» »

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

D3m ::

Ne, da ne znajo delati. Časovno jih preganjajo.

Jaz pogrešam na momente Westwood studios :8)
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Ne, da ne znajo delati. Časovno jih preganjajo.

Jaz pogrešam na momente Westwood studios :8)



Ta studijo so pa zaprli že 13 let nazaj in še kar nekaj je teh studijev, ki so jih že zaprli.

Ja čas je problem lep primer je metal Gear solid phantom pain odlična igra, ki pa na žalost ni dokončana.

D3m ::

I know.

Srce, kar zaboli, ko pomislim na RTS.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

yoco je izjavil:

Mato989 je izjavil:

yoco je izjavil:

Em, Gothic in Gothic 2 anyone? :D


Seveda bo vsak RPG fan tega vesel kot KOTORja, ampak dajmo no, a ne bi raje videli da se naredi odlično nadaljevanje, in da gre čas programerjev v to, namesto v legendaren špil?

Ne moti me remake/remaster/HD, če zraven pride še vrhunski novi del recimo Gothic 4 in KOTOR 3 :)

Seveda bi rad nove špile, sam kaj ko jih očitno ne znajo več delat, razen The Witcher 3, se ne spommnim, da sem užival v igranju kot včasih.


Samo delno je za to kriva ravno nostalgija... pač ne more nič premagat prvič igranje Gothica 2 pri rosnih 14-15 letih, ko si niti nisem znal onega foga poštimat, in prit do Khorinisa... pa prvič postat militia, pa it čist preslabo opremljen v Valley of mines...

Pa enako je s CoD UO in dvojkico, pa Battlefield 1942... pa KOTOR/Sith Lords pa SOF2, pa potem prvi občutki ob igranju World of Warcraft vanilla, kot 16 letni mulc, moj prvi MMORPG... da ne omenjam legendarnega Tiberium Sun, pa Red Alert 2 in Yuris revenge s tistimi epskimi filmi zmes... pa če grem še daleč nazaj v DOS, ko sem laufal skozi diskrete Prince of Persia, pa one pipe ko postavljaš potem na 95tki, pa Keen 1,2,3,4.... itd

Pač ostane to v mislih in srcih za vekomaj, ampak ti špili so ti danes ravno tak legendarni, glih zaradi tega, ker ko jih igram me ponese nazaj, v tisto brezskrbno dobo nažiganja špilov med 10-21 letom.... Saj nekatere zgodbe so res superior vsemu danes (Mafia 1, KOTOR, Gothic 2) pač jim ni para v nobenem današnjem špilu, pa čeprav so ene hudo klišejske (Mafia, Gothic 1 in 2)

Je pa tudi res, da tako dobrih zgodb kot v koncu 90tih in začetku 20tih ne delajo več ali so zelo redke, primerjajte samo Mafia 3 proti Mafia 1, pa Gothic Arcanio z Gothic 2 recimo... ni primerjave, je vsaj za 50% slabša.

Recimo jaz v tem trenutku uživam v BF1, prav uživam, spominja me na dobre stare čase Battlefield 1942... pa grafika zmaga.

Jerry000 ::

Zgodb ni več ker se mi zdi da včasih so morali zgodbo prodati da so zaslužili, danes pa sam da je grafika našponana, ko šlivi zgodbo.

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

Zgodb ni več ker se mi zdi da včasih so morali zgodbo prodati da so zaslužili, danes pa sam da je grafika našponana, ko šlivi zgodbo.


Delno se strinjam, ampak če bi blo to 100% res, potem bi se najbolje prodajal kak Battlefield 1 z najjačo grafiko kar sem jih videl... pa še kak njemu podoben špil.

Ne pa WoW :)

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Zgodb ni več ker se mi zdi da včasih so morali zgodbo prodati da so zaslužili, danes pa sam da je grafika našponana, ko šlivi zgodbo.


Delno se strinjam, ampak če bi blo to 100% res, potem bi se najbolje prodajal kak Battlefield 1 z najjačo grafiko kar sem jih videl... pa še kak njemu podoben špil.

Ne pa WoW :)

No seveda nisem zdaj mislil VSE igre, afkors da so izjeme. Ampak sem mislil bolj tko, površinsko gledano na današnji dan.

scipascapa ::

http://deals.simplygames.com/p/call-of-...

Call of Duty Infinite Warfare - Legacy Edition (incls Zombies in Space and Terminal bonus multiplayer map) on PlayStation 4
Stock status: In Stock
Delivery: FREE UK 1st Class delivery on this item
Price: ?49.99

koliko je digitalna cena že?

Jerry000 ::

Tudi tam nekje

D3m ::

scipascapa je izjavil:

http://deals.simplygames.com/p/call-of-...

Call of Duty Infinite Warfare - Legacy Edition (incls Zombies in Space and Terminal bonus multiplayer map) on PlayStation 4
Stock status: In Stock
Delivery: FREE UK 1st Class delivery on this item
Price: ?49.99

koliko je digitalna cena že?


Jesus.

Enostavno bi lahko dali žide bi bilo vsaj novo in zanimivo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

scipascapa ::

Jerry000 je izjavil:

Tudi tam nekje


https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/call-of-duty-infinite-warfare-legacy-edition/cid=EP0002-CUSA05282_00-CODIWLEGACY00001

če je zate 30 funtov več "tam nekje", pa naj bo. :D

Jerry000 ::

Aja PS, sorry. Za PC ko sem nazadnje videl je bila tam nekje cena

scipascapa ::

XKEKAX ::

Če koga zanima, je na Instant gaming veliko znižanje!!

https://www.instant-gaming.com/en/1419-...

standard edition: 26,99€
legacy edition: 41,99€

scipascapa ::

slabiš 60€ na dom

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition & Exclusive Know Your Enemy Content - Only at GAME

The Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition is the ultimate 2-games-in-1 package with Call of Duty: Infinite Warfare and Call of Duty: Modern Warfare Remastered*.

+

The KNOW YOUR ENEMY PACK adds fantastic new content for Call of Duty: Infinite Warfare!

Know Your Enemy Gift pack includes:

- BulletHawk Personalisation Pack
- Themed Set of Calling cards
- Prima E-Guide
- Know Your Enemy Card
- 4 x Zombie Artwork Cards

scipascapa ::

http://deals.simplygames.com/p/call-of-...

Call of Duty Infinite Warfare (incls Zombies in Space and Terminal bonus multiplayer map) on PlayStation 4
Stock status: In Stock
Price: ?29.99

dobrih 38€ s ptt.

in lahko jo prodaš naprej!

hojnikb ::

če bi bla legacy verzija tok, bi se jo še nekak splačal uzet :D
#brezpodpisa

scipascapa ::

zaenkrat je slabih 60€, samo je še upanje na črni petek.

hojnikb ::

za sub 40€ še pa sam razkiram, k mw1 mi je bil res ok špil back then :D
#brezpodpisa

Machete ::

Sej je še zmeri. Ni se postaral.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Sej je še zmeri. Ni se postaral.


Haha tole je čisti opis kaj delajo z COD...točno tole! :D

scipascapa ::

http://deals.simplygames.com/p/call-of-...

50.35 funta s poštnino.

60€.....še malo na mojih 50€ pa morda vzamem.

Berserker ::

No ja, sem pri znancu igral Infinite Warfare,.

Ni slab tale špil, precej boljše podajanje zgodbe, scenarij in lokacije kot zadnje tri igre Ghost, Adwanced Warfare in Black Ops 3.

Jerry000 ::

Ko te COD spominja na Overwatch...potem veš da je z grafiko pri COD nekaj narobe. Probite raj overwatch, je veliko boljši ;)

oo7 ::

Call of Duty modern warfare remastered so že kar dobro zrihtali edino prva minuta igranja je še vedno lag potem pa gre gladko naprej.

hojnikb ::

še vedno ni seperate, so...
#brezpodpisa

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

še vedno ni seperate, so...


Sigurno se bo dalo kupiti tudi posebej. Mogoče naslednje leto, ko izide nov COD takrat pa ne bo imelo več smisla prodajati COD IW in COD MWR skupaj ali pa že prej :)

Seljak ::

Sin je bil včasih nor na te COD serije in ima vse do Black Ops III. Pri tej,ko pa je sedaj izšla pa je končno prišel k pameti,da je to "navadno sranje" in dejal je,da se vse skupaj samo ponavlja. Skratka končno je dojel,da je vse skupaj samo malce spremenjeno,na novo zapakirano in spet navita cena. Zadnjega,ki sem jaz igral in mi je bil všeč je bil Ghosts. Lepe in velike mape so mi bile zelo všeč. Za multy pa sem itak postal preveč okoren :D

Jerry000 je izjavil:

Machete je izjavil:

Sej je še zmeri. Ni se postaral.


Haha tole je čisti opis kaj delajo z COD...točno tole! :D


Zelo lep prikaz :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

simnov ::

Pa koliko dolga je ta igra zdaj mi kaže , da je 25 misij kar noče biti konc.

scipascapa ::

Call of Duty Infinite Warfare (PS4/Xbox One) ?19.99 @ GAME

Margecan ::

Torej rad bi igral predvsem zombie mod pa nevem ali vzet tanovi COD IW ali raje BO3

z3ro ::

Če igraš na PC potem IW ker na BO3 dvomim, da je ostalo kaj veliko igralcev. Če si na PS recimo je pa vseeno kr jih še vedno ogromno igra.

BTW, če kdo igra MP...vsaj na PS (vrjetno na ostalih platformah tudi) je sedaj nov način Tactical deathmatch kjer je onemogočen boost jump in se igra super...vsaj meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z3ro ()

oo7 ::

No ja kot kaže COD še ne bo propadel



Call of Duty: Infinite Warfare je bila najbolj prodajana igra v ZDA

https://gaming.si/2017/01/22/call-duty-...

scipascapa ::

papki stays papki. da še digitalno kupiš, papak na kubik.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Call of Duty(R): Infinite Warfare - Sabotage Multiplayer Trailer [UK]

Jerry000 ::

Naj se vrnejo k koreninam...tale star wars wannabe je že mal to much

slofreak7 ::

Pozdravljeni

Na konzoli sem se naveličal igranja fife in nba-ja, manjka mi nek FPS.
Naj prosim nekdo poda objektivno mnenje o tej igri ali se splača, kakšne so mehanike gibanja, občutek, shootinga itd...
Nekako mi je igra bolj učeč kod bf1.

LP

oo7 ::

Potem je že bolje, da probaš Black ops 3 je veliko obljša kot Infinite warfare kar se tiče multiplayerja.

z3ro ::

Tako kot je M-power napisal...BO3 je dosti boljši.

ahac ::

Poglej si tudi Titanfall 2.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Jerry000 ::

Ali pa še boljše Overwatch

slofreak7 ::

overwatch me nekako na konzoli ne privlači, B03 mi ni všeč ker zgleda preveč kot iz risanke s temi skini in tem usem, titanfall pa baje nima velikega player base-a. Po ogledih na yt-u mi infinite warfare deluje kr okej :D hvala vam za mnenja pa se še priporočam da ker napiše kej o ostalih igran posebej o titanfallu:)

z3ro ::

Infinite warfare mi je ok samo tactical deathmatch mode, kjer ni boost skakanja. V navadnih modih mi je to skakanje preveč moteče, saj je več ljudi v zraku kot na tleh (v BO3 mi ni bilo tako moteče).

abyssus ::

Vzami IW ker BO3 bo verjetno prej ostal brez igralcev. Se bolje, vzami Titanfall 2, igralcev je na PS4 cisto dovolj.

z3ro ::

Nisem čist prepričan, recimo na PCju veliko več ljudi igra BO3 kot IW. Ampak ja, če mu deluje IW boljši kar naj vzame...če ne drugo, toliko da se navadi do novega CODa, ki bo končno spet boots on the ground.

slofreak7 ::

Ja, verjetno bom res naredil tako:) hvala vam za odgovore:)

Jerry000 ::

z3ro je izjavil:

Nisem čist prepričan, recimo na PCju veliko več ljudi igra BO3 kot IW. Ampak ja, če mu deluje IW boljši kar naj vzame...če ne drugo, toliko da se navadi do novega CODa, ki bo končno spet boots on the ground.

No pa me zanima, je kje zapisano koliko ljudi igra BO3?

slofreak7 ::

z3ro ::

Tako je, na Steamu so cifre...kdajkoli pogledaš jih BO3 igra več...precej več. Že če pogledaš ob izzidu obeh igric je vse jasno...peak IW: 15.312, peak BO3: 63.681.

slofreak7 ::

Pomojem ima igra na ps4 več igralcev kot bo3 ali pač?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124269 (7161) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653959 (18598) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613392 (7953) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157786 (33604) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937570 (23212) oo7

Več podobnih tem