» »

Rocket League

Rocket League

1
2
3 4 5

Tr0n ::

No idea. Igram samo online ranked. :)

dottor ::

Pač za kavčno varjanto s kolegi in pivom v roku zgleda zabavno :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

Dva split screen vem da dela, za ostalo pa ne vem.

dottor ::

Slučajno sem na jutubu vidu video da se da tudi v 4ih... Stem da tam je blo tako da so hotli igrat na Alienware SteamBOXu pa jim ni uspelo in so pol streamali iz PCja na SteamBOX.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

Kmalu se na Xbox One.

Na zalost brez cross-playa, ker .. pac .. Microsoft.

Tr0n ::

Na letosnjih Game Awards je igra zmagala v best indie in best sports/racing game kategorijah. Grats PSYONIX! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Jerry000 ::

Se popolnoma strinjam z nagrado :). So si res zaslužili

shadeX ::

Je pa njihov "chat" system popolnma v pizdi. Vedno naletim na osebke ko mi jebejo mater in še kaj, ko jim zabijem gol. Zavedam se da lahko "mutaš" določen folk, ampak to ni dovolj. Igra ima že tak potencial, da ti 50% folka jebe vse po spisku ko njim ni po godu. Saj tudi mene kdaj razpizdi, ko ne gre po moje ampak svoje jeze ne stresam v chat.

Čist simpl je naredit tak sistem, da če bi se preveč ljudi pritožilo nad določenim playerjem, bi mu blokiralo pisanje v chat za določen čas ali kaj podobnega. Ali pa če so že preleni da bi kaj takega naredilo, bi lahko vsaj v settings izbral, da "muta" ves folk že privzeto v igri, ker "manual" vsako tekmo se mi tega ne da delat.

Igra je odlična, ampak folk je totalno retardiran, kar me odvrača od same igre.

dottor ::

V 10ih urah kar sem igral se mi to še ni zgodilo, ponavadi uporabljamo vsi "fast chat" z že pripravljenim besedilo :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

shadeX ::

Če si igral samo 10 ur potem nisi imel še možnosti folka uničit, da bi jih pripravil do tega. Jaz mam 250 ur prešpilanih, pa sem doživel že marsikaj.


Evo 5. minut nazaj.



Igra zame postaja poden, prav zaradi fail chat sistema. Se pa to dogaja največ v ranked. Med bronze in gold. V gold so že kolikor toliko normalni ljudje, čeprav se dobi tud kakšen idiot tud tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

dottor ::

Pa voice chat bi lahko ukinli, ker piskajočih otrok je vedno več ;((

Uh.. smo zmagovali že 9:0 pa ni blo neprimernih sporočil...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Tako, fast chat uvedit v vseh MP igrah. Sej chat ne rabiš v igri, si prišel igrat ne pa chatat. Če že naj bo chat v lobby, v igri pa samo fast chat z že vnaprej pripravljenim besedam. Tko kot ma Hearthstone naprimer ali tudi RocketLeague...

Tr0n ::

Saj mas mute. Use it. :)

Tr0n ::

Hockey mode in free holiday iteme so aktivirali. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Jerry000 ::

Yaaay, bo treba probat danes :)

Tr0n ::

Jerry000 ::

Čakaj...kaj nič ne drsi na ledu??

Tr0n ::

Samo puck drsi.

Jerry000 ::

Eeeh, razočaranje. Pomoje bom kr preskočil ta mod pa normal igral :). Sem mislil da bojo naredili drseče, tko kot je na ledu/hokej.

dottor ::

Jaz sem zadnjič igral ene 3-4 igre in smo imeli 2x Portal Cube, 1x big ball skoraj brez odbijanja in 1x small ball ki se je odbijala ko zmešana.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

Rocket League has made $50m

Ni slabo za 2 milijonsko indie investicijo. :)

shadeX ::

Igram ranked, tip skoz nesramen. Cele 4 minute je bilo 1:1, na koncu v zadnjih 10.sekundah mi da gol. Pa mi napše:






A folk res ne more , brez da bi komentiral al kaj? :)


EDIT: Je pa res da od Bronze II naprej, je vedno manj primitivcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Tr0n ::

Dobrodosel v katerokoli online multiplayer igro. :) Pride report funkcionalost z naslednjim patchom, heh.

https://www.reddit.com/r/RocketLeague/c...

shadeX ::

Zadnjih 8. let igram samo online igre, pa še nisem videl takšnega arogantnega obnašanja kakor v tej igri. Sicer pa kul novica :)

Jerry000 ::

Potem sklepam da nisi igral COD ali LOL :)

shadeX ::

LoL ne, CoD pa aktivno od 2002 do 08 :)

Alien123 ::

mi s kolegi igramo pa stalno dissamo druge, najboljše je prek mikrofona, pol pa ti oni v polomljeni angleščini mater jebejo.. top kek :D

dottor ::

Zaradi takih kekcev pol igra odganja folk...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

shadeX je izjavil:

Zadnjih 8. let igram samo online igre, pa še nisem videl takšnega arogantnega obnašanja kakor v tej igri. Sicer pa kul novica :)

To pa skoraj dvomim. Dota2, LoL, CSGO,... torej vsepovsod, kjer imas MMR rating in gre za teamsko igro, se vedno najde kak najstnik, ki ne prenese poraza. :)

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

LoL ne, CoD pa aktivno od 2002 do 08 :)

No, pet LOL pa boš vidu kaj se pravi met slab community pa poniževanje igralcev itd :)

shadeX ::

Tr0n je izjavil:

shadeX je izjavil:

Zadnjih 8. let igram samo online igre, pa še nisem videl takšnega arogantnega obnašanja kakor v tej igri. Sicer pa kul novica :)

To pa skoraj dvomim. Dota2, LoL, CSGO,... torej vsepovsod, kjer imas MMR rating in gre za teamsko igro, se vedno najde kak najstnik, ki ne prenese poraza. :)


Hmm. Ma tega je bilo bolj malo vsaj kar se jaz spomnim. Mogoče ni bilo tako oseben napad, ker nas je bilo več v teamu, zato se mi ni zdelo tako žaljivo. Tudi recimo od 2008 - 2014, v času World of Warcraft-a ni bilo nekih osebnih napadov. Itak z nasprotnikom se nisi upal pogovarjati, tako da si mogoče dobil le kakšen emote v stilu "spit on you" ali kaj podobnega.

Rocket League, se mi pa zdi čist neka druga liga glede tega. Jaz igram samo 1 vs 1 in vsaka žaljivka je ubistvu zame osebni napad. Sej ne da bi se sekiral zaradi motenega osebka. Še zdaleč ne. Kar me najbolj skrbi je družba v kateri živim, ker to pač enostavno ni kul. Jebat mater nekomu, ki ga ne poznaš in zarad neke fakin igre. I don't get it.

Saj tudi jaz spušim in me popizdi, sploh če ima nasprotnik več sreče kot znanja. Ampak jebi ga, zarad tega še vedno ne morem jebat nekomu vse po spisku zarad tega. In ja, se nanaša na vse MMO igre ne sam RL.

Tr0n ::

MMO igre nimajo MMR ranka in nekega teamplaya, razen co-op raidov. Cisto druga zgodba. :)

I don't get it.

Kaj je pa za razumet? Noben rad ne izgubi + internet + jezni najstnik = to kar vidis. Nic novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

shadeX ::

Tr0n je izjavil:

MMO igre nimajo MMR ranka in nekega teamplaya, razen co-op raidov. Cisto druga zgodba. :)


Uf, kolk aren (2vs2,3vs3,5vs5) sem preigral (team play ključen), pa ni bilo nekih večjih oz. vsaj omembe vrednih izpadov ( na osebnem nivoju) :)

Tr0n ::

Ja, ker tista WoW arena nima nekega skilla ali MMR-a, kjer bi izguba karkoli pomenila. :)

ahac ::

Tr0n je izjavil:

Ja, ker tista WoW arena nima nekega skilla ali MMR-a, kjer bi izguba karkoli pomenila. :)


Ima, ima...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Tako kot v GW2, je MMO PvP rating toliko relevanten, kot kurja ocesa. :)

shadeX ::

In točno kje se točkovno razlikuje WoW PVP arena ter RL ?

V WoW več zmag kot imaš, večji rating imaš. Z večjim ratingom, se ti odklene možnost nakupa boljšega geara. Medtem ko pri RL imaš samo tiste ranke (unranked - gold) in to je to.

GW2 PVP pa ne poznam.

Tr0n ::

Pa saj ves kaj mislim. MMO PvP ni nikoli bil kadidat za nek resen teamplay sport. Oba Blizzard in ArenaNet ga sicer pushata, ampak priljubljenost teh MMO tekmovanj je omejena zgolj na pescico hardcore fanov tega zanra in se ne more primejat s ta velikimi teamskimi igrami.

Tudi Rocket League se sicer ni tako dalec, ceprav ze laufajo MLG, ESL in RocketRoyale tekmovanja in ima igra precej zivahno eSports skupnost.

Razlog, da vidis vec "hate talk-a" v RL v primerjavi s kaksnimi bolj casual CODi in MMOji je ta, da te vsaka napaka, tudi najmanja (malce neposrecen ball kick ali bounce, nenatancen ariel ipd.) stane gol in posledicno zmage. Sploh, ce igras 2v2 ali 3v3, kjer ali ti sam, ali tvoji soigralci vedno znova delajo iste napake, prehitro zapustijo gol, ali vsi rushajo za zogo kot brezglave kure, samo da bi brcnili zogo.

Si kr odvisen od svojih soigralcev in posledice so takojšne in finalne, zato tudi vec hude krvi. Rank tocke so za mnoge veliko bolj pomembne, kot pa nek random gear, saj predstavljajo nek prestiz in moznost vstopa v visji skill level, kjer igras proti boljsim igralcem in so posledicno tudi same igre veliko bolj zanimive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

GameSpot's #2 of 2015.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Februarski update prinasa kr nekaj novosti.



+ spremenjen ranking sistem.

http://steamcommunity.com/games/252950/...

Tr0n ::

Patch 1.1 je out. Nova sezona z novim ranking sistemom, nove mape, itemi, maxfps opcija in se polno malenkosti.

http://steamcommunity.com/games/252950/...

shadeX ::

Ja. Tudi moj tako težko pričakovan "player report". Zdej bo pa veselo.

Tr0n ::

Ali si pa voice chat izklopis (kar je tak a must) pa chat filter na quick chat only in je to to. :)

shadeX ::

Res je, sam je pa tud res da s kakšnimi udarim kdaj kako debato. Eni so zlo prijazni. Mam že kar nekaj "steam" frendov :)

Tr0n ::

Kak mas steam id, da kako unranked vdarimo za fun kdaj?

shadeX ::

Maš na ZS.

Tr0n ::

Nov patch z divisioni in nov DLC trailer. :)

http://www.rocketleaguegame.com/news/20...

Tr0n ::

Rocket League Championship Series z $75,000 prize poolom. :)

http://www.rocketleagueesports.com/

Alien123 ::

počasi me mineva potrpljenje s tem špilom.. 90% folka nima pojma špilat tole igrco in lahko samo popizdavleš

Tr0n ::

Postane bolje, ko si enkrat v visjem ranku. :) Sicer pa, zgleda bomo dobili se "košarko".

1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899149662 (1344) Furbo
»

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19633727 (484) oo7
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475239 (2275) Jernej88_
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144119 (3179) Jerry000
»

Steam - Controller (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20329220 (14051) Mare3

Več podobnih tem