» »

posiljanje vec mailov naenkrat

posiljanje vec mailov naenkrat

macplus ::

cao vsem. rad bi dnevno posiljal cca 500-1000 mailov naenkrat 8-O (ne spam) svojim poslovnim partnerjem vendar ne vem skoz katerega ponudnika saj so vsi limitirani na doloceno stevilo e-mailov... kateri program je dobro uporabiti za to? kaj storiti, da jim ta sporocila ne letijo v anti-spam koš? ... mate pijačo v dobrem :D !

tec ::

Jest sem enkrat poslal 100 emailov na enkrat, tako, da sem jih dodal v bcc. Zdej ne vem, ce ima to kaj veze, ampak pri meni je slo lepo naprej

madmitch ::

The Bat za clienta in tole za server. Ne boš imel problemov s ponudniki.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Cokolesnik ::

Prvic slisim, da bi bil omejen pri stevilu prejemnikov sporocila, ki ga posljem. Najbolj elegantno je, da jih postavis v polje za skrito kopijo (bcc), kjer jih postni program loci z vejico/podpicjem. Outlook / Outlook Express znata lepo posiljat na vec naslovnikov hkrati. Vsaj po mojih izkusnjah.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

macplus ::

hvala za odgovore. ce posljem skoz outlook jih prejemnikom zmece v antispam koš. a je kako zdravilo tud za to??

Cokolesnik ::

Mogoče bo pomagalo to, da v polje Bcc (skrita kopija) navedeš to, kar sem napisal že zgoraj, v polje To (naslovnik) pa recimo kar tvoj e-naslov. Verjetno jim blokira, ker v polju To (naslovnik) ni nič napisano. Probaj.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Baja ::

jaz veckrat pošiljam kakšnih 50 mejlov naenkrat in vse lepo vržem v polje TO v outlooku, pa so do zdaj še vsi vse dobili.

macplus ::

hvala ! bom probal. rad bi pa podal preverjeno informacijo, da lahko preko npr. hotmaila, volje itd lahko posljes le cca 100 mailov na dan in si pol blokiran do jutri ! :'(

perci ::

Kaj pa če bi naredil mailing listo?

Cokolesnik ::

V polje TO: pa nikar ne vključuj vse prejemnike pisma, ker je to odlična podlaga za SPAM, prav tako pa bodo zaradi posredovanja e-naslovov tretjih osebam, njihovi imetniki vse prej kot navdušeni.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

macplus ::

NAPAKA !!!!8-O podal sem napacno informacijo, ko sem rekel, da ne gre vec kot sto mailov na dan preko hotmaila... vceraj sem jih poslal prek 300 :D :D :D sory za bad info...

BigWhale ::

A lahko poves svoj email? Ti bom nekaj poslal... Vsak dan... tristo krat... ;>

Spammer...

macplus ::

sfida@hotmail.com,:D kr korajzno

macplus ::

potem, ko sem poslal 300 mailov (no spam), so me za vedno izkljucili iz hotmaila...:'( :'( :'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266335 (11266) Matko
»

Neznanje uporabe elektronske pošte

Oddelek: Loža
71405 (955) crazyLIKEme
»

PHP pošiljanje večje količine mailov

Oddelek: Programiranje
153058 (2745) Ziga Dolhar
»

email

Oddelek: Omrežja in internet
111432 (1281) pivmik
»

Prikrivanje E-Mail naslovov.

Oddelek: Omrežja in internet
223608 (3285) Bakunin

Več podobnih tem