» »

Kako do podatkov na CD-ju?

Kako do podatkov na CD-ju?

Tavher ::

Na Multisession CD, na katerem so bili prej posneti že neki programi sem dodal neke dokumente. CD je bil uspešno posnet, a dokumentov ni nikjer videti. Edino Nero mi pokaže da je na CD-ju še drug track, to pa je tudi vse. Drugi track tudi naj ne bi bil zakljucen, a CD-ja ne gre zakljuciti, ker bi ze naj bil. Ne morem do podatkov, ki pa jih zelo nujno rabim! Na spodnji strani CD-ja se tudi vidi mali obroč(neposnet del med trackoma).
Ali se da kaj storiti, da dobim podatke nazaj?

Hvala!!!

ender ::

možnost 1:
pojdi na Moj računalnik, desno klikni na CD, Lastnosti, zavihek Nero Multi-mount, poizkusi tam izbrati starejšo verzijo posnetka, ter nato poglej na CD.

možnost 2:
IsoBuster
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Tavher ::

Isobuster sploh ne ve, da je na CD-ju se drugi del. Pokaze samo prvega.
Nero varianta ne dela.

Obstaja se kaj drugega? Nujno rabim!!

ender ::

poizkusi v kakšnem drugem CD-ROMu
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Tavher ::

Ne dela nikjer. Verjetno zaradi praznega prostora med trackoma. Kako bi ga lahko preprical da gre gledat se naprej? Nero omogoca pregled tracka(CD Track Display), kjer lahko vidis kaj je na Tracku sestnajstisko. Ne morem pa tracka uvozit.

cekr ::

Kaj pa če poženeš Nero-ta , a se v njegovem raziskovalcu ne vidi datotek ?

JXS ::

potegn si iz tega page NTI CD-Maker 2000 Professional Edition 10,2 mb pa mas notr v progu session explorer pa daš copy pa pastaš na disk pa je

Han ::

Po novem ima IsoBuster nekatere napredne funkcije izklopljene, če ni registriran. Sam sem podobno težavo rešil prav z njim, vendar je takrat bil še "free".

ender ::

Han: kolikor vem je v neregistrirani verziji izklopljeno le reševanje podatkov iz UDF diskov...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

para-site ::

cdr inspector je tudi zanimiv program za take reči

Han ::

Pa recimo CDRoller, CD Data Rescue... :P

Tavher ::

Hvala za pomoč, vendar nič ne pomaga.
Mogoče še kakšna varianta?

MadMicka ::

ja, MarcoP., še enkrat posnem dokumente na nov CD :D

SasoS ::

Probaj s kakšnim programom zripat dol drugi track in ga nato mountat v daemon toolsu...

Tavher ::

Micka če bi lahko dokumente še enkrat posnel na drug CD bi vriskal od veselja. Dokumentov ni več!

SasoS: A lahko malo podrobneje opišeš postopek od ripanja tracka naprej(kakšna programska oprema,...)?

SasoS ::

Ne vem...to mi je samo na misel prišlo...recimo če v WinOnCdju daš kreirat image bo za vsak track naredil svoj fajl. S tem trackom lahko potem delaš karkol hočš (morebiti celo pečenje na drug cd? - RW skorajda obvezen :D). Mogoče ga zna Daemon tools tudi naložit...

dexter ::

winoncd lahko naredis image pa poj zapeces na drug cd

najdi si kak iso riper (npr. sony cd extreme-je zastonj!) ripnes track in ga odpres v daameonu -to mora delat!

Fresh Prince ::

To se je men enkrat zgodil z mpg filei ..mislim da sem hotel narest multi session v vcd formatu, oz. dodat + pretvorit se en mpg, zgodil se je pa tocno to k teb, en track je enostavno zjebal, ne da se ga prebrat.
Lahko ga sicer v Nerotu aktiviras in celo presnames na disk ala image, sam mi ga polj ni ratal zapect, mogoce se da s kksnim daemoni odpret, mogoce...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako posneti ISO file na DVD ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
72531 (2427) joeblack
»

Isobuster-kako zagnati "CD2"?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61339 (1268) waters
»

Podatki na cd-ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
5797 (730) jan123
»

pečene .bin/.cue

Oddelek: Pomoč in nasveti
201237 (994) Gh0st
»

Ne bere cd-ja??

Oddelek: Pomoč in nasveti
6870 (738) Han

Več podobnih tem