» »

več remote userjev

več remote userjev

ATRUM ::

Vem da obstaja programček za xp-je .
Ali morda kdo ve kako se imenuje program za wind 7 za weč rdp userjev....

hvala

joze67 ::

Windows 2008 R2

darkolord ::

ATRUM ::

super..
rdpwrap je super stvar.
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Remote Desktop - Windows 10

Oddelek: Omrežja in internet
286714 (4341) NoName
»

python osnova

Oddelek: Programiranje
212845 (2158) detroit
»

Windows mobil - aplikacije

Oddelek: Mobilne tehnologije
72459 (2094) Axbcd
»

Kateri mobitel mi priporočate ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
142884 (1784) Mesar
»

Kje dobiti super mario(original)?

Oddelek: Igre
212780 (2379) Bob Rock

Več podobnih tem