» »

Vzajemna, Triglav ali Adriatic Slovenica?

Vzajemna, Triglav ali Adriatic Slovenica?

Dieu ::

Simple, kje je najbolj pametno vzeti dopolnilno zdravstveno zavarovanje?

Malo gledam in iščem okoli pa mi sploh ni čisto jasno kakšne so razlike? Razen tega, da te eni hočejo prepričat z 25EUR bonom za špar, drugi pa z nahrbtnikom in USB ključem... lol, kaj mi bo to.

Torej... kje ste, zakaj ste tam, kako ste zadovoljni? Aja, zdravstveno zavarovanje si urejam prvič tako da "zgodovine" še pri nobeni (tudi kakšne druge) od teh treh zavarovalnic nimam...
I was blind but now I see!

Invictus ::

Vseeno je. Greš tja, kjer imaš vse ostalo zavarovano.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Arctander ::

Če imaš avto, stanovanje, ... zavarovano pri Triglavu, dobiš nekaj popusta, če k njim preneseš še dop. zdravstveno. Vendar pa imajo 1-2€ višjo premijo kot Vzajemna. Glede na to, da zadnja leta Vzajemna decembra še "vrne" nekaj denarja, je lahko tudi Vzajemna cenejša. Kako je pri AS pa ne vem.

...:TOMI:... ::

Vzemi najcenejso ponudbo, ne glej na popuste pri ostalih stvareh, usb keye in podobno neuporabno šaro. Izkoristi 3 % popust.
Tomi

mojsterleo ::

vzajemna je precej v redu:
- premija je konkurencna (nekje na sredini)
- ce zamujas s placili stroski niso visoki
- 1x letno direkten dobropis v visini cca 15 eur
- klub vzajemna( ce kdo to uporablja)....

svecka ::

Skoraj ni važno....razlika med njimi je minimalna...jaz dam glas za vzajemno, ker je najcenejša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Pac-Man ::

Vzajemna, če želiš samo zavarovanje, sicer tam kjer dajo največ bonusa. Pred par meseci je imel Adriatic 2x40€ bon, če se vežeš za 2 leti. Zadeva pride prav pri AO.

KTr1sk ::

kako je z vezavo pri Vzajemni, ali je avtomatsko tudi 2leti? ko sem šel k Vzajemni sem podpisal še dodatno nekaj za bolezni ipd in plačujem dobrih 35€ bi šel k Triglavu pa ne vem če že lahko da ne bom imel še večje položnice
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Utk ::

Jaz sem za dve leti prodal dušo adriaticu in dobil 140 evrov popusta za avto wiz zavarovanje, kar basicali pomeni, da imas eno leto zastonj obvezno in ao+, pa se kaksno asistenco, ker samo z obveznim tezko prides do 140. Za dve leti vezave ni slabo.

koyotee ::

Utk je izjavil:

Jaz sem za dve leti prodal dušo adriaticu in dobil 140 evrov popusta za avto wiz zavarovanje, kar basicali pomeni, da imas eno leto zastonj obvezno in ao+, pa se kaksno asistenco, ker samo z obveznim tezko prides do 140. Za dve leti vezave ni slabo.


A to mas cliota 1.0?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Utk ::

Ne, za cliota je obvezno na wizu 70 evrov. Za 140 konjske avte pa dobrih 100. Nimam pa zgodovine nesrec...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212548 (1582) kixs
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916637 (1904) 2dark
»

WIZ zdravje - nateg?

Oddelek: Loža
155097 (3011) buttcrack
»

Katero dopolnilno zdravstveno zavarovanje?

Oddelek: Loža
204764 (3911) ...:TOMI:...
»

Dodatno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515406 (5969) Alexius Heristalski

Več podobnih tem