je družba odšla do lokala Štuk na Gosposvetski cesti 84 v Mariboru. Tam je Simonič ostal pred lokalom Štuk, v bližini pekarne Mlinar, kjer se je pogovarjal z neznanci. Zaradi tega mu je prijateljica izročila vstopnico za koncert in dejala, da naj pride za njo, kar je tudi potrdil. Prijateljica je okoli 0.30 odšla iz lokala iskat Simoniča, vendar ga ni več našla. Pričela ga je klicati na njegovo telefonsko številko, vendar se ni na klice nihče odzval. Njegov mobilni aparat je bil nazadnje dosegljiv okoli 1. ure ponoči, kasneje pa je bila telefonska številka nedosegljiva, so navedli na PU Maribor.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Zoran7 ::

se pravi rukali so lahko 3 ure maksimalno. Ce je slo za kako eksanje al pa kake zgane pijace, bi se ga lahko v tem casu konkretno pribil, pa ce bi potem sel plezat al most al pa lulat v dravo, pa da pade noter. ampak mi nekak ne stima ta scenarij, tisto, s kolegico prides na koncert,imas karto, ona gre not, ti pa bos sel scat/glumit nekaj k dravi. al pa da te ona totalka zadetega pusti .
pa se to, kje pa je bila ostala druzba, s katero so sli na stuk, oni nic ne vejo?

m0LN4r ::

Tam je Simonič ostal pred lokalom Štuk, v bližini pekarne Mlinar, kjer se je pogovarjal z neznanci.

Kr zko z nekimi nezanci se je zadebatiral tko zelo, da je pozabu na svojo punco zaradi katere je prsu iz cela v mb....?

Da niso to bli slucajno kaki "znanci" z "znano" pokusino....
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

freesty ::

Dosti se govori o drogi katera ti da obcutek, da goris...

ziga1990 je izjavil:

^^^ma če bi organi manjkali bi to opazili pri prvi obdukciji razen če so se odločili, da to zamolčijo javnosti in staršem.

Po moje je praktično nemogoče okrasti organ in zdravega dati v prejemnika.Gledati je potrebno da je prejemnikovo telo kompaktibilno z organom, da ne omenjam koliko časa organ lahko preživi izven telesa npr:
-Ledvice: zdržijo od 19ur pa do 35ur.
-Srce: zdrži od 3ur pa do 9ur.
-Pljuča: zdržijo od 4ur pa do 9ur.
-jetra: sdržijo od 8ur pa do 17ur.


Mogoce so ga ugrabli in ga drzali pri zivljenju do operacije.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Risbar ::

Lep pozdrav.

Mi lahko kdo razloži zakaj so to truplo našli komaj po več kot enem mesecu? Kaj truplo obtežijo in pustijo da čez čas priplava na površje? Jaz ne vidim druge možnosti kot da so ga ugrabili in kasneje "spustili v dravo". Ker se mi zdi čudno da ga v mesecu dni na tej relaciji ne bi našli, če bi mladenič res padel v Dravo takrat februarja.

Tilen ::

Našli so ga šele po enem mesecu, ker so ga iskali na napačnem mestu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

andromedar ::

No, zdaj pa še v Ljubljani:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika...
Eh?

VaeVictis ::

Tole se bo mogoče malo grdo slišalo in je žalostno, da se take zadeve dogajajo.

A morda, če je res kaka nova droga na tržišču, se bo morda vsaj nekaj folka nehalo drogrirat in poizkušati vse mogoče substance v luči teh primerov!

Ali pa če ni droga in je bil samo alkohol kriv, se bo morda vsaj določen folk nehal vsakič prekemoreno opijat, da se mu kaj takega ne bo ponesreči zgodilo!

Pa ne mi sedaj s komentarji o podtikanju droge v pijače, IMHO le redkokateri od nas ni poizkusil nobene droge ali nikoli spil prekomerne količne alkohola!

scipascapa ::

Človek je zmenjen z kolegico potem pa tole? Jaz tega nikoli ne bi storil.....

harvey ::

Človek je zmenjen z kolegico potem pa tole? Jaz tega nikoli ne bi storil.....

Zanimivo pri teh primerih je to, da so šli v neki družbi ven in potem ta družba ne zna povedati, opisati, kaj se je dogajalo tekom večera/jutra. Skratka očitno nič več ne velja, da če si v družbi, da se gleda na drugega in da ta skupina ravna samozaščitno, npr. če je kdo preveč opit/zadet, se ga spravi na varno, da ne tava prosto kot marsovec ter zatava kam, kjer je lahko usodno ....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zmajc ::

ziga1990 je izjavil:

^^ beri

Z zbiranjem obvestil so ugotovili, da je Domen v Maribor prišel iz Celja, saj se je s prijateljico dogovoril, da gresta na koncert. V Maribor je prispel v torek okoli 21. ure. S prijateljico sta se sestala v bližini Pristana na Koroški cesti. Skupaj sta odšla na obisk k znancem v Mariboru. Okoli polnoči je družba odšla do lokala Štuk na Gosposvetski cesti 84 v Mariboru. Tam je Simonič ostal pred lokalom Štuk, v bližini pekarne Mlinar, kjer se je pogovarjal z neznanci. Zaradi tega mu je prijateljica izročila vstopnico za koncert in dejala, da naj pride za njo, kar je tudi potrdil. Prijateljica je okoli 0.30 odšla iz lokala iskat Simoniča, vendar ga ni več našla. Pričela ga je klicati na njegovo telefonsko številko, vendar se ni na klice nihče odzval. Njegov mobilni aparat je bil nazadnje dosegljiv okoli 1. ure ponoči, kasneje pa je bila telefonska številka nedosegljiva, so navedli na PU Maribor.


Pričevanje te njegove "prijateljice" se mi zdi ena velika izmišljotina. Pač ne upa povedat da so se ga napili in ne ve kam je tip zabluzil ko je ona žurala nekje.

harvey ::

Risbar je izjavil:

Lep pozdrav.

Mi lahko kdo razloži zakaj so to truplo našli komaj po več kot enem mesecu? Kaj truplo obtežijo in pustijo da čez čas priplava na površje? Jaz ne vidim druge možnosti kot da so ga ugrabili in kasneje "spustili v dravo". Ker se mi zdi čudno da ga v mesecu dni na tej relaciji ne bi našli, če bi mladenič res padel v Dravo takrat februarja.

Utopljenec/truplo priplava na površje takrat, ko se začne razkroj s pomočjo bakterij - stranski produkt tvorba plinov. Lahko je truplo pred tem tudi zataknjeno ob kakšno vejo/deblo. Reka niso idealni pogoji kot bazen. Zlatoličje je od Štuka precej oddaljeno in tja ga je odnesel tok.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zoran7 ::

Zmajc je izjavil:


Pričevanje te njegove "prijateljice" se mi zdi ena velika izmišljotina. Pač ne upa povedat da so se ga napili in ne ve kam je tip zabluzil ko je ona žurala nekje.


Ja, možno da imaš prav, s tem da bi punca morala videti "bigger picture" celotne zadeve, ne da skriva, da so se ga nabili kot opice. Pa clovek je mrtev, hujse ne more biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoran7 ()

AndrejS ::

Verjetno so se ga napili in nadrogirali in punca noče priznat da so vzeli droge.
Morda je bila sama v podobnem stanju in se ne spomni.

Invictus ::

AndrejS je izjavil:

Verjetno so se ga napili in nadrogirali in punca noče priznat da so vzeli droge.
Morda je bila sama v podobnem stanju in se ne spomni.

Pač tipična zgodbica, ko se noče nihče izpostavljati, mrtvi pa tako ne more govoriti ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

harvey je izjavil:

Človek je zmenjen z kolegico potem pa tole? Jaz tega nikoli ne bi storil.....

Zanimivo pri teh primerih je to, da so šli v neki družbi ven in potem ta družba ne zna povedati, opisati, kaj se je dogajalo tekom večera/jutra. Skratka očitno nič več ne velja, da če si v družbi, da se gleda na drugega in da ta skupina ravna samozaščitno, npr. če je kdo preveč opit/zadet, se ga spravi na varno, da ne tava prosto kot marsovec ter zatava kam, kjer je lahko usodno ....

Nekako moje misli, takorekoc. In se vedno me bega kaki "neznanci" so bili bolj pomembni od punce/lastne druzbe, da je kao ostal z njimi sam in so ostali sli naprej.
Wut?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jerry000 ::

Men tuki bolj kot vse drugo ni jasno, kako lahko na študentski čagi kjer je dosti folka, kr tko zgine ne da bi kdorkoli videl/vedel...

m0LN4r ::

AndrejS je izjavil:

Verjetno so se ga napili in nadrogirali in punca noče priznat da so vzeli droge.
Morda je bila sama v podobnem stanju in se ne spomni.

Zelo verjetno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zoran7 ::

m0LN4r je izjavil:

AndrejS je izjavil:

Verjetno so se ga napili in nadrogirali in punca noče priznat da so vzeli droge.
Morda je bila sama v podobnem stanju in se ne spomni.

Zelo verjetno.


Pa porkafix, ka zdaj tu pomeni alkohol pa malo travice, pa tudi ce je kaj bolj trdega bilo, saj ne bodo zdaj zapirali dilercka, ki jim je joint prodal.

Decko je mrtev in nekdo je verjetno imel prste poleg, za to se gre.

c3p0 ::

Saj se da ugotoviti, če kolegica laže. Par zaporednih zaslišanj v detajle in se hitro pojavijo nekonsistence v zgodbi, nato pa zapoje kot ptiček na veji.

dice7 ::

ja, pomoja kar ona prekriva umor

Stari maček ::

Dečki, napišem vam lahko le tole: ne žrite vsega sranja, ki vam pride pod roko, sploh, če je poceni. Če nimate za belega, se nažrite šnopca. Vem tudi za četrti primer, ampak je imel tisti pubec srečo, da so ga pred Zadrom potegnili iz morja.

Risbar ::

harvey je izjavil:

Risbar je izjavil:

Lep pozdrav.

Mi lahko kdo razloži zakaj so to truplo našli komaj po več kot enem mesecu? Kaj truplo obtežijo in pustijo da čez čas priplava na površje? Jaz ne vidim druge možnosti kot da so ga ugrabili in kasneje "spustili v dravo". Ker se mi zdi čudno da ga v mesecu dni na tej relaciji ne bi našli, če bi mladenič res padel v Dravo takrat februarja.

Utopljenec/truplo priplava na površje takrat, ko se začne razkroj s pomočjo bakterij - stranski produkt tvorba plinov. Lahko je truplo pred tem tudi zataknjeno ob kakšno vejo/deblo. Reka niso idealni pogoji kot bazen. Zlatoličje je od Štuka precej oddaljeno in tja ga je odnesel tok.


Glede na to da so ga našli pri HE Zlatoličje, pomeni da je truplo plavalo po kanalu, ob katerem vsaki dan tečejo/hodijo ljudje. In da ga v mesecu dni ni nihče videl? Ne verjamem. Že prvi dan bi ga zagotovo videlo več ljudi. V kanalu tudi ne vidim kam bi se truplo lahko zataknilo.
Potem ga je nekdo kasneje, po ugrabitvi samo odvrgel v reko, kjer so ga vsi tako rekoč že pričakovali. Perfekten alibi.

St235 ::

ker trupla v sladki vodi plavajo kot balon, kaj ne?
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gostilna na stajerskem ob jezeru, reki, z razgledom imamo kaj?

Oddelek: Loža
163165 (2281) Izvijač
»

Danes in jutri glejte meteorski roj perzeidov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2610553 (7818) Onlyx
»

Voda po Sloveniji-slikee :( (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12120357 (14046) menjalnik
»

Poraba vode v gospodinjstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6914449 (12551) Okapi
»

"Bitte raus!" na slovenskih tleh (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1149785 (6133) Gandalfar

Več podobnih tem