» »

Steam - Controller

Steam - Controller

«
1
2 3
...
5

Jerry000 ::

Prednaročila v UK in US

A kdo ve kdaj naj bi to prišlo do nas? Če je kdo za to, lahko skupaj naročimo controllerje in krijemo poštnino? Misli kdo od vas sploh vzeti ta controller?

Tr0n ::

Verjetno novembra, decembra nekje. Kak BigBang bi lahko mel.

petrus ::

stati inu obstati

Jerry000 ::

Tr0n je izjavil:

Verjetno novembra, decembra nekje. Kak BigBang bi lahko mel.

Misliš da bojo mele to naše trgovine? Jaz nekako dvomim...če pa bojo pa toliko bolše, sam bojo sigurno cene navili

Tr0n ::

Nekatere bodo ziher. Bo pa zagotovo tudi na EU store-u dostopno.

http://www.reddit.com/r/Steam/comments/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Jerry000 ::

We ship Valve Store merchandise to these countries
Australia, Austria, Belgium, Canada, Czech Republic, Denmark, Dominican Republic, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Greenland, Guam, Guernsey, Iceland, India, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Liechtenstein, Luxembourg, Malta, Mexico, Monaco, Montserrat, Netherlands, New Zealand, Norway, Philippines, Poland, Portugal, Puerto Rico, Singapore, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Kingdom, United States, U.S. Virgin Islands
International Economy packages are shipped via FedEx International Economy and take 2-7 business days to arrive.

If you cannot find your country listed in this field, it means that we are not shipping orders to that country at this time.

Seveda nas ni na seznamu :)

Tr0n ::

Trenutno ne, ker je Slovenija v Steam EU Tier 2.

http://steamunpowered.eu/european-tiers/

Se bo pa iz DE ali AT narocalo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Kurzweil ::

Ne skrbet, za božička bo mogoče dobiti na vseh mogočih koncih in krajih, kapitalizem še vedno deluje s polno paro. Če pa ga ne bo mogoče dobiti v vaši lokalni trgovini pa se bo pač kupilo ali naročilo v Avstriji ali kje drugje. Seveda pa si bo kup naivnežev v primeru da bodo razučaranih rezali žile in zlivali žolč po vseh mogočih forumih, ker so ponovno dali pre-order na nekaj kar pe nihče z gotovostjo ni potrdil, da je res stvar za katero se je govorila da bo top shit.

Mi je pa smešno, kak se nekateri najstniki zgražajo nad obliko gamepada in nekihmi kozmetičnimi neumnostmi, namesto s samim bistvom... sem pa pred leti bil prepričan da bo novi Half life, ekskluziva pri vsej tej zadeva, s čimer bi dejansko prodajo in uspeh gotovo bil precej bolj mogoč, pa vidim da tudi tega ne bo.

Jerry000 ::

meni je design super, nad estetiko nimam pripomb. Prednaročila verjetno ne bom dal, vem pa trenutno da bi rad nabavil to ker itq rabim nek wireless controller in je tole super glede na to da imam tudi veliko iger na steamu.

Če se bo naročalo iz tujine lahko stopimo skupaj in naročimo :)

Tr0n ::

Tako kot pri igrah, je potrebno pocakat na opise in general feedback, preden narocis zadevo.

Jerry000 ::

Sej bom :)

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

meni je design super, nad estetiko nimam pripomb. Prednaročila verjetno ne bom dal, vem pa trenutno da bi rad nabavil to ker itq rabim nek wireless controller in je tole super glede na to da imam tudi veliko iger na steamu.

Če se bo naročalo iz tujine lahko stopimo skupaj in naročimo :)


Lahko boš tudi sam naročil ...C&M pride tu lepo na pomoč. :) Sem že par izdelkov naročil preko njih in nobenih pripomb . 10/10.

http://www.cheaperandmore.com/

Tr0n ::

Hja, samo niso ravno poceni. Raje iz DE narocim. :)

L1nK ::

ga ne kupim, dokler ga ne primem v roke
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Jerry000 ::

C&M ni ravno poceni, tko da je poštnina iz DE veliko cenejša kot preko tega. To pride v poštev takrat ko ni povezave do nas :).

@L1nK, pomoje ga ne boš moral prijeti v roke. Jaz bom reviewe pogledal, na netu malo pogledal in nabavil

scipascapa ::

www.game.co.uk bo imel.

opeter ::

Kurzweil je izjavil:

sem pa pred leti bil prepričan da bo novi Half life, ekskluziva pri vsej tej zadeva, s čimer bi dejansko prodajo in uspeh gotovo bil precej bolj mogoč, pa vidim da tudi tega ne bo.


Kako pa veš, da do konca tega leta ne bo nared? Tudi za Duke Nukem Forever smo mislili, da ne bo nikoli izšel pol pa glej čudo ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

DOOM_er ::

tudi Gaben je rekel da ne bodo naznanjali half lifa 3 dokler ne bo nared za izdajo, oziroma če kdaj sploh bo.
Robots will steal your job. But that's OK

suhi ::

Jaz bom kar en lep čas počakal, da se malo poleže prah in se 'ustalijo' neki splošno sprejeti vtisi o zadevi. Ker Steamov gamepad je dokaj radikalna rešitev na, vsaj v zadnjih cca. 15 letih, zelo konzervativnem trgu. Konzervativnem z razlogom, jaz ne vidim nič narobe s trenutno zasnovo igralnih ploščkov. Sodeč po zgornjem videu naj bi se s Steamovim dalo udobno igrat tudi strategije, kar pa si res težko predstavljam. Zna bit, da bo zadeva skušala biti dobra v vsem, na koncu pa ne bo v ničemer zares blestela.

Jerry000 ::

Meni je predvsem po designu všeč, nekaj dolgo jaz ne bom čakal, prvih nekaj review pogledam, če bo večinoma navdušen folk bom pičil...ker 1leto ne mislim čakat za gamepad :)

suhi ::

Torej, če prav razumem bo to tvoj prvi gamepad spljoh? 8-O V tem primeru ne vem, če je Steamov kontroler dobra izbira, ker je za to nišo pač dost nekonvencionalen. Ampak ajde, to je Valve, morda pa jim res rata nardit revolucijo. Tudi Steam je šel folku sprva na živce, zdaj pa furajo de facto monopol na PC trgu.

Jerry000 ::

Ni prvi, mam delujocega logitech sam je na vrvico, pa sm reku da bom wireless si omislil :). Tale steam controller mi je pa ravno vsec po designu pa sem reku da bom kr tega

Trololololol ::

suhi je izjavil:

Jaz bom kar en lep čas počakal, da se malo poleže prah in se 'ustalijo' neki splošno sprejeti vtisi o zadevi. Ker Steamov gamepad je dokaj radikalna rešitev na, vsaj v zadnjih cca. 15 letih, zelo konzervativnem trgu. Konzervativnem z razlogom, jaz ne vidim nič narobe s trenutno zasnovo igralnih ploščkov. Sodeč po zgornjem videu naj bi se s Steamovim dalo udobno igrat tudi strategije, kar pa si res težko predstavljam. Zna bit, da bo zadeva skušala biti dobra v vsem, na koncu pa ne bo v ničemer zares blestela.

Za fpsje je daleč najboljša zadeva med kontrolerji.

Tr0n ::

To pa tezko kr tako reces, edino ce si ga imel v rokah in igral z njim FPS.

Ker razni video posnetki prve generacije kontrolerja ga niso kaj prida prodali za FPS. :)

Trololololol ::

Kontroler sledi principu pro gamerjev. To je: Miško potegniti čimvečkrat čez podlago. Pri običnem kontrolerju namreč ne moreš natančno kontrolirati dolžino loka.

Tr0n ::

Ok, ampak se vedno to ne pomeni, da je najboljsa zadeva. :)

suhi ::

Trololololol je izjavil:

Za fpsje je daleč najboljša zadeva med kontrolerji.

Čisto možno, ampak pri fps-jih in strategijah mi na kraj pameti ne pade, da bi uporabljal kaj drugega kot kb+m.

Jerry000 ::

Jaz sem že na konzoli igral FPS (pri frendu) in je blo zabavno, tako da mene nebi motilo na gamepadu. Rabiš malo da se navadiš pol pa laufa :). Itq ne igram za PRO ali denar...tko da...

Tr0n ::

Zabavno je blo, ker je aim assist pri vseh spilih. Drugace ne bi blo zabavno. :)

Jerry000 ::

Tr0n je izjavil:

Zabavno je blo, ker je aim assist pri vseh spilih. Drugace ne bi blo zabavno. :)

Kot pravim, ne igram za denar niti nisem PRO :). Moral bi probat, lahko pa da bo steam dal aim assist za controller? Bi bilo zabavno igrat controller vs kb+miš :)

Machete ::

Aimasist je narejen v igri, ne na kontrolerju. Kakršnokoli konkurenčno streljanje v FPS odpade z kontrolerjem. Neverjamem, da bo steam tu naredil preboj vs miš/tipkovnica.
Je folk, ki res dobro igra z kontrolerji, ampak za nekoga, ki 20 let igra na tipkovnico, so to samo mokre sanje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Aimasist je narejen v igri, ne na kontrolerju. Kakršnokoli konkurenčno streljanje v FPS odpade z kontrolerjem. Neverjamem, da bo steam tu naredil preboj vs miš/tipkovnica.
Je folk, ki res dobro igra z kontrolerji, ampak za nekoga, ki 20 let igra na tipkovnico, so to samo mokre sanje.

Glede na to da steam dela kontroler kompatibilen z večino špili, bodo morali tudi v tej smeri pomoje kej preštudirat. COD, CS to je se mi zdi najbol igrano MP. Al pa kak SP FPS...nvem, pustimo se presenetit :). Sem pa pred časom nabavil tudi nek program na steamu s katerim lahko bindaš tipke na kontrolerju za delo na PC z controllerjem...itq je bil samo 2€ :)

Machete ::

In kaj sedaj delaš s kontrolerjem na pcju?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

In kaj sedaj delaš s kontrolerjem na pcju?

Ko bo prišel big screen TV bom sigurno z kauča probal brskati po spletu z tem programom. Lahko tudi mountaš tipke za igranje kakih iger katere ne podpirajo še komtrollerja. Lahko pa tudi da sem 2€ skozi okno vrgu itq je bil za drobiž, no biggie :)

Machete ::

no sej. jaz sem na pc/tvju. brežična tipkovnica in miška in to je to. Razen če obiskuješ 2 strani max pa še zato boš rabil s kontrolejrem 10x dlje. sploh ker rabiš sem pa tja tudi kaj napisat pa po winsih pošarit.. zguba časa in 2h evrov :) brežične tipkovnice in miške so pa itak skor zastonj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

no sej. jaz sem na pc/tvju. brežična tipkovnica in miška in to je to. Razen če obiskuješ 2 strani max pa še zato boš rabil s kontrolejrem 10x dlje. sploh ker rabiš sem pa tja tudi kaj napisat pa po winsih pošarit.. zguba časa in 2h evrov :) brežične tipkovnice in miške so pa itak skor zastonj.

No ja za pogledat walkthrough ko si na kauču rcimo je pomoje čist ok kontroller :). Pa bindanje tipk za druge špile tut pomoje ok. Če ne pa jbg, 2€ je šlo :), sem podpru razvijalce za trud pa manj premislil :P

suhi ::

Jerry000 je izjavil:

Bi bilo zabavno igrat controller vs kb+miš :)

Tu ne bi bilo prav nič zabavnega, ker bi ob sicer enakih pogojih (brez aim assista itd.) igralci s ploščkom gladko pušnili kito, tisti s tipkovnico in miško pa bi se dolgočasili.

Jerry000 ::

suhi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Bi bilo zabavno igrat controller vs kb+miš :)

Tu ne bi bilo prav nič zabavnega, ker bi ob sicer enakih pogojih (brez aim assista itd.) igralci s ploščkom gladko pušnili kito, tisti s tipkovnico in miško pa bi se dolgočasili.

No, let us wait and see kako bo s tem šlo...sigurno ne bodo kar tako pustili. Vprašanje časa

sentiš ::

Je že kaj informacij glede poštnine oz. dobavljivosti direktno preko Steam?

Dr_M ::

Kaksna pa je prednost steam kontrolerja pred ostalimi, npr xbox 360 kontrolerjem?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jerry000 ::

Men je predvsem design prednost :). Drugače pa kot vsak kontroler s tem da ima trackpad in združljiv dobro z steamom

Dr_M ::

Ravno sem narocil xbox kontroler, zicni, ki ni tako drag, ubistvu ga bom bol malo potreboval, ker imam vecinoma FPS igre.
Sem igral Uncharted 3 na PS3 in je katastrofa spilat s plosckom to. Po ene treh urah matranja sem obupal. Skoraj tako, kot bi spet samo s tipkovnico igral.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jerry000 ::

Nevem, jaz bom probal čimveč z controllerjem...mi je praktično. Na PS3 sem pri frendu igral FPS in se kr navadiš čez neki časa. Tko da i will give it a try :)

Jerry000 ::

Mam vprašanje...na steamu sem preveril poštnino za steam controller in pride 15€. Ampak ne vem pa...tukaj verjetno še carino plačaš ne? Se mi zdi da je bolje naročiti na game.co.uk...ne vem ka kako majo z temi free igram kot je Rocket league in Portal 2. Na game.co.uk piše: Terms and Conditions: Digital Item UK ONLY. To pomeni da če naročim iz Slovenije ne dobim teh iger?
http://www.game.co.uk/en/steam-controll...

Pa še nekaj me zanima...sem že bral ampak sem malo zmeden...kaj je Link? Ali je to samo vmesna postaja med TV in PC? Zakaj bi to rabil če lahko direktno PC in TV povežem?

DOOM_er ::

primer steam linka. Na vrtu imaš 100mbit mrežo in 100" TV ti bi pa rad igral na tem tvju igre iz računalnika ki ga imaš 30m pod zemljo kjer tudi lovi taista mreža. Kako boš povezal? 30m HDMI kabla? Nemoj, zato imamo steam link, to je samo box ki ti streama špil iz računalnika ki ga ne morš priklopit na tv, ubistvu je to samo media box za igre ki tečejo na glavni mašini.
Robots will steal your job. But that's OK

Jerry000 ::

Aaa ok, hvala za razlago. Torej če je možnost povezave PC in TV potem je Link kar neuporabna zadeva.
Vseeno, kako je pa potem z carino če naročim controller? Dobim tudi one igre zastonj če naročim preko game.co.uk (kot moj post malo višje pravi)?

scipascapa ::

ne, game je game, steam je steam.

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

ne, game je game, steam je steam.

Fora je da dobiš igre ZA steam. Ampak glede onega napisa ne vem, al res samo VB dobi to igro če tam naročiš al ne? Kr potem pa ne vem če se splača na Steamu naročit controller...kr pol vrjetno carino plačam?

DOOM_er ::

najbolje da vprašaš njih, carine pa iz EU držav ni
Robots will steal your job. But that's OK

Jerry000 ::

DOOM_er je izjavil:

najbolje da vprašaš njih, carine pa iz EU držav ni

Saj Steam (Valve) nima sedeža v EU...zato.
Sej mih vprašal...na chatu ni nobenega, odgovor pa tudi traja

«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941866833 (4812) oo7
»

Rocket League (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20828128 (1447) acookook
»

Kateri kontroler?

Oddelek: Kaj kupiti
131407 (838) Ganon
»

Tretji korak Valvea v dnevne sobe je igralni plošček (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5720587 (12044) opeter
»

Drugi Valveov korak v dnevne sobe - strojna oprema

Oddelek: Novice / Rezultati
3715153 (7953) PrimozR

Več podobnih tem