» »

Zlati maturant

Zlati maturant

Siddh ::

Pozdravljeni.

Opravil poklicno maturo s 21 točkami od 23 možnih. Opravil sem tudi izpit iz predmeta splošne mature (ang. osnovni nivo), vendar še čakam rezultate.
2 točki sem izgubil pri enem predmetu. Imam možnost, da se prijavim na maturo avgusta in takrat še enkrat rešim ta predmet.
Zanima me, če mi uspe in dobim 22 ali pa vse točke na poklicni maturi in če predvidevam, da sem na predmetu splošne mature dobil vse točke, sem še lahko zlati maturant.
Slišal sem, da so zlati maturantje finančno nagrajeni, pa me zanima kako je s tem? Drugega razloga, kot finančne koristi nimam, zato me zanima, če obstaja kakšna nagrada za ta dosežek, čeprav avgusta.


galu ::

Zoisova štipendija, ampak še nucaš en izjemni dosežek.

Več o le-tem si pa poguglej.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Siddh ::

Glede zoisove štipendije sem že prepričan, da bom ustrezal pogojem, imam dve 2. mesti na mednarodnih tekmovanjih in 1. mesto na državnem tekmovanju iz robotike (za slednje še nisem prepričan če bo veljalo), ter zlato priznanje iz matematike.

Sem pa malo uspel raziskat in sem ugotovil, da občine podeljuje nagrade zlatim maturantom. Na žalost sem v takšni občini, kjer ne podeljujejo nagrad.




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917474178 (13906) History
»

Zlati maturantje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5614566 (6076) jype
»

Matura 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10514077 (9994) Jebac18
»

Štipendije (Zoisova in morebitne druge)

Oddelek: Loža
395361 (3913) Volta
»

Zlati maturanti (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8914619 (11074) depresija

Več podobnih tem