» »

Polaryte HD

Polaryte HD

fantasycamp ::

A ima kdo ta očala, so bučke, ali res delujejo?

Sami ::

Moja babica jih je kupila :D V nedeljo jih grem pogledat, pravi da so OK :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Qcube ::

Navadna polarizirana očala, ki že obstajajo od vedno. Nič posebnega imho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

Unknown_001 ::

Tako kot je @Qcube povedal. Navadna polarizacijska očala oglaševana s tono telečjega sranja. HD slika, neverjetno, morate kupiti ipd. Jaz ne vem ampak men se zdi da topshop prov zanalašč tak beden stereotipen način oglaševanja uporablja. Pa tud stare reklame vrtijo, pa isti izdelek na vsake 3 leta predstavijo, sam kar ima bolj moderno obliko (ala spaceship sesalc).

Raje kupi ena kvalitetna brand očala, pa maš garant kvalitetno narejen izdelek + imiđ. S temi očali boš pa zgledu ko en cigo, ki si jih je kupil v šparu.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

šernk ::

30$ za polarizirana? če so res kaj vredna je to odličen deal (jaz sem lani dal za nove polarizirane leče 90€ (navadne leče so bile pa 30 oz 40€(mirror)).

ne grem pa več iz polariziranih na navadne leče ampak osebno ne zaupam vida še tem "kitajcem". imam sončna očala le preveč na nosu, medtem ko drugi pravijo da se nanje ne morejo navadit, seveda ko pa dejansko nad 10€ še niso dali za sončna očala. ko pa enkrat kupiš ena konkretna je pa zgodba drugačna. sicer pa brez sprobat sončna očala na nosu je vse skupaj neuprabno, ker vsaka ti drugač sedejo na nos.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fantasycamp ::

šernk je izjavil:

30$ za polarizirana? če so res kaj vredna je to odličen deal (jaz sem lani dal za nove polarizirane leče 90€ (navadne leče so bile pa 30 oz 40€(mirror)).

ne grem pa več iz polariziranih na navadne leče ampak osebno ne zaupam vida še tem "kitajcem". imam sončna očala le preveč na nosu, medtem ko drugi pravijo da se nanje ne morejo navadit, seveda ko pa dejansko nad 10€ še niso dali za sončna očala. ko pa enkrat kupiš ena konkretna je pa zgodba drugačna. sicer pa brez sprobat sončna očala na nosu je vse skupaj neuprabno, ker vsaka ti drugač sedejo na nos.


katera pa imaš?

šernk ::

heh kaj ti jst vem od addidasa (če želiš točen model bom jutri pogledal), kupil sem jih pa že ene 5-6 let nazaj, pa sem jih lani po neumnosti podrsal in sem šel vprašat če se da dobit še leče, ker mi res lepo sedejo na nos.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera sončna očala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21958011 (1085) del0
»

Poceni vs draga sončna očala (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23257417 (48384) darkolord
»

Nakup Ray Ban sončnih očal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221999 (16876) Cervantes
»

Sončna očala 21. stoletja

Oddelek: Loža
4010411 (7506) Steinkauz
»

Ray Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517741 (15734) Rok Woot

Več podobnih tem