» »

Windows mobil - aplikacije

Windows mobil - aplikacije

j3rn3js ::

Prosil bi za pomoč in priporočilo katero aplikacijo naj naložim na mobilni telefon, ki uporablja windows 8.1 mobil in bi ga želel povezati z mini kamero Amkö 5000S? Na Androidu obstaja aplikacija AMK-icam in zadeva deluje.

TOP ::

Jo verjetno ne boš našel,če želiš tole imeti bo treba na Android.

Axbcd ::

j3rn3js ::

Super in hvala. Sedaj pa še me zanima ali se da pri modelu Lumia 640 nastaviti "geste", naprimer, da ko obrneš telefon se utiša. Ko nekoga kličeš in ko se ti oglasi ti telefon zavibrira...

Axbcd ::

j3rn3js je izjavil:

Super in hvala. Sedaj pa še me zanima ali se da pri modelu Lumia 640 nastaviti "geste", naprimer, da ko obrneš telefon se utiša. Ko nekoga kličeš in ko se ti oglasi ti telefon zavibrira...


V 'phone' nastavitvah imaš 'Vibrate when my call is answered'. Če te nekdo kliče telefon obrneš tako, da screen gleda navzdol in se bo klic utišal. Ne vem če je to na voljo v 8.1 je pa na voljo v Windows 10

skaanza ::

j3rn3js je izjavil:

Super in hvala. Sedaj pa še me zanima ali se da pri modelu Lumia 640 nastaviti "geste", naprimer, da ko obrneš telefon se utiša. Ko nekoga kličeš in ko se ti oglasi ti telefon zavibrira...



Za 8.1 v MS store poiščeš aplikacijo gestures (beta). Pomoje je to zadeva katero iščeš ;)

j3rn3js ::

skaanza je izjavil:

j3rn3js je izjavil:

Super in hvala. Sedaj pa še me zanima ali se da pri modelu Lumia 640 nastaviti "geste", naprimer, da ko obrneš telefon se utiša. Ko nekoga kličeš in ko se ti oglasi ti telefon zavibrira...



Za 8.1 v MS store poiščeš aplikacijo gestures (beta). Pomoje je to zadeva katero iščeš ;)



Super, zadeva deluje, to je to kar sem iskal. Hvala za pomoč.
Sedaj še bi želel samo funkcijo, da ko nekoga kličem in se mi oglasi, da mi telefon zavibrira. Kakšen nasvet?

Axbcd ::

j3rn3js je izjavil:


Super, zadeva deluje, to je to kar sem iskal. Hvala za pomoč.
Sedaj še bi želel samo funkcijo, da ko nekoga kličem in se mi oglasi, da mi telefon zavibrira. Kakšen nasvet?


12.11.2015 bi naj izšla uradna verzija WP 10. Podpira to funkcijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272606566 (198051) karafeka
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104634477 (248247) mat11
»

Applova pametna ura daleč najbolj priljubljena (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11833541 (28713) msjr
»

Windows tel

Oddelek: Mobilne tehnologije
172289 (1602) Domobrancek
»

Kako vedeti ali je lastnik telefona v tujini?

Oddelek: Mobilne tehnologije
196576 (5939) St235

Več podobnih tem