» »

Literatura

Literatura

Ciklamen ::

Pozdrav :)

Priporoča kdo kakšno literaturo (strokovno, računalniško, književnost) za brat? Dnevno imam namreč preveč časa, in sem se odločil da raje, kot da vržem ta čas stran s sedenjem pred računalnikom in buljenjem v brezvezne stvari, preberem kakšno literaturo in obenem še nekaj koristnega naredim zase :) Literatura je lahko tudi v angleščini, za računalniško literaturo pa bi raje kot kakšno programersko prebral kaj o vzdrževanju sistemov, bazah, itd. :)

Bom hvaležen vsakega predloga!
- End of the Post ->

pegasus ::

tldp.org

Ciklamen ::

Super, hvala!

Ajde menda ja ni pegasus edini/-a ki bere na tem forumu :)
- End of the Post ->

Yohan del Sud ::

Menda ne, ampak si dal čisto presplošne parametre za kaj konkretnega. Niti za to a rabiš fizično ali elektronsko obliko ... Kaj šele da bi dal kakšen primer literature, ki ti je bila vsaj približno všeč ...

Zunaj je tam ene 17 milijard kosov literature in ti sprašuješ, kaj bi jutri fruštkal ... :D
www.strancar.com

Ciklamen ::

Jebat ga ko ne vem sam kaj mi ugaja :D Zato pa bi rad da vsak napiše kaj se njemu dopade, pa si bi že izbral kaj :)

Vem da je splošno, in čisto vseeno mi je ali fizično ali elektronsko :D
- End of the Post ->

Yacked2 ::

James Paterson :Women's Murder Club
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Sriple Tix ::

Morda, ne vem ... klikni spodaj na moj podpis.

Super Sonic ::

Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Machete ::

Koran je fajn branje za na dopust. Sploh na avionu in v kakšni gneči v muzeju ali na tržnici. 8-)

Sem lih danes končal Botra. Vem da je film čisti kult, ampak jaz se jih sploh ne spomnim, ker sem jih gledal kot mulc. Knjiga pa se prebere hitro kot strip. Če še nisi, le.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ciklamen ::

Korana bi se raje vzdržal, še posebej ker imam obliko brade primerno za tja na vzhod :))

Hvala za predloge!
- End of the Post ->

SkIDiver ::

Ciklamen je izjavil:

Literatura je lahko tudi v angleščini, za računalniško literaturo pa bi raje kot kakšno programersko prebral kaj o vzdrževanju sistemov, bazah, itd. :)


Baze boš težko obdeloval brez programerskega znanja. Sam pa ti predlagam Computer Networking: A Top-Down Approach. Za nekaj časa boš založen:D

Ciklamen ::

SkIDiver hvala, vem da ne gre brez programerskega znanja za Baze, pa vendar ni tako kot programiranje v jezikih Java, C, C++, C# itd. :) In na to sem ciljal ^^
- End of the Post ->


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družboslovna informatika

Oddelek: Šola
296998 (1631) ales85
»

kako instalirati WIN XP čez LINUX (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
615224 (4373) buneech
»

prvi koraki v programiranje. kje začeti

Oddelek: Programiranje
142239 (2021) SasoS
»

V katerem jeziku bi bilo "najlažje" napisat program za sledeč problem.

Oddelek: Programiranje
152185 (1567) ]Fusion[
»

Kako začeti programirati

Oddelek: Programiranje
435118 (4237) Person

Več podobnih tem