» »

Delavska hranilnica

Delavska hranilnica

««
8 / 17
»»

gruntfürmich ::

kixs je izjavil:

Se koga spammajo s SMS-i glede Denarnika? Dobil sem kaksnih 11 istih sms-ov v eni uri...

da
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Steinkauz ::

Jst sm jih skupno čez 20 pomoje. Na telefon jih nism dobil. Okol 15ih sm dubu zadnjega.
Se kr dokazujejo banke te dni.

krucymucy ::

Dober dan je izjavil:

Na Appstoru piše 5 mesecev. Seveda ne, lahko bi pa vsaj naredili prijavo z mailom brez obiska poslovalnice, če zamenjaš telefon?

Kaj? Lani sem kakih petnajskrat flashal telefon, kar je v bistvu "nov" telefon.
V poslovalnici nisem bil. Vse kar je potrebno je v klasicni spletni banki aktivirati napravo.

jhames ::

F31_202 je izjavil:

Malo sem šel preverjat to Rekono.
To je podjetje ki je bilo registriano:
Datum vpisa: 6.6.2019
Vir: https://www.bizi.si/REKONO-D-O-O/
Ima:
Company size 1-10 employees
Vir: https://si.linkedin.com/company/rekono-...

Ter ima v pogojih poslovanja zapisano:
5. Podatki posameznega računa Rekono se hranijo še deset let po koncu veljavnosti računa.

1. Upravljavec lahko v primeru zlorabe storitve Rekono uporabniku onemogoči uporabo njegovega računa storitve Rekono s takojšnjim učinkom in nemudoma izvede druge potrebne varnostne ukrepe in postopke za omejitev posledic zlorabe.

1. Upravljavec lahko splošne pogoje občasno spremeni ali dopolni zaradi sprememb v vsebini ali načinu delovanja storitev Rekono, kadar to zahtevajo: a) novi ali spremenjeni predpisi; b) regulatorji ali spremembe tehničnih specifikacij oz. standardov; ali c) ugotovljene potrebe po izboljšanju storitev ali načina delovanja sistema Rekono.


vir: https://www.rekono.si/sl/kako-deluje/sp...

Kar mi ne daje nobenega zaupanja v to rešitev in mi samo nakazuje da so v odzadju neki mutni posli. Drugače si ne znam razložiti kako lahko v bistvu start-up podjetje (do 10 zaposlenih) v dobrem letu in pol razvije takšno prijavno komponento in prepriča banke, zavarovalnice in nevem še koga da jo začnejo uporabljat, kot edini način prijave??!? Poraja se resno vprašanje varnosti, vzdrževanja in še marsičesa zadaj. Če trenutni poslovni model ne bo uspešen bodo pač spremenili pogje uporabe in začeli prodajat podatke, če se ne strinjate imate pač 14 dni časa da greste stran ampak vaš podatke bodo hranili še 10 let... Da boste zaklenjeni iz spletne banke je drugotnega pomena...

Će gremo na bolj fringe zadeve, če boste kršili TOS (precej ohlapna interpretacija) vam zbrišejo račun in ste ostali zunaj...

Certifikati in ISO standardi gor ali dol, ta stvar smrdi do neba in bo treba res menjati banko....


Takoj, ko bo to edini način prijave, menjam banko.
Sedaj bom jaz dal moje osebne podatke še enemu tretjemu podjetju, samo da se bom lahko prijavil v banko? Ja pa kaj še.

Steinkauz je izjavil:

Jst sm jih skupno čez 20 pomoje. Na telefon jih nism dobil. Okol 15ih sm dubu zadnjega.
Se kr dokazujejo banke te dni.


https://www.delavska-hranilnica.si/o-hr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jhames ()

Pimoz ::

Hm pa je res zanimivo. Kolikor vem je rešitev Rekono razvilo podjetje OSI d.o.o.
Podjetje Rekono d.o.o. ima dva lastnika: RM2 d.o.o. (ustanovitelj) in BANKART d.o.o. Bankart vemo kdo je in ne bi o njem.
Zastopniki za Rekono d.o.o. so ( vletu 2019 86k čistih prihodkov):
- Rudi Ponikvar, lastnik in direktor OSI d.o.o.
- Poberaj Miha, direktor OSI d.o.o.
- Kurent Matej, direktor Rekono d.o.o. in prodajni direktor pri Bankart d.o.o.
Iz JOLP gre sklepati, da so imeli del leta 2019 enega zaposlenega.
Podjetje RM2 d.o.o. (v letu 2019 10k čistih prihodkov):
- Ponikvar Rudi, lastnik in direktor
- Poberaj Miha, lastnik in direktor
Iz JOLP se vidi, leta 2019 in 2018 niso imeli zaposlenih.
Vsa podjetja OSI d.o.o., RM2 d.o.o. in Rekono d.o.o. so na istem naslovu Ukmarjeva 2, Ljubljana

Zakaj pa rabijo hranit podatke 10 let po koncu veljavnosti računa je pa beyond me. Po GDPRju ne vidim kako bi lahko našli razlog, da jih hranijo dlje od obstoja računa. Saj niso banka in držijo samo prijavne podatke.

gruntfürmich ::

Pimoz je izjavil:

Bankart vemo kdo je in ne bi o njem.
jst nisem na tekočem, pa me zanima če imaš kaj negativnega v mislih?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pimoz ::

Ne. Mogoče sem res čudno napisal. Pač podjetje z mislim da, več ali manj vsem znano lastniško strukturo. To je vse kar sem mislil.

WhiteLenate ::

jhames je izjavil:


Takoj, ko bo to edini način prijave, menjam banko.
Sedaj bom jaz dal moje osebne podatke še enemu tretjemu podjetju, samo da se bom lahko prijavil v banko? Ja pa kaj še.

+1
Nezaslišano.

Pimoz ::

Če koga zanima odgovor njihove podpore čemu hranjenje 10 let po "koncu veljavnosti računa":
Podatke izbrišemo 10 let po prenehanju veljavnosti računa. Podlaga za hrambo izhaja iz sklenje pogodb za uporabo računa Rekono (splošni pogoji), določitev tega roka temelji na rokih, določenih v davčnih predpisih (ZDDV-1, ZDavP-2), prihajajoči ZEISZ, EU uredba EIDAS , ZEPEP, ...


Jim napišem, da je bullshit na kar dobim odgovor:
ker zagotavljamo storitve tudi bankam, sta tako ZDDV-1 kot tudi ZDavP-2 še kako relevantna. Glede na to, da smo napisali "prihajajoči" ZEISZ je že iz napisanega razvidno, da še ni v veljavi.
S citiranjem ZVOP-1, ste si že sami odogovorili na svoje vprašanje, več pa na https://www.rekono.si/sl/uredbe-o-varst..., kjer je opredeljen Namen obdelave osebnih podatkov in set tako navezuje ne eIDAS in ZEPEP


Iz linkane strani:
Namen obdelave podatkov o posamezniku - uporabniku Rekona je zagotavljanje storitve elektronske identifikacije in avtentikacije za posameznike, ki so z upravljavcem sklenili pogodbo za uporabo storitve Rekono.

Torej po zaprtju računa ne obstaja več namen za katerega bi se podatki hranili.

ZVOP-1 21. člen 1. odstavek:
Osebni podatki se lahko shranjujejo le toliko časa, dokler je to potrebno za dosego namena, zaradi katerega so se zbirali ali nadalje obdelovali.


Nevem, meni je mimo. Posredovano IP.

Boggs ::

A lahko kdo, ki je pri Delavski Hranilnici in ima naloženo alikacijo DH Denarnik, pogleda notri in pove, če ta aplikacija nudi aktivacijo Flik-a s kontaktnim podatkom "e-mail" ali je za to na voljo samo telefonska številka" ?

High5 ::

Samo številka DH Kontaktnega centra je navedena.

Ice-Heki ::

Boggs je izjavil:

A lahko kdo, ki je pri Delavski Hranilnici in ima naloženo alikacijo DH Denarnik, pogleda notri in pove, če ta aplikacija nudi aktivacijo Flik-a s kontaktnim podatkom "e-mail" ali je za to na voljo samo telefonska številka" ?


Flik dela tako za telefonsko številko kot tudi za email naslov. Če bodo tvoji aliasi slučajno napačni, jih lahko urediš preko sporočila v njihov helpdesk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ice-Heki ()

mick29 ::

Kam pa se mate namen prestavt? Kdo se tko ugodno ponuja storitve?

fireX88 ::

Sploh ne razumem, kaj je narobe...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dober dan ::

mick29 je izjavil:

Kam pa se mate namen prestavt? Kdo se tko ugodno ponuja storitve?



Kam bi se ti prestavil? Vse Slovenske banke sem mal prečekiral ta teden. Vse je enak šrot, s pomanjkljivostmi in kakšnim plusom. Sem si rekel: Če že plačujem do sedaj 5€ na mesec, dodam še tisti evro in grem na Inteso in imam s prve tudi Apple pay. Vse lepo in prav, dokler nisem odprl njihovih cenikov. Ko sem bral cenik kartičnega poslovanja, sem zavihek kar zaprl dol. Dejansko je provizija na vse. Je kdo že slišal, da se plačuje mesečno vodenje kartice? Kako lahko vodiš kartico? Tudi jaz grem iz NKBM na delavsko. Bom še naprej kombiniral Curve z mesečnim prihrankom 3€.

fosil ::

Jaz sem se na DH prestavil pred dobrim letom, pa sem razočaran.
Že stara spletna banka je bila bolj boga, nova je pa katastrofa.
Njihov helpdesk tudi ni kaj prida, včasih ne vem ali se samo delajo neumne, ali res nimajo pojma.
Sedaj pa še to posiljevanje z rekonom.
Pa se mi zdi da tudi niso več tako ugodni kot nekoč, vsaka stvar je za doplačat.
Že gledam kam bi šel.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

fireX88 ::

Jaz sem se na DH prestavil pred dobrim letom, pa sem razočaran.


Že skoraj 5 let. Sicer nisem lih navdušen nad celotno banko, razočaran pa tudi ne.

Že stara spletna banka je bila bolj boga, nova je pa katastrofa.


Kaj pa je to?;)
Telefon in nič drugega. Novo spletno banko sem odprl samo ko so objavili, da bo nova..od takrat nisem več, ker lahko s telefonom vse narediš.

Njihov helpdesk tudi ni kaj prida, včasih ne vem ali se samo delajo neumne, ali res nimajo pojma.


Zakaj že? Ko sem imel težave (certifikat, kreditna kartica, DH denarnik ni deloval) so bili čist ok. Bi rekel, da boljše kot pa help desk na telekomu. Anyway, so samo moje izkušnje.

Sedaj pa še to posiljevanje z rekonom.


Ne razumem tega.

Pa se mi zdi da tudi niso več tako ugodni kot nekoč, vsaka stvar je za doplačat.


Jbg, tudi oni morajo živet. Življenjske potrebščine gredo gor, stanovanja gredo gor, cene avtov gre gor, druge banke dvigujejo cene storitev...ne vem zakaj ne bi še oni temu trendu sledili. Jaz plačam 1,55€ za vodenje TRR, 0,45€ spletna banka in do 5x0,29€ provizije za položnice. Poleg taga 1x letno še vodenje mastercard - 14,50€. Sedaj pa računaj. Mislim, da je to ugodno.

Že gledam kam bi šel.


Ko bodo tuje banke zaživele pri nas v smislu omogočanja kreditov (npr revolut, n26), grem seveda tudi jaz...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dober dan ::

fireX88, točno to. Dokler ni limitov, kreditov, kreditnih kartic, in podobnega na N26, bomo gonili naše old school banke.

gruntfürmich ::

izgleda da so rekona vse banke izbrale zaradi tega, da se njim samim ni treba ukvarjati s pravili in birokracijo okoli prijave v spletne banke.
jst sem se že logiral. ni druge.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pimoz ::

Ma to je spet EU neumnost: EIDAS @ Wikipedia
Po slovensko bo ZEISZ: https://www.gov.si/novice/2020-02-27-mi...
Počas mi gredo že na živce. EU sprejema čedalje več nekih stvari, ki jih vsilijo državam članicam. S tem, da državljani nimamo neke resne kontrole nad tem kar počnejo dokler ni prepozno. Pfuj.

svetidej ::

To bo dobra zadeva. Kot je PSD2 in podobne zadeve.

Brez takih zadev ne bi imeli slovenci možnosti prijaviti se na storitve ala Revolut in N26. S tem imamo uporabniki možnosti izbire tudi izven Slovenije kar je dobro.
https://denar.svetidej.com/

NejcSSD ::

A se splača prehod iz NKBM na DH ?
Vidim da za 4,50 dobim:

Mastercard
Brezplačni dvigi povsod!
SMS obveščanje
Brezplačna spletna in mobilna banka
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Ganon ::

ZPS vsako leto potrdi, da je DH najcenejša.

https://www.zps.si/index.php/component/...

https://www.zps.si/osebne-finance-sp-14...

Koliko pa lahko prihranimo z zamenjavo banke? Za uporabnike ZPS spletne košarice (mesečno 6 UPN-jev, ena direktna obremenitev, en trajni nalog, trije dvigi na bankomatu druge banke, kartica z odloženim plačilom) je v najboljšem primeru letni strošek dobrih 64 evrov (Primorska hranilnica Vipava in Delavska hranilnica). Za enak nabor storitev bi plačali največ 134 evrov (NKBM), če upoštevamo pakete pa skoraj 240 evrov (BKS). Prihranek je tako do 70 evrov (oziroma 176 evrov).

Za klasične uporabnike, ki plačujejo na okencih so stroški precej višji: od 73 evrov (Delavska hranilnica) pa do 277 evrov (NKBM) oziroma z upoštevanje paketne ponudbe do 450 evrov (SKB). Razlika je več kot 200 evrov letnega prihranka (oziroma skoraj 380 evrov).

swift ::

NejcSSD je izjavil:

A se splača prehod iz NKBM na DH ?
Vidim da za 4,50 dobim:

Mastercard
Brezplačni dvigi povsod!
SMS obveščanje
Brezplačna spletna in mobilna banka



tolko da veš, brezplačni dvigi so omejeni - 3je na mesec.

Ganon ::

swift je izjavil:

tolko da veš, brezplačni dvigi so omejeni - 3je na mesec.


Velja za klasični račun, on omenja digitalni paket.

... dvige gotovine z BA Maestro kartico na bankomatih vseh bank v Sloveniji in državah Evropske monetarne
unije v neomejenem številu

kixs ::

NejcSSD je izjavil:

A se splača prehod iz NKBM na DH ?
Vidim da za 4,50 dobim:

Mastercard
Brezplačni dvigi povsod!
SMS obveščanje
Brezplačna spletna in mobilna banka


Mastercard je debetni. Za kreditnega moras posebej placati.

Dober dan ::

Kaj nihče ne gre na paket dh eyca zaposleni? Mislim da je no brainer.

Boggs ::

Pri vseh bankah bomo vsi imeli tako, da bomo morali imeti mobilni telefon za to, da se bomo lahko prijavili v spletno banko. Ne zarad tega iskat druge banke. Povsod bo isto, ker je takšna evropska direktiva. Pri NLB so že leta 2018 hoteli ukinit prijavo s certifikatom (KDP) in ene par dni so celo imeli vključen načil za prijavo samo z OTP gesli (ob vstopu v spletno banko so moral na mobilnem telefonu odpret aplikacjo NLB Klikin in od tam prepisati kodo). To je bilo v primerjavi s certifikatom (kjer si samo enkrat kliknil) veliko bolj zoprno. Potem so si pa premislili in šli korak nazaj in spet nudili podporo za certifikat. No ampak letos marca (2021) bo pa res tudi pri NLB konec in bomo morali uporabljat aplikacijo na telefonu. Od januarja 2021 tudi SMS-i za potrjevanje spletnih nakupov ne bodo več dovoljeni ampak bodo vse banke imele aplikacije na telefonih. Pri NKBM so celo težave ker njihove aplikacije ne delujejo na starejših telefonih in ta takšne uporabnike "še iščejo rešitev".

Skratka vsi bomo zdaj morali za neke osnovne banalne zadeve po bajtah iskat svoje mobilne telefone. Tolk enih aplikacijh in gesel in SMS-ov in kod, da se ti utrga. Res ni normalno.

Ganon ::

Dober dan je izjavil:

Kaj nihče ne gre na paket dh eyca zaposleni? Mislim da je no brainer.


Si star 15 – 29 let, brez statusa in z rednimi prilivi?
Ponujamo ti DH EYCA paket za zaposlene.

Dober dan ::

DH EYCA za zaposlene Vključuje:
o stroške vodenja osebnega računa,
o izdajo debetne kartice z osebno številko (PIN),
o dvige gotovine z debetno kartico na bankomatih vseh bank v Sloveniji in
državah Evropske monetarne unije v neomejenem številu,
o brezplačna pridobitev spletne banke Dh-Osebni in Dh-Mobilni,
o brezplačne interne prenose med osebnimi računi imetnike hranilnice,
o plačilno kartico MasterCard z odloženim plačilom ter nakup na obroke do 12
mesecev, brez nadomestila za prvo leto uporabe, nato se obračuna
nadomestilo v skladu z vsakokratno veljavno tarifo
* Za odobritev MasterCard kartice z odloženim plačilom mora imetnik vložiti pisno vlogo, ki jo hranilnica odobri ali zavrne glede na oceno kreditne sposobnosti imetnika osebnega računa.
Cena: 12,00 EUR / letno


To kolikor vidim, nima starostne omejitve, samo zaposlen moraš biti.

Ganon ::

kixs ::

Dober dan ::

Ups my bed, js sm gledal cenik, ne pa reklame :))

jocoj ::

kixs je izjavil:

NejcSSD je izjavil:

A se splača prehod iz NKBM na DH ?
Vidim da za 4,50 dobim:

Mastercard
Brezplačni dvigi povsod!
SMS obveščanje
Brezplačna spletna in mobilna banka


Mastercard je debetni. Za kreditnega moras posebej placati.

Tudi z debetnim lahko plačuješ v vseh trgovinah po internetu in tudi povežeš s paypalom.
Paket ima tudi plačilo položnic in trajnike brez provizije.
Skratka za 4.5 EUR na mesec imaš praktično vse kar rabiš.

kixs ::

Ce rabis "samo" to, potem kosta N26 0€ na mesec.

jocoj ::

N26 nima vsega zgoraj napisanega vključeno za 0 eur. Poleg tega ima DH še vse ostale prednosti klasične banke.

fireX88 ::

gruntfürmich je izjavil:

izgleda da so rekona vse banke izbrale zaradi tega, da se njim samim ni treba ukvarjati s pravili in birokracijo okoli prijave v spletne banke.
jst sem se že logiral. ni druge.


Pa kaj je to rekon? Novi login?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kixs ::

jocoj je izjavil:

N26 nima vsega zgoraj napisanega vključeno za 0 eur. Poleg tega ima DH še vse ostale prednosti klasične banke.


Zato sem napisal "samo".

Kar je napisano ima N26 zastonj. Razen pri bankomatih, kjer imata oba omejitve.

NejcSSD ::

Pa še FLIK ma, kako boš enmu na NLB nakazal denar v sekundi v nedeljo popoldne brez provizije, pomojem da z N26 ne gre.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Ganon ::

kixs je izjavil:

Razen pri bankomatih, kjer imata oba omejitve.


Ni res. Preberi moj komentar malo višje.

kixs ::

Vidim ja, za digitalni paket. Mah ne dam 4,50€ na mesec za to. Ze ta 2€, kolk dam zdej, je prevec.

Na DH sem cca 11 let in od kar imam tudi N26 (cca 4 leta), sem ostal na DH samo zaradi "morda bom kdaj rabil kredit", pa ga se nikoli nisem. Pa zaradi kao "polnokrvne" Mastercard, ki ga naceloma tudi ne rabim. Saj je debetni od N26 dober za vse kar rabim.

Steinkauz ::

Mene tale prisilno Rekono tudi full moti.
Če greš na linkedin gledat kdo razvija to, so 4je developerji frišno iz faksa.

Sej bi zaprl račun, sam mislm da bo večina SLO bank kmal na istem, ker majo itak večinoma vsi preko bankart, ki pa valda forsira rekono prijavo.

smacker ::

Greš pač na tujo. Unicredit, Sparkasse, Intesa, Addiko, N26,...

Dober dan ::

In katera od teh je najcenej, najboljše.. če izvzameš N26?

fireX88 ::

Kako bo sedaj sploh zgledal login za DH? Boš moral imet Rekona na telefonu in se preko tega logiraš in nato greš v aplikacijo? Ali je tale Rekono nadomestek dig. potrdila in imaš nabor aplikacij, do katerhi imaš dostop?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

RED_line ::

Mene ta Rekona in njena politika delovanja spominja na ... na plan. Najprej poenotit denar. chek. potem naredit digitalni denar. chek. kdor ne bo ceplje in imel maske mu blokirajo račun in ne bo imel dostopa do denarja, posledično bo jeba. ma ne, samo teorije zarote so to. kao.

nuclear ::

Hojcek baloncek. Ne vem zakaj Slovenija se vedno sili s temi certifikati? 2FA z Google authenticator je tako na easy sprogramirat, ali pa custom 2FA z njihovo aplikacijo ali prstnim odtisom na telefonu in podobne fore. Ne vem zakaj se vedno ti certifikati?

Razocaranje na stran. Torej ocko zeli placati zadevo v tujini, vendar je transakcija declinana, saj SMS koda potrjevanje vec ne deluje (ceprav se vedno redirecta na delavsko hranilnico stran, in se vedno dobis SMS). Sem klical(oziroma ocko je klical, jaz sem samo govoril v telefon preko vajbra) in je rekla gospa, da je potrebno imeti DH Denarnik odprt, medtem ko kliknes Pay gumb, naj bi se popup prikazal in potem dovolis transakcijo. Vse ok, to sem naredil odprl app na iphonu, nobenega popupa v DH denarniku medtem ko sem vpisal stevilko kartico in pritisnil Pay. Samo standard redirect na Delavska hranilnica in SMS spet sprejet.

Lahko kdo pomaga, ker punca na zalost ne ve? Nezna?
Mozno je tudi nakazati pare preko banke, vendar je UI v DH Mobilni tako cuden da ne vem kje vpisat racun banke, kje sortcode banke itd itd. Je kdo placeval v Anglijo preko nakazila preko Delavske Hranilnice?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Dober dan ::

nuclear je izjavil:

Hojcek baloncek. Ne vem zakaj Slovenija se vedno sili s temi certifikati? 2FA z Google authenticator je tako na easy sprogramirat, ali pa custom 2FA z njihovo aplikacijo ali prstnim odtisom na telefonu in podobne fore. Ne vem zakaj se vedno ti certifikati?

Razocaranje na stran. Torej ocko zeli placati zadevo v tujini, vendar je transakcija declinana, saj SMS koda potrjevanje vec ne deluje (ceprav se vedno redirecta na delavsko hranilnico stran, in se vedno dobis SMS). Sem klical(oziroma ocko je klical, jaz sem samo govoril v telefon preko vajbra) in je rekla gospa, da je potrebno imeti DH Denarnik odprt, medtem ko kliknes Pay gumb, naj bi se popup prikazal in potem dovolis transakcijo. Vse ok, to sem naredil odprl app na iphonu, nobenega popupa v DH denarniku medtem ko sem vpisal stevilko kartico in pritisnil Pay. Samo standard redirect na Delavska hranilnica in SMS spet sprejet.

Lahko kdo pomaga, ker punca na zalost ne ve? Nezna?
Mozno je tudi nakazati pare preko banke, vendar je UI v DH Mobilni tako cuden da ne vem kje vpisat racun banke, kje sortcode banke itd itd. Je kdo placeval v Anglijo preko nakazila preko Delavske Hranilnice?


Vsaka čast, kdor razume kaj si napisal..

novaa ::

Si lahko brez slovenskega TRR računa?
Da imaš samo en račun v tujini? meni je N26 čisto dovolj.
S temi dodatnimi aplikacijami in nekimi rekonami so mi stopili na živec in bi vse dol zaprl.

Ajde diši mi še Revolut

nuclear ::

Dober dan je izjavil:

nuclear je izjavil:

Hojcek baloncek. Ne vem zakaj Slovenija se vedno sili s temi certifikati? 2FA z Google authenticator je tako na easy sprogramirat, ali pa custom 2FA z njihovo aplikacijo ali prstnim odtisom na telefonu in podobne fore. Ne vem zakaj se vedno ti certifikati?

Razocaranje na stran. Torej ocko zeli placati zadevo v tujini, vendar je transakcija declinana, saj SMS koda potrjevanje vec ne deluje (ceprav se vedno redirecta na delavsko hranilnico stran, in se vedno dobis SMS). Sem klical(oziroma ocko je klical, jaz sem samo govoril v telefon preko vajbra) in je rekla gospa, da je potrebno imeti DH Denarnik odprt, medtem ko kliknes Pay gumb, naj bi se popup prikazal in potem dovolis transakcijo. Vse ok, to sem naredil odprl app na iphonu, nobenega popupa v DH denarniku medtem ko sem vpisal stevilko kartico in pritisnil Pay. Samo standard redirect na Delavska hranilnica in SMS spet sprejet.

Lahko kdo pomaga, ker punca na zalost ne ve? Nezna?
Mozno je tudi nakazati pare preko banke, vendar je UI v DH Mobilni tako cuden da ne vem kje vpisat racun banke, kje sortcode banke itd itd. Je kdo placeval v Anglijo preko nakazila preko Delavske Hranilnice?


Vsaka čast, kdor razume kaj si napisal..


Kaj nisi razumel, ti prevedem.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()
««
8 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517274 (1931) Patrik0
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506130 (3473) energetik
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16629084 (12180) nejc_nejc
»

Kredit in bančni app

Oddelek: Loža
424576 (3114) RockyS
»

Digitalno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310288 (7509) SVGA

Več podobnih tem