» »

Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare II

«
1
2

Sony-Tech ::

i.imgur.com/2msintd.png | Oči Marjan 1976-2014

oo7 ::

Campaign Early Access | Call of Duty: Modern Warfare II

Sony-Tech ::

i.imgur.com/2msintd.png | Oči Marjan 1976-2014

oo7 ::

Call of Duty: Modern Warfare 2 PC Day-One Update is 55GB in size

Machete ::

Evo loudam, upam, da ne bo crashov, kot eni pišejo na Steamu - imajo kar veliko problemov (vsaj glasni so).
Eni tudi pišejo o instant banih za brezveze. 8-O

(Sem kupil še pred tem Squad, pa mi ne sede, in sem vrnil, mi je HLL dosti bolj pisan na kožo in lepše narejen).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Wow, to pa je bil shitshow. Pri poiskušanju igrati, sem moral ene 10x ponovno zagnati igro zaradi mikro updejtov, nedelovanja nastavljene 4k resolucije, etc. 3x je crashnil ob začetku matcha, enkrat sem moral verificirati file. Skratka za ca pol ure igranja sem porabil uro pa pol. Še ena razglednica iz začetka 3d person runde, čemur je moral sleditii restart seveda..

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

3 dnevi 800 mio $ 8-O

Modern Warfare 2 Sales Top $800 Million in 3 Days, Largest Opening Weekend in Franchise History


https://mp1st.com/news/modern-warfare-2...

cias ::

Machete je izjavil:

Wow, to pa je bil shitshow.


Zelo je zanimivo kako imajo eni ogromno težav, drugim pa iz prve dela brez problemov. Verjetno so slabo testirali na različnih sistemih ker se jim je mudilo.

scipascapa ::

Jajca pa kljub temu se meče denar....low IQ.

Machete ::

Še eno opozorilo: ne loudati zadnjega Nvidia driverja (526.47), ampak dajte 516.59 ali 522.25.
Problemi in white flickering (pri meni), ko se grafa segreje nad 70°C.

https://www.pcgamer.com/nvidia-confirms...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

Si pa na tekocem zelo v 5 dneh se zgodi marsikaj tudi 526.47 driver ni vec zadni ampak, imam zate odresilno novico

NVIDIA released GeForce Hotfix Driver Version 526.61 in which is fixes Call of Duty: Modern Warfare II] where Flashing corruption could be seen randomly while playing the game.

Machete ::

Hvala za info, bom potegnil. Res ne spremljam na vsako uro driverje, je pa sicer v iskalniku https://www.nvidia.com/Download/driverR... 526.47 pri meni tazadnji.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

Sej si imel na isti strani cca 10h nazaj objavljeno

https://www.pcgamer.com/nvidia-fixes-mo...

To ti je karma ker si sel iz bf serije na COD,tam ti poskrbi da te ne zebe zacetk novembra:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Machete ::

Zdajle sem linkal prvi link, ki sem ga našel, da opozorilo ni baba kazala. Ne spremljam scene, razen, ko se pojavi kaka težava :D
Iz BFja nisem 'šel', ker imam skoraj vse COD od začetka in obstajajo vzporedno z vsemi BFji v slogi in miru :)
Res pa da mi BF nekaj ne potegne več, nisem igral že pol leta. Raje Hell let lose.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

__Devil__ ::

Po steam reviewih je res veliko tezav, crashov in banov. Bom počakal na free warzone 2.0 pa se takrat odločim :D Okrog 16.11 pride nov warzone.

Reaper ::

Po dobrih 10 letih Battlefield serije sem rekel ajde, bom probal to čudo, ker je imel Mueller 20% popusta na igre. Prvi update na PS5 je bil okoli 45 GB, igral sem ene 10 minut, ni še bilo opaziti kakšnih težav. Kakšna je pa igra kot taka bom pa videl tekom vikenda, gameplay je itak čisto druga pesem kot Battlefield.

Če bo še kdo iskal, igra iz Muellerja je komplet ANG, kljub temu, da na embalaži piše Komplett auf Deutsch.

hojnikb ::

Če bo še kdo iskal, igra iz Muellerja je komplet ANG, kljub temu, da na embalaži piše Komplett auf Deutsch.

Link?
#brezpodpisa

novak-t ::

se bo treba sprehodit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

Machete ::

S fixanim nvidia driverjem je ok. Včeraj nisem imel težav, razen kup ponovnih zagonov, ponovnega računanja shaderjev za SP in pa en crash v meniju med matchi. Sicer sedaj drži grafične nastavitve za MP, za SP pa še nismo čisto tam :)
Dela pa BTW z 3080 na extreme 3840*2160 - 90-100 FPS. (Je pa faca Ghosta v SPju med igro katastrofalna. Kot v kaki 20 let stari igri).

Je pa tudi lol gledati konzolne igralce notri, se premika kot bi igral z miško na 3 metre dolgi leseni palici.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

z3ro ::

MW2 multiplayer mi nikakor ne sede, v Vanguardu sem imel 1.7 K/D brez problema recimo, tukaj pa imam pomoje krepko pod 1. Ne vem kaj je krivo ampak enostavno ne dobim gunfighta.

hojnikb ::

You suck.
#brezpodpisa

__Devil__ ::

Pomoje je krivo to in pa SBMM - skill based matchmaking je v MW2 močnejši kot še nikoli. Torej da dobiš sebi enake ali boljše (velikokrat boljše) igralce. Pravi iziv je. Sicer še ga nisem kupil, najraje bi počakal na free warzone DMZ mode. Pomoje bo kar odlično, kot je bil warzone 1, ko je izšel. Upajmo na najboljše, ta warzone še edini reši call of duty. Vsi ti novi fixi in updati na pc so kot nek season pass/ battle pass, ko dodajajo osnovne funkcije, ki so jih vsi COD-i prej imeli, tukaj pa so jih "pozabili". >:D

Skyman ::

SP je res tipicno cod,samo za to da das 70EUR za 5h je res skoda.Warzone je nekaj kar tle resuje celo fransizo.Jaz cakam na 50% off da SP obrnem ali kaksno rabljeno ps5 verzijo.Sem igral open beta na PC po res dolgih letih in dejansko nisem nic zamudil,edino to da sedaj lahko tanka vozis vizalno in igralno ko super mario 3d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Machete ::

Isto je vse, kot so bili do sedaj. Jaz bi težko vedel kateri cod igram, če me vržeš pred zaslon. Je pa solidna grafika in lepo FPS optimizirana (3840*2160 extreme - 100fps BP z rtx3080. Vredu pač, težko kaj očitaš, razen matchmakinga in pa manjka izbire serverjev, pravil na njih, konzole vs pcji itd..
Pa tudi kolobocijo s popravki, faili ipd za 70 eur bi lahko stestirali, ne pa da se par dni po releasu rihta. Podcenjevanje kupcev, da imamo par ur časa za njihove updejte reboote itd, ker je nedokončan izdelek. Če dam 70 eur, hočem isntant ratatata.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

z3ro ::

Valda suckam, igram cist for fun ampak vseeno razlika je kot dan in noč. Sbmm pa tudi dvomim da je toliko ostrejši kot prej. Mape so mi tudi kar nekaj razen 2-3 so okej.

Skyman ::

Machete je izjavil:

Pa tudi kolobocijo s popravki, faili ipd za 70 eur bi lahko stestirali, ne pa da se par dni po releasu rihta. Podcenjevanje kupcev, da imamo par ur časa za njihove updejte reboote itd, ker je nedokončan izdelek. Če dam 70 eur, hočem isntant ratatata.


To so danes mokre sanje vsakega ki kaj kupi.Vidis da tudi ene WIndonse danes ne spravjo skupaj,igre so pa itak prvo polovico leta vecina vse BETA,ze vsaka igra ma obsezen patch tako imenovan day-one.COD tudi ni bil imun na to in je bil cca 50gb ce prav spremlam veliki update.Danes ali das 70 ali 30€ si beta tester,kaj sele oni ko neke "koleksn" verzije dajo 200€+

Machete ::

z3ro je izjavil:

Valda suckam, igram cist for fun ampak vseeno razlika je kot dan in noč. Sbmm pa tudi dvomim da je toliko ostrejši kot prej. Mape so mi tudi kar nekaj razen 2-3 so okej.


Meni je isto kot 15 let že (od 1. MW2 naprej).
Furam nekje 2 ratio, ampak res samo skačem direkt v ogenj, nič ne oprezam veliko. Če se potrudim je 3. Če se ne je 0.8. 95% pa sem najboljši v ekipi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

__Devil__ ::

Super, si vabljen v Discord Call Of Duty Slovenija, ko pride nov warzone 2.0, take rabimo :D

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Warzona ne maram, niti se mi ne da pogovarjat z neznanci :)
Hvala vseeno za povabilo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Bo hiperventiliral, če bo preveč spoznanja dobil. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

ZiedRieke ::

Story gameplay izgleda zanimivo. Obstaja kaka opcija nakupa samo SP načina. Dati 100 euro za 5ur zgodbe se mi zdi bedarija. Nekaj let nazaj je imel Ubisoft naročniški Origin Access, kjer si za 15 euro na mesec lahko preigral njihove špile. To še obstaja? Zanimajo me tudi ostale zgodbe od CoDWW2 dalje, se pravi zadnjih 5 let. Multiplayer me ne interesira.

Machete ::

70 je, ne 100. Ena varinata je, da kupiš KEY na cdkey storih delov, ki te zanimajo. Ponvadi so vsaj za starejše dele kar ugodne cene.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Invictus ::

Tudi 70 EUR je prevec za samo izboljsanje ze obstojece zgodbe.

Zakaj ze?

Ce bi naredili MW 6, z novim scenarijem, se razumem, ne pa za 15 let starega...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

LOL. Take or leave. Nikoli ne bom razumel jajcanja okoli cen. Ti dogaja? Kupiš. Se ti zdi perdrago? Ne kupiš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Invictus ::

Tocno to, bom pocakal na travnik :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

Se pravi si klošar cigan. Tudi ok.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Invictus je izjavil:

Tocno to, bom pocakal na travnik :D.


I approve of this message.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Skyman ::

D3m je izjavil:

Invictus je izjavil:

Tocno to, bom pocakal na travnik :D.


I approve of this message.

+1

__Devil__ ::

Mislim, da nebo crackane MW2 igre, kot tudi ni bilo (večinoma) nobene druge COD igre.

Machete ::

Mapce so kar všečno sestavljene. Veliko prehodov, vrat in pa plezalnih opcij. Presenečen nad razgibanastjo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sony-Tech ::

Jutri izide novi Warzone.

i.imgur.com/2msintd.png | Oči Marjan 1976-2014

Sony-Tech ::

Na "Tiku" (Beri: Twitch-u) eni že igrajo. Jaz še čakam.
https://www.twitch.tv/directory/game/Ca...
i.imgur.com/2msintd.png | Oči Marjan 1976-2014

Machete ::

Pri meni je tudi že ready, samo ne vem, če se mi da, ne maram teh masovk 8-O Za provat bo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sony-Tech ::

Jej, igram!

Mapa je drugačna, ta se imenuje Al Mazrah. Igra je velika 20 GB.
i.imgur.com/2msintd.png | Oči Marjan 1976-2014

meho7 ::

Ima se kdo probleme z zatikanjem/stutter pri Warzone 2?

__Devil__ ::

Zaenkrat deluje kar dobro na 5900x in 3070 na 1440p. Kakšen sistem pa imaš? Sem šel komaj eno rundo zjutraj tako, da še težko rečem kako deluje. Ampak sigurno bodo še kakšne težave (bugi, glitchi..)

Grafika je kar opazno boljša od WZ 1.

Skoraj vse imam na high/ultra. Ko pristajam včasih pade na 70fps, nato pa se umiri povprečno na 90-100 fps. Se pa sigurno da še kaj optimizirat, treba preverit youtube.

Zgodovina sprememb…

meho7 ::



Taksne probleme

yayo ::

A imajo zadnji CODi solo kampanje ali je šlo to rakom žvižgat?

ZiedRieke ::

Imajo eno izmed najdražjih solo kampanij :) 70euro za 5ur skriptiranega sprehoda skozi špil. Mogoče pretiravam, ampak baje kej dosti novosti ni za videt.

yayo ::

ne igram online špilov tako, da COD ni zame. Sem pa užival pri solo kampanjah v COD Modern Warfare 1 in 2. Ampak to je bilo, ko sem še pobiral ige na travniku, kakih 15 let nazaj. In seveda non stop pucal in reinštaliral OS zaradi trojancev. Že dolgo se mi ne ljubi več, tako, da gredo danes podobne igre mimo mene.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127778 (4739) Skyman
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124357 (7249) D3m
»

Call of Duty: Vanguard (2021)

Oddelek: Igre
252736 (855) hrustus
»

Call of Duty : Black Ops 5 (2020)

Oddelek: Igre
433553 (1195) jobers2
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768939 (36704) oo7

Več podobnih tem