» »

Applove novosti: iPad Pro, iPhone 6S, nove ure, WatchOS 2, iOS 9

1 2
3
»

leiito ::

Ja, ampak to ni Apple Store, ampak preprodajalci, ki kupujejo robo od Madžarov, ne od Appla.

Apple Care države maš tu, boš mogoče razložu kako je tvoj frend uspel to dobit v Sloveniji, in to na papirju, kot da se Apple Care tiska na papir, k garancija za Beko.
http://www.apple.com/legal/sales-suppor...

Pa senzorje za sarkazm našteli, vsak se lahko prijavi za beta.

klinker ::

To vprasaj une v iStore. Pac, po posredovanju zavoda za varstvo potrosnika je zadeva bla resena v enem tednu, pred tem so pa bli bog i batine z izgovori. Je frend se posnel cel pogovor in mi dal za poslusat...sej pravim, da sem bil jst, bi mu unega Aira na frisu sesu, ker model se je obnasal kot da je boga za jajca prijel, stranka pa nic vreden drek.

Nobem sarkazem...prelistaj med svojimi komentarji ce si pozabu kaj pises ;)

leiito ::

Bom probu še 1x čist počas: v Sloveniji ne moreš kupiti Apple Care (glej link zgoraj). iStore ga ne prodaja in ga nikoli ni. Če ga kupiš v kaki drugi državi, velja pa samo tam, kar ti jasno povejo. Poleg tega ne dobiš nobenega papirja, kot si to opisal ti, ampak samo registriraš napravo.

In tudi, če bi bila tvoja zgodbica resnična, to ne bi pomenilo, da kupce zavaja Apple, ampak sivi uvoznik. To je tko k če bi ti na bolhi kupu Aston Martina od Jožeta Mojškriča, automehanika s.p., pol ko ti ga ne bi hotu ali mogu popraut, bi pa ti ugotavljal, da kakšni nategoti so Aston Martin.

Pod Zavod za varstvo potrošnikov najbrž misliš Zvezo za.., ki je privat firma, ki nima nobenih vzvodov s katerimi bi pritisnila na iStore. Za take stvari je tržna inšpekcija in drugi regulatorji.

Skratka, nisi najbolje premislil vseh detajlov preden si se lotil pravljičarstva.

Vem kaj sem pisal, da me je frend, ki se ful spozna na računalnike in jih sicer čez vikende kar sam sestavlja otrokom iz kosovnega odpada, zrihtal vstop v ultra elitno skupino, ki je dobila El Capitan. Če v tem ne prepoznaš sarkazma, jbg, ampak od lani se lahko vsak prijavi v Applov javni, ne dev, beta program, link je v praktično vsakem članku, ki je omenjal El C.

Da razlagaš komu in kako bi ti "Aira na frisu sesu", pove veliko. Si tudi sicer nasilen? Tepeš ženske, če se ti zdi, da se obnašajo, kot da nisi "nič vreden drek"? Ali si iz paketa pes, ki laja, ne grize?

MrStein ::

klinker je izjavil:

To vprasaj une v iStore. Pac, po posredovanju zavoda za varstvo potrosnika je zadeva bla resena v enem tednu, pred tem so pa bli bog i batine z izgovori.

A tak kot RAM2 in ostala kompanija?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

klinker ::

leiito je izjavil:

Bom probu še 1x čist počas: v Sloveniji ne moreš kupiti Apple Care (glej link zgoraj). iStore ga ne prodaja in ga nikoli ni. Če ga kupiš v kaki drugi državi, velja pa samo tam, kar ti jasno povejo. Poleg tega ne dobiš nobenega papirja, kot si to opisal ti, ampak samo registriraš napravo.

In tudi, če bi bila tvoja zgodbica resnična, to ne bi pomenilo, da kupce zavaja Apple, ampak sivi uvoznik. To je tko k če bi ti na bolhi kupu Aston Martina od Jožeta Mojškriča, automehanika s.p., pol ko ti ga ne bi hotu ali mogu popraut, bi pa ti ugotavljal, da kakšni nategoti so Aston Martin.

Pod Zavod za varstvo potrošnikov najbrž misliš Zvezo za.., ki je privat firma, ki nima nobenih vzvodov s katerimi bi pritisnila na iStore. Za take stvari je tržna inšpekcija in drugi regulatorji.

Skratka, nisi najbolje premislil vseh detajlov preden si se lotil pravljičarstva.

Vem kaj sem pisal, da me je frend, ki se ful spozna na računalnike in jih sicer čez vikende kar sam sestavlja otrokom iz kosovnega odpada, zrihtal vstop v ultra elitno skupino, ki je dobila El Capitan. Če v tem ne prepoznaš sarkazma, jbg, ampak od lani se lahko vsak prijavi v Applov javni, ne dev, beta program, link je v praktično vsakem članku, ki je omenjal El C.

Da razlagaš komu in kako bi ti "Aira na frisu sesu", pove veliko. Si tudi sicer nasilen? Tepeš ženske, če se ti zdi, da se obnašajo, kot da nisi "nič vreden drek"? Ali si iz paketa pes, ki laja, ne grize?


Lahko ti poskusis pocasi kolko hoces.
iStore mu je prodal podaljsano garancijo...kaj je to blo ne vem ker nisem papirjev sel gledat, zato pa sem ti reku da njih vprasaj kaj prodajajo in kako prodajajo. Glede na to da so Apple premium reseller bi pac clovek pricakoval nek kulturen odnos in glede na to da je kupu eno igracko za 1500€, pricakoval da bo imel nek kulturen support, ne pa egotriperske debile. Pac, zgubili so eno stranko in verjetno se kaksno iz njegovega kroga, ker od Apple-a, vsaj pri nas, je reku da ne kupi vec niti etuija in mu dam povsem prav.

No...sarcasm detektor ocitno potrebujes ti...razen ce mislis da sem tako neumen da bi mel rad probleme z zakonom zaradi blesavega Aira.
In vem jst in se kdo, kaj in kako si spisal tisti post in se marsikateri...tako da take pravljice komu drugemu pripoveduj.
Zate je Apple bog i batina...kar je razvidno iz vseh tvojih postov.
Zame je samo firma ki dela zelo dobre produkte...v necem sicer slabsi, overall pa boljsi od konkurence, je pa jasno da je spet od posameznika odvisno kaj rabi/preferira...ti pa povsod nabijas kako je Apple oh in sploh, ostalo pa eno sranje. In uni v iStore so zgleda enaki oz. se hujsi, ker ce delajo iTrgovini so pa nekaj vec...kao ;((
C´mon...je samo brand ki dela ql igracke...nobena sveta nebesa pod nebom.

klinker ::

MrStein je izjavil:

klinker je izjavil:

To vprasaj une v iStore. Pac, po posredovanju zavoda za varstvo potrosnika je zadeva bla resena v enem tednu, pred tem so pa bli bog i batine z izgovori.

A tak kot RAM2 in ostala kompanija?


Zgleda ze tako.
No, glede na ta dogodek bom tudi sam kar lepo v ITA skocu po Jabuke, tam je to se malo boljse porihtane garancijske pogoje, poleg tega da do sedaj sem imel tako pri njih kot z DE dilerji odlicen support ko se je slo za garancijo uveljavljat.
Se dobro da kot zgleda vsaj zavod za varstvo potrosnika nekaj dela...ker ko sem slisal uni posnetek kako se uni v iStore pogovarja s stranko...katastrofa na celi crti.

Furbo ::

Tisto kar je istore prodajal nekaj časa je bilo nekaj po sistemu 'se zgodi' ne pa podaljšana garancija.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti: iPhone SE, manjši iPad Pro, iOS 9.3, cenejša ura, CareKit (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9037676 (32768) Furbo
»

Apple izgubil patentni dvoboj z Univerzo v Wisconsinu

Oddelek: Novice / Tožbe
138611 (6077) noraguta
»

Applove novosti: iPad Air 2, iPad Mini 3, novi iMac z Retino, OS X 10.10, iOS 8.1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
17456920 (49294) Nummy
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22795491 (84589) amacar
»

Novosti z Applove predstavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5629785 (25734) PrimozR

Več podobnih tem