» »

DEUS EX ?

DEUS EX ?

rookie ::

Ojla. Ucer sem dobu spil Deus ex ga veselo uteknem v vrtacnik in stvar zinstaliram nato se to stvar pozenm in zacnem nazigat ampak stvar dela obupo.Zvok steka, grafika tut se bl steka uglavnm ne dela tko kot je treba !!

Moja truga :
Procesor : Celeron 333A @ 417
Pomnilnik : 160 Mb RAMA
Obarvanka : Winfast GeForce 2 MX
Zvocna : ABIT AU-10
Plata : EPOX 61BXC-a


A ma kdo iste probleme.Djte pomagat PLEAS !!!

HVALa

:);((
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Izak ::

Meni je na :
celeroni 333a @ 500
64 Mb rama
voodoo 3 3000

delala solidno.... ne da odlično ampak se je dalo igrat....:D

OZZY ::

A si nastavu 3d kartico v meniju. Jest ko sem ga prvo zalufu mi je na d800 štekal tud. Pol sem pa v 3d izbral mojo kartico pa leti.

ThARippA ::

Deus Ex deluje odlično na voodoojih, na rivi pa (po moje, jast mam voodooja) morš posnet popravek z uradne strani.

MRB0rYS ::

Verjetno nisi nastavu grafične da maš kr softversko grafiko pejt v setings pa določi svojo nvidio sej ni težko, ko te vn vrže z deusa določi ne #Dfx ampak druge grafične kjer ti bo zaznalo nvidio pol bo pa v redu ker men tut dela solidno na 300A celeron. Pa uživaj k je špil zakon
b0rys

MRtwister ::

Deus ex je kod UT in Rune igra na unreal enginu, ki dela dobro z voodooji!8-)

Loki ::

Sam se zmerej je v 16 bitnih barvah dost grd.
I left my wallet in El Segundo

YiMMi ::

0:)Rami niso krivi ...kartica je dobra ampak ni najboljsa..za to igro...malo je edino proc..za ta spil bi rabo vsaj 500Mhz pa ne navitega...
men dela solidno ampak tud tu pa tam zatakne(in to je edini spil ki zatakne)
Moja Konf:
celeron 633@800
196 Rama
Prophet II MX

[copper] ::

Ramov je dost, g. karta je super, edino proc je za en "kurac". Nabavi si Durona ali Thunderbirda. Jaz osebno imam P3 800MHz in TNT2. Nastavleno pa imam ločlivost 1024x768, 16-bitne barve in visoko kakovostne texture. Mimogrede, igra je "the best game of the world". Pri PC Gamer-ju bi jo morali oceniti z 97%. Enkrat sem jo že končal in še drugič jo bom. 8-)8-)8-)

rookie ::

grgrgrgrg pismo znoru bom.Ze vsi so rekl da je spil zakon.Ej zakaj mi pa pol spili kot so : UT game of the year, Quake 3 team arena, Star trek voyger : Elite force, pa tut vsi drugi spili delajo sam ta mi zajebava.Aja a ma kdo ksn predlog kasn procesor naj kupm na Slot 1 vodilu ?:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

OZZY ::

Dej a si izbrau 3d pospeševalec. To nardiš na settings -displey-po maš pa opcijo 3d izbrat, ko se ti špil zažene. Men je tud na začetku tko šteku, pol sem pa izbrau Direct Draw al pa open gl in je šibal.

Tomi ::

Meni dela na C400, 128 MB, V3 3000 čisto solidno, in sicer pri 1024. Ok, res je 16bitna grafika malo grda, samo vseeno je kul. Tole je pa samo v razmislek. Včasih so bile igre igrane zaradi špila samega in ne grafike, pa jih je folk obračal po cele dneve. Sedaj pa s(m)o se vsi razvadili glede lepe grafike in prehitro neha(m)jo. Kje je tu logika?
metrodusa.blogspot.com

Igor ::

q3 pa startek sta pacd napisana za mx in zato je kul
ut mal zvisi sa mse ga vsee nda igrat dost normalno
dx ma pa pac tolk predelan pogon in to je to
zal.
glede logike
igralnosti ne morjo vec nardit ker je blo ze vse narejeno
lahko je samo se kopija ..
in zato vrzejo not lepo grafiko in folk je vesel .. (skor vsi)

MRB0rYS ::

Sam mene je začelo nekaj zajebavat, ko zaženem DEUS EX-a mi ene dvakrat zamrzne na začetku pol lavfa pa super dokler špilam. Al pa me v winse fukne pa napiše eno eror sporočilo o enmu histori pa neki takzga en dolg napis kaj bi to bilo jaz sumim rame k mam 2x32MB 100Hz in enkrat po 64X133Hz.
b0rys

MRB0rYS ::

Hitr mi svetujte kir špil je tak dober kot Deus ex da ga lahk začnem obračat k me tak potegne da bi bil cel dan gor pa nabijal sam cajt more bit pa punca ne sme težit da jo zanemarjam pol pa sam nabijam, kaj mi svetujete kirga edn je neki napisal enkrat pa sm pozabu v forumu pa tut ne najdem pište da si nabavim k je še zima>:D
b0rys

OrlyTM ::

Rune zgleda ubijalsko ... drugač pa SOF te potegne ful sam ni več tok nov špil ..

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

rookie ::

MRBORIS

Dob si tedva spila pa bos za ene dva tedna zaposlen : no One Lives Forever pa Star Trek - Elite Force.Ful zakon spila sam elite force je mal kratk sam je pa pol NOLF tolk dalsi :) :\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

MRB0rYS ::

Thnx rokie tega sm hotu naslov : no One Lives Forever ta je taprav ga bom nabavu če ga ma kir poceni naj mi mejla.
b0rys



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163310 (2893) guest #44
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010052 (6293) Poldi112
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604510 (3784) Senitel
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574158 (3349) McWolf
»

Špil No one lives forever !!!!

Oddelek: Igre
161415 (1191) MRB0rYS

Več podobnih tem