» »

Tresljaji v desnem ovinku (Ford Fiesta)

Tresljaji v desnem ovinku (Ford Fiesta)

Dric ::

Pozdravljeni!

Imam Ford Fiesto 2009 sport, pri kateri sem opazil naslednjo težavo. Pri hitrejši vožnji v desni ovinek oziroma ko peljem čez večjo udolbino na cesti (ko celoten avto pritisne k tlom) se pojavijo tresljaji, ki se čutijo po celem avtomobilu. Čutijo se, kadar pritiskam na plin, če pa imam stisnjeno sklopko oziroma ne pritiskam plina tresljajev ni. Bi mogoče kdo vedel, kaj je narobe?

Hvala za odgovore! :)

Arctander ::

Podvozje, nosilci motorja ... bo treba avto dati na dvigalo in pogedati, če je kje kaj lufta. Vse ostalo je ugibanje.

Unknown_001 ::

Dric je izjavil:

Pozdravljeni!

Imam Ford Fiesto 2009 sport, pri kateri sem opazil naslednjo težavo. Pri hitrejši vožnji v desni ovinek oziroma ko peljem čez večjo udolbino na cesti (ko celoten avto pritisne k tlom) se pojavijo tresljaji, ki se čutijo po celem avtomobilu. Čutijo se, kadar pritiskam na plin, če pa imam stisnjeno sklopko oziroma ne pritiskam plina tresljajev ni. Bi mogoče kdo vedel, kaj je narobe?

Hvala za odgovore! :)


Mogoče okvara na polosovini?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Dric ::

Pri hitrem pregledu sem ugotovil da ima desni homokinetični zglob malo lufta. Mogoče je treba menjati ležaj na polosovini?

IL_DIAVOLO ::

Ga bo treba dati na optiko.

SkIDiver ::

Težava s polosovinami. Preveri tudi levo glede na to, da imaš težavo v desni zavoj. A je mogoče 1.6 TDCi?

Dric ::

1.6 bencin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanič kolesni ležaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5014259 (8996) 2dark
»

Izpuljeno prednje kolo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11315524 (9796) zmaugy
»

Neprimerna varnostna razdalja policistov (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8814643 (11644) jero_no1
»

Poceni terenc (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9320806 (17380) krneki0001
»

Naj pomaga vsak, ki se spozna na popravljanje avtomobilov (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6416750 (15348) SkIDiver

Več podobnih tem