» »

WOD3 PROTI GE FORCE 2 MX

WOD3 PROTI GE FORCE 2 MX

DR DRE ::

OK KUPO SEM KARTO OD HERCULESA PROPHET 2 MX
DAM VEN WODO 3 3000 ,IN VAM POVEM DA SLIKA NA NOVI VCASIH TRZNE SE USTAVI ,IN MISLIM DA JE STARI WODO BOLSE DELO KO PA VSI HVALIJO TA GE FORCE SRANJE AL SE MOTIM
HITROST KARTICE SN TUDI DVIGNO NA 190 MHZ JUTRI DODAM VENTILATOR ,AMPAK VODO JE DELO BREZ NAVIJANJA BOLJE
IMAM P 3 600.
LP

Lucio ::

valda, kaj pa si mslu tisti gforci so vsi za en k***c>:D

Huey P ::

"Ain´t nutin´ but a G thang baby, two loced out niggaz so we crazy, Death Row iz a label that payes me, unfadeble so please don´t try to fade this..."
DR.DRE vidiš kolikokrat Snoop Dogg in Dre poveta besedo G... GeForce

yjj ::

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. MX je vsekakor najboljša kartica zadnjega obdobja, slika ti trza ker imaš vključen v-sync. ki ga nujno izključi

robertos007 ::

dr dre ne mej takih fint da je v3 boljši od mx-a. kdo pa je kriv vsem ki ne znate usposobit računala da ti vse fino dela? nesi na servis če ne veš sam zamenjat grafične. sigurno nisi odinštaliral vseh driverjev od v3, pa v biosu poglej če maš sploh agp vklopljen (32,64,128Mb), ker ga tvoj stari gnili v3 ni rabil.

helboy ::

ti si sam lepo pejdi v trgovino in si kupi geforce2 MX in ne boš ........ sranja:D

Dalmatinc ::

točn:D

Freak ::

testi kažejo, da je geforce boljši

Alex ::

se morm DR. Dre-ju pridružit. Moj ex sodelavc ma isto zadevo. Prav, da mu je vudu bol delal k g...

Osebno imam v3 in sem čist happy about it. :)

Koci ::

Geforce zakon

luni ::

mah, tako kot je rekel robertos007: ne znate pravilno namestit zadev...

sam sem menjal voodoo3 3k za geforce2 mx glih pred kratkim in je razlika precejsnja... na bolje seveda
Artificial Intelligentia

VASkO ::

sam mam gf2mx pa tudi pravim, da vcasih stekne (preskoci slika), kar se na voodooju nisem videl.

Dalmatinc ::

Vasko; kerga mx maš !:D

VASkO ::

MSI 816 (mx), saj je vse vredu, samo vcasih preskoci, saj ves kako to je. Tega se na voodooju nisem vido. Ce dela gladko, dela. Ce pa ne pa steka celi cas (pri voodooju mislim). Aja, pa se nekaj me moti. Zakaj so geforci svinjsko pocasni v igrah z dimom?



Npr: sem spilal toco2 ze na v2 pa ni steknila, ko se je z avta kadilo. Sedaj na geforcu pa se stvar zatika. Isto je pri NFS4. Smo igrali prek mreze pa je kolega mel v3 pa sem gledal, da mu nic ne steka, ko se je za avtom kadilo, meni pa je spil delal vedno pocasneje. Dim sux na GF!!!

Da se ne bo zdaj kdo na mene spravo. Bodimo objektivni. Saj sem zadovoljen s hitrostjo kartice, samo ne vem, zakaj je v3 hitrejsi v igrah z dimom.

Dalmatinc ::

mjbi ti bo kdo pomagal !

Razglašam da je MX zakon, sem jo nesel zamnjat za Kyra, ker je v parih meni ljubih naslovih štekal:D

VASkO ::

saj ni problem v moji ne dobri instalaciji ali karkoli drugega, kajsele v kartici. Vsi MXsi so enaki, samo pravim, da ima voodoo bolje renderiranje dima, ker pac igrce stekajo z MXom, ko se kaj fejst kadi (grafika, ne racunalni:D)

zile ::

Vsi ki vam štekne slika za destinko sekunde pr igrah al pa v 3d marku v biosu izklopte podporo 4x AGP-ju (ne vem v čem je fora, sam velik mx-ov ma probleme s tem; mogoče so krivi driverji) . Voodoo 3 itaq ne ve kva je to AGP.
No offense vudujaši. :)

Lara-K ::

Ej, jest sm tud ze to vidla, pri vecini gforce karticah, UT slabs dela pri gforce kot men na voodoo 3 3000. Kr neki steka. Pa sm rekla da ne zamenam mojga v3 za nobenga gforca. Dobr da si to povedu DR DRE k jest mam tud P3 600, pa sm razmislala ce bi pr men tud tok slabo delal...>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Dalmatinc ::

V 3 je zakon :D

ABX ::

Ta debata nima smisla. to je isto kot da bi se kregali ali je bolši MS-DOS ali WindowsXX. ( Valda da je MS-DOS boljši :D )

Osebno imam V3 in ga ne bom menjal dokler ne bo potrebno. Čez nekaj časa pa žal nebo več zbire, tako da hočeš nočes bomo vsi prešaltali na Nvidia.




Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dalmatinc ::

ABX ja žal:'(:'(:'(:'(

Dalmatinc ::

Monopol, je tu in tu bo ostal >:D

VASkO ::

ite nekam, jaz pravim, da je geforce zlo dobra graficna, samo stekne vcasih, kar pa je pomoje problem cipseta VIA in ne graficne!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal tournament + geforce 2 MX 64 MB ne gre skup

Oddelek: Zvok in slika
261881 (1246) R33D3M33R
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604420 (3694) Senitel
»

serious sam

Oddelek: Igre
251645 (1317) McHregec
»

Voodoo 4 4500

Oddelek: Kaj kupiti
181532 (1342) Quake
»

DEUS EX ?

Oddelek: Igre
171455 (1260) MRB0rYS

Več podobnih tem