» »

Spar mobil

Spar mobil

««
6 / 10
»»

...:TOMI:... ::

To glej izi ali bob 4 cente.
Tomi

bela120 ::

Gledam tole Sparovo stvar ...do zdaj sem na mobitelu vklapljala tistih 200 enot (opcija mobi 200).Zdaj me pa res mika tale Špar 4000 ampak če prav razumem če ugotovim ,da imam premalo enot lahko recimo ponovno vklopim drug paket .
Ali pa če ugotovim ,da je ta paket prevelik ga lahko po poteku zamenjam za recimo paket spar SPAR 1500.Oziroma če prav razumem mi sploh ni treba vklapljati paketa ampak lahko kličem po normalnem ceniku?

bela120 ::

modelno1 je izjavil:

Špar komplicira kar se tiče prenosa številke. Moraš že v začetku kupiti kartico za prenos številke, in še to moraš kupiti pravo glede na tvojo trenutno številko ...

Ali z tem misliš tole moja št se začne na 041 65 se pravi moram kupiti tole srednjo kartico potem mi izpolnijo obrazec pošljem na spar in imam prenešeno št

čuhalev ::

Ja, vse piše na tistih kuverticah, sicer pa vprašaj na informacijah.

bela120 ::

Ma sem malo poguglala in je tudi postopek prenosa bolj izi na iziju tako da spar adijo

Malcolm_Y ::

Kot sem napisal lani decembra, je pri meni prenos številke (iz naročniške na Mobitelu) izgledal tako: v nedeljo sem poslal papirje, v ponedeljek dopoldne sem dobil SMS, da me s polnočjo prestavijo in v ponedeljek opolnoči sem bil na Spar Mobilu. Je bilo pa blazno zakomplicirano kupiti ustrezno kartico pri Spar Mobilu, ja. Nikakor nisem doumel, kaj naj, ker se moja št. začne na 051:

- Vzemite ta paket, če se vaša obstoječa telefonska številka začne na:
051 *** ***

Potem sem šel do dveh svetovalcev in enega župnika, da so mi raztolmačili, kaj je prav.

theBill ::

bela120 je izjavil:

Gledam tole Sparovo stvar ...do zdaj sem na mobitelu vklapljala tistih 200 enot (opcija mobi 200).Zdaj me pa res mika tale Špar 4000 ampak če prav razumem če ugotovim ,da imam premalo enot lahko recimo ponovno vklopim drug paket .
Ali pa če ugotovim ,da je ta paket prevelik ga lahko po poteku zamenjam za recimo paket spar SPAR 1500.Oziroma če prav razumem mi sploh ni treba vklapljati paketa ampak lahko kličem po normalnem ceniku?

Spar paket 4000 ni trajna ponudba ampak samo akcijski paket, ki ga po koncu novembra ne bo več mogoče aktivirati. Totalno brezveze skratka, narejeno predvsem za promocijo in malo manj za uporabnike ;)

Akcijski Paket SPAR 4000 je 30-dnevni paket, ki vsebuje 1000 enot za sporočila ali minute klicev ter 3 GB prenosa podatkov za ceno 9,99 EUR. Za vklop paketa je potrebno poslati ključno besedo SPAR 4000 na 1917. Akcijska ponudba paketa SPAR 4000 velja v obdobju od 21. 9. 2016 do 30. 11. 2016 za vse uporabnike, ki v tem obdobju vklopijo paket SPAR 4000 preko poslanega SMS sporočila.

c0ck4m0u53 ::

Pozdravljeni,

oseba želi zamenjati operaterja (trenutno izimobil paket Izimesec S) in preiti na Spar mobil in ob tem obdržati številko. Zanima me, če se šteje paket pri trenutnem operaterju (Izimobil) kot predplačniški? Glede na to, da ga je potrebno mesečno polnit in ni nobenih računov (niti elektronskih niti tiskanih) bi rekel, da gre za predplačniški paket, ali se morda motim?

Če predpostavimo, da je obstoječi paket pri trenutnem operaterju predplačniški potem sledim navodilom na spletni strani Spar mobila za predplačnike in me zanima, kako izpolnem obrazec "Vklop predplačniške številke Spar mobil" in sicer me bega katero telefonsko številko vpišem pod alinejo "Podatki o številki Spar" mobil v vrstici mobilna telefonska številka.

Ali vpišem, trenutno številko osebe, ki jo želim prenesti, ali pa morda vpišem telefonsko številko, katero bom dobil ob nakupu paketa s sim kartico v Sparu? Nenazadnje moram potem spodaj v kvadratke vpisati številko sim kartice Spar mobila, se pravi tiste, ki jo bom kupil v Sparu.

P. S. Sem klical na podporo, vendar možakar na drugi strani ni bil čisto prepričan;(
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

konspirator ::

http://www.spar-mobil.si/kako-postanem-...
ŽELIM OBDRŽATI ŠTEVILKO
->
Če ste pri starem operaterju predplačnik, boste potrebovali:


http://www.spar-mobil.si/upload/fileman...
vpišeš trenutno telefonsko, puk in trenutnega operaterja (izimobil)

in

http://www.spar-mobil.si/upload/fileman...
kupiš spar simko, vpišeš njego številko in številka kartice SIM SPAR MOBIL
//slednja služi kot vmesna postaja in po prenosu stare številke ne obstaja več.
--

Zgodovina sprememb…

c0ck4m0u53 ::

Odlično točno to sem tudi sam mislil, vendar pa nisem bil prepričan. Je pa gospod v centru za podporo razlagal, da naj vpišem številko katero prenašam in mi je blo skrajno nelogično, ker spodaj v kvadratke pa potem vnašaš serijsko od predplačniške sim Spar mobila.

@konspirator, najlepša hvala.
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

ivanuscha ::

Smem vprašati kakšne so prednosti Spar mobila pred Izimobilom?

clix ::

Možno da novi paketi 300 in 500 enot za 4 oz. 5€.

Malcolm_Y ::

ivanuscha je izjavil:

Smem vprašati kakšne so prednosti Spar mobila pred Izimobilom?
Izimobila ne poznam toliko, da bi naslednjemu rekel "prednosti", lahko pa rečem, da sem s Spar Mobilom zelo zadovoljen; 7 EUR za 1500 enot po želji (včasih imajo akcijo 10 EUR za 3000 enot in še nekaj drugih akcij), polniš res lahko samo v Sparih, zaenkrat, s pokritostjo sem zelo zadovoljen, osnovno hitrostjo prenosa podatkov tudi, pa tudi LTE lahko zastonj vključiš. Toliko na kratko.

Thunder wave ::

Prednost sta mogoče res ta dva nova paketa za 300 in 500 enot. Velika prednost izimobila pa je, da lahko napolniš račun preko direktne bremenitve, pri sparu pa moraš pač v trgovino in kupiti kodo za napolnit račun. Poleg tega moraš si vsak mesec vklopiti paket, ki ga želiš. Pri iziju pa se ti obnovi avtomatsko, do preklica.

čuhalev ::

Opa, za te dva paketa 300 in 500 pa nisem vedel prej. :)

Kokosvilek ::

Ali spar tudi pošilja take ponudbe kot so polniš 10, dobis 20€, in če, kako pogosto?zdaj sem pri telemachu in si kupujem pakete revolucija za 7€, pol pa so mi do februarja vsaki drugi teden pošiljali polniš 10€, dobiš 20€, in to sem tudipridno koristil, zdaj pa že več kot en mesec nič! Kolega pa mi pravi da njemu, ki je že dleje časa pri telemachu to še vedno pošiljajo???
Če bi vedel da spar tudi ponuja polniš 10, dobiš 20€, bi takoj šel tja, ker me zelo mika njihov paket 1500, pa še telekomov signal ima, telemachov signal me je malo razočaral...

čuhalev ::

Nekaj mesecev so imeli ponudbo, da namesto 1500 enot prejmeš 2000 enot. Mislim, da je bilo to lansko leto veljavno dva meseca.

konspirator ::

Se sms, poslan na 1917 za vklop posameznega paketa, zaračuna oz odšteje od stanja računa ?
http://www.spar-mobil.si/paketi-ceniki

primer: če hočeš vklopiti paket "30-DNEVNI PAKET SPAR 1500" (6,99 eur), moraš dejansko imeti na računu 7,06 eur (sms je 6 centov) ?
--

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Tudi sparmobil je znižal cene. Novi paket spar 3000 vsebuje 3000 enot, ki veljajo pri nas in v tujini cena pa je 6,99€. Če imaš spar plus kartico ti SIM podarijo, drugače pa krijejo prehod na njih v višini 5€. Očitno smo čakali na HOT, da so se zbudili tudi drugi.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Malcolm_Y ::

Mislim, da podvojena količina velja samo še 2 dni.

scipascapa ::

ravno danes letak 3000 enot za 6,99€

pa še telekomovo omrežje imajo?

OvCa77 ::

Morebitne zakupljene enote za prenos podatkov iz 30-dnevnega paketa SPAR 3 GB bodo s 15. 6. 2017 na voljo le v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije, njihovo koriščenje v EU ne bo možno in v nobenem primeru ne vpliva na obračun in ceno storitev, ki veljajo za gostovanje v EU.
A ni tu nekaj narobe?
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

ivanuscha ::

Če je tako, potem izgleda kot da ni po novih pravilih.

scipascapa ::

Kaj pa drugače omrežje je OK?

Koko007 ::

scipascapa je izjavil:

Kaj pa drugače omrežje je OK?

Če pa je omrežje telekomovo. :D

OvCa77 je izjavil:

Morebitne zakupljene enote za prenos podatkov iz 30-dnevnega paketa SPAR 3 GB bodo s 15. 6. 2017 na voljo le v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije, njihovo koriščenje v EU ne bo možno in v nobenem primeru ne vpliva na obračun in ceno storitev, ki veljajo za gostovanje v EU.
A ni tu nekaj narobe?

Nekaj naj bi bilo govora o tem,da to velja samo za pakete ki si namenjeni za klice, smse in prenos podatkov. Za take "samo internetne pakete" to naj nebi veljalo, ni mi pa najbolj jasno, saj je to samo zakup dodatnih enot, tarifa sparmobil je še vedno za klicanje...
Sicer pa se nimaš kaj za jezit, imaš paket spar 3000, pa lahko vse enote maker porabiš za prenos podatkov v eu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Koko007 ()

OvCa77 ::

Koko007 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Kaj pa drugače omrežje je OK?

Če pa je omrežje telekomovo. :D

OvCa77 je izjavil:

Morebitne zakupljene enote za prenos podatkov iz 30-dnevnega paketa SPAR 3 GB bodo s 15. 6. 2017 na voljo le v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije, njihovo koriščenje v EU ne bo možno in v nobenem primeru ne vpliva na obračun in ceno storitev, ki veljajo za gostovanje v EU.
A ni tu nekaj narobe?

Nekaj naj bi bilo govora o tem,da to velja samo za pakete ki si namenjeni za klice, smse in prenos podatkov. Za take "samo internetne pakete" to naj nebi veljalo, ni mi pa najbolj jasno, saj je to samo zakup dodatnih enot, tarifa sparmobil je še vedno za klicanje...
Sicer pa se nimaš kaj za jezit, imaš paket spar 3000, pa lahko vse enote maker porabiš za prenos podatkov v eu.

Mene me ne sekira, imam revolucijo za 3,5€ in 1.49GB v EU.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Koko007 ::

Od kdaj pa je REVOLUCIJA za 3,5€? A ni 7€?

Aja pa še ti tistih 1,49gb odšteva od tistih 2000 enot?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Koko007 ()

OvCa77 ::

Koko007 je izjavil:

Od kdaj pa je REVOLUCIJA za 3,5€? A ni 7€?

Aja pa še ti tistih 1,49gb odšteva od tistih 2000 enot?

Če kupiš 10+10€ je 3,5€, 1.49GB se odšteva od 2000.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Koko007 ::

A, niso to že nehali? Moj kolega je en low user in je zaakupoval tole revolucjo in kupoval 10+10, zdaj pa jamra bolj kot cerar ker že nekaj mesecev ne more več kupiti 10+10. Pa je hotel iti na hot mini... še sreča da me je pred tem vprašal za nasvet, ker sem v njegovem kraju tudi imel probleme. Mu bom kar sparmobil ali izimobil priporočal Ali pa bob 4 cente.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Koko007 ()

OvCa77 ::

Koko007 je izjavil:

A, niso to že nehali? Moj kolega je en low user in je zaakupoval tole revolucjo in kupoval 10+10, zdaj pa jamra bolj kot cerar ker že nekaj mesecev ne more več kupiti 10+10. Pa je hotel iti na hot mini... še sreča da me je pred tem vprašal za nasvet, ker sem v njegovem kraju tudi imel probleme. Mu bom kar sparmobil ali izimobil priporočal Ali pa bob 4 cente.

Sem jih takrat kupil 6x10+10€, tako da sta dve še v predalu. Čakam na novo akcijo...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Koko007 ::

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

OvCa77 ::

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

Ne, v mercatorju so imeli 50% popust na 10€
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

MrStein ::

Po novem baje možno polnjenje preko web-a.
Tako ni treba več hodit v trgovine.

(ne vem, kak dolgo že to velja)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pro ::

To velja sedaj en teden.

Ryanair ::

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

To je veljalo za MOBI kartice. Si kupil za 10€ in dobil za 20€.

Koko007 ::

Ryanair je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

To je veljalo za MOBI kartice. Si kupil za 10€ in dobil za 20€.


Prej so imeli vse do februarja skoraj vsaki drugi vikend to akcijo. Moj kolega je bil na revoluciji dokler niso prenehali z temi akcijami.

OvCa77 ::

Koko007 je izjavil:

Ryanair je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

To je veljalo za MOBI kartice. Si kupil za 10€ in dobil za 20€.


Prej so imeli vse do februarja skoraj vsaki drugi vikend to akcijo. Moj kolega je bil na revoluciji dokler niso prenehali z temi akcijami.

Še zmeraj je to na Telemachu, na Petrolu je akcija 10+10€...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Kokosvilek ::

OvCa77 je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Ryanair je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

To je veljalo za MOBI kartice. Si kupil za 10€ in dobil za 20€.


Prej so imeli vse do februarja skoraj vsaki drugi vikend to akcijo. Moj kolega je bil na revoluciji dokler niso prenehali z temi akcijami.

Še zmeraj je to na Telemachu, na Petrolu je akcija 10+10€...

Kaj to velja vedno ali samo trenutna akcija?

OvCa77 ::

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Ryanair je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

To je veljalo za MOBI kartice. Si kupil za 10€ in dobil za 20€.


Prej so imeli vse do februarja skoraj vsaki drugi vikend to akcijo. Moj kolega je bil na revoluciji dokler niso prenehali z temi akcijami.

Še zmeraj je to na Telemachu, na Petrolu je akcija 10+10€...

Kaj to velja vedno ali samo trenutna akcija?

Trenutna akcija do 31.8, kupiš nekaj na zalogo pa je...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Kokosvilek ::

OvCa77 je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Ryanair je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

To je veljalo za MOBI kartice. Si kupil za 10€ in dobil za 20€.


Prej so imeli vse do februarja skoraj vsaki drugi vikend to akcijo. Moj kolega je bil na revoluciji dokler niso prenehali z temi akcijami.

Še zmeraj je to na Telemachu, na Petrolu je akcija 10+10€...

Kaj to velja vedno ali samo trenutna akcija?

Trenutna akcija do 31.8, kupiš nekaj na zalogo pa je...

Mi lahko pošlješ link do te akcije?

OvCa77 ::

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Ryanair je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10€, na račun pa dobiš 20€, a to so bile kartice 1+1gratis?

To je veljalo za MOBI kartice. Si kupil za 10€ in dobil za 20€.


Prej so imeli vse do februarja skoraj vsaki drugi vikend to akcijo. Moj kolega je bil na revoluciji dokler niso prenehali z temi akcijami.

Še zmeraj je to na Telemachu, na Petrolu je akcija 10+10€...

Kaj to velja vedno ali samo trenutna akcija?

Trenutna akcija do 31.8, kupiš nekaj na zalogo pa je...

Mi lahko pošlješ link do te akcije?

V Petrol Klub katalogu je: https://www.petrol.si/sites/www.petrol....
Stran 31
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Kokosvilek ::

OvCa77 je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Kokosvilek je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Ryanair je izjavil:

Koko007 je izjavil:

Pa včasih so baje meli polniš 10EUR, na račun pa dobiš 20EUR, a to so bile kartice 1+1gratis?

To je veljalo za MOBI kartice. Si kupil za 10EUR in dobil za 20EUR.


Prej so imeli vse do februarja skoraj vsaki drugi vikend to akcijo. Moj kolega je bil na revoluciji dokler niso prenehali z temi akcijami.

Še zmeraj je to na Telemachu, na Petrolu je akcija 10+10EUR...

Kaj to velja vedno ali samo trenutna akcija?

Trenutna akcija do 31.8, kupiš nekaj na zalogo pa je...

Mi lahko pošlješ link do te akcije?

V Petrol Klub katalogu je: https://www.petrol.si/sites/www.petrol....
Stran 31

Kako pa prides do teh točk? Za dno vrednostnico jih namreč rabiš 30.

Zgodovina sprememb…

OvCa77 ::

Kokosvilek je izjavil:


Kako pa prides do teh točk? Za dno vrednostnico jih namreč rabiš 30.

Z tankanjem, nakupi na Petrolu, samo kartico predložiš...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Malcolm_Y ::

No, tole pa mi ni ok. Po polnitvi računa mi je kljub prekinjeni in ponovno vzpostavljeni podatkovni seji za prenos podatkov odštelo nekaj denarja z računa, namesto količin iz paketa. Gre za manj kot evro, zato sem jim poslal tak na izi mail s številko ter datumom in uro polnjenja, če lahko pogledajo, kaj se je zgodilo. Odgovor pa razočaranje - 1. niso pravi naslov, 2. želijo podatke, ki jih ne rabijo in tako ali tako že imajo:

Pozdravljeni, gospod XXXXX,

razumemo, da vas skrbi glede porabe na svoji številki.

Vpogleda v porabo oziroma obračun storitev v Centru za pomoč uporabnikom nimamo. Če menite, da je pri obračunu za vašo številko prišlo do nepravilnosti, predlagamo, da se obrnete neposredno na sodelavce, ki obravnavajo reklamacije. Dopis naj vsebuje:
- osebne podatke uporabnika (ime, priimek, naslov),
- kontaktno telefonsko številko,
- mobilno številko,
- datum aktivacije,
- datum zadnje polnitve računa SPAR MOBIL in obdobje, na katero se reklamacija nanaša.

Dopis pošljete po pošti na naslov Telekom Slovenije, Reklamacije, Cigaletova 15, 1000 Ljubljana. Skeniran dopis pa lahko pošljete tudi na reklamacije@telekom.si. Priložite tudi okvirček SIM-kartice SPAR MOBIL ali kopijo SIM-kartice SPAR MOBIL, na kateri so informacije o SIM-kartici.

Koko007 ::

Pa daj no zaj boš zarad manj kot enega evra cirkus zganjal? Če se ti to ponavlja pol ok, takrst je res nekaj narobe, če pa se ti je to samo enkrat zgodilo pol res isčeš dlako v jajcu.

Malcolm_Y ::

:) Ma, ja, saj pravim, da sem jim "na izi" mail poslal - da se je to pač zgodilo, če lahko pogledajo v čem je štos. Ker če jim res kaj na štima, je boljše da to porihtajo, da ne bi še več takih "pritožb" dobivali. Bolj dobronameren nasvet, kot kaj drugega.

In pričakoval sem odgovor v smislu, tnx, stari, bomo pogledal, ja, ne pa "ni naš problem, idi težit k Telekomu". To me je zmotilo, ne tisti centi.

jusv ::

Zdaj veš, s kom se boš moral ubadat, ko bo šlo kaj narobe. Za kaj več kot par centov.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

miko22 ::

Kako je kaj na sparmobilu? LTE signal je ok? Sedaj imajo neko akcijo podvojenih enot. Glede na to da se IZI ugaša, bi bilo potrebno razmisliti o menjavi.

miko22 ::

Nič sparmobil uporabnikov?
kako lahko preveriš kolikor si porabil? če pošlješ *144# ti izpiše stanje, ne pa porabo zakupljenih enot.

Malcolm_Y ::

pošlješ "PORABA E" na 1917
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585695 (5163) Jerry000
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649240 (11568) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440325 (16671) VrtniPalcek
»

Sparmobil ali Izimobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
174237 (3136) bela120
»

Kateri predplačniški

Oddelek: Mobilne tehnologije
264071 (3514) BlaY0

Več podobnih tem