» »

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

1 2 3
4
»

oo7 ::

Quiet se prvič pojavi v Metal gear solid V phantom pain.



Če te zanima Metal Gear zgodba >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

invisuu ::

oo7 je izjavil:

Eli je v bistvu Liquid snake ki je bil prvič predstavljen v prvi Metal Gear igri(1987)


Huh? Liquid se prvič pojavi v Metal Gear Solid (1), ne Metal Gear.

In ja, zgodba ni končana. :/

oo7 ::

invisuu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Eli je v bistvu Liquid snake ki je bil prvič predstavljen v prvi Metal Gear igri(1987)


Huh? Liquid se prvič pojavi v Metal Gear Solid (1), ne Metal Gear.

In ja, zgodba ni končana. :/



Imaš prav sem se zmotil :)

invisuu ::

LICKWEEEED!!

Ma jaz sem zelo navdušen nad MGS franšizo in se mi zdi, da poznam vse detajle inside-and-out, tudi od raznih non canon špilov kot je acid ali ghost babel in moram priznati, da sem bil nad petko, kar se tiče zgodbe, precej razočaran. PRECEJ stvari so tudi ret-conali. Sicer detajlov, ki jih razen res hudih fanov nihče ni zaznal, ampak vseeno.

Veliki twist za finale me niti ni tako zelo motil in mi je bilo všeč, da je bil namenjen povezavi celotne sage skupaj; petka je namreč točno to, razloži koga v resnici ubiješ v MG1, ker sicer konca MG1 in MG2 (torej Metal Gear, ne Metal Gear Solid naslovi) nista imela prav veliko smisla.

Detajli kot kaj so naredili iz Ocelota, Volgina (lolz), Tretij Rebok in navsezadnje Millerja so me precej zmotili. Dejstvo, da je špil izšel nedokončan pa je itak še samo po sebi ena velika žalost.

oo7 ::

Metal Gear Solid 5 Definitive Edition spotted at various retailers

http://www.eurogamer.net/articles/2016-...

oo7 ::

Prva Metal Gear igra brez Hideo Kojime.

Metal Gear Survive Official Trailer




Metal Gear Survive is due out for PlayStation 4, Xbox One and PC via Steam in 2017. It's the first game in the series following Metal Gear creator Hideo Kojima's exit from the company.

Konami describes Survive as a brand new four-player co-op stealth game "that takes a divergent look" at familiar Metal Gear themes.



The first post-Kojima Metal Gear is a co-op survival game set in an alternate universe. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Metal Gear Solid 5: The Definitive Experience Officially Announced, Release Date Confirmed

DLC for both Ground Zeroes and The Phantom Pain to be included.

Konami will release Metal Gear Solid 5: The Definitive Experience on October 11 in the US and October 13 in the UK. The game will contain both Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes and The Phantom Pain, as well as DLC released for both games.

http://www.gamespot.com/articles/metal-...

oo7 ::

Metal Gear Solid 5's cancelled Mission 51 'definitely not the ending', says Konami

http://www.pcgamer.com/metal-gear-solid...

oo7 ::

METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE LAUNCH TRAILER


.

yoco ::

Nisem nikoli igral MGS iger, pa me zanima, če je Phantom Pain bolj "stealth" ali "action"?

oo7 ::

yoco je izjavil:

Nisem nikoli igral MGS iger, pa me zanima, če je Phantom Pain bolj "stealth" ali "action"?


Vsekakor stealth ampak lahko igraš tudi na rambo način tako kot npr Hitman.

oo7 ::

Tale obvlada :)

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Stealth Kills (Ambush,C4+Cardboard Box,Funny Kill)

yayo ::

Jaz sem ravno pri deseti misiji, moj stil igranja je stealth - non lethal - coward. V smislu, da so me že večkrat dobili med "fultoniranjem" tarče in sem jo ucvrl iz lokacije pod streli stražarjev :|

yayo ::

imam klasične probleme , ki so značilni za open world igre, delaš preveč vedno enakih stranskih misij in ti s časom igra postane dolgočasna...

oo7 ::

Drugo poglavje se zelo ponavlja pri tej igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

ufff, končal (končno) po 150etih urah. Kaj naj rečem, kljub hibam epska igra, škoda, da je nisem igral takoj po TW3.

scipascapa ::

platina?

yayo ::

ma kje, sem igral kar vse stranske naloge po vrsti in se je nabralo ur. Ene štiri exreme glavne naloge na koncu sem preskočil, ker se min enostavno ni več dalo, pa sem vseno prišel na 45. in 46. (zaključek Quiet-ine zgodbe pa glavno razodetje o BB).

oo7 ::

MGS 5 je odlična igra samo škoda, ker ni čisto končana. Konami je naredil veliko napako, ko se je skregal z Kojimo.

yayo ::

Pred petko sem preigral le enko in dvojko, imam pa sedaj śe štirko, HD Collection in Legacy Collection za PS3. Torej vse važnejše igre iz serije. Kdaj bom naśel čas? Pitaj boga... :))

oo7 ::

Jaz sem igral enko na Pc-ju. Dvojke in trojke nisem igral. Igral sem še štirico na Ps3 in petico na PC-ju. Od teh, ki sem jih igral mi je daleč najboljša petica čeprav naj bi bila najboljša metal gear igra trojka se pravi Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

oo7 ::

Prva Metal Gear Solid igra odkra ni več Kojime pri Konamiju

V videu pravi: Metal Gear solid Survive is a spin-off episode of Metal Gear Solid V

Metal Gear Survive Single Player Gameplay Trailer (PS4/Xbox One/PC)

oo7 ::

Metal Gear Survive: 5 Minutes of Single-Player Gameplay

oo7 ::

Metal Gear Solid 1998 Intro - Remake 2018




The original intro of Metal Gear Solid 1 remade with Unreal Engine 4.

Everything is real-time rendered with Unreal Engine 4 and made by Erasmus Brosdau with usage of various marketplace assets.
Audio is slightly remastered, new sound FX added, slightly other edit with new shots and a brand new start menu animation to bring it to a 2018 game quality.

oo7 ::

Moderji delajo MOD igre Metal Gear solid 3 Snake eater za igro Metal Gear solid 5.








So še bolj pri začetku zato MOD-a še ni pričakovat nekaj let.



Naj bi pa bila Metal Gear Solid 3 najboljša igra v seriji.

oo7 ::

Govori se, da Konami pripravlja nekaj glede franšize Metal Gear. Ali bo nova igra ali remake ali remaster še ni jasno.

Ampak brez Kojime ne bo to to.

yayo ::

sem se nečesar spomnil. Ko sem igral Phantom pain je bil tudi multiplayer element vpleten v SP igro, neko napadanje/branjenje baz. Jaz sem vse to skipal, ker me ni zanimalo. Je MP kaj dodal igri kot taki?

opeter ::

Če hočete zanimivo igro v duhu Metal Gear, preverite UnMetal.

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

yayo je izjavil:

sem se nečesar spomnil. Ko sem igral Phantom pain je bil tudi multiplayer element vpleten v SP igro, neko napadanje/branjenje baz. Jaz sem vse to skipal, ker me ni zanimalo. Je MP kaj dodal igri kot taki?


Jaz sem tudi ignoriral MP.

Bom pa še enkrat najbrž v kratkem preigral SP Phaton Pain :)

oo7 ::

Če pa bo remaster pa upam na igro Metal Gear Solid III : Snake eater, ki velja za najboljšo Metal Gear igro.

Ali pa MGS 1 s tole odlično glasbo :)

oo7 ::

Igre, ki so odebeljene so glavni naslovi v seriji.


1987 Metal Gear

1990 Snake's Revenge

1990 Metal Gear 2: Solid Snake

1998 Metal Gear Solid

1999 Metal Gear Solid: VR Missions

2000 Metal Gear: Ghost Babel

2001 Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

2004 Metal Gear Solid: The Twin Snakes

2004 Metal Gear Solid 3: Snake Eater

2004 Metal Gear Acid

2005 Metal Gear Acid 2

2006 Metal Gear Solid: Portable Ops

2007 Metal Gear Solid: Portable Ops Plus

2008 Metal Gear Solid Mobile

2008 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

2008 Metal Gear Online

2009 Metal Gear Solid Touch

2010 Metal Gear Solid: Peace Walker

2012 Metal Gear Solid: Social Ops

2013 Metal Gear Rising: Revengeance

2014 Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

2015 Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

-----------THE END-------- Ata franšize MGS Kojima zapustil Konami. Konami si lasti Metal Gear ;((

2018 Metal Gear Survive




Fictional chronology in Metal Gear

1964 - Snake Eater
1970 - Portable Ops
1974 - Peace Walker
1975 - Ground Zeroes
1984 - The Phantom Pain
1995 - Metal Gear
1999 - Solid Snake
2005 - Metal Gear Solid
2007/09 - Sons of Liberty
2014 - Guns of the Patriots
2018 - Rising: Revengeanc

yayo ::

jaz še imam PS3, ki nabira prah. Pa tudi tole. Ma ni časa... ;((

oo7 ::

So Virtuos Studios Working on Remake According to this LinkedIn Profile, Probably Metal Gear Solid 3...

oo7 ::

Danes Metal Gear praznuje 35 let

oo7 ::



Metal Gear Solid 3 Remake glede na govorice verjetno ne bo ekskluziva za PS5 :)

Metal Gear Solid 3 igra je smatrana velikokrat kot najboljša v celotni seriji.

oo7 ::

Metal Gear Solid 3 Remake "is real," and it's coming to PC

https://www.pcgamesn.com/metal-gear-sol...


Mogoče danes kaj več povejo ...

oo7 ::

METAL GEAR SOLID PS5 Remake TRAILER Reveal

Izi ::

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater

Če se kdo sprašuje kaj dela tisti trikotnik v imenu MGS Δ, to ni trikotnik ampak četrta črka grške abecede, Delta.
Prebere se torej, "Metal Gear Solid Delta: Snake Eater", da se ne bo kdo osmešil pred prijatelji :P

Gre se za Remake stare igre iz leta 2004 "Metal Gear Solid 3: Snake Eater", ki je izšla samo za PlayStation 2.
Kasneje so naredili še HD Remaster te igre, ki je bil za PlayStation 3 in Xbox 360.
Ta igra ni nikoli prišla na PC.

Remake bo prišel na PC, PS5 in Xbox X/S
Žanr: Tactical Espionage Action
Če se ne motim je vse skupaj izšlo že 11 Metal Gear iger. Snake Eater, je izšel kot tretji, ampak kar se tiče zgodbe oziroma Metal Gear časovnice je to prva igra, saj se dogaja najdlje v zgodovini in sicer leta 1964 v času hladne vojne in za povrh še v Rusiji oziroma Sovjetski Zvezi, ki je obstajala takrat.

Remake so šele napovedali, tako da pred 2025 ga jaz ne bi pričakoval.
Pravijo pa da bodo naredili "faithful recreation of the original story and game design".

oo7 ::

Zgleda čudovito :)









oo7 ::

Metal Gear Solid 3 Remake vs Original Early Graphics Comparison | PlayStation Showcase 2023

oo7 ::



METAL GEAR SOLID ?: SNAKE EATER že ima stran na Steamu - https://store.steampowered.com/app/2417...


Release Date: To be announced

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

METAL GEAR SOLID Master Collection Vol.1 za PC izide 24 oktobra letos. Za igranje igre bo nujen kontroler kajti igra ne bo podpirala tipkovnice in miške. Igra izide tudi za druge sisteme kot so PlayStation 5, Xbox Series X/S in Nintendo Switch.

METAL GEAR SOLID Master Collection Vol.1 bo zajemala igre - Metal Gear Solid, MGS 2: Sons of Liberty and MGS 3: Snake Eater, Metal Gear in Metal Gear 2: Solid Snake.





Metal Gear Solid Master Collection Vol. 2 glede na ugibanja bi lahko vseboval igre kot so Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Peace Walker in tudi MGS V.


The new Metal Gear Solid website added buttons to the timeline for the games in Master Collection Vol. 1, but if you inspect the page, there are placeholder buttons for MGS4, Peace Walker, and MGSV as well.



While this is hardly conclusive of anything, here's some additional context for why it's suspicious:




https://twitter.com/Nitroid/status/1671...

oo7 ::

Celotna serija iger Metal Gear je prodala več kot 60 000 000 kopij po celem svetu. Prva Metal Gear igra je izšla leta 1987.

oo7 ::

18 Minutes of Metal Gear Solid Gameplay - Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1



4 Minutes of Metal Gear Solid 2 Gameplay - Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1



17 Minutes of Metal Gear Solid 3 Gameplay - Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1

oo7 ::

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater - Official Unreal Engine 5 Trailer



Get a glimpse at how the remake of Metal Gear Solid 3 will be updated through the use of Unreal Engine 5.

oo7 ::

Metal Gear Solid 3 Remake 2024 Release Window Seemingly Confirmed in PlayStation Trailer

https://www.ign.com/articles/metal-gear...


Upam, da bo letos :)

oo7 ::

METAL GEAR SOLID Legacy Series Part 1 | ft. David Hayter

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metal Gear Solid - Film

Oddelek: Sedem umetnosti
51176 (587) oo7
»

GOTY Glasba 2015

Oddelek: Igre
92109 (1816) Ghenghiz
»

Metal Gear Rising: Revengeance

Oddelek: Igre
71142 (777) oo7
»

metal gear solid 4

Oddelek: Konzole
194384 (3432) puginho
»

METAL GEAR SOLID 4 Guns of The Patriots PS3 - problem ?

Oddelek: Igre
91736 (1597) Berserker

Več podobnih tem