» »

Home GYM Budget build ?

Home GYM Budget build ?

deyvid ::

Okej !
Po dolgem času sem se odločil narediti doma gym z budgetom 400evrov.Iščem nasvete in ljudi,ki prodajajo uteži "ročke",palice in seveda bench.
Za normalno ceno...Lahko pa tudi predlagate spletno stran,kjer bi lahko dobil vredo bench.Sam sem v mislih imel http://www.bolha.com/rekreacija-sport/f... ampak mi cena nekako ne paše lahko bi pa vzel samo uteži 120kil za 150e ?

Lp Deyvid

francek1 ::

Ja pokliči tega tipa z Bolhe in se zdilaj za ceno. Ponavadi gre...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

deyvid ::

francek1 je izjavil:

Ja pokliči tega tipa z Bolhe in se zdilaj za ceno. Ponavadi gre...

Negre se zmenit še za 20e ne sposti.

francek1 ::

Je pa tudi res, da so uteži cenejše kot jabolka...:D
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

srdžan ::

Preveri stran ross training, tip ima veliko tutorialov za izdelavo domačih orodij za fitnes.

deyvid ::

ne mislim si sam izdelovati orodja,saj nimam dostopnega orodja. A bi se splačako kaj drugega kupiti na bolhi ? Ali vzamem to.

Unknown_001 ::

Kup eno lopato pa naroč ene 5 kubikov peska. Pol pa vsak dan pridno 2x prešaflaj na drug kup in kontra.

Pa žakl cementa v roke pa en sprehod v hrib.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

c3p0 ::

Pobrskaj po starih temah, smo to že večkrat obdelali.

deyvid ::

Unknown_001 je izjavil:

Kup eno lopato pa naroč ene 5 kubikov peska. Pol pa vsak dan pridno 2x prešaflaj na drug kup in kontra.

Pa žakl cementa v roke pa en sprehod v hrib.


C"mon si bojo doma mislali da je z mano nekaj narobe .

Gregex ::

deyvid je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kup eno lopato pa naroč ene 5 kubikov peska. Pol pa vsak dan pridno 2x prešaflaj na drug kup in kontra.

Pa žakl cementa v roke pa en sprehod v hrib.


C"mon si bojo doma mislali da je z mano nekaj narobe .


Naj si mislijo kar hočejo, boš prej nabildan kot z utežmi, pa še velik cenej boš čez pršu.

deyvid ::

Samo nekaj sn prebrskal za nazaj in a bi se splačalo dobiti to
http://www.fitnesshop.si/stojalo-za-ben...
Pa če smo ze pri tej spletni strani ali bi lahko nekdo izbral uporabno klop.

deyvid ::

Gregex je izjavil:

deyvid je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kup eno lopato pa naroč ene 5 kubikov peska. Pol pa vsak dan pridno 2x prešaflaj na drug kup in kontra.

Pa žakl cementa v roke pa en sprehod v hrib.


C"mon si bojo doma mislali da je z mano nekaj narobe .


Naj si mislijo kar hočejo, boš prej nabildan kot z utežmi, pa še velik cenej boš čez pršu.


Več koristi bi tej imel da vzamem sekiro pa grem podirat drevesa "sej je državno" :)

MrGTO ::

TRX traki
Tole si kupi pa ne rabiš nobenih uteži. Bolj zdravo, lepša definicija pa manj prostora zavzame.
Ko končaš pospraviš v predal..
Jaz sem zelo zadovoljen!

Poleg pa imam še orbitrek za se segret...

srdžan ::

MrGTO je izjavil:

TRX traki
Tole si kupi pa ne rabiš nobenih uteži. Bolj zdravo, lepša definicija pa manj prostora zavzame.
Ko končaš pospraviš v predal..
Jaz sem zelo zadovoljen!

Poleg pa imam še orbitrek za se segret...


TRX je kar precej drag, cene se gibljejo okoli 100EUR. Za 50-60EURdobiš gimnastične kroge s katerimi lahko delaš kar precej več vaj, je pa res, da potrebuješ zanje kar nekaj znanja in začeti je potrebno s totalnimi osnovami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: srdžan ()

MrGTO ::

Ja tako je pri TRX. Original traki so dragi ko zafran.. Dobis pa tudi cheap variante od top-shopa, sam js unim ne bi zaupal =)
Jaz sem jih dobil skupaj z nosilcem za na strop za okoli 100€ ja.
Samo toliko vaj kot lahko delaš z njimi, pa vse s svojo težo, mislim da je bila dobra nalozba.
Pri ročkah in palicah, moraš za spremeniti težo dajat gor pa dol te uteži, pri TRX trakih pa samo stopiš korak naprej ali nazaj odvisno ali bi rad težavnost povečal ali zmanjšal..
Meni se res dopadejo no..

deyvid ::

Bom dal shot TRX trakam samo kje jih naj narocim ? A sploh lahko greš z njimi na definicijo ?

deyvid ::

edit: a jih vzamem iz bolhe ?
http://www.bolha.com/rekreacija-sport/f...

Al kateri drugi oglas

MrGTO ::

Takrat ko sem jaz kupoval je bila cena teh vojaških vsaj še enkrat višja, tako da mislim da se ti vsekakor splača.
Premisli pa še o stropnem nosilcu, meni je namreč malo nerodno delat z unim nastavkom za na vrata..

detroit ::

Men se zdi tole kar ugodno, jst sm dal za kettler delta rabljen, sicer sem zraven dobil še palce in nekaj uteži za 200€. Kdor je rekel da so uteži poceni ne kaj priča:) V trgovini niso, če pa želiš vlivat sam nek beton pa druga štorija
Skero

kixs ::

Tisti TRX trakci so kar smesni... ne da ne bi delovali... pac pa cena... $299 :))

deyvid ::

eh ne lahko po znizani ceni dobiš trx za 90e pa original

BC3 ::

tole se mi zdi ugodno za ročko + 19kg uteži - ebay...
se dobi kje ceneje?

Domobrancek ::

BC3 je izjavil:

tole se mi zdi ugodno za ročko + 19kg uteži - ebay...
se dobi kje ceneje?


Zgledajo kar uredu. Ampak mislim da so to cementne uteži in ne litoželezne (kar pomeni da imajo notri napovnjen cement..če te to ne moti potem kar :) ) Drugače pa imam tudi sam doma nek "budget gym" in mi trenutno primankuje kolutov za na drog. Potreboval bi 2 koluta po 20kg. Zanima me če mogoče kdo ve kje bi se dalo to poceni dobit. Zdelo se mi je drago povsod kjer sem gledal. Premer luknje pri kolutu mora biti 30mm.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup fitnes naprave

Oddelek: Loža
4914077 (2991) IcyFox
»

Fitness v LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
679702 (5120) Kayzon
»

Trening nog in zadnjice (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20136617 (34039) SmeskoSnezak
»

Vaje za moč

Oddelek: Šport
3913078 (10802) FTad
»

Vaje z lastno težo

Oddelek: Loža
3812713 (11022) Golden eye

Več podobnih tem