» »

Vw, škoda, seat 1.4, 1.6 dizl in poraba

Vw, škoda, seat 1.4, 1.6 dizl in poraba

1
2
»

TOP ::

Apple je izjavil:

TOP je izjavil:

Apple je izjavil:

Povprecna je bila 80 km/h zarad 1h voznje po vukojebini, pa se cca 45 min voznje od Postojne do Ilirske Bistrice. Po AC voznja s tempomatom cca 110km/h zarad n tunelov. Avto polno nalozen, s 4 potniki. Klima nastimana na 20 stopinj C... Prizgane dnevne luci.

Ni šans tole zgodbico lahko komu drugemu govoriš med Ilirsko Bistrico in Postojno,če greš čez ribnico je sam ovinek in kamijoni edino če si vozu za makionom ki vozi največ 60km/h.Će si šel čez Knežak pa lahko samo sanjaš o teh porabah,tako da ne kotali buč,vsaj ne v teh relacjah.


No, no... Nic ne nabijam... Skoda, ker nisem slikal zaslona, ko sem prispel na morje... Sel sem cez Knezak. Furam pa po omejitvah.

Očitno ne veš kako se meri porabo litre deli z koliko kilometrov si naredu in pusti računalnik na miru,ker itak kaže trenutno porabo ne pa na cel rezervar.

Apple ::

ST mi sesuva Safari na tablci... Moderatorja bi orosu, da napopa link, tko kot je treba :). Tnx.

https://www.dropbox.com/sh/wm497ejum1s7...

TOP je izjavil:

Apple je izjavil:

TOP je izjavil:

Apple je izjavil:

Povprecna je bila 80 km/h zarad 1h voznje po vukojebini, pa se cca 45 min voznje od Postojne do Ilirske Bistrice. Po AC voznja s tempomatom cca 110km/h zarad n tunelov. Avto polno nalozen, s 4 potniki. Klima nastimana na 20 stopinj C... Prizgane dnevne luci.

Ni šans tole zgodbico lahko komu drugemu govoriš med Ilirsko Bistrico in Postojno,če greš čez ribnico je sam ovinek in kamijoni edino če si vozu za makionom ki vozi največ 60km/h.Će si šel čez Knežak pa lahko samo sanjaš o teh porabah,tako da ne kotali buč,vsaj ne v teh relacjah.


No, no... Nic ne nabijam... Skoda, ker nisem slikal zaslona, ko sem prispel na morje... Sel sem cez Knezak. Furam pa po omejitvah.

Očitno ne veš kako se meri porabo litre deli z koliko kilometrov si naredu in pusti računalnik na miru,ker itak kaže trenutno porabo ne pa na cel rezervar.


Tole sem malo visje gor napisal...
S 47 L goriva sem na zadnje prevozil 1.060 km.

To pomeni 4,4 L/100 km kombinirane voznje...
LP, Apple

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Apple ()

francek1 ::

Apple je izjavil:

ST mi sesuva Safari na tablci... Moderatorja bi orosu, da napopa link, tko kot je treba :). Tnx.

https://www.dropbox.com/sh/wm497ejum1s7...

TOP je izjavil:

Apple je izjavil:

TOP je izjavil:

Apple je izjavil:

Povprecna je bila 80 km/h zarad 1h voznje po vukojebini, pa se cca 45 min voznje od Postojne do Ilirske Bistrice. Po AC voznja s tempomatom cca 110km/h zarad n tunelov. Avto polno nalozen, s 4 potniki. Klima nastimana na 20 stopinj C... Prizgane dnevne luci.

Ni šans tole zgodbico lahko komu drugemu govoriš med Ilirsko Bistrico in Postojno,če greš čez ribnico je sam ovinek in kamijoni edino če si vozu za makionom ki vozi največ 60km/h.Će si šel čez Knežak pa lahko samo sanjaš o teh porabah,tako da ne kotali buč,vsaj ne v teh relacjah.


No, no... Nic ne nabijam... Skoda, ker nisem slikal zaslona, ko sem prispel na morje... Sel sem cez Knezak. Furam pa po omejitvah.

Očitno ne veš kako se meri porabo litre deli z koliko kilometrov si naredu in pusti računalnik na miru,ker itak kaže trenutno porabo ne pa na cel rezervar.


Tole sem malo visje gor napisal...
S 47 L goriva sem na zadnje prevozil 1.060 km.

To pomeni 4,4 L/100 km kombinirane voznje...

Malo te matematika zeza, a?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Apple ::

francek1 je izjavil:

Apple je izjavil:

ST mi sesuva Safari na tablci... Moderatorja bi orosu, da napopa link, tko kot je treba :). Tnx.

https://www.dropbox.com/sh/wm497ejum1s7...

TOP je izjavil:

Apple je izjavil:

TOP je izjavil:

Apple je izjavil:

Povprecna je bila 80 km/h zarad 1h voznje po vukojebini, pa se cca 45 min voznje od Postojne do Ilirske Bistrice. Po AC voznja s tempomatom cca 110km/h zarad n tunelov. Avto polno nalozen, s 4 potniki. Klima nastimana na 20 stopinj C... Prizgane dnevne luci.

Ni šans tole zgodbico lahko komu drugemu govoriš med Ilirsko Bistrico in Postojno,če greš čez ribnico je sam ovinek in kamijoni edino če si vozu za makionom ki vozi največ 60km/h.Će si šel čez Knežak pa lahko samo sanjaš o teh porabah,tako da ne kotali buč,vsaj ne v teh relacjah.


No, no... Nic ne nabijam... Skoda, ker nisem slikal zaslona, ko sem prispel na morje... Sel sem cez Knezak. Furam pa po omejitvah.

Očitno ne veš kako se meri porabo litre deli z koliko kilometrov si naredu in pusti računalnik na miru,ker itak kaže trenutno porabo ne pa na cel rezervar.


Tole sem malo visje gor napisal...
S 47 L goriva sem na zadnje prevozil 1.060 km.

To pomeni 4,4 L/100 km kombinirane voznje...

Malo te matematika zeza, a?


Po tvojem izracunu naj bi avto kuril koliko?
LP, Apple

Apple ::

Mas prav... Sem izracunal na vec decimalk, da bos happy:
4,4339622641509434 L/100 km
LP, Apple

jalovec09 ::

Imam sedaj na svojem l.2003 potovalni računalnik, ampak laže. Povprečno mi kaže 6l, realno pa je 7l

sandmat ::

jalovec09 je izjavil:

Imam sedaj na svojem l.2003 potovalni računalnik, ampak laže. Povprečno mi kaže 6l, realno pa je 7l

SSSSH!

to je javna tajna in ni lepo, da voznike TDIjev takole razburjaš na miren ponedeljkov večer. :)

aiko ::

Zaradi takih, kateri lovijo porabo pod 5 l na ac, prehtevajo kamjone z 100 km/h in delajo kolone , se moramo cjazit še vsi ostali, kateri bi radi vozili po ac npr na razdalji lj-kp vsaj enkrat celo pot 130.
Ker ne poznam niti ene same sebe, kateri pije avto pod 5l/100 pri normalni vožnji, pa nas je samo na firmi čez 100..

jalovec09 ::

Ja folk gleda potovalne in pol se hvali kolk mal pije 4l.

kingsix ::

Glede porabe z jajcanjem po cesti se ni nekaj za hvalit...v tem primeru ima vsak avto nizko porabo.
Pred leti, ko sem imel Ford Mondeo l. 2001 1.8 bencinar sem se za foro vozil en tank relacija ptuj-mb po regionalki 50-70kmh v 5. prestavi. Izračunana poraba je bila 4.4, po pot. rač pa 4.3.
V tem primeru tudi star prepotopen bencinar pije malo. Vozite kot se vozi in potem poročajte o porabi.

a_borlak ::

Tako mimogrede, Citroen C3 dizel, se obnese?

Heavy ::

1.6 ali 2.0? Oba sta robustna in varčna, Ford, Pežo ju uporabljata...

Ko se pa kaj zalomi - so popravila draga, kot pri vseh dizlih.
#TeamFelix

jalovec09 ::

Isto kot pri starih 1.5 dizlih od renoja, poraba 4l, čez čas pa popravilo šob in pumpe, strošek 1000 evrov +++
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraba avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
36354580 (5257) hojnikb
»

Dizl motorji 1.3-1.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7512553 (9665) nekoman
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14526122 (21924) krneki0001
»

Poraba na AC in izven nje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7820464 (18620) WarpedGone
»

Poraba goriva pri določeni hitrosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7116907 (15279) Aston_11

Več podobnih tem