» »

Spar mobil

Spar mobil

««
5 / 10
»»

BCSman ::

A pol je treba vsak mesec na novo poslat SMS za podaljšat opcijo 1500enot?
Pri izimobilu je kar avtomatika...

LuGi ::

ja

Mare2 ::

jusv je izjavil:



Če si na tušmobilu,


Tušmobil ne obstaja več. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

voofoo ::

kaj že ma kdo ta paket? bi lahko malo izkušnje napisali.
lp

čuhalev ::

voofoo je izjavil:

kaj že ma kdo ta paket? bi lahko malo izkušnje napisali.
lp

Kateri paket?

voofoo ::

no, pač predplačniško spar mobil sim kartico.

čuhalev ::

Mesečno privarčujem 50 % glede na prejšni paket. Drugih sprememb ne zaznam, kajti nimam LTE telefona.

BCSman ::

Koliko dni pred iztekom mesečnega zakupa lahko pošlješ sms za podaljšanje? (sparmobil bom naročil za starejšo osebo in bom moral jaz pošiljat te sms-e)

voofoo ::

kako je pa s telefonsko, jo zamenjaš na mestu, al morš čakat kak dan, da se kaj aktivira itd...?

modelno1 ::

@BCSman: Ponovna aktivacija je možna šele po preteku 30ih dni. Zadnji dan dobiš SMS, naslednji dan lahko ponovno aktiviraš.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

čuhalev ::

voofoo je izjavil:

kako je pa s telefonsko, jo zamenjaš na mestu, al morš čakat kak dan, da se kaj aktivira itd...?

Če imaš novo, potem jo lahko uporabljaš še isti dan. Prenos od obsoječega operaterja traja kakšen dan ali dva, lahko do pet dni, če je obstoječ operater želi zavlačevati.

miko22 ::

mene pa zanima ali lahko preverite koliko ste porabili od 1500 enot?
Ali vam to javi ko vtipkate *144#, ali je tam samo znesek koliko imate na računu?

Nekako treba vedete, koliko ste porabili....

Pa še to me zanima, kak je z hitrostjo. Sem preverjal izi in spar, pa glede na to da uporabljata isto omrežje ni jasno

spar:
Najvišja hitrost prenosa podatkov je do 4 Mb/s v smeri k uporabniku in do 1 Mb/s v smeri od uporabnika.


izi:
izimobil svojim uporabnikom omogoča prenos podatkov s hitrostjo do 21,6 Mb/s.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

čuhalev ::

Ne, pošle se poraba e na 1917.

*144# prikaže samo dobroimetje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

KTr1sk ::

Meni poteče novembra pogodba z Tušmobilom oz. Telemachom in bom šel na Šparmobil, pa verejtno lahko kupim npr danes sim kartico in uporabljam številko in lahko kadarkoli kasneje prenesem iz starega opreraterja na Šparmobil?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

modelno1 ::

Špar komplicira kar se tiče prenosa številke. Moraš že v začetku kupiti kartico za prenos številke, in še to moraš kupiti pravo glede na tvojo trenutno številko ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()

LuGi ::

Res tezko pravo stevilko zbrat....

MrStein ::

čuhalev je izjavil:

voofoo je izjavil:

kako je pa s telefonsko, jo zamenjaš na mestu, al morš čakat kak dan, da se kaj aktivira itd...?

Če imaš novo, potem jo lahko uporabljaš še isti dan. Prenos od obsoječega operaterja traja kakšen dan ali dva, lahko do pet dni, če je obstoječ operater želi zavlačevati.

Ni po novem en delovni dan?
Nekaj so skrajšali.

miko22 je izjavil:

mene pa zanima ali lahko preverite koliko ste porabili od 1500 enot?
Ali vam to javi ko vtipkate *144#, ali je tam samo znesek koliko imate na računu?

Nekako treba vedete, koliko ste porabili....

Pa še to me zanima, kak je z hitrostjo. Sem preverjal izi in spar, pa glede na to da uporabljata isto omrežje ni jasno

spar:
Najvišja hitrost prenosa podatkov je do 4 Mb/s v smeri k uporabniku in do 1 Mb/s v smeri od uporabnika.


izi:
izimobil svojim uporabnikom omogoča prenos podatkov s hitrostjo do 21,6 Mb/s.

En se je odločil omejiti tako, drug pa drugače.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

vprasalnik ::

sparmobil vs tusmobil free2go? kaj je bolje za nekoga k večinoma posilja sporocila in gleda ne

hojnikb ::

In kok sporočil pošlje na mesnc ?

Tušmobil ma neomejeno, če filaš za 10e...
#brezpodpisa

miko22 ::

Konkurenca se je odvzala :)
http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimes...

izimobil ponuja večje hitrosti kot spar, pa še na petrolu so kartice s popustim 1€
:)

hojnikb ::

zdej čakamo sam še tuš (*khm* telemach *khm*), da butne neki takega za predplačnike :)
#brezpodpisa

KTr1sk ::

hvalabogu za konkurenco, izimobil proti šparmobilu:
-špar 4 Mb/s
-izimobil 7Mb/s in možnost plačila na trajnik
3000 enot 11,9 EUR IZIMESEC L
2000 enot 8,9 EUR IZIMESEC M
1500 enot 6,9 EUR IZIMESEC S
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

hojnikb ::

jap, izi je zdele kr bomba...
#brezpodpisa

Ashrack ::

Potem je trenutno Izimobil najbolj?
....

miko22 ::

RokX ::

Mene je ponudba šparmobila malo odvrnila, ker če porabiš 1500 enot pred iztekom 30 dnevnega obdobja ne moreš "podaljšati" z nakupom novih 1500 enot, ampak moraš počakati, da poteče obdobje. Med tem časom oni obračunavajo klice/sms/data po svojem ceniku.

Podobna zadeva je pri izimobilu. Le da tu imaš možnost večjega paketa + v izidiskontu lahko dokupiš klice/sms/data ločeno, po seveda neugodnih cenah. Če ne dokupiš potem tudi oni obračunavajo po svojem ceniku.

Mislim da je predpogoj da imaš vedno neko stanje na računu, ki ga lahko trošiš, ko porabiš zakupljene enote.
Kdor kuha ta nekaj zakuha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RokX ()

čuhalev ::

Kot prvo morate vedeti, ali sploh porabite teh 1500 enot. Meni konec meseca še vedno ostane 1200 enot in bi si zato želel še kakšen manjši paket.

greenmen ::

Debata teče o premalo količin ne ,da nemoremo porabiti. :)
Všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirati.

Malcolm_Y ::

Evo, še moj piskerček o Spar Mobilu:

+ prenos še boljši kot obljubljeno (4,7/3,5) - središče Celja.
+ cena fantastična, 7 € za isto kot pri Telekomu na naročnino za 24 € (bolj varčen klicatelj in SMS-ar, večino od 2000 enot porabim za prenos podatkov)
+ prenos urejen v enem dnevu, v nedeljo sem poslal papirje, v ponedeljek dopoldne sem dobil SMS, da me s polnočjo prestavijo
-* enkrat mesečno skrb, da podaljšaš paket

*Ampak plusi še kako odtehtajo en piškav minus, ki niti ni minus - pri Telekomu sem enkrat mesečno moral plačati račun, tukaj pač kupim dobroimetje in pošljem SMS. Če nekoč omogočijo samodejni vklop paketa ali polnjenje preko spleta (kreditna kartica ali kaj podobnega) pa sploh.

BTW, kartica z dobroimetjem velja 5 let, tako da kamot vzameš štiri za 20 EUR, pa si za celo leto miren.

BCSman ::

Bolj sem miren s sprotnim polnjenjem, ker je manjša izguba v primeru kraje ali recimo nenamerne rabe podatkovne povezave. :)

čuhalev ::

Pa tudi manj jih kreditiraš. :))

Zaver78 ::

Ali kdo mogoce ve pri spar mobilu če enote porabis prej kot v enem mesecu ali lahko še isti mesec zakupiš nove?

Ali mogoče kdo ve za spar mobil ce enote porabis prej kot v enem mesecu ali lahko še isti mesec zakupiš nove? Hvala za odgovor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zaver78 ()

matobeli ::

Ne moreš. Lahko pa aktiviraš drug paket.

Je pa izi boljši, spar nima LTE in trajnika.

m3k ::

Storitev Hitri internet LTE/4G za Spar Mobil uporabnike

Storitev Hitri internet LTE/4G omogoča višje teoretične hitrosti do 20 Mb/s v smeri k uporabniku in do 5 Mb/s v smeri od uporabnika.

Pogoj za uporabo storitve je ustrezna SIM-kartica USIM, katero že danes uporabniki prejmete ob nakupu predplačniškega paketa Spar Mobil, ter ustrezen mobitel ali naprava LTE.

Storitev je brezplačna. Za vklop storitve je potrebno poslati ključno besedo LTE na 1918. Za izklop storitve je potrebno poslati ključno besedo LTE NE na 1918.

www.spar-mobil.si/paketi-ceniki
Mirko tipka na radirko ////

m3k ::

 Paket SPAR 4000

Paket SPAR 4000


... iz novega SPAR kataloga.
Mirko tipka na radirko ////

čuhalev ::

LTE, končno oziroma skrajni čas, saj sem že razmišljal o menjavi. :))

Malcolm_Y ::

Ve kdo, LTE je treba vsakič znova aktivirati, po preteku posameznega mesečnega paketa, ali to velja do preklica?

clix ::

Velja do preklica, oz. ne vem, če je preklic sploh možen? Če več ne želiš uporabljati LTE-ja, lahko to nastaviš v mobiltem aparatu.

m3k ::

8-O Za vklop storitve je potrebno poslati ključno besedo LTE na 1918. Za izklop storitve je potrebno poslati ključno besedo LTE NE na 1918.
Mirko tipka na radirko ////

čuhalev ::

Sedaj imam 8,9 Mb/s k meni in 3,3 Mb/s od mene. Prej sem pa na istem kraju imel 0,087 Mb/s in 0,047 Mb/s. Kar opazen napredek. 8-)

Celo bolje gre

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

Malcolm_Y ::


:)

shadeX ::

Zanimiv un deal. 1500 enot za 6.99€.

Za nekoga ki ne kliče in samo malo pobrska na netu je to super. Poznam kar nekaj takih. Očitno bodo padala priporočila :)

miko22 ::

jaz sem na Izimobilu kjer je celo malo boljše(LTE, zgrešeni klic, mobitel omrežje,..) pa vam povem da kar dost telefoniram, povezava nonstop vklopljena, tudi kaki 30 sms pošljem(večinoma uporabljam whatsapp), pa mi vsak mesec ostane vsaj 500 enot.
Res da ne gledam na omrežju youtube, ne vlačim nič večjega dol, toda za vso normalno uporabo je to več kot zadosti.
in to za 6,9€
V dipoju bi rekli da ceneje ne gre :)

čuhalev ::

Sedaj, ko ima Sparmobil LTE (in Mobitel omrežje), je zares vrhunsko. Naj tako tudi ostane.

krop ::

Jz sm tudi na izi-ju pa zgrešeni klici ne delujejo>:D

KTr1sk ::

Meni delujejo zgrešeni klici -sms, ampak jih je treba prej vklopit, nikakor mi pa več noče z novo LTE sim kartico delovati MMS-i, bi bilo fajn da bi še IZI imel takšen paket kot ima Paket SPAR 4000
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

...:TOMI:... ::

Izklopi in vklopi telefon, ce ne delajo MMSi.
Tomi

m3k ::

čuhalev je izjavil:

Sedaj, ko ima Sparmobil LTE (in Mobitel omrežje), je zares vrhunsko. Naj tako tudi ostane.

Mirko tipka na radirko ////

shadeX ::

Sam še prava ponudba mora pridet pa bo.


BTW: Kaj pri spar mobilu piše pod operaterja? Telekom, al "spar"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

d4vid ::

Je že kakšna opcija da se po enem mesecu napolni avtomatsko ali pa vsaj aktivira paket?

Za babico bi uredil da bi malo ceneje klicala.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD
««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586362 (5830) Jerry000
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649739 (12067) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440698 (17044) VrtniPalcek
»

Sparmobil ali Izimobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
174256 (3155) bela120
»

Kateri predplačniški

Oddelek: Mobilne tehnologije
264088 (3531) BlaY0

Več podobnih tem