» »

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

hojnikb ::

jst še zdej igram AW na ps4, je čist ok za malo casual shootanja :)
#brezpodpisa

oo7 ::

Dobri ste tisti, ki igrate FPS igre na gamepadu :) jaz sem probal dvakrat pa mi nikakor ni šlo.

D3m ::

Saj se navadiš. Šok je pol, ko greš nazaj pa te skor kap koliko hitro vse poteka. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Dobri ste tisti, ki igrate FPS igre na gamepadu :) jaz sem probal dvakrat pa mi nikakor ni šlo.

Dejansko se navadiš hitro. Smo pri frendu na PS3 igral COD in sem v parih urah že kar dobro se navadil. Ni tak bau bau :)

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

Dobri ste tisti, ki igrate FPS igre na gamepadu :) jaz sem probal dvakrat pa mi nikakor ni šlo.



To se definitivno ne da :) Ko sem si kupil Xbox One sem mislil, da se, invalid. Drugače pa tale COD ni slab pač Zvezne steze so zgodba, akcija je pa odlična.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Seba22 ::

Sam sem bil velik fan cod serije tam nekje do BO1...Jao kdo to žalost kupuje dan danes mu pa res ni pomoči...ajd za MW1 Remastered ne rečem samo če se bo dalo v prihodnosti kupit posebaj drugač pa naj jo kr majo.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Seba22 ::

To je pa prvi cod ko me sploh več ne pritegne,da bi sploh sprobal travniško verzijo...Že pri AW sem bil 50/50 če bi sploh probal zadevo ali ne.Tega pa verjetno sploh probal nebom.Raje še odigram MW1 Remastered to je pa to
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

kitl76 ::

MW1 Remastered saj jo imaš na travniku :)

Seba22 ::

Ja se zato sem napisal da še bom mw1 remastered probal travniško,dokler nebo možno kupiti MW1 posamezno za MP,če sploh bo...
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Jerry000 ::

Seba22 je izjavil:

Sam sem bil velik fan cod serije tam nekje do BO1...Jao kdo to žalost kupuje dan danes mu pa res ni pomoči...ajd za MW1 Remastered ne rečem samo če se bo dalo v prihodnosti kupit posebaj drugač pa naj jo kr majo.

Ista zgodba pri meni. BO1 je bil zadnje in najmanj igran COD. MW2 je še nekako bil ql, so tut dost velk hype nrdil. Zdej pa te risan skini ko da bi risanko gledu...

kitl76 ::

Enio vprašanje tisti, ki je že to probal kaj je drugače pri MW1 Remastered , da zasede 42 GB ko pa je COD4 zasedel 10 GB?

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Enio vprašanje tisti, ki je že to probal kaj je drugače pri MW1 Remastered , da zasede 42 GB ko pa je COD4 zasedel 10 GB?


Men še vedno nalaga na Steam

Posnel sem Infinite warfare, ko se jei gra posnela na Steam sem mislil, da je to to pa sem potem opazil, v knjižnici Steama, da moram še snemat :P


Infinite Warfare 54 GB
Modern warfare remastered Multiplayer 20,9 GB
Modern Warfare remmastered 27,5 GB najbrž je to kampanija

kitl76 ::

Call of Duty: Infinite Warfare hudo dobra igra. Sem full proti SFC sam tole pa moram priznat so spedenal v nulo.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Call of Duty: Infinite Warfare hudo dobra igra. Sem full proti SFC sam tole pa moram priznat so spedenal v nulo.


Multiplayer ali single player?

Jaz trenutno igram Modern warfare :) spomini se vračajo.

kitl76 ::

SP.

Evo našel zdej še video kako so tvojo Modern warfare lepo dodelal


Jerry000 ::

Hjoj kje so ti casi k se je cod4 na veliko spilu :)

XKEKAX ::

Moram reči da nisem pričakoval tako dobre igre, sploh kaj se singleplayer kampanje tiče :) Čisto sem noter padel, karakterji za katere ti je dejansko mar, akcije na polno, pa čeprav v zelo sci-fi "obliki".. ampak tudi to je dobro :)))
multiplayer še pa nisem uspel probati, tako da še ne vem kako je... zdaj pa grem dalje lovit Jona Snow-a po vesolju... peace! :D

oo7 ::

Potem pa moram danes probati SP Infinite warfare trenutno sem igral samo Modern Warfare remastered :)

kitl76 ::

SP je zakon. Končno po dolgih letih dober COD.

oo7 ::

Sem začel igrati SP.

Grafika je zelo dobra in cutsceni so narejeni res odlično :)

Pozdrav z vesolja :D

kitl76 ::

Tole je začetek igre in ni odraz prave igre :) M-Power , če i jaz tole sliko videl bi rekel ta špil si vtakni v rit :)

oo7 ::

No ja tisto je bila prva slika :)

Že prvo uro je akcija na polno res dobra akcija pa vesoljska bitka je tudi odlična :)


Še nekaj slik :P SPOILER!!!






Jerry000 ::

Ja, to so za fane vesolja. Zame, je tole jajc, ker me tale futuristika odganja ko hudiča križ. Star wars še nekak prenesem...čez prste

fireX88 ::

oo7 je izjavil:

No ja tisto je bila prva slika :)

Že prvo uro je akcija na polno res dobra akcija pa vesoljska bitka je tudi odlična :)


Še nekaj slik :P SPOILER!!!








po zgornjih slikah je meh.. ampak bom probal iz travnika.

drugače pa:

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

next3steps ::

XKEKAX je izjavil:

Moram reči da nisem pričakoval tako dobre igre, sploh kaj se singleplayer kampanje tiče :) Čisto sem noter padel, karakterji za katere ti je dejansko mar, akcije na polno, pa čeprav v zelo sci-fi "obliki".. ampak tudi to je dobro :)))
multiplayer še pa nisem uspel probati, tako da še ne vem kako je... zdaj pa grem dalje lovit Jona Snow-a po vesolju... peace! :D

Titanfall 2 kampanja. Isti razvijalci kot COD4.
Pardon, sem mislil, da igraš remastered štirko.

Zgodovina sprememb…

kitl76 ::

Jerry000 je izjavil:

Ja, to so za fane vesolja. Zame, je tole jajc, ker me tale futuristika odganja ko hudiča križ. Star wars še nekak prenesem...čez prste



Tudi jaz nisem za SFC samo tole je res dobro narejeno.

Mato989 ::

Cod je pravi fail napram BF1.... ne morem verjet da to pravim, ampak 4 leta nazaj bi trdil drugače :)

hojnikb ::

different strokes for different folks. Osebno dosti več preigram coda kot battlefielda, ker mi slednji enostavno ne potegne .
#brezpodpisa

oo7 ::

Jaz sem probal Batltlefield 1 beto pa mi ni bilo preveč všeč. Pač vsakemu svoje :)

Linko ::

 q

q

oo7 ::

Lewis Hamilton :))

D3m ::

Ne me zezat.

Kdaj bodo dali Putina notri?
|HP EliteBook|R5 6650U|

ZiedRieke ::

Je kdo testiral novi remaster CoD4? Na FX8350 in GTX970 je neigralno z 15-20 fps na osnovnih nastavitvah, medtem ko na extra porabi tja do 9 GB Vrama. Pa to se usako leto neke nove serije grejo, pa še eni remake nemorjo zoptimizirat :)

D3m ::

Kakšne imaš nastavitve pa resolucija?

Ker na FX-8350 ni ovire tudi na 970 ne bi smela biti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ZiedRieke ::

D3m je izjavil:

Kakšne imaš nastavitve pa resolucija?

Ker na FX-8350 ni ovire tudi na 970 ne bi smela biti.


FullHD, normal, FXAA, shadows off... neka srednje nastavitve.

Čeprav grafika je pa najverjetneje boljša ko pri novi Infinite Warfare, usaj po prvem občutko.

oo7 ::

Jaz igram remaster in nobenih težav med igro na Gtx 970 edino loadingi so pa zelo dolgi ampak sem bral na Steam forumu, da nisem edini to bodo morali popravili z kakšnim patchom.

Trenutno je 10 map za novo leto pa pride še ostalih 6 kot DLC ampak ne bo potrebno nič doplačati.

TOP ::

Včem je sploh razlika med tema dvema igrama Call of Duty: Infinite Warfare in CoD Modern Warfare Remastered.Hvala

oo7 ::

TOP je izjavil:

Včem je sploh razlika med tema dvema igrama Call of Duty: Infinite Warfare in CoD Modern Warfare Remastered.Hvala


Infinite warfare




Modern warfare remastered

oo7 ::

TOP je izjavil:

Včem je sploh razlika med tema dvema igrama Call of Duty: Infinite Warfare in CoD Modern Warfare Remastered.Hvala



Call od Duty Infinite warfare je najnovejša Call of Duty igra.

Call of Duty modern Warfare remastered pa je igra z leta 2007 samo, da so igri izboljšali grafiko torej remaster verzija.

ZiedRieke ::

ZiedRieke je izjavil:

Je kdo testiral novi remaster CoD4? Na FX8350 in GTX970 je neigralno z 15-20 fps na osnovnih nastavitvah, medtem ko na extra porabi tja do 9 GB Vrama. Pa to se usako leto neke nove serije grejo, pa še eni remake nemorjo zoptimizirat :)


Zrihtal, potrebni so najnovejši nvidia driverji nvidia 375.70.

Mato989 ::

hojnikb je izjavil:

different strokes for different folks. Osebno dosti več preigram coda kot battlefielda, ker mi slednji enostavno ne potegne .


Ne gre se tolko za to kar je individualnemu igralcu všeč.... ampak kaj počnejo z franšizo... Po Modern Warfaru (za mene po MW2) je bil vsak naslednji COD slabši... CoD 2 in United offensive sta legendarna. Battlefield pa z izjemo Hardlina ki je bil bedn, ni imel take krivulje navzdol... BF1 ima tudi bistveno višji player count... Še Farming simulator kot videno prehiteva COD... skorajda sramotno.

hojnikb ::

nwm no, meni mp od aw niti ni tak slab. se dandanes spilam na ps4 pa tudi igralcev je se dost.
#brezpodpisa

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

different strokes for different folks. Osebno dosti več preigram coda kot battlefielda, ker mi slednji enostavno ne potegne .


Ne gre se tolko za to kar je individualnemu igralcu všeč.... ampak kaj počnejo z franšizo... Po Modern Warfaru (za mene po MW2) je bil vsak naslednji COD slabši... CoD 2 in United offensive sta legendarna. Battlefield pa z izjemo Hardlina ki je bil bedn, ni imel take krivulje navzdol... BF1 ima tudi bistveno višji player count... Še Farming simulator kot videno prehiteva COD... skorajda sramotno.



Call of Duty se nikoli ni prav dobro prodajal na Pc-ju. Call of duty ima največjo bazo na konzolah.

npr Black ops 3


Ps4 - 14.32 mio prodanih kopij

Xbox one - 7.31 mio prodanih kopij

Ps3 - 1.66 mio prodanih kopij

xbox 360 - 1.66 prodanih kopij

PC - 0.23 mio prodanih kopij

Mato989 ::

Ne vem no, ko smo mi igrali Call of Duty United Offensive in COD 2 cele dneve je blo na PCju nešteto igralcev in serverjev samo v Sloveniji, kaj šele po Svetu :)

Dandanes pač temu ni tako :)

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

Ne vem no, ko smo mi igrali Call of Duty United Offensive in COD 2 cele dneve je blo na PCju nešteto igralcev in serverjev samo v Sloveniji, kaj šele po Svetu :)

Dandanes pač temu ni tako :)



Call of Duty 2

Ps2 - 2,67 mio prodanih kopij

x360 - 2,02 mio prodanih kopij

xbox - 1,12 mio prodanih kopij

GameCube - 0,33 mio prodanih kopij

PC - 0,06 mio prodanih kopij

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=ca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Mato989 ::

Saj ne pravim za statistiko govorim o dejanskem občutku.... dandanes komaj srečam slovenskega playerja, medtem ko takrat jih je blo kolko hočeš :) Da niti ne omenjam tega matchmakinga ki je prava katastrofa že vse od časov MW2

Trenutno pač meni osebno battlefield 1 izpade dosti boljša igra kot IW... je pa res da mi ti. "modern warfare" pač ne diši, če je bil pri MW in MW2 še nekaj zanimivega, mi je vsak naslednji del razpolovil željo po igranju.

Bring back WORLD WAR 2 :)

oo7 ::

Mato989 je izjavil:


Bring back WORLD WAR 2 :)


Mislim, da ne bo treba prav dolgo čakati, ker zdaj je že peti COD po vrsti, ki se dogaja v prihodnosti in nekateri so tega že orng siti.

Nekaj se govori, da naj bi se naslednji COD dogajal v Vietnamu ampak zaenkrat so to samo govorice.

next3steps ::

oo7 je izjavil:




Call of Duty se nikoli ni prav dobro prodajal na Pc-ju. Call of duty ima največjo bazo na konzolah.

In obstajajo razlogi za to.
Fiksen FOV, polsekundni lag v MP, nebalansirana igra, norčevanje iz pro scene in nasploh PC gejmerjev...
Pa tudi igra glede na ves denar, ki ga dajo vsako leto za promocijo, ni zanimiva za gledati.

ZiedRieke ::

Kot zanimivost, v novem CoD IW je FOV nastavljiv, kar je velik plus. Nažalost vse drugo ostajo enako, le gameplay je slabši. Smešno je, da CoD4 remaster na PCju izgleda boljše, kot pa novi paradni konj COD:IW.

next3steps ::

CoD IW je FOV nastavljiv

Mislim, da je nastavljiv že od BO3 dalje. Poprej so seveda igralci morali uporabljati programčke /FOV Changer/, za katere so si na Steamu tudi prislužili VAC bane.
Grenak priouk seveda ostaja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123984 (6876) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653644 (18283) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613273 (7834) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157345 (33163) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937309 (22951) oo7

Več podobnih tem