» »

Outlook Express 5

Outlook Express 5

miha ::

V win2000 se mi zamrzne OE ( ne javi nobene napake, v task-u pa napiše da se program ne odziva). Sam program ni težko popravit (re-install), ampak jaz bi rad ohranil sporočila. Prosim povejte kak.

whatson ::

Sporocila ti mora nekam v nek file oz mapo shranjevat... malo poglej naokoli :D

Marjan ::

dej un-instal v contol panel -- add remove programs...
pol ti bo pa rekl ce hoces popravt IE in OE.......vsaj tko men rece

Ribicija ::

Pot kjer boš našel mape od majlov je ponavadi (po defaultu takšna)

C:\WINDOWS\Application Data\Identities\{BDDE2BE7-D5CB-4069-86AF-BE67ABA0AA77}\Microsoft\Outlook Express!
Prekopiraj fajle.
Po ponovni inštalaciji pa importiraš iz teh fajlov. Lahko pa tudi te fajle prekopiraš v store mapo od outlooka.

lp

Koci ::

Sej že oE inštaliraš še enkrat ti po mojem sporočil ne bi smel zbirsatc-vsaj po mojem. Če se pa bojiš, da ti bi jih pa si jih v tem vsmesnem času shrani na desktop.

Loki ::

lohk si tut naredis kaksno bat skripto, ki ti bo na dolocen cajt prekopirala vse iz tiste mape na recimo eno drugo particijo.
I left my wallet in El Segundo

edmund ::

Outlook 2000 ma to lepo rešeno vse je v enem fajlu - *.pst (kontakti, calendar, maili...) Priporočam, da se prestavite na velikega brata ;)
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

miha ::

Roberto kak pa narediš to bat skripto?

PaJo ::

Ali pa uporabis alternativo in sicer Eudoro, katera ima vsako mapo, recimo inbox, outbox v svojem fajlu in samo tega zmeraj kopiras. Celoten adresar pa v enem cisto preprostem txt fajlu katerega lahko exportiras in inportiras od skoraj povsod:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

BigFoot ::

edmund>>> meni osebno Outlook (navaden) smrdi. v bistvu sploh ne vem zakaj, samo Express mi je veliko bolj vsec. tko da to je dost osebna izbira.
drgac je pa tko kt je ze folk reku, samo fajle je treba prekopirat. mislem pa tud, da se da nekje v nastavitvah od Expressa nastimat path v kerga nej proggy shranjuje mejle, address book...

JLP ::

Ja jest mam to tkole rešen, da ne zgubim mejlov:
Na disku mam posebn folder za mejle narjen. Pol pa zmerej kadar morm kej formatirat al pa kej ta folder poleg drugih shranm / zapečem.
Pol pa k na nov vse postavmgrem pa u OE na Tools -> Options -> Maintenance. Pa tm pol kliknem knof Store folder, izberem Change... in pokažem na tist folder kjer mam maile not. Mal poklikam OK, in podobn in ko se OE naslednjič zažene uporablja moj mail folder.
That's it, Upam da pomaga
Live long and prosper!

whatson ::

jaz sem pa kar precej navajen na Netscape Messeneger... exportiranje in improtiranje sporočil je čist siple...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266755 (11686) Matko
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132491 (2243) chrush
»

gmail - obupno trapast (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667443 (6002) Tody
»

Thunderbird in Firefox arhiviranje

Oddelek: Programska oprema
152691 (2489) Vikking
»

Outlook express težava - kam je šlo 900 emailov?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191688 (1195) DrSergioDJ

Več podobnih tem