» »

Ocenitev spletne strani in postavitev

Ocenitev spletne strani in postavitev

project ::

Lp,

ze nekaj casa si ogledujem spletno stran: CSGOjackpot pa me zanima koliko bi stala postavitev strani prav tako pa postavitev Steam trade botov in vseh API-jev da bi stran delovala avtomatsko. Zanima me ce je kaksen iz Slo-tech-a ki ima vsa ta znanja in pozna program Steam. Okvirno ceno ze vem iz Freelance in podobnih strani. Prav tako pa sem zasledil ze veliko kopij te strani tako da nemore biti zelo tezko. Zanima me vase mnenje, prav tako ce je kdo ki ima vsa ta znanja naj me kontaktira oz. komentira to objavo.

Hvala
  • spremenilo: project ()

def0r ::

Freelance cene != realne cene na nasem trgu.

Vice ::

project je izjavil:

Lp,

ze nekaj casa si ogledujem spletno stran: CSGOjackpot pa me zanima koliko bi stala postavitev strani prav tako pa postavitev Steam trade botov in vseh API-jev da bi stran delovala avtomatsko. Zanima me ce je kaksen iz Slo-tech-a ki ima vsa ta znanja in pozna program Steam. Okvirno ceno ze vem iz Freelance in podobnih strani. Prav tako pa sem zasledil ze veliko kopij te strani tako da nemore biti zelo tezko. Zanima me vase mnenje, prav tako ce je kdo ki ima vsa ta znanja naj me kontaktira oz. komentira to objavo.

Hvala


Glede na tvoje razumevanje / razmišlanje ti predlagam da jo kar sam skopiraš, saj tok težko pa tudi ne more bit kot praviš. Bo najceneje zate ;)

def0r ::

:/ Malce eskaliralo tole.

Daj podaj ceno spletne aplikacije katera mislis da bi bila fer :) It may shock you.

broken/link ::

za postavitev preproste spletne strani na wordpressu z generično temo, ki je rahlo prilagojena naročniku, se gibljejo cene od 400eur+. (da me ne bo kdo obtožil da lažem: https://www.google.com/search?q=spletna... ). če hočeš malo bol profi stran (po izgledu, ne funcionalnosti), se cene gibljejo od 1k eur+, za custom funkcionalnosti pa seveda še extra plača - in ne malo.

ti pa hočeš custom stran + postavitev stream trade botov + nevemkakšne APIje + precej specifično znanje. bottom line: pri nas to ne bo poceni. če ti nekdo na freelancu naredi to poceni - go 4 it.

project ::

Hvala za odgovore. Vem da niti slucajno nebo poceni,samo glede na to da sem zasledil 10+ enakih oz podobnih strani sem mislil da je kje kaksna koda oz scripta za to zadevo. Je se kaksna spletna stran kjer bi lahko poiskal nekoga z znanjem za to delo, slovenca po moznosti.

def0r ::

Lahko vedno objavis oglas med zaposlitve. Ali se pozanimas pri kaksnih podjetjih koliko bi zaracunali.

urli ::

Po moje ti tole nobena firma ne bo šla delati pod 20.000€. Ne rečem, da si ti tak ampak eni imajo čisto zgrešene predstave koliko truda in znanja je potrebno vložiti v kak projekt. Očitno znajo namestiti đomlo s par kliki in potem mislijo, da vse poteka le s kliki. Če so oni z joomlo dobili tooooooliko funkcij, potem pa ja ne more biti drago, če ti nekdo naredi custom stran s pol manj funkcijami? Drugače si ne znam tega predstavljati. In takšnih je na netu malo morje. Je en enkrat želel, da bi mu naredil celoten custom cms sistem za plačilo računov (vse api, pdf, prijava, člani...) in mi je zato ponudil 50€. Ko mu rečem, da to je pa res malo premalo mi je še na dolgo in široko razložil, da s tem ni nič dela, da se to takoj naredi in da ni vredno več. Kaj češ, take mamo :) Je pa začel v podobne dumpinškem stilu kot avtorja teme... pač takoj podcenjevanje v upanju za zbijanje cene. Takšnih strani je veliko, kopiranje kode, to pa že ne more biti težko itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V 3 mesecih izobrazevanja do zaposljivega programerja ?

Oddelek: Programiranje
294798 (2965) Looooooka
»

Koliko bi računali?

Oddelek: Izdelava spletišč
384218 (3340) DiTi
»

Linux - Alternativa Windows Serverju (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
785991 (3855) jype
»

tocen postopek izdelave dolocene strani

Oddelek: Izdelava spletišč
202282 (1859) Tody
»

Kako narediti užitno spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
192845 (2195) mitja_i

Več podobnih tem