» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
13 / 17
»»

matobeli ::

To pa bolš da najdeš enega ki bi ti lahko predlagal točno nekaj kar bi ustrezalo tvojim zahtevam.

Moj predlog ki je najlažje izvedljiv je investicija v nepremičnine.

Da bi investiral v starodobnike ter nacistične uniforme te verjetno ne zanima? :))

Sopomenka ::

A še komu trenutno oz. danes ne dela Dh osebni preko osebnega računalnika? Povezava: https://neb.delavska-hranilnica.si/

Že našel: https://www.delavska-hranilnica.si/o-hr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sopomenka ()

kixs ::

Zdaj gre pa cisto za res :lol:

Spoštovani,

skladno s predhodno najavo vas obveščamo, da bo predvidoma od 28.6.2021 dalje prijava v spletno banko DH Osebni možna zgolj z uporabo Rekono uporabniškega računa. Predlagamo vam, da si Rekono račun čim prej ustvarite in si tako zagotovite nemoteno uporabo spletne banke.


Kolikokrat so ze prestavili? Js se nimam Rekone.

ubermensch ::

Je torej DH najcenejša opcija v Sloveniji? 1,95€ za vodenje računa + 0,45€ za spletno banko (in s tem imaš tudi zastonj aplikacijo). Edini minus je, da imajo malo poslavalnica ampak verjetno je to to za ta dnar.

delavec44 ::

Ne, Sparkasse pozitivni je cenejši. Gor so omenjali tudi Intesa Sanpaolo Paket Digital kjer imaš prvih 12 mesecev brezplačno. Tudi na Sberbank imaš bančni račun Direkt.

ubermensch ::

delavec44 je izjavil:

Ne, Sparkasse pozitivni je cenejši. Gor so omenjali tudi Intesa Sanpaolo Paket Digital kjer imaš prvih 12 mesecev brezplačno. Tudi na Sberbank imaš bančni račun Direkt.


Ja, ampak tu imaš polno nekih glupih pogojev, kot je npr. to da moreš konstantno puščati gor 1000 eur in neke take fore. Jaz bi sam navadno banko brez nekih čudnih pogojev, pa bonus je če je slovenska kar DH je.

Dober dan ::

Intesin paket digital je dober za 3€, ampak kartično poslovanje je pa dial breaker..

delavec44 ::

Slovenske so vse naštete. Če pa iščeš banko v večinskem slovenskem lastništvu, se ti pa izbira močno zmanjša. Pa še za te ne veš kdaj jih bodo prodali.

Drugače Sberbank Direkt za 0,3€ na mesec za 30 mesecev in kasneje 1€ mi zgleda top deal trenutno. Glede na to kaj ima vključeno.

čarli ::

delavec44 je izjavil:

Slovenske so vse naštete. Če pa iščeš banko v večinskem slovenskem lastništvu, se ti pa izbira močno zmanjša. Pa še za te ne veš kdaj jih bodo prodali.

Drugače Sberbank Direkt za 0,3€ na mesec za 30 mesecev in kasneje 1€ mi zgleda top deal trenutno. Glede na to kaj ima vključeno.


Še 0,5€ te pride mobilna banka tako da dejansko je vse skupaj 1,5€. No ta mesec imajo akcijo in te pol pride 0,8€ za 30 mesecev.

delavec44 ::

Res je. To pa nič ne oglašujejo na prvi strani, se moraš zakopati v cenik.

jabe ::

Kar je še vedno več kot Sparkasse, razen če je res ful problem jurja drzat na računu. Pol je pa res kar drag...

čarli ::

jabe je izjavil:

Kar je še vedno več kot Sparkasse, razen če je res ful problem jurja drzat na računu. Pol je pa res kar drag...


Ja samo imaš pa še 4 plačila zastonj preko UPNja vsak mesec. In to tudi odtehta😉

jabe ::

Saj ne vem, jaz ga imam samo za denar gor nalagati. Za sproti za mojih skoraj 40 upnjev pa fintechi zmagajo.

ubermensch ::

delavec44 je izjavil:

Slovenske so vse naštete. Če pa iščeš banko v večinskem slovenskem lastništvu, se ti pa izbira močno zmanjša. Pa še za te ne veš kdaj jih bodo prodali.

Drugače Sberbank Direkt za 0,3€ na mesec za 30 mesecev in kasneje 1€ mi zgleda top deal trenutno. Glede na to kaj ima vključeno.


Nekje sem bral, da bo kmalu Sberbank zapiral poslovalnice v EU zaradi tenzij z Rusijo, tako da če je to res bo potem treba spet menjati banko...

čarli ::

ubermensch je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Slovenske so vse naštete. Če pa iščeš banko v večinskem slovenskem lastništvu, se ti pa izbira močno zmanjša. Pa še za te ne veš kdaj jih bodo prodali.

Drugače Sberbank Direkt za 0,3EUR na mesec za 30 mesecev in kasneje 1EUR mi zgleda top deal trenutno. Glede na to kaj ima vključeno.


Nekje sem bral, da bo kmalu Sberbank zapiral poslovalnice v EU zaradi tenzij z Rusijo, tako da če je to res bo potem treba spet menjati banko...


In ravno danes v Financah:
Po letih napovedi o umiku z evropskega trga ruska Sberbank očitno res gre: banke v jugovzhodni regiji prodaja srbski AIK banki Miodraga Kostića. Tako se govori v slovenskih bančnih krogih, o tem neuradno poročajo tudi srbski in češki mediji, uradnih komentarjev še ni. Če bi se združili Gorenjska banka, ki je že v lasti AIK banke, in Sberbank Slovenija, bi nastala tretja največja bančna skupina, prehiteli bi Unicredit banko.
https://www.finance.si/8976506/Neuradno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

ubermensch ::

čarli je izjavil:

ubermensch je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Slovenske so vse naštete. Če pa iščeš banko v večinskem slovenskem lastništvu, se ti pa izbira močno zmanjša. Pa še za te ne veš kdaj jih bodo prodali.

Drugače Sberbank Direkt za 0,3EUR na mesec za 30 mesecev in kasneje 1EUR mi zgleda top deal trenutno. Glede na to kaj ima vključeno.


Nekje sem bral, da bo kmalu Sberbank zapiral poslovalnice v EU zaradi tenzij z Rusijo, tako da če je to res bo potem treba spet menjati banko...


In ravno danes v Financah:
Po letih napovedi o umiku z evropskega trga ruska Sberbank očitno res gre: banke v jugovzhodni regiji prodaja srbski AIK banki Miodraga Kostića. Tako se govori v slovenskih bančnih krogih, o tem neuradno poročajo tudi srbski in češki mediji, uradnih komentarjev še ni. Če bi se združili Gorenjska banka, ki je že v lasti AIK banke, in Sberbank Slovenija, bi nastala tretja največja bančna skupina, prehiteli bi Unicredit banko.
https://www.finance.si/8976506/Neuradno...


Ja.. se je šušljalo o tem v bančnih krogih. Pomoje je vseeno najboljša ziher poceni izbira DH.

čarli ::

ubermensch je izjavil:

čarli je izjavil:

ubermensch je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Slovenske so vse naštete. Če pa iščeš banko v večinskem slovenskem lastništvu, se ti pa izbira močno zmanjša. Pa še za te ne veš kdaj jih bodo prodali.

Drugače Sberbank Direkt za 0,3EUR na mesec za 30 mesecev in kasneje 1EUR mi zgleda top deal trenutno. Glede na to kaj ima vključeno.


Nekje sem bral, da bo kmalu Sberbank zapiral poslovalnice v EU zaradi tenzij z Rusijo, tako da če je to res bo potem treba spet menjati banko...


In ravno danes v Financah:
Po letih napovedi o umiku z evropskega trga ruska Sberbank očitno res gre: banke v jugovzhodni regiji prodaja srbski AIK banki Miodraga Kostića. Tako se govori v slovenskih bančnih krogih, o tem neuradno poročajo tudi srbski in češki mediji, uradnih komentarjev še ni. Če bi se združili Gorenjska banka, ki je že v lasti AIK banke, in Sberbank Slovenija, bi nastala tretja največja bančna skupina, prehiteli bi Unicredit banko.
https://www.finance.si/8976506/Neuradno...


Ja.. se je šušljalo o tem v bančnih krogih. Pomoje je vseeno najboljša ziher poceni izbira DH.


Sem ravno včeraj odprl račun na Sberbanki. Zdaj je kar je in bom skenslal DH. No če bodo podražili stvari pri Sberbanki oz pri novemu lastniku bom pa tudi njih skenslal in bom pol uporabljal samo N26 in mogoče kasneje tudi Revout, ki ga za zdaj še nimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

jocoj ::

Ganon je izjavil:

jocoj je izjavil:

Bolano, ampak ljudi, ki bi imeli 150k na računu ni prav veliko, še posebej pri delavski hranilnici ne.


Aja? Daj naj postrezi s podatki, črno na belem.

V zadnjih mesecih pa se srečujemo z rekordnimi neto prilivi virov prebivalstva, ki v razmerah ECB politike negativnih obrestnih mer postajajo nevzdržne za normalno poslovanje," so odgovorili pri Delavski hranilnici. Dodali so, da le 0,2 njihovih komitentov presega stanje 150 tisoč evrov. V letnem poročilu za leto 2020 so zapisali, da imajo več kot 138 tisoč komitentov, kar pomeni, da mejo za zaračunavanje presega 276 oseb.

CyberPunk ::

Še vedno mi ni jasno tole glede Rekone... lahko nekdo razloži, zakaj SIGEN-CA certifikat ne bo več zadoščal, kaj mu kar naenkrat fali?
Potem je "yet another middle man"...

jocoj ::

Enostavno. Treba je upravičiti konstantno dvigovanje tarif in "brezplačen" rekona certifikat je sila priročen izgovor pri tem.

Vetrpiha ::

matobeli je izjavil:

To pa bolš da najdeš enega ki bi ti lahko predlagal točno nekaj kar bi ustrezalo tvojim zahtevam.

Moj predlog ki je najlažje izvedljiv je investicija v nepremičnine.

Da bi investiral v starodobnike ter nacistične uniforme te verjetno ne zanima? :))

Lego kocke. Kupiš omejeene izdaje in jih čez 5 ali 10 let prodaš za 10x vložek

Tene ::

čarli je izjavil:

ubermensch je izjavil:

čarli je izjavil:

ubermensch je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Slovenske so vse naštete. Če pa iščeš banko v večinskem slovenskem lastništvu, se ti pa izbira močno zmanjša. Pa še za te ne veš kdaj jih bodo prodali.

Drugače Sberbank Direkt za 0,3EUR na mesec za 30 mesecev in kasneje 1EUR mi zgleda top deal trenutno. Glede na to kaj ima vključeno.


Nekje sem bral, da bo kmalu Sberbank zapiral poslovalnice v EU zaradi tenzij z Rusijo, tako da če je to res bo potem treba spet menjati banko...


In ravno danes v Financah:
Po letih napovedi o umiku z evropskega trga ruska Sberbank očitno res gre: banke v jugovzhodni regiji prodaja srbski AIK banki Miodraga Kostića. Tako se govori v slovenskih bančnih krogih, o tem neuradno poročajo tudi srbski in češki mediji, uradnih komentarjev še ni. Če bi se združili Gorenjska banka, ki je že v lasti AIK banke, in Sberbank Slovenija, bi nastala tretja največja bančna skupina, prehiteli bi Unicredit banko.
https://www.finance.si/8976506/Neuradno...


Ja.. se je šušljalo o tem v bančnih krogih. Pomoje je vseeno najboljša ziher poceni izbira DH.


Sem ravno včeraj odprl račun na Sberbanki. Zdaj je kar je in bom skenslal DH. No če bodo podražili stvari pri Sberbanki oz pri novemu lastniku bom pa tudi njih skenslal in bom pol uporabljal samo N26 in mogoče kasneje tudi Revout, ki ga za zdaj še nimam.


Jim sedaj deluje polnjenje Revoluta, ker so imeli eka nesoglasja?

Jazzie ::

Ima še kdo težave s spletno banko odkar so uvedli obvezno prijavo z Rekono računom? Sama pri registraciji Rekono računa nisem izbrala digitalnega potrdila, temveč drugo alternativo, vendar se potem nisem mogla prijaviti, ker "Nivo zaupanja e-identitete ne zadošča za prijavo v elektronsko banko. Za dvig nivoja zaupanja se ponovno prijavite z Rekono računom in na koraku Izberite način prijave kliknite na dodatne možnosti ter dodajte digitalno potrdilo." Naknadno sem v navodilih prebrala, da "Če potrditve z digitalnim potrdilom, vnosa identifikacijskega ključa ali vnosa bančne kartice v procesu registracije Rekono računa ne izvedete, nivo zaupanja ne zadošča za prijavo v spletno banko." (ne vem, zakaj potem sploh ponujajo drugo možnost pri registraciji!)

Digitalno potrdilo sem potem po prijavi dodala (Sigen-ca), vendar mi še vedno ob prijavi napiše isto in v spletno banko sploh ne morem vstopiti. Na telefon se po 2 urah na zvezi niso javili, preko maila so me pošiljali v poslovalnico ali uporabo mobilne aplikacije, v poslovalnici pa tip ni imel pojma - trdil je, da digitalno potrdilo sploh ni potrebno, da noben nima takih težav kot jih opisujem, identifikacijskega ključa ni znal izdati.

Kaj sploh lahko naredim?? Rekono računa se tudi ne da preprosto izbrisati (da bi ga potem ponovno ustvarila, tokrat že od začetka z digitalnim potrdilom). Resno razmišljam o menjavi banke. Sparkasse?

Manu ::

Digitalno potrdilo ni nujno in ne daje višji nivo zaupanja za vstop v spletno ali mobilno banko.

Višji nivo zaupanja (kolikor vem) za uporabo spletne ali mobilne banke je:
- "vpis zadnjih 6 številk PAN številke vaše kartice in PIN številko, ki pripada tej kartici." Vir: https://www.delavska-hranilnica.si/oseb...
- v primeru, da bančne kartice nimaš pa svojo identiteto lahko potrdiš z vpisom identifikacijskega gesla, ki je sestavljeno iz dveh delov. Prvi del ga dobiš v banki, drugi pa ti bančni uslužbenec pošlje na tvoj e-mail, ki si ga navedel ob odprtju bančnega računa. To je možno v primeru, da si ravnokar odprl bančni račun, a kartice še nimaš bi pa rad že uporabljal spletno ali mobilno banko.

Ko sem jaz pomagal neki starejši osebi vpisati se v mobilno banko z Rekono, ker je bil to pogoj za nadaljevanje uporabe, sem ustvaril Rekono račun preko dh mobilne banke in takrat je vprašal tudi za zadnjih 6 PAN številk kartice in PIN kodo. Pa je delalo.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Manu ()

kixs ::

Sem par dni nazaj naredil Rekono... uporabil sem digitalni certifikat, ki sem ga ze prej imel povezanega z DH spletno banko. Sledis navodilom in dela s prve.

Manu ::

Verjetno to zadostuje za elektronsko banko. Za mobilno banko certifikat mogoče ne gre, če na telefonu certifikata nimaš.

@Jazzie
Prijavi se v elektronsko banko in tam dobiš na izbiro prijavo na dva načina:
- z SMS-om
- z digitalnim certifikatom

Če digitalni certifikat še nimaš registriranega z Rekono računom, potem te bo druga izbira vodila na Rekono stran, kjer prijaviš/registriraš certifikat. Ampak certifikat moraš seveda imeti na voljo v računalniku. Vpisat moraš ime, priimek, davčno, rojstni datum, naslov in kraj bivanja (pa mogoče še e-pošto). In potem te spusti notri.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Jazzie ::

Manu, to sem vse naredila, ampak šele po registraciji. Certifikat mi je na Rekono strani kazalo. Ampak mi je zdaj uspelo izbrisati Rekono račun in ponovno registrirati (tokrat že od začetka s certifikatom) in dela.

Dober dan ::

Tale DH osebni sploh kdaj dela? He*eš se cenkat za teh par centov, ki jih "prišparam"..

OZZY ::

Dober dan je izjavil:

Tale DH osebni sploh kdaj dela? He*eš se cenkat za teh par centov, ki jih "prišparam"..


Po navadi čez vikend delajo kake posodobitve in nadgradnje.
Go with the flow.

recmajkemi ::

Kdaj ste nazadnje položili gotovino na bankomatu? Na Dunajski c. ni več mogoče.

Na šalterju dvomijo, da sploh kdaj še bo.

Že tako oskubljen urnik bank, sedaj naj pa za že 30 let avtomatiziran postopek predaje gotovine se drenjam v poslovalnici.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

delavec44 ::

Bodi vesel, da ti vsaj ne komplicirajo z dokazovanjem izvora za bagatelne zneske kot na nekaterih drugih bankah.

OZZY ::

recmajkemi je izjavil:

Kdaj ste nazadnje položili gotovino na bankomatu? Na Dunajski c. ni več mogoče.

Na šalterju dvomijo, da sploh kdaj še bo.

Že tako oskubljen urnik bank, sedaj naj pa za že 30 let avtomatiziran postopek predaje gotovine se drenjam v poslovalnici.


Delavska je posodobila bankomate (računalnike v bankomatih+SW) in od takrat ni na nobenem možnosti pologov. Ali bodo to z novo posodobitvijo nazaj zvedli se ne ve.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

MisterM ::

Že leto dni živim v tujini (Ciper), kjer sem za stalno prijavljen od oktobra lani, v sloveniji nimam več prijavljenega niti začasnega bivališča. Banka (DH) je bila o tem seveda obveščena, poslal sem jim odločbo o spremembi stalnega naslova, novo pogodbo o zaposlitvi, davčno številko, skratka vse.

Teden dni nazaj so me obvestili, da ker nimam več naslova v sloveniji, moram položiti kavcijo v višini željenega limita na zlatem Mastercardu. To pa mi nekako ne gre v glavo, saj bi se mi v primeru neplačila lahko še vedno vsedli na dohodke. Torej se mi kreditna spremeni v neke vrste predplačniško?

Ne vem, ali naj se glede tega grem kregat z njimi, ali pa naj pač položim teh par jurjev, da mi bo Mastercard normalno delal.

Četudi imamo po novem vsi te debetne mastercard kot osnovne plačilne kartice, jih tukaj v rentacarjih denimo ne sprejmejo kot sredstvo za kavcije (za plačilo že, za kavcijo pa hočejo "pravi" mastercard). Kartico torej rabim, ob selitvi sem si rekel, da bi želel ohranit svojo banko. A ob takih mahinacijah bi raje premislil, ali čem prenesti poslovanje na katero od lokalnih bank.

fireX88 ::

Pa je tvoja banka za prihodke se vedno DH?
po temtakem, tudi meni ne gre v glavo, to kar si napisal. Sicer pa, ce si v AT, zakaj imas se vedno Slo banko?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

MisterM ::

Še vedno DH, plačo dobivam seveda na račun pri njih, prav tako sem jim dal kopijo pogodbe o zaposlitvi. Njihov komitent sem že več kot 10 let in sem bil do sedaj zelo zadovoljen z njimi, zato nisem ukinil računa in tukaj na Cipru odpiral novega.

fireX88 ::

Ne vem, zakaj sem imel v mislih Avstrijo..my bad...
Jaz bi potem zaprl racun. S tem, ko bos polog naredil prakticno financiras banko. Zakaj pa ne direkt njih vprasas?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

MisterM ::

Saj sem vprašal, žal je bila na drugi strani le neka referentka, rekši, da je to pač standard, ko komitent nima rezidentstva v Republiki Sloveniji. Tudi meni je jasno, da s tem pologom financiram banko, pa tudi plačujem članarino za zlati Mastercard in ne vem, čemu bi mi ga torej funkcionalno spremenili na predplačniškega. Stvar se mi je tako priskutila, da bi najraje menjal banko. Morda bi poskusil govoriti še z vodjo poslovalnice, zato tukaj sprašujem, če je imel še kdo kakšno primerljivo izkušnjo.

FireSnake ::

Tako je: obrni se na nekoga, ki je višje v prehranjevalni verigi.
Zna biti, da boste uredili.
Sporoči kakao je šlo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

celje ::

ziveti v tujini in imeti slo banko? zakaj ze? oni te zdaj se "maltretirajo" z mc in ti se kar zelis vztrajati pri njih? :O

MisterM ::

V tujino sem se odselil šele leto dni nazaj. Z DH banko sem bil vseh 10 let zadovoljen, zato nisem videl razloga za menjavo - čemu bi, saj vse opravim online. S tem pogojevanjem MCja z rezidentstvom pa so me prvič presenetili.

OZZY ::

Kot nerezident zgubiš določene "privilegije" kot npr. limit, MC itd. MC je možno imeti, če se da polog/depozit s katerim pokrijejo kartico, če nehaš zagotavljat prilive. Je praksa tudi drugje.
Go with the flow.

MisterM ::

OZZY je izjavil:

Kot nerezident zgubiš določene "privilegije" kot npr. limit, MC itd. MC je možno imeti, če se da polog/depozit s katerim pokrijejo kartico, če nehaš zagotavljat prilive. Je praksa tudi drugje.


No, na tak odgovor sem čakal, najlepša hvala. To bi mi sicer lahko v banki razložili še pred odhodom, saj sem se osebno zglasil v poslovalnici. Sem pa na začetku nameraval stalno prebivališče ohranit v Sloveniji, v lasti imam stanovanje, ki ga oddajam v najem. A davčnega rezidentsva ne moreš odjaviti, če imaš v Sloveniji prijavljeno tudi le začasno bivališče, zaradi nizke obdavčitve dohodka na Cipru pa bi moral razliko doplačevati.

Ni kaj, dal bom vezati teh par jurjev, Ciprške banke so drage.

tomlin ::

CyberPunk je izjavil:

Še vedno mi ni jasno tole glede Rekone... lahko nekdo razloži, zakaj SIGEN-CA certifikat ne bo več zadoščal, kaj mu kar naenkrat fali?
Potem je "yet another middle man"...


REKONO je visoko zveneča EU digitalna zaščita v bančnem in finančnem poslovanju. Spominja na Potemkinovo vas - navideznost, navideznost!!
Moje mnenje: » ponovno bodo neke kao računalniške firme za svoje »strokovne« (beri nestrokovne) storitve vlekle mastne peneze. Jaz, že naletel na »rekono težave« pri DH, ki mi je do sedaj korektno, v redu in OK nudila svoje storitve.

barakus ::

Nov zgornji limit za osebne račune bo 100k z decembrom, nad tem bodo negativne obresti. Me zanima koliko časa še, da bo meja 50k... itd.

escanor ::

očitno bojo do konca leta že vse banke zaračunavale ležarnino nad 100keur, sploh pri poslovnih računih imajo že skor vse + zaračunavanje stroškov priliva na TRR

AEx_1-7 ::

tomlin je izjavil:

CyberPunk je izjavil:

Še vedno mi ni jasno tole glede Rekone... lahko nekdo razloži, zakaj SIGEN-CA certifikat ne bo več zadoščal, kaj mu kar naenkrat fali?
Potem je "yet another middle man"...


REKONO je visoko zveneča EU digitalna zaščita v bančnem in finančnem poslovanju. Spominja na Potemkinovo vas - navideznost, navideznost!!
Moje mnenje: » ponovno bodo neke kao računalniške firme za svoje »strokovne« (beri nestrokovne) storitve vlekle mastne peneze. Jaz, že naletel na »rekono težave« pri DH, ki mi je do sedaj korektno, v redu in OK nudila svoje storitve.


To je bankart + rm2 satelit ustanovljen zaradi konflikta interesov in zahtev regulatorja in ima 2 zaposlena, direktorja in tajnico -- preverjene info. Storitve pa vi poznate. What could possibly go wrong? Rudnik, Ljubljana so doma. Elitna lokacija!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

Kodrnusa ::

Kar imaš viška nad 100k daš na kako krypto menjalnico in tam stakas :) Vsaj za inflacijo pokrit je .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

AEx_1-7 ::

Kodrnusa je izjavil:

Kar imaš viška nad 100k daš na kako krypto menjalnico in tam stakas :) Vsaj za inflacijo pokrit je .


Dokler 'menjalnica' ne izgine ... ali pa blokira sredstva, tako kot banka ... je malo neprijetno potem lahko. DEFI bo treba. V DE imate 100.000 kritje (DE centralna banka+EU) in to na posamezno financno institucijo, ce niso lastnisko soodvisne, pomeni VECKRAT po 100.000, ne le enkrat ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

blblb ::

Enako v Sloveniji... 100k na banko.

lp, blblb

AEx_1-7 ::

blblb je izjavil:

Enako v Sloveniji... 100k na banko.

lp, blblb


Mislim da ne, ker BS pravi do 100K na fizicno osebo kumulativno. Sicer pa dajte vir, za DE ga lahko dam ce je potreba ... ampak tema je DH! Ne sledim kako je trenutno, bila pa je razlika zagotovo pred leti ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()
««
13 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517241 (1898) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506120 (3463) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16629035 (12131) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424565 (3103) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310262 (7483) SVGA

Več podobnih tem