» »

Ključ za avtomobil?

Ključ za avtomobil?

1
2
»

fulgur ::

Sem probal, tudi ne dela.:|

St235 ::

solatko je izjavil:

fulgur - Vsedi se v avto, vžgi motor in potem poizkusi. Ti mora original ključ najprej izklopit VW-jevo varnost v ključavnici, šele potem ti bo delal daljinec.
Če ne bo šlo, ti bodo na servisu povedal ali uredil.


Spet buče prodajaš? Kako točno, po tvoje na bi delal dalinec za zaklepanje in odklepanje vozila, če moraš imet prižgan motor? Jao, demenca na kvadrat. Človek ima aftermarket rešitev za daljinsko odlepanje vozila ti pa sanjaš o blokadi motorja.

fulgur je izjavil:

Sem probal, tudi ne dela.:|


Ima to čudo kakega proizvajalca? Ker brez navodil bo težka uganit, kako se ključek upari s sistemom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

fulgur ::

Gre za tole zadevo:

Cobra Delta Elettronica

St235 ::

Tole si probal:


fulgur ::

Sem, pa se nič ne zgodi. V posnetku piše da ne bi smel avta s ključi odkleniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fulgur ()

Rdeca kapica ::

Pozdravljeni

Isku sm rešitev tudi jaz prek teh forumov- sem pisu že v prejšnji debati. Rizično se je igrati s temle avto računalnikom.

Imel podoben primer z mojim Citroenom pa mi je električar skor trajno zajebou avto s kitajskim ključem/vezjem, kakorkoli. Računalnik naj se ne bi odzival na nov ključ, neki tazga, avto ni več vžal. V glavnem, prjatu mi je svetoval, da se s tem ukvarja en tip na Ptuju - v samem centru Ptuja. Mislim da ga kličejo Ibro, neki tazga. Sem ga poklical, še isti dan z avtovleko odpelu avto k njemu, dečko je zadevo rešu v parih minutah. Preko obd-ja je z računalnikom nekakšnim poiskal kodo in to v parih sekundah, potem izrezal ključ, ga dodal kot novega in avto je vžgal. Vse je potekalo gladko, zraven mi je razlagal kaj počne, ker je verjetno videl, da me grozno skrbi za avto, ker sm se bal, da bo res odprl cel računalnik, pa še mi on kaj zajebu. Dečko je čist spontano to rešil tako, kot na servisu. Kar se pa cene tiče, mi je pa v vzel pol manj kot so mi rekli na servisu. Ne vem, s kom vi delate, jaz sem verjetno naletel na tapravega. Preveč sm dal za avto, da bi se igral z avto-računalnikom.
Pa lep pozdrav na Štajersko, Robert:)

feryz ::

A to si ti, Ibro? V kateri prejšnji debati pa si sodeloval?
Jebi ga, korona je. Posla ni.

donvito ::

feryz je izjavil:

A to si ti, Ibro? V kateri prejšnji debati pa si sodeloval?
Jebi ga, korona je. Posla ni.

https://slo-tech.com/forum/t736613/p686...
Čudna je ta tvoja tašča, da nosi s sabo tudi rezervne ključe, maš srečo, da poznaš Ibrota ... :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastniki Tesel ostali pred zaklenjenimi vrati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13920682 (13971) jype
»

Peugeot Boxer 2000 key code lučka

Oddelek: Na cesti
151190 (852) xda develope
»

Odklepanje s ključem proži alrarm[KIA Cee'd]

Oddelek: Na cesti
243824 (3096) St235
»

popravilo ključavnice na vozilu

Oddelek: Na cesti
2411078 (10427) šernk
»

Novega bmwja ukradejo v treh minutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
9829330 (21481) šernk

Več podobnih tem