» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
12 / 17
»»

fosil ::

Če še niste opazili od 25. 5. bo vstop v spletno banko mogoč samo še z rekono.
Za mene je bil to zadnji žebelj, sem že v postopku menjave banke.
Tako je!

jocoj ::

Sem odlašal z rekono in nisem posodabljal mobilne aplikacije. Sedaj sem jo za štos posodobil in registriral rekono preko spleta. Je zoprno in nepotrebno kompliciranje, vendar v končni fazi vse deluje enako kot prej, torej preko prstnega odtisa in pin kode. Kljub temu bom zamenjal banko z Intesa digitalni račun konec meseca. Ne zaradi teh usranih 6 EUR na mesec, ampak iz principa. Večina drugih bank ponuja neke ugodnosti z novimi paketi, ali kakšnimi poceni računi, delavska pa samo draži in komplicira s to rekono.

clix ::

Košutka je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Košutka je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Ja. Rekono na računalniku mi dela brez težave.


Lahko posreduješ še zaslonsko sliko napake, ki jo dobiš v mobilni aplikaciji DH?


https://ibb.co/Nt8JjD5

zs


Vama je kaj ratalo zrihtati? Če da, se priporočam, saj dobim popolnoma enako napako.

fosil ::

Me preseneča, da ste nekateri kar tako mimogrede pripravljeni dati vse svoje podatke za dostop do bančnega računa podjetju, ki ima glede da podatke 1 zaposlenega.
In kot tukaj berem hočejo imeti še celo pin od kartice? Jaz pina nisem še nikoli vpisoval nikjer na internetu in mi ni jasno, zakaj bi pin potreboval nek posrednik.
Tako je!

Dober dan ::

Zato pa bomo menjali. Ampak še premlevamo, za katero banko:)).

buzzbomb ::

clix je izjavil:

Košutka je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Košutka je izjavil:

buzzbomb je izjavil:

Ja. Rekono na računalniku mi dela brez težave.


Lahko posreduješ še zaslonsko sliko napake, ki jo dobiš v mobilni aplikaciji DH?


https://ibb.co/Nt8JjD5

zs


Vama je kaj ratalo zrihtati? Če da, se priporočam, saj dobim popolnoma enako napako.


Ne, nič. Poskusil sem že vse in tudi počasi izgubil upanje, da bo začelo delati. In tudi če bi se zgodil čudež in bi začelo delati, bom najbrž menjal banko, ker jim preprosto več ne zaupam, da bo konsistentno delovalo. Nočem tvegati, da bom nekje na potovanju in ne bom mogel uporabiti kreditne kartice, ki jo mimogrede plačujem, ker ne bom mogel odobriti plačila prek DH Denarnika.

oopticom ::

fosil je izjavil:

Če še niste opazili od 25. 5. bo vstop v spletno banko mogoč samo še z rekono.
Za mene je bil to zadnji žebelj, sem že v postopku menjave banke.

Mi je všeč Rekonca. Lahko imaš certifikat ali pa SMS pin, kar pač imaš pri roki. Praktično.

fosil je izjavil:

Me preseneča, da ste nekateri kar tako mimogrede pripravljeni dati vse svoje podatke za dostop do bančnega računa podjetju, ki ima glede da podatke 1 zaposlenega.
In kot tukaj berem hočejo imeti še celo pin od kartice? Jaz pina nisem še nikoli vpisoval nikjer na internetu in mi ni jasno, zakaj bi pin potreboval nek posrednik.

Rekono ima glede na linkedin 9 zaposlenih.

https://www.linkedin.com/company/rekono...

Pina od kartice ne rabiš vpisovat v Rekono.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oopticom ()

OZZY ::

oopticom je izjavil:

fosil je izjavil:

Če še niste opazili od 25. 5. bo vstop v spletno banko mogoč samo še z rekono.
Za mene je bil to zadnji žebelj, sem že v postopku menjave banke.

Mi je všeč Rekonca. Lahko imaš certifikat ali pa SMS pin, kar pač imaš pri roki. Praktično.

fosil je izjavil:

Me preseneča, da ste nekateri kar tako mimogrede pripravljeni dati vse svoje podatke za dostop do bančnega računa podjetju, ki ima glede da podatke 1 zaposlenega.
In kot tukaj berem hočejo imeti še celo pin od kartice? Jaz pina nisem še nikoli vpisoval nikjer na internetu in mi ni jasno, zakaj bi pin potreboval nek posrednik.

Rekono ima glede na linkedin 9 zaposlenih.

https://www.linkedin.com/company/rekono...

Pina od kartice ne rabiš vpisovat v Rekono.


PIN potrebuješ, ko nadaljuješ z registracijo. Poleg zadnjih 6 št. tvoje kartice.
Drugače pa se ta postopek lahko preskoči in dobiš na DH kodo s katero nadaljuješ registracijo brez kartice.

buzzbomb je izjavil:


Ne, nič. Poskusil sem že vse in tudi počasi izgubil upanje, da bo začelo delati. In tudi če bi se zgodil čudež in bi začelo delati, bom najbrž menjal banko, ker jim preprosto več ne zaupam, da bo konsistentno delovalo. Nočem tvegati, da bom nekje na potovanju in ne bom mogel uporabiti kreditne kartice, ki jo mimogrede plačujem, ker ne bom mogel odobriti plačila prek DH Denarnika.


Avtorizacija preko Dh denarnika je samo za nakupe preko spleta.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

MTB ::

Ima kdo težave s spletno banko?
Ne gre preko certifikata, ker potrditveni SMS ne pride.
Poskusil rekono s certifikatom, ne gre.
Rekono s SMS, SMS pride, ga vpišem, "Napaka pri pridobivanju autorizacijskih elementov Rekono.".
Pol ure poskušam na klicnem centru, vsi svetovalci so zasedeni.

Pro ::

Mogoče bi v tem času lahko pogledal na njihovo spletno stran:

Motnje pri dostopu do spletnih bank DH Osebni in DH Poslovni
10. 05. 2021

Spoštovani uporabniki,
obveščamo vas, da občasno prihaja do motenj pri dostopu do spletne banke, ki so že v odpravljanju.
Opravičujemo se vam za nevšečnosti in se zahvaljujemo za razumevanje.

Lep pozdrav,
DH d.d.

MTB ::

O ti brihta, mogoče pa je v trenutku, ko sem gledal obvestila, bilo tam zadnje iz prejšnjega tedna.

Dober dan ::

Nekam pogosto imajo banke motnje..

Vanadium ::

Na puncin telefon sem namestil lineage os in sedaj ne more v DH mobilno vem pa da je tu nekje blo opisano kako bypass narediš da lahko spet vstopiš. Če se komu da opisat postopek se priporočam.

Miha 333 ::

Še komu ne dela DH spletna banka?
Edit: že dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

D4G4 ::

Spet jim sporadično dela spletna banka DH-poslovni. Par minut dela, par minut ne dela.

Košutka ::

Vanadium je izjavil:

Na puncin telefon sem namestil lineage os in sedaj ne more v DH mobilno vem pa da je tu nekje blo opisano kako bypass narediš da lahko spet vstopiš. Če se komu da opisat postopek se priporočam.


Magisk rabiš flashat, da ti bo passal safetynet: https://github.com/topjohnwu/Magisk

Kodrnusa ::

Košutka je izjavil:

Vanadium je izjavil:

Na puncin telefon sem namestil lineage os in sedaj ne more v DH mobilno vem pa da je tu nekje blo opisano kako bypass narediš da lahko spet vstopiš. Če se komu da opisat postopek se priporočam.


Magisk rabiš flashat, da ti bo passal safetynet: https://github.com/topjohnwu/Magisk


Pa dat dh v magisk hyde plus moras magisk preimenivat...

recmajkemi ::

Hudo negativnih 0,04%/mesec za "visoka stanja" pa inflacija ...zmešal se jim je.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

jocoj ::

Bolano, ampak ljudi, ki bi imeli 150k na računu ni prav veliko, še posebej pri delavski hranilnici ne.

blackbfm ::

Zakaj pa da ne bi bili na hranilnici.. Lih tam so

jocoj ::

Če že so, se bodo po hitrem postopku spokali. Čas je do 1. 8.

OZZY ::

recmajkemi je izjavil:

Hudo negativnih 0,04%/mesec za "visoka stanja" pa inflacija ...zmešal se jim je.


Pri NLB je isto. Pa še meja je samo 100k.
Go with the flow.

Ganon ::

jocoj je izjavil:

Bolano, ampak ljudi, ki bi imeli 150k na računu ni prav veliko, še posebej pri delavski hranilnici ne.


Aja? Daj naj postrezi s podatki, črno na belem.

matijadmin ::

V razmislek: DH Denarnik zahteva dostop do imenika in ga tudi bere, kar je za avtorizacijo nonsense. Namig: imajo tudi Rekono OnePass OTP aplikacijo.
Vrnite nam techno!

fireX88 ::

Ni mi jasno zakaj OnePass ni za MasterCard. Tam še vedno dobivam sms-je za bremenitev kartice/porabe.

EDIT: skratka, skregano z logiko.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

matijadmin ::

fireX88 je izjavil:

Ni mi jasno zakaj OnePass ni za MasterCard. Tam še vedno dobivam sms-je za bremenitev kartice/porabe.

EDIT: skratka, skregano z logiko.


Je za MasterCard (jaz sem si vklopil), moraš pa to nastavit in je malo nepregledno zastavljeno (ux).
Vrnite nam techno!

čarli ::

A še komu ne deluje app oz mobilna banka? Do četrtka mi je do sedaj vse delalo bp (skoraj 2 leti). Sedaj pa javlja neko napako.

fireX88 ::

Dela. Kakšno napako ti pa javi?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

čarli ::

fireX88 je izjavil:

Dela. Kakšno napako ti pa javi?


Pojavi se zapis nekaj v zvezi z javo. Bi moral slikat z drugim tel da bi ujel kaj piše ker to se pojavi za sekundo in me pol ven vrže iz prijave. Prej nikoli ni bilo težav. Še zadnja posodobitev je delala v redu. Pošljem kasneje sliko ko bom lahko slikal z drugim telefonom.

ubermensch ::

krucymucy je izjavil:

oopticom je izjavil:

DH je še vedno ugoden. Edino odzivnost nove strani bi lahko malce izboljšali. Pa user experience sedaj zahteva precej več klikov, kot je na starem designu. Bi moralo biti ravno obratno.

Zal ni vec.
Vodenje OR 1,95€ + spletna banka 0,45€.
2,40€ mesecno za cisto osnovno storitev.


Sam imam N26, ampak bi imel še eno banko v Sloveniji, za vsak slučaj (in za kredit). Katero banko priporočate? Hočem čim manj aplikacij (nekih teh Rekono pri DH in miljon aplikacij pri NKBM, čim manj birokracije in čim manj stroškov).

fireX88 ::

Poskusi naredit update aplikacije/zaustavitev v app managerju. Imas rutan telefin?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tene ::

ubermensch je izjavil:

krucymucy je izjavil:

oopticom je izjavil:

DH je še vedno ugoden. Edino odzivnost nove strani bi lahko malce izboljšali. Pa user experience sedaj zahteva precej več klikov, kot je na starem designu. Bi moralo biti ravno obratno.

Zal ni vec.
Vodenje OR 1,95€ + spletna banka 0,45€.
2,40€ mesecno za cisto osnovno storitev.


Sam imam N26, ampak bi imel še eno banko v Sloveniji, za vsak slučaj (in za kredit). Katero banko priporočate? Hočem čim manj aplikacij (nekih teh Rekono pri DH in miljon aplikacij pri NKBM, čim manj birokracije in čim manj stroškov).


Revolut. Naj bi do konca leta ponujali tudi hitre kredite, če ne potrebuješ večji znesek.

čarli ::

fireX88 je izjavil:

Poskusi naredit update aplikacije/zaustavitev v app managerju. Imas rutan telefin?


Sem pobrisal podatke in se moral na novo prijavil preko rekono in dela. Tnx

matobeli ::

ubermensch je izjavil:


Sam imam N26, ampak bi imel še eno banko v Sloveniji, za vsak slučaj (in za kredit). Katero banko priporočate?


Definitivno DH. Rekono je sicer jajc, ki ga enkrat nastaviš, pa pol načeloma dela.
Tud pri kreditih sploh niso najslabši ;)

CyberPunk ::

A tale rekona je potem obvezna in samo SIGEN-CA certifikat ne bo več zadoščal?

@ubermensch: Pred časom je bil aktualen še direkt-račun na Sberbank. Mislim, da je bilo 1 EUR na mesec naročnine, vključeni so bili 4 bankomati in 4 online transakcije. Ampak samo "domače" - ob tem, da kot "domače" Rusi tu štejejo samo Slovenijo in ne celotnega SEPA območja... Uporabljal si lahko SIGEN-CA certifikat.

lithium ::

Sber direkt račun je 1,5€ (50 centov je spletna banka). Uporabljam od 2016.

Plus: dobiš Mastercard, torej nakupi preko spleta, možno nastavljanje limitov, blokad preko mobilne aplikacije.
Pri plačevanju na Hrvaškem ni SMSov o dodatnih pribitkih - torej jih verjetno nimajo.

Minus: ni push notifikacij ob opravljenih transakcijah.
Neuradni Telemach forum https://red-pill.eu/forum070

matobeli ::

Če želiš banko ki ti nudi več kot zaračunavanje položnic seveda vzameš fintech.

Navadne banke so sam še za kredite dobre.

lithium ::

Imam fintech N26 in Vivid. Pa me še niso prepričali, da bi imel katerega za nakazovanje plače.
Za kitajske nakupe, kot druga kartica, so pa odlični.

Polog gotovine - no go.
Enako slikaj in plačaj.
Neuradni Telemach forum https://red-pill.eu/forum070

matobeli ::

Ne, fintechi res niso za poslovanje z gotovino :))

Ti pa omogočajo druge zadeve ki jih očitno ne koristiš.

krucymucy ::

0,04%/mesec? 60€ vsak mesec pri 150k na racunu? so zbezljali?

jocoj ::

Niso edini. Ponekod je meja 100k. Greš drugam, kjer tega zaenkrat še nimajo.

barakus ::

krucymucy je izjavil:

0,04%/mesec? 60€ vsak mesec pri 150k na racunu? so zbezljali?


Kje si to videl?

oopticom ::

barakus je izjavil:

krucymucy je izjavil:

0,04%/mesec? 60€ vsak mesec pri 150k na racunu? so zbezljali?


Kje si to videl?

https://www.delavska-hranilnica.si/o-hr...

Tene ::

lithium je izjavil:

Sber direkt račun je 1,5€ (50 centov je spletna banka). Uporabljam od 2016.

Plus: dobiš Mastercard, torej nakupi preko spleta, možno nastavljanje limitov, blokad preko mobilne aplikacije.
Pri plačevanju na Hrvaškem ni SMSov o dodatnih pribitkih - torej jih verjetno nimajo.

Minus: ni push notifikacij ob opravljenih transakcijah.


Zdaj imajo akcijo za nove do konca meseca. 0,30eur za 30mes.

krucymucy ::

oopticom je izjavil:

barakus je izjavil:

krucymucy je izjavil:

0,04%/mesec? 60EUR vsak mesec pri 150k na racunu? so zbezljali?


Kje si to videl?

https://www.delavska-hranilnica.si/o-hr...


Da, ampak sem narobe interpretiral, ker mi je padla tema na oci.
Obresti so za vsoto nad 150k, torej v primeru da imas 200k, so obresti na razliko 50k.
Vseeno je to 20EUR mesecno ki jih je bolje zapraviti za kaj drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

matobeli ::

Če maš 200k na računu je izguba 20eur/mesec še najmanj kar te lahko boli :))

jabe ::

Zakva že? Šenka, če že, se jih vseeno po lastni vesti in malokdo bi jih še večjim revcam - bankam...

matobeli ::

Seveda ne šenka, govorim o izgubljenem donosu ki bi ti jih lahko 200k prineslo na XY načinov, tudi takih ki so zelo varni in tudi takih ki omogočajo hitro denar ven potegnit.

Če ne drugega, vržeš v nepremičnino in oddajaš, daš agenciji naj vse rihta, pa pokasiraš nekih 400€ brez dela.

Torej, pri izgubljenih 400€ na mesec, je tistih dodatnih 20€ res minimalna izguba.

blackbfm ::

Če ne drugega, vržeš v nepremičnino in oddajaš, daš agenciji naj vse rihta, pa pokasiraš nekih 400EUR brez dela.


Agencija bolj en ku..c rihta, razen ko je treba provizijo pobirat za nič dela. Potem imas lahko se horror stories s stanovanjem ali najemniki. Uglavnem teh 400eur ti lahko spije precej živcev, ceprav navidez zgleda to "brez dela"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

krucymucy ::

matobeli je izjavil:

Seveda ne šenka, govorim o izgubljenem donosu ki bi ti jih lahko 200k prineslo na XY načinov, tudi takih ki so zelo varni in tudi takih ki omogočajo hitro denar ven potegnit.

Če ne drugega, vržeš v nepremičnino in oddajaš, daš agenciji naj vse rihta, pa pokasiraš nekih 400€ brez dela.

Torej, pri izgubljenih 400€ na mesec, je tistih dodatnih 20€ res minimalna izguba.

Predlagaj nekaj. Sem precej odprt za predloge.
Ne, oddajanje stanovanja ni eden od teh. Imam slabe izkusnje.
««
12 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517242 (1899) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506121 (3464) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16629037 (12133) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424566 (3104) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310262 (7483) SVGA

Več podobnih tem