» »

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

ahac ::

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

different strokes for different folks. Osebno dosti več preigram coda kot battlefielda, ker mi slednji enostavno ne potegne .


Ne gre se tolko za to kar je individualnemu igralcu všeč.... ampak kaj počnejo z franšizo... Po Modern Warfaru (za mene po MW2) je bil vsak naslednji COD slabši... CoD 2 in United offensive sta legendarna. Battlefield pa z izjemo Hardlina ki je bil bedn, ni imel take krivulje navzdol... BF1 ima tudi bistveno višji player count... Še Farming simulator kot videno prehiteva COD... skorajda sramotno.



Call of Duty se nikoli ni prav dobro prodajal na Pc-ju. Call of duty ima največjo bazo na konzolah.

npr Black ops 3


Ps4 - 14.32 mio prodanih kopij

Xbox one - 7.31 mio prodanih kopij

Ps3 - 1.66 mio prodanih kopij

xbox 360 - 1.66 prodanih kopij

PC - 0.23 mio prodanih kopij


VGChartz je popolnoma neuporaben pri PCju (pa tudi za konzole je daleč od realnih številk).
V resnici ima Black Ops 3 ~1,3 miljona lastnikov na Steamu: http://steamspy.com/app/311210
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dronyx ::

Jaz upam da se nekega dne premislijo in izdajo COD4 remastered kot samostojno igro. Do takrat bo COD MW2 moj zadnji, ker tole ZF me ne zanima.

hojnikb ::

jst tut upam, da pride remster posebi... al pa če se legacy edition konkretno poceni :)
#brezpodpisa

Machete ::

Naslednji duti naj bi s seboj privlekel MW2 remastered, kasneje WAW itd..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Hahaha, ne morejo prodajat novejših COD drugače kot vleči za sabo stare uspešnice. Bogi pa obupani so ratal zgleda.

next3steps ::

Ne morjo nic, ce jim je pa ekipa, ki jim je prinesla slavo pobegnila nazaj k EA.

yoco ::

Tudi sam sem preigral SP po mnogih letih brez kakšne COD igre. Je kar v redu igra. Od kdaj majo tko morbidne zaključke? Pa Jon Snow je zame totalno neuporaben bad guy. A je tip sploh kaj naredil v celi igri?

ahac ::

next3steps je izjavil:

Ne morjo nic, ce jim je pa ekipa, ki jim je prinesla slavo pobegnila nazaj k EA.

Kjer so ravnokar izdal Titanfall 2... ki se prodaja veliko slabše od CoD. ;((
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jerry000 ::

next3steps je izjavil:

Ne morjo nic, ce jim je pa ekipa, ki jim je prinesla slavo pobegnila nazaj k EA.

Potem pa naj za vraga nehajo vlečt COD ker nikamor več ne pelje

yoco je izjavil:

Tudi sam sem preigral SP po mnogih letih brez kakšne COD igre. Je kar v redu igra. Od kdaj majo tko morbidne zaključke? Pa Jon Snow je zame totalno neuporaben bad guy. A je tip sploh kaj naredil v celi igri?

John Snow v COD? Resno? Te so resno že obupani

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

next3steps ::

ahac je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ne morjo nic, ce jim je pa ekipa, ki jim je prinesla slavo pobegnila nazaj k EA.

Kjer so ravnokar izdal Titanfall 2... ki se prodaja veliko slabše od CoD. ;((

Igra pa se za par stopenj boljše.

Berserker ::

ahac je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ne morjo nic, ce jim je pa ekipa, ki jim je prinesla slavo pobegnila nazaj k EA.

Kjer so ravnokar izdal Titanfall 2... ki se prodaja veliko slabše od CoD. ;((


Kolk gledam, hvalijo story mode, ampak žal so se zajebali, ko so hkrati vrgli ven dve streljačini.

Vrjetno je imel BF1 prednost pri oglaševanju.

next3steps ::

Titanfall 2 je tako ali tako priprava terena na trojko.
Še par nadaljevanj CoDa, pa konkurenca ne bo več rabila oglaševati spljoh. Activision se prav trudi ustreliti sam sebe v koleno - z bazuko.
I mean, take this Windows 10 Store business. When we found out that Call of Duty: Infinite Warfare has no multiplayer between Windows 10 and Steam, my first thought was "classic Microsoft: shooting itself in the foot trying to get one over Steam". But now it turns out this is something Activision chose to do, and I don't know about you but I am just completely baffled by it.


Tale špil se trenutno prodaja 6x bolje, kot pa latest CoD game.
http://store.steampowered.com/app/44381...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

next3steps je izjavil:

Titanfall 2 je tako ali tako priprava terena na trojko.
Še par nadaljevanj CoDa, pa konkurenca ne bo več rabila oglaševati spljoh. Activision se prav trudi ustreliti sam sebe v koleno - z bazuko.
I mean, take this Windows 10 Store business. When we found out that Call of Duty: Infinite Warfare has no multiplayer between Windows 10 and Steam, my first thought was "classic Microsoft: shooting itself in the foot trying to get one over Steam". But now it turns out this is something Activision chose to do, and I don't know about you but I am just completely baffled by it.


Tale špil se trenutno prodaja 6x bolje, kot pa latest CoD game.
http://store.steampowered.com/app/44381...

Js se ne čudim. Mislijo da bojo z starimi COD služili ko jih podturijo. COD bi lahko kar zastojn talal, pa še to neb velik potalal. Oziroma za v Kelogs je COD...tut z grafiko paše

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Bolf3nk ::

Ko je Farming simulator bolj igran kot Cod... pol veš :))

Jerry000 ::

Kaj je a še poleg vsega žalostno...da bojo še naprej vlekli COD...z glavo skozi zid

Sssaga ::

Bolf3nk je izjavil:

Ko je Farming simulator bolj igran kot Cod... pol veš :))


Z razlogom. Špila je odlično optimizirana, laufa na praktično vsakem PC-ju in laptopu, gameplay je dodelan. Čeprav sem sam na kmetiji doma, mi igranje ne diši. Ni avtentičnosti, vonja po gnojevki :))

Jerry000 ::

Sssaga je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

Ko je Farming simulator bolj igran kot Cod... pol veš :))


Z razlogom. Špila je odlično optimizirana, laufa na praktično vsakem PC-ju in laptopu, gameplay je dodelan. Čeprav sem sam na kmetiji doma, mi igranje ne diši. Ni avtentičnosti, vonja po gnojevki :))

Malo si daš pod PC pa bo :P

hojnikb ::

že kej znanega, al bo mwr posebi ?
#brezpodpisa

next3steps ::

Jerry000 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Titanfall 2 je tako ali tako priprava terena na trojko.
Še par nadaljevanj CoDa, pa konkurenca ne bo več rabila oglaševati spljoh. Activision se prav trudi ustreliti sam sebe v koleno - z bazuko.
I mean, take this Windows 10 Store business. When we found out that Call of Duty: Infinite Warfare has no multiplayer between Windows 10 and Steam, my first thought was "classic Microsoft: shooting itself in the foot trying to get one over Steam". But now it turns out this is something Activision chose to do, and I don't know about you but I am just completely baffled by it.


Tale špil se trenutno prodaja 6x bolje, kot pa latest CoD game.
http://store.steampowered.com/app/44381...

Js se ne čudim. Mislijo da bojo z starimi COD služili ko jih podturijo. COD bi lahko kar zastojn talal, pa še to neb velik potalal. Oziroma za v Kelogs je COD...tut z grafiko paše

Če bi Remastered štirko ponudili posebej po ceni, ne vem ... tam nekje 20-35 eur, in pljunili kaj keša ESLu namesto marketingu, bi se špil prodajal za med.

Berserker ::

Sssaga je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

Ko je Farming simulator bolj igran kot Cod... pol veš :))


Z razlogom. Špila je odlično optimizirana, laufa na praktično vsakem PC-ju in laptopu, gameplay je dodelan. Čeprav sem sam na kmetiji doma, mi igranje ne diši. Ni avtentičnosti, vonja po gnojevki :))


Vrjetno zaradi dejstvo, da je kmetijstvo v Farming simulatorju prikazano, kot popolna industrijska panoga, z najnovejšimi stroji, ki skoraj v celoti opravijo razna opravila, medtem ko spusti marsikateri detail iz realnega in domačega kmetijstva, zato pa te igre niso tolk zanimive, kot če bi recimo kmetijo moral vzdrževat z starim dojcem ali zetorjem, ter improvizirat pri opravilih.


Da nebom čist offtopic.

Vem da je to gnila praksa Activisona, ampak upam da imajo v prihodnosti napravit remake COD1, UO, verzij iz ps2, COD2 in trojke.

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

Jah, če boš kupil zraven še CoD 14. Pa verjetno bo UO dodatek predstavljen kot DLC za 30eur.

Jerry000 ::

Naj gnil activition da ven SAMO remastered COD1, UO in COD2. Pol jim pa mogoče oprostim.

Riff ::

Jerry000 je izjavil:

Naj gnil activition da ven SAMO remastered COD1, UO in COD2. Pol jim pa mogoče oprostim.



ja to so bli dobri stari časi iger frančize cod, zdj je pa že mal zmolženo vse skupaj, ampak cod je pa le cod, tako da ga je treba pol še zmeri mal špilat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

Jerry000 ::

Riff je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Naj gnil activition da ven SAMO remastered COD1, UO in COD2. Pol jim pa mogoče oprostim.



ja to so bli dobri stari časi iger frančize cod, zdj je pa že mal zmolženo vse skupaj, ampak cod je pa le cod, tako da ga je treba pol še zmeri mal špilat :D

Sej to je to...cod ni več cod :D. Bol se ga bo špilal še dlje bodo ta čreva vlekli

oo7 ::

Kampanija pri infinite warfare je dobra multiplayer pa mi ni preveč všeč.

Modern warfare remastered zakon to so spomini :) za novo leto pride še ostalih 6 map trenutno pa morajo samo malo še popraviti loadinge pa bo to to :)

DarwiN ::



9 let napredka v grafiki. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

D3m ::

Prej 9 let zabušavanja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Jaz trenutno igram singleplayer Call of Duty Modern Warfare remastered. Daleč najboljša SP COD kampanija ;)

Multiplayer COD MW remastered sem pa igral okoli 15 ur odličen MP ampak ima igra trenutno veliko težav tako, da zdaj bom počakal par dni, ker ta teden naj bi rešili probleme z nalaganjem igre in druge težave, ki jih ima ta igra.

Jerry000 ::

No, to je igra k se jo splača kupit in igrat. Men je bila tudi MW2 kampanija kar ok, se spomnem da sem jo v šusu obrnil :)

hojnikb ::

še vedno čakam na standalone verzijo.
#brezpodpisa

D3m ::

Zakaj igrati nekaj, kar smo že parkrat obrnili 9 let nazaj v mojem primeru letos samo ne REMASTERED?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

D3m je izjavil:

Zakaj igrati nekaj, kar smo že parkrat obrnili 9 let nazaj v mojem primeru letos samo ne REMASTERED?

Ne razumem kaj si hotel reči, ampak jaz velikokrat preigram stare igre, ker enostavno, so zame boljše. SOF sem že nehal štet tokrat sem obrnil, prav tako MOH, COD1 in UO,...

hojnikb ::

zakaj pisati po forumu, če nobenga ne zanima kaj si mislim ?
#existentialcrisis
#brezpodpisa

D3m ::

Jerry000 je izjavil:

D3m je izjavil:

Zakaj igrati nekaj, kar smo že parkrat obrnili 9 let nazaj v mojem primeru letos samo ne REMASTERED?

Ne razumem kaj si hotel reči, ampak jaz velikokrat preigram stare igre, ker enostavno, so zame boljše. SOF sem že nehal štet tokrat sem obrnil, prav tako MOH, COD1 in UO,...


Jaz tudi.

Samo me motijo REMASTERED izdaje uspešnih iger.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

zakaj že ?

lepša grafika na novejših platformah, da lahko tudi mlajše generacije uživajo ob dobrih naslovih.
win-win če mene vprašaš
#brezpodpisa

Jerry000 ::

D3m je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

D3m je izjavil:

Zakaj igrati nekaj, kar smo že parkrat obrnili 9 let nazaj v mojem primeru letos samo ne REMASTERED?

Ne razumem kaj si hotel reči, ampak jaz velikokrat preigram stare igre, ker enostavno, so zame boljše. SOF sem že nehal štet tokrat sem obrnil, prav tako MOH, COD1 in UO,...


Jaz tudi.

Samo me motijo REMASTERED izdaje uspešnih iger.

Remastered so še kako dobrodošle. Kar je bilo odlično je narejeno še boljše na novi generaciji. Je pa razlika al spremenijo sam grafiko al pa grafiko + igralnost. Tukaj pri slednjem se pa strinjam, pa mene tudi motijo

Mato989 ::

hojnikb je izjavil:

zakaj že ?

lepša grafika na novejših platformah, da lahko tudi mlajše generacije uživajo ob dobrih naslovih.
win-win če mene vprašaš


Zato ker dela razvijalce lene.... Sicer me osebno nič ne moti HD remake in ostale fore raznoraznih naslovov od COD MW, preko Mafie I, Gothica II, KOTORja itd... ampak vseeno bi raje da grejo razvijalske in programerske ure da ustvarijo NOVE legende kot so prej omenjene...

In ker teh ni, je malo grenko gledat tele COD fore ko morš kupit Infinity shit, da dobiš nekaj dobrega kar si ŽE PREIGRAL... ker ta novo je pa bedno.

Jerry000 ::

COD razvijalci so tko 9 let ze. Leni pa ni blo remakeov. Glede tega da pa turijo cod4 zraven novega cod pa se tko vid da so obupani.

Invictus ::

D3m je izjavil:


Samo me motijo REMASTERED izdaje uspešnih iger.

mene pa ne.

Se mi zdi super.

Hočem X-Wing in Tie Fighter REMASTERED :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Jerry000 ::

Uf...Soldier of Fortune 1 remastered bi biu super. Čeprav ravno stari z tisto grafiko daje tapravo atmosfero :)

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

Uf...Soldier of Fortune 1 remastered bi biu super. Čeprav ravno stari z tisto grafiko daje tapravo atmosfero :)


Raven Software je studijo, ki je naredil Solider of Fortune 1 in 2 in oni so tudi prenovili COD modern warfare remastered verzijo.

yoco ::

Em, Gothic in Gothic 2 anyone? :D

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Uf...Soldier of Fortune 1 remastered bi biu super. Čeprav ravno stari z tisto grafiko daje tapravo atmosfero :)


Raven Software je studijo, ki je naredil Solider of Fortune 1 in 2 in oni so tudi prenovili COD modern warfare remastered verzijo.


To pa nisem vedel. No, upam da to tudi naredijo za SOF1...sam da se igralnosti ne taknejo, samo grafika :)

D3m ::

No jaz nisem imel te sreče in so pri FFX Remastered, izločili so CGI cutscene z 3D ingame enginom.

8-O

Disaster.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

No pri takih primerih se strinjam da ni dobrodošlo. Še ena igra je slab primer remastered, Tony Hawk in Colin McRae...

Mato989 ::

yoco je izjavil:

Em, Gothic in Gothic 2 anyone? :D


Seveda bo vsak RPG fan tega vesel kot KOTORja, ampak dajmo no, a ne bi raje videli da se naredi odlično nadaljevanje, in da gre čas programerjev v to, namesto v legendaren špil?

Ne moti me remake/remaster/HD, če zraven pride še vrhunski novi del recimo Gothic 4 in KOTOR 3 :)

Invictus ::

yoco je izjavil:

Em, Gothic in Gothic 2 anyone? :D

Alone in the Dark :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

Tomb Raider, Resident Evil...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

Mato989 je izjavil:


Seveda bo vsak RPG fan tega vesel kot KOTORja, ampak dajmo no, a ne bi raje videli da se naredi odlično nadaljevanje, in da gre čas programerjev v to, namesto v legendaren špil?

Ne moti me remake/remaster/HD, če zraven pride še vrhunski novi del recimo Gothic 4 in KOTOR 3 :)

Nimamo nič proti novim špilom. Ampak, če jih ni, je to mal težko pol...

Remastered zadeve na boljši grafiki vseeno najdejo svoj delež kupcev.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

yoco ::

Mato989 je izjavil:

yoco je izjavil:

Em, Gothic in Gothic 2 anyone? :D


Seveda bo vsak RPG fan tega vesel kot KOTORja, ampak dajmo no, a ne bi raje videli da se naredi odlično nadaljevanje, in da gre čas programerjev v to, namesto v legendaren špil?

Ne moti me remake/remaster/HD, če zraven pride še vrhunski novi del recimo Gothic 4 in KOTOR 3 :)

Seveda bi rad nove špile, sam kaj ko jih očitno ne znajo več delat, razen The Witcher 3, se ne spommnim, da sem užival v igranju kot včasih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124261 (7153) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653942 (18581) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613382 (7943) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157761 (33579) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937561 (23203) oo7

Več podobnih tem