» »

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

D3m ::

Ma nemoj. Kje so njega našli?
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Ma nemoj. Kje so njega našli?


Ja zdaj je King of the North in mu biznis laufa :)

D3m ::

King od Space now.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Problem CODa je da je campaign vedno bolj bedn (imo zadnji dobri campaign je bil MW2 v katerem sem res užival.... enako je MP zanič, čeprav sem preigral MW2 multiplayerja preko 300ur, je še vendo na prvem mestu po preigranem času CoD2 z skoraj 2.000 urami.... the good old days... Je pa res da po MW2 sem kupil samo še MW3, vse ostalo mi je blo bedno že na pogled... pa še MW3 sem kupil le zaradi SPja....

Kje so dnevi COD in COD UO in COD2 :)

oo7 ::




So mu pa naredili brazgotino >:D

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Problem CODa je da je campaign vedno bolj bedn (imo zadnji dobri campaign je bil MW2 v katerem sem res užival.... enako je MP zanič, čeprav sem preigral MW2 multiplayerja preko 300ur, je še vendo na prvem mestu po preigranem času CoD2 z skoraj 2.000 urami.... the good old days... Je pa res da po MW2 sem kupil samo še MW3, vse ostalo mi je blo bedno že na pogled... pa še MW3 sem kupil le zaradi SPja....

Kje so dnevi COD in COD UO in COD2 :)

Točno tole!! Enako mislim in sem na enakem...po prvem BO sem jaz končal z COD "kariero"

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Conor McGregor is in 'Call of Duty: Infinite Warfare'




Še eden izmed otrok, ki rad igra Call of Duty >:D

oo7 ::

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition rabi 130 gb prostora na Ps4 disku :P


hojnikb ::

rip 500gb diski :)
#brezpodpisa

next3steps ::

720p teksture. napredek je. Še enih par generacij, pa bo morda kaj keša za fullHD teksture in ne samo za PR.

Jerry000 ::

Tko bom reku...oprostim jim če nrdijo COD1, UO in 2 remake...al pa da oživijo nazaj stari UO...takrat bom pa presrečen. Seveda da ohranijo vse, da ne bo teh bednih perkov, skinov pa teh brezveznih pizdarij. Ampak samo pure simple game in skill

hojnikb ::

next3steps je izjavil:

720p teksture. napredek je. Še enih par generacij, pa bo morda kaj keša za fullHD teksture in ne samo za PR.

kje si to cvetko pobral..
#brezpodpisa

[D]emon ::

Jerry000> da ne bo teh bednih perkov, skinov pa teh brezveznih pizdarij

Sorry, Miki. To je pac v letu 2016 "in". Gre pa tudi meni na zivce.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

[D]emon je izjavil:

Jerry000> da ne bo teh bednih perkov, skinov pa teh brezveznih pizdarij

Sorry, Miki. To je pac v letu 2016 "in". Gre pa tudi meni na zivce.

Vem Miki da je "in" ampak to dejansko kvari igro in izkušnjo. Še mal pa bodo perki taki, ko bo sam strelal pa boš lahko sam gledu :). Simple je nartabul...to še vedno velja

hojnikb ::

zakaj bi perki kvarl igralno izkušnjo ?
#brezpodpisa

Jerry000 ::

Ker stisnem gumb in mam že takoj 10 več pobitih). Pa perk tu, perk tam, igraš za perk,...sem že pisal o tem...igral MW2 in nato COD UO po parih letih neigranja. Rezultat je bil v MW2 pozitiven 30/10 (izmišlujem, ne vem natanko), pri COD pa ravno obratno. Zakaj? Ker si 3 ubil in dobil perk, če si jih 4 ubil si že naprej dobil perk, ta perk je ubil še 5 in si že mel napredni perk kateri je še 5 jih ubil...torej sam score se je večal. COD je pa na skillu...če si ubil TI koga si, drugače nema scora...simple as that. Tam morm pa še brat kaj ker perk nrdi, ubatat ker perk dobro deluje z drugim in tako jajcanje.

Seveda govorim osebno...nekaterim je to pač super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

hojnikb ::

maš cs1.6... nobenih perkov, dodatkov, skinov... samo grde teksture in gasa :)
#brezpodpisa

D3m ::

hojnikb je izjavil:

maš cs1.6... nobenih perkov, dodatkov, skinov... samo grde teksture in gasa :)


Namen CS 1.6 niso teksture ampak merek v glavo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

exactly my point.
#brezpodpisa

[D]emon ::

Jerry000 je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Jerry000> da ne bo teh bednih perkov, skinov pa teh brezveznih pizdarij

Sorry, Miki. To je pac v letu 2016 "in". Gre pa tudi meni na zivce.

Vem Miki da je "in" ampak to dejansko kvari igro in izkušnjo. Še mal pa bodo perki taki, ko bo sam strelal pa boš lahko sam gledu :). Simple je nartabul...to še vedno velja


Meni tudi ni vsec. Pa se ne sekiram kaj dosti, preprosto ne igram takih iger. Imam konkretno zbirko na Steamu in za PS3.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

Sej se ne sekiram več...sam je pa tisto v meni ko že RES pogrešam en stari COD da bi bil spet popularen in igran. CS mi ne potegne, sem tista generacija ko je COD1 in UO nažigavala po dneve in noči :)

D3m ::

A UT99 tudi?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

UT nikol nisem igral, tko da mi je vseen :)

Jst ::

Jaz sem na enem tekmovanju UT99 bil drugi. za en shot zgrešil prvo mesto. Dobil pa za takrat 30k SIT nagrade, kar je bilo kar pošteno veliko. Prvi je dobil pa, če se ne motim za 60k SIT nek komplet.

Je bil pa moj posnetek zadnjega headshota "kill of the day." Tisti trije stolpi, med katerimi si skakal in je bila gravitavija majhna, sem skočil, pa me je tip zadel, tako da ni šans, da bi pristal, ampak sem med padanjem v smrt z sniperko njega ubil z headshotom. To je bil včasih skill. Zaradi točno tega sem imel eno smrt več in izgubil.

Takrat je bil res užitek igrati, ko si moral z miško res nameriti in zadeti. Sedaj pa tudi če ne zadeneš, pa igra zmanjša težavnost in tvoji "komeradi" ubijejo vse. Ni čudno, da sedaj preigram dve igri na leto...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

diNero ::

Jerry000 je izjavil:

Ker stisnem gumb in mam že takoj 10 več pobitih). Pa perk tu, perk tam, igraš za perk,...sem že pisal o tem...igral MW2 in nato COD UO po parih letih neigranja. Rezultat je bil v MW2 pozitiven 30/10 (izmišlujem, ne vem natanko), pri COD pa ravno obratno. Zakaj? Ker si 3 ubil in dobil perk, če si jih 4 ubil si že naprej dobil perk, ta perk je ubil še 5 in si že mel napredni perk kateri je še 5 jih ubil...torej sam score se je večal. COD je pa na skillu...če si ubil TI koga si, drugače nema scora...simple as that. Tam morm pa še brat kaj ker perk nrdi, ubatat ker perk dobro deluje z drugim in tako jajcanje.

Seveda govorim osebno...nekaterim je to pač super.


Predvidevam da govoriš o killstreakih, perki so mislim da tisto, ko izbiraš pri svojem liku. Se pa strinjam..sem eden tistih, ki enostavno ne prenese tega, samo stisneš gumb, pa iz neba pade robot, ki sam naredi 10 kilov, pa "kotaleče bombe, ki najdejo igralce"..ene 10 kilov, pa ne vem kaj še vse so si zmislili v BO3. Meni gre že tisto napredovanje (prestige) in odklepanje orožja na živce. Kje so časi, ko si glede na "stran za katero si igral" izbiral med tremi tipi njihovega orožja in gasa. :(
Mi je pa jasno, da raja to hoče (roza bojna oprema, da na bojišču laufaš s pajserjem in z enim zamahom ubiješ nasprotnika, medtem ko z assault riflom rabiš vsaj 3 hite, da vklopiš "nevidnost", itd...)

D3m ::

Jst je izjavil:

Jaz sem na enem tekmovanju UT99 bil drugi. za en shot zgrešil prvo mesto. Dobil pa za takrat 30k SIT nagrade, kar je bilo kar pošteno veliko. Prvi je dobil pa, če se ne motim za 60k SIT nek komplet.

Je bil pa moj posnetek zadnjega headshota "kill of the day." Tisti trije stolpi, med katerimi si skakal in je bila gravitavija majhna, sem skočil, pa me je tip zadel, tako da ni šans, da bi pristal, ampak sem med padanjem v smrt z sniperko njega ubil z headshotom. To je bil včasih skill. Zaradi točno tega sem imel eno smrt več in izgubil.

Takrat je bil res užitek igrati, ko si moral z miško res nameriti in zadeti. Sedaj pa tudi če ne zadeneš, pa igra zmanjša težavnost in tvoji "komeradi" ubijejo vse. Ni čudno, da sedaj preigram dve igri na leto...


Ahhhh those were the day's.

Pa čisčenje miške med igro v parih sekundah.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

diNero je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ker stisnem gumb in mam že takoj 10 več pobitih). Pa perk tu, perk tam, igraš za perk,...sem že pisal o tem...igral MW2 in nato COD UO po parih letih neigranja. Rezultat je bil v MW2 pozitiven 30/10 (izmišlujem, ne vem natanko), pri COD pa ravno obratno. Zakaj? Ker si 3 ubil in dobil perk, če si jih 4 ubil si že naprej dobil perk, ta perk je ubil še 5 in si že mel napredni perk kateri je še 5 jih ubil...torej sam score se je večal. COD je pa na skillu...če si ubil TI koga si, drugače nema scora...simple as that. Tam morm pa še brat kaj ker perk nrdi, ubatat ker perk dobro deluje z drugim in tako jajcanje.

Seveda govorim osebno...nekaterim je to pač super.


Predvidevam da govoriš o killstreakih, perki so mislim da tisto, ko izbiraš pri svojem liku. Se pa strinjam..sem eden tistih, ki enostavno ne prenese tega, samo stisneš gumb, pa iz neba pade robot, ki sam naredi 10 kilov, pa "kotaleče bombe, ki najdejo igralce"..ene 10 kilov, pa ne vem kaj še vse so si zmislili v BO3. Meni gre že tisto napredovanje (prestige) in odklepanje orožja na živce. Kje so časi, ko si glede na "stran za katero si igral" izbiral med tremi tipi njihovega orožja in gasa. :(
Mi je pa jasno, da raja to hoče (roza bojna oprema, da na bojišču laufaš s pajserjem in z enim zamahom ubiješ nasprotnika, medtem ko z assault riflom rabiš vsaj 3 hite, da vklopiš "nevidnost", itd...)

To ja, killstreaki, sorry :). Se pa čisto strinjam z tem kar si napisal. COD je mel to fino na začetku, zbral stran in potem primerno orožje. Brez nekih odklepanj itd. Ah ja, oldies goldies :)

Machete ::

Ej bojsi, cod1, UO, 2, 4 in 5 so še vedno online. In vse se da še vedno lepo igrati.
Ravno sem v cod4 fazi.
Tako da hitro na Steam dodat in akcija.
Ponavljajte si: ''sem cod igralec od začetka in ne jamram, na Steamu imam stare code in jih igram''
Lahko si date listek s tem napisom na igralno mizo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Ej bojsi, cod1, UO, 2, 4 in 5 so še vedno online. In vse se da še vedno lepo igrati.
Ravno sem v cod4 fazi.
Tako da hitro na Steam dodat in akcija.
Ponavljajte si: ''sem cod igralec od začetka in ne jamram, na Steamu imam stare code in jih igram''
Lahko si date listek s tem napisom na igralno mizo.

UO ni več toliko igran online. Se spomnim serverja od GITS k je bil vedno poln, zdej ni več. Serverji so...polno botov kateri so zataknjeni pred zid in strelajo v zid. Če pa najdem prazen server je pa starejše verzije (zaradi originala imam 1.6 al kok je zadnja verzija.

Machete ::

ok UO nisem niti probaval, za 2,5 in 4 je pa kar precej serverjev. Ni problema dobit igro.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

No, pol si bom pa mogoče ob priliki 2 naložu. Škoda za UO :/

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Infinite Warfare - Weapon Crafting Overview

oo7 ::

Minimum system requirements

OS: Windows 7 64-Bit or later
Processor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 70 GB available space
Sound Card: DirectX 11 Compatible
Additional Notes: Disk space requirement may change over time.

XKEKAX ::

Če bo kdo kupil za PC, lahko doda na steamu: xxxkekaxxx

Tudi sam sem na začetku nasprotoval tem futurističnim COD-om in mi niso bili všeč, ta se mi je pa zdaj zaluštal po dolgem času...

z3ro ::

V enih državah že igrajo :D Če bom kupil bom igral na PS4, PC imam prešvoh.

XKEKAX ::

Pa ja, srečkoti :) tudi jaz si že pre-loadam, bomo pač jutri igrali.
Če koga zanima, ima LEGACY EDITION (PC) za 49€ na instant gaming ---> https://www.instant-gaming.com/en/1422-...

TOP ::

Za tale jajca dat 49e pa ti so nori.

oo7 ::

XKEKAX je izjavil:

Pa ja, srečkoti :) tudi jaz si že pre-loadam, bomo pač jutri igrali.
Če koga zanima, ima LEGACY EDITION (PC) za 49€ na instant gaming ---> https://www.instant-gaming.com/en/1422-...


Dobra cena za legacy edition :)

scipascapa ::

50€ nepovratnih sredstev :))

XKEKAX ::

scipascapa je izjavil:

50€ nepovratnih sredstev :))


kak za koga... meni bo pa po 3 letih pasalo spet kaki COD vdarit :) vem pa kaj kupujem, ker je vsako leto bolj ali manj isto ;((;((

TOP ::

XKEKAX je izjavil:

scipascapa je izjavil:

50€ nepovratnih sredstev :))


kak za koga... meni bo pa po 3 letih pasalo spet kaki COD vdarit :) vem pa kaj kupujem, ker je vsako leto bolj ali manj isto ;((;((

Točno tako jaz sem kupil prejšnjega to je moj prvi in zadnji,ker tale jajca se sam ponavljajo edino orožje pa mape menjujejo grafika in fizika pa ista.Edino še uklopijo skakanje drugič pa izklopijo.

Jerry000 ::

TOP je izjavil:

XKEKAX je izjavil:

scipascapa je izjavil:

50€ nepovratnih sredstev :))


kak za koga... meni bo pa po 3 letih pasalo spet kaki COD vdarit :) vem pa kaj kupujem, ker je vsako leto bolj ali manj isto ;((;((

Točno tako jaz sem kupil prejšnjega to je moj prvi in zadnji,ker tale jajca se sam ponavljajo edino orožje pa mape menjujejo grafika in fizika pa ista.Edino še uklopijo skakanje drugič pa izklopijo.

Grafika se je spremenila, sam ne v pravo smer:


Žal

oo7 ::

Sploh ni problema jutri se bo lahko igralo vesoljski Infinite warfare ali pa najboljši COD Mw remastered pač odločitev posameznika:)

kitl76 ::

Kar oboje pa bo :)

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Sploh ni problema jutri se bo lahko igralo vesoljski Infinite warfare ali pa najboljši COD Mw remastered pač odločitev posameznika:)

Jaz bi samo remastered kupil, ker ne želim nove COD podpret. Ostal bom brez ker si ne upajo prodat samo remastered zgleda

ahac ::

Upam, da nima namena kdo kupit na Windows Store, ker s tisto ne moreš igrat skupaj z igralci Steam verzije in bodo verjetno čisto prazni serverji.

https://support.activision.com/articles...
4. Can I play Call of Duty: Infinite Warfare or Call of Duty: Modern Warfare Remastered for Windows 10 on Windows Store with my friends that are playing on another PC platform?
- No, you can only play these titles with other users of Windows 10 on Windows Store.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sploh ni problema jutri se bo lahko igralo vesoljski Infinite warfare ali pa najboljši COD Mw remastered pač odločitev posameznika:)

Jaz bi samo remastered kupil, ker ne želim nove COD podpret. Ostal bom brez ker si ne upajo prodat samo remastered zgleda


Saj se je že nekaj govorilo, da se bo celo ob izidu dalo kupiti ločeno ampak trenutno nič ne kaže na to. Sem pa prepričan, da se bo dalo kupiti ločeno čez par mesecev.




ahac je izjavil:

Upam, da nima namena kdo kupit na Windows Store, ker s tisto ne moreš igrat skupaj z igralci Steam verzije in bodo verjetno čisto prazni serverji.

https://support.activision.com/articles...
4. Can I play Call of Duty: Infinite Warfare or Call of Duty: Modern Warfare Remastered for Windows 10 on Windows Store with my friends that are playing on another PC platform?
- No, you can only play these titles with other users of Windows 10 on Windows Store.



Obstaja kakšna stran, kjer so podatki koliko iger sploh prodajo na Windowc store?





Call of Duty Infinite Warfare Review "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

abyssus ::

PS4 ownerji, ste iskali kaj, kje dobiti Legacy Edition najceneje? Zaenkrat sem našel na mimovrste, kjer pa ni na zalogi, za 75 €, naslednji je PlayGame za 79 €, vse ostalo pa je okoli 90 € (Big Bang, GamePlay, GameShop, GameWorld, Goblin). Še kakšen SLO prodajalec?

Upam pa, da enkrat pride zadeva ločeno, ker bi rad MWR igral še na PC, po možnosti kakšen PROMOD. Kot v starih časih. :)

Isotropic ::

Mato989 je izjavil:

Problem CODa je da je campaign vedno bolj bedn (imo zadnji dobri campaign je bil MW2 v katerem sem res užival.... enako je MP zanič, čeprav sem preigral MW2 multiplayerja preko 300ur, je še vendo na prvem mestu po preigranem času CoD2 z skoraj 2.000 urami.... the good old days... Je pa res da po MW2 sem kupil samo še MW3, vse ostalo mi je blo bedno že na pogled... pa še MW3 sem kupil le zaradi SPja....

Kje so dnevi COD in COD UO in COD2 :)

meni AW ni bil tako slab


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123989 (6881) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653652 (18291) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613274 (7835) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157345 (33163) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7

Več podobnih tem