» »

Prekinjanje zvoka na TV

Prekinjanje zvoka na TV

invisuu ::

Pozdravljeni,

pred kratkim sem kupil nov TV - Philips 4100 serijo. Sicer sem zadovoljen, ker res ne potrebujem TVja veliko, ampak kadar predvajam kak film preko USB ključka zvok prekinja kadar je zvok zelo tiho v filmu. Kadar mora zvok predvajati in se na filmu dejansko kaj dogaja torej deluje normalno, vendar kadar je zvok zelo, zelo tih (na primer pri grozljivkah ko nekdo hodi po hodniku in je tišina, ker te film pripravlja na jump scare) pa se vmes sliši kot da bi se zvočniki izključili. Problem je, ker je še posebej zaznavno recimo med dialogom, ko je vmes sekunda ali dve tišine prav slišiš kako TV preklaplja med tihim ambientnim zvokom v "izklop" zvočnikov in nato nazaj.

Precej težko je opisati težavo in še težje je zgooglati rešitev. Se komurkoli sanja kaj bi to lahko bilo? Na začetku sem mislil, da morda TV skuša na tak način varčevati z elektriko in sem štoral po nastavitvah, a nisem našel nič pametnega.

Hvala za vsak input!

puginho ::

Najprej posodobi tv na najnovejši software pol pa poročaj.

invisuu ::

Bom poskusil in javil, hvala!

Kakršnekoli ideje so dobrodošle, mogoče sem kaj čisto neumnega storil. Zatorej - ne podcenjujte moje neumnosti:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zelo tih zvok na prenosniku

Oddelek: Zvok in slika
101066 (597) Daniel
»

Zvočniki 5.1 Genius..?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71729 (1656) NoXy
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016074 (10013) FlamE#7
»

Zovk - problem

Oddelek: Zvok in slika
111019 (832) shark_nm
»

creative x-fi v navezi z genisu 5.1 wood

Oddelek: Zvok in slika
161836 (1448) NotMe

Več podobnih tem