» »

Ukradeno kolo

Ukradeno kolo

mr1two ::

Zdravo!
Včeraj so mi izpred Interšpara Vič na zahodnem vhodu okoli 15.00 odtujili kolo.
Kogarkoli, ki bi imel kakšne informacije povezane s krajo ali pridaničem, če ga je kdo kje videl, prosim da podatke deli.
Slike kolesa so spodaj, zamenjana je bila balanca z navadnimi dropi(kot od specialke). Obroči in vilica so takšni kot so na prvi sliki(boljše nimam).
Info na ZS ali na 040520055. Za informacijo, ki me pripelje do kolesa ponujam denarno nagrado.






Podrobnosti:
Okvir Fuji Track 2.0 z Easton SLX vilico
Črn sedež, črni H PLUS SON obročniki (z H PLUS SON belimi napisi). Črna Sram gonilka. Krmilo od specialke, zavora samo spredaj, fiksni prenos zadaj.
Kolo je bilo včeraj popoldan opaženo v BTCju.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

D3m ::

koliko je vrednost kolesa?
|HP EliteBook|R5 6650U|

mr1two ::

800 po tamalem, če bi šel kupovat po delih zdej bi dal več.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

mailer ::

Sožalje, obstaja verjetnost 1%, da ga boš še kadarkoli videl. Si ga zaklenil? Sicer to ne opravičuje kraje jo pa olajša.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

mr1two ::

Sem bolj optimističen. Preveč specifično kolo je, da bi se lahko skrilo med ostalimi off the shelf kolesi, ki jih folk fura.
Normalno, da je bil zaklenjen, sam ključavnica je bla zgleda prešvoh. Hiplok lite.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

BlaY0 ::

Imaš številko geštela?

Hmm, kako se je model sploh odpeljal s fixijem???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mr1two ::

Tisti, ki ga je videl, je rekel da se mu je zdelo da ga res ne zna furat. Sej čist možn da ga je kje skipalo vmes.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

BlaY0 ::

Bi rekel ja... bom pozoren.

mr1two ::

Hvala!
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Leprechaun ::

Lahko preveriš, če so v bližini kakšne kamere. Morda se tata da iz posnetka prepoznati, zlasti če je kakšen "znanec policije" imajo na PP že informacije o njem.
LP
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

Axbcd ::

Leprechaun je izjavil:

Lahko preveriš, če so v bližini kakšne kamere. Morda se tata da iz posnetka prepoznati, zlasti če je kakšen "znanec policije" imajo na PP že informacije o njem.
LP


Ni Slovenija USA kjer policija v računalnik vrže sliko in poišče 'match' v bazi podatkov. Ko sem jaz imel podoben primer so se policisti sicer potrudili in dobili sliko kriminalca, a se tu zgodba konča. Povedali so, da bodo slike razposlali po ostalih policijskih postajah in jo obesili na oglasno desko. Še par mesecev in bo zadeva zastarala, jaz pa še kar čakam, da me pokliče policist in mi pove, da so ujeli storilca.

Ko sem vprašal policista, če mi lahko posreduje sliko, da jo sheram na socialnih omrežjih mi je povedal, da bi bilo to kršenje storilčevih pravic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

mr1two ::

Update:
Dobil vabilo na sodišče. Tatu so prijeli, uveljavljal bom odškodninski zahtevek. Zanima me, če kdo točno ve, kaj je dobro imeti s sabo poleg računov za vse dele, ki so bili na kolesu (ker sem ga skozi čas sestavljal po lastnem okusu in potrebah).
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

mat xxl ::

Upaj, da storilec, kaj ima, pojdi, kar na max cene .... če storilec, kar koli ima, takoj z odvetnikom vpiši plombo na nepremičnino, ali podobno, če pa nima nič..., se pa bojim, da bo bolj ko ne samo moralno zadoščenje.

BRBR ::

Če človek namesto ključavnice nastavi kamero, ki pač ni kamera iz bližnje pumpe ali mercatorja, ali je to fail in ti na policiji in sodišču ne pomaga nič, četudi je lopovščina evidentna ?

Ko sem vprašal policista, če mi lahko posreduje sliko, da jo sheram na socialnih omrežjih mi je povedal, da bi bilo to kršenje storilčevih pravic.

En policaj mi je nekoč razložil da če lopova ujamem ga lahko pridržim do prihoda policije, o sili potrebni za ta postopek je menil da 'malo sile' pa že mora biti. Drug policaj je rekel "Ajsi, raje ne". Tako da kaj ti reče en policaj je čisto irelevantno. Sliko pa daš anonimno na net, pa naj se lopov cre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

AndrejS ::

Sem enkrat pridržal "kriminalca"... Na koncu sem moral plačati položnico za JRM nekje 250€...
Prvi kriminalec sploh ni prišel na sodišče, ker je bil zaprt v avstriji, drugi pa ni dobil nič kazni, ker je bil brezposeln

mat xxl ::

Jaz vem za primer, ko so enemu znancu , ki ima drevesnico, kradli ponoči sadike in je postavil kamere in tiček starejši domačin 60 let ugleden se je ujel, ja ta znanec je seveda vedel, kdo je, pa se je naredil neumnega in celo naselje polepil z slikami tega človeka in pojasnilom, da mu ta krade iz drevesnice in pa če ga morebiti, kdo od vaščanov prepozna .

Sramota je bila blazna, klicev vaščanov preko 100 čeprav je tudi on vedel za koga gre, ta lopov je pa čez par dni sam prišel do njega plačati ukradeno, ob enem se je pa silno razburjal, nad letaki, po naselju, češ, da je on ravno ponoči rabil in je tako ali tako mislil priti pol plačati ..... ;) .

Sramota je bila pa taka, da se mu je celo naselje smejalo, pa še lopov je bil tak, da ni nihče verjel, da je on zmožen česa takega , saj je šlo za (pred tem dejanjem) uglednega človeka. :)

LeQuack ::

Lep kolo, škoda ga je.
Quack !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So vam kdaj ukradli kolo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14927250 (5642) GupeM
»

Ukradeno kolo Nakamura Catch 70 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7524998 (22253) mihec87
»

Ukraden prenosnik in vohljanje za tatovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8012217 (7340) solatko
»

Kraja iz poštnega nabiralnika - kaj narest? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14112910 (8762) poweroff
»

Kaj imamo od varnostnih kamer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606178 (5019) krneki0001

Več podobnih tem