» »

Kateri mobitel mi priporočate ?

Kateri mobitel mi priporočate ?

Sandra91 ::

Pred nekaj dnevi mi je umrla Nokia x3-00 in mi je svojih 10 mescev kar odgovarjala. Nimam je več pod garancijo, namreč, dobila sem jo rabljeno (od kolega) in je že tretja Nokia s podobno življenjsko dobo, tako da sem že kar malo razočarana :8) zdaj pa ne vem, kako dalje. Mislim, da nisem pretirano zahtevna uporabnica, prioritete mi pa predstavljajo:

-spodoben fotoaparat (kakih 5 megapikslov pa avtofokus bi že blo fajn)
- imam 8gb micro SD kartico, za katero pričakujem, da jo bom lahko še naprej uporabljala...včasih mi gre kar na tesno sicer :)
- glede na to, da se bojda razmeroma veliko pogovarjam, uro in pol v povprečju na dan, in temu primerno gre tudi baterija hitro - v dnevu ali maksimalno dveh. vsaj pri tazadnjem je bilo tako. ne vem, kako je pri ostalih...
- nisem preveč navdušena nad zasloni na dotik. Pred osmimi leti sem sicer imela SE P800, s katerim sem sicer bila zadovoljna, ampak tam me je reševala paličica in fizična tipkovnica :)) tako da...fajn bi bila fizična tipkovnica
- cena bi se naj gibala nekje 100 - 150 eur... rabljen ali v akciji, seveda...

sicer pa uporabljam mobitel v glavnem še za brskanje po internetu, email...igrc ravno ne igram, aplikacij tudi nisem nikoli imela nekega ogromnega števila...

in glede na to, da me je nekoliko povozil čas in se ne spoznam več na vse načine povezovanja in aplikacije, bi se tudi priporočala za kakšno razlago :)
Sem pa razmišljala v smeri xperie x10 mini pro, SE G900 morda?

Hvala vnaprej in lep dan,

Sandra
  • spremenila: Sandra91 ()

francek1 ::

Če mobilnik uporabljaš tudi za brskanje po netu je velika napaka, da izključuješ touch ekrane; od P800 je preteklo veeeeeeliko vode in so mobilniki danes popolnoma drug svet. Priporočam ti, da preizkusiš kakega rabljenega Galaxy S-a.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Sandra91 ::

francek1 je izjavil:

Če mobilnik uporabljaš tudi za brskanje po netu je velika napaka, da izključuješ touch ekrane; od P800 je preteklo veeeeeeliko vode in so mobilniki danes popolnoma drug svet. Priporočam ti, da preizkusiš kakega rabljenega Galaxy S-a.


Narobe sem se izrazila - v bistvu jih ne izključujem izrecno, bilo bi pa zaželeno, da bi imel vsaj tisto tipkovnico ''za ven povleč'', ker se mi zdi težko pisat na tačskrin ... :) hvala za predlog, bom pogledala malo :))

francek1 ::

Ni težko, brez skrbi, sploh v vodoravni legi...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

GeForce ::

En zelo uporaben nasvet od mene. Če gledaš Xperio X10 mini, raje zamiži :)).....druga zgodba pa je če gledaš Xperia Mini pro. Uglavnem ne kupuj Xperia X10 (katerakoli), ampak glej Xperie iz leta 2011. Priporočal bi ti Xperia Mini pro (majhen ekran, tako da če brskaš po spletu na telefonu ti ga nebi priporočal) ali pa vrjetno najboljši Android telefon z fizično tipkovnico Xperia Pro (3,7 inčni zaslon je pa že kar nekoliko bolj primeren za brskanje po netu :D ). Glede kamere, te nima pri Sony (Ericsson) -ih nič za skrbeti, saj imajo najboljše kamere v telefonih.

EDIT:Glede cene v akciji bi pomagalo če nam poveš pri katerem operaterju si in na katerem paketu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

CoolBits ::

Sandra91 ::

Uh, super hvala :)) a torej x10 mini pro in mini pro ni ena in ista stvar :| v bistvu mi je ta všeč, ker je majhen...morala bi to res videt v praksi, kako izgleda... glede kamere pa - hvalabogu! problem je edino, da sem trenutno na Simobilovem Orto u nulo (razmišljam sicer, da bi šla na tanov smart paket, tam pa so bolj skopi s SE zadevami... :8)

GeForce ::

Ne, X10 Mini Pro je od Junija 2010, Mini pro pa od Avgusta 2011. Je Sony Ericsson naredil sebi medvedjo uslugo, s tem podobnim poimenovanjem nove serije, saj je slab sloves X10 serije (ki je res nekoliko zgrešena) prenesel na novo Xperia 2011 serijo (ki pa je odlična). Aja, glede baterije pri nobenem od novejših telefonov z večjimi zasloni ne pričakuj več kot enega dneva ob "standardni" uporabi.

EDIT:Glede velikosti - proti moji Xperii arc izgleda Mini pro en majhen palček debelinko :)) Sicer je res nizek in ozek, ampak je toliko debelejši, da vseeno ni ravno perfekten za v žep

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

Sandra91 ::

Mja, to o življenju baterije se mi je kar dozdevalo. Tudi pri ne tako velikih zaslonih je v veliko primerih tako. Točno, o širini pa res nisem razmišljala :P sem mela včasih Nokio Xpress music 5330 menda...ono tanko v glavnem, pa je sploh ni blo za čutit v žepu :) kako pa se kaj obnese Xperia ray? Sem ravno gledala, da jo imajo pri Simobilu...

Invictus ::

Blackberry ?!?!

Še vedno za emaile najboljši telefon.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Nokia E72 ima super tipkovnico in najslabši browser v vesolju.

koro13 ::

Xperia ray je super, ki sem jo kupil pred 14 dnevi. Je dovolj velika, ceprav se v pokončni legi moraš navaditi na tipkanje. Browser super, delovanje super, hitrost super, zaslon super, intergracija z facebookum super, fotoaparat dela zelo lepe slike, vredu music player, dovlj oz. ogromno aplikacij na marketu + dobro oz. zelo dobro dela igo navigacija...Vse super, ekran res ni res izjemno velik vendar dovolj velik za uporabo. Kupi raya ne bo ti žal

Nakup mobilnika za zahtevnega uporabnika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koro13 ()

3pier ::

Kupujem nov telefon in odločam se med LG optimus g pro ter SamsungGalaxy S III

Zanima me če ima kdo izkušnje z njima (dobre-slabe lastnosti)?? Meni se po lastnostih LG zdi boljši, ampak Samsung je le boljša znamka. Kaj priporočate, mogoče kateri drug telefon ??

Hvala :)

Andruxa ::

jaz ti predlagam nov iphone, oziroma rabljen iphone, če ne bi rad toliko zapravil ...
Lp, A

Mesar ::

Če pa ne pa najboljše, da kupi iPhone2?
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: LitralSM ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
527131 (5368) burek1
»

SE XPERIA RAY vs XPERIA MINI PRO vs SAMSUNG S5830 GALAXY ACE

Oddelek: Mobilne tehnologije
91032 (886) šernk
»

Nakup mobilnika za zahtevnega uporabnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
444171 (2414) virta
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714418 (11981) Thunder wave
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
101672 (1325) TOP

Več podobnih tem