» »

snemanje nedokoncanega cd-ja

snemanje nedokoncanega cd-ja

miki16 ::

imam cd z mp3-ji.ta cd ni bil zaklucen,tako da je bilo se nekaj placa za snemanje.odlocil sem se da zapecem se nekaj mp3-jev na ta cd.pekel sem z nerotom tako da so sedaj na cd-ju samo mp3 ki sem jih zapekel nazadnje ostalih 100 pa ne.kako bi naredil da bi dobil ostale nazaj,ceprav te izgubim ki sem jih nazadnje posnel?



lp

ddeben ::

Zdej nevem al si peku na CD-R al na CD-RW, sam sklepam de si peku na CD-RW,kr sam s tega se da brisat! Kokr vem, se to ne da(da bi jih dobu nazaj)...

Tomi ::

To se včasih zgodi v Nerotu. Če gre za navaden CDR, potem v Nerotu samo odpri prejšnjo sled in bi moral imeti še dostop do ostalih, starih, podatkov.
metrodusa.blogspot.com

zvery1 ::

verjetn nisi dal continue moltisesion disc, ampak start multisesion disc,kar pa privede do tega da so zapisani podatki ločeni po naslovu od ostalih in ne združeni pod eno lokacijo.Pomagaj si s kakšnim programom kjer lahko pogledaš različne sledi.Lp
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

miki16 ::

nemal sem CD-R in ne CD-RW.cudno se mi zdi ker cd-rom prepozna komade ki sem jih posnel na novo,diskmen mp3 pa komade ki so ze bili posneti od prej?kako si to razlagate?

Dr_M ::

ja tole je res mal cudna zadeva. ubistvu obstaja v vecih programih ze dolgo casa. ce si instaliral easy cd creator, se ti v context menuju pokazu se izbirnik za session 1,2,3,itd. za take cdje. bi blo fino met ksn tak mejhn programcek za zbiranje session-ov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Han ::

Razlaga: tvoj diskmen bere samo prvo sejo (first session), CD pogon pa vidi samo drugo, ker prve nisi "uvozil" oziroma prebral pred snemanjem druge.

Uporabi IsoBuster, skopiraj vse MP3 na disk in zapeci nov CDR...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469253 (7459) charly5650
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526898 (5812) City
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168714 (6129) City
»

Kako do podatkov na CD-ju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171622 (1261) Fresh Prince
»

slabo zapecen CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
161139 (935) Han

Več podobnih tem