» »

Voodoo 4 4500

Voodoo 4 4500

TechFreak ::

Kupujem eno grafično zadevo pa me zanima kaka so vaša mnenja okrog tega voodoo-ja in kak je v primerjavi z Prophetom GeForce2 32MB.

ChiefThunder ::

Če se ne motim, ga Geforce nese, tko da ne kupit sploh.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

JLP ::

Ja zej vsekakor ne priporočam nakupa 3dfx kartic. Če ne veš je firnma propadla in ne bo nč novih drajverjov pa nč podpore pa to za to kartico. Tko da raj kej druzga nabav.
Live long and prosper!

TechFreak ::

To itak vem, da je firma propadla sam na žalost mi na tej kurčevi plati v IBM-u (pa ne iz reklame) dela kera druga kartica sam na PCI vodilu (razen DIAMOND). Drgač sm pa že itak mel vse vrste GeForcov2 doma..

StarY ::

Ja pa probaj Herculesovega GEF2MX na PCI vodilu?!:\

TechFreak ::

Kok pa pride ta na PCI vodilu? Mislim, da je celo dražji jst pa bom voodoo-ja dobu za 25 čukov, poleg tega baje v praksi (baje) dela hitrej k geforce2....:))

StarY ::

GF2MX je tud okol 25.000 SIT!

Paramedic ::

MX-a ali pa mogoče kyro 1, če obstaja na pci. Raje prvo.
End transmission.

Dami ::

Glih dons sn v Metroju (Graz) vidu v5 5500 in creative gforce2 gts 64mb vsak za 2000 šilingov (brez davka). Če bom kje kdaj kupvau bom ziher gor!

Quake ::

Kako si sploh upas pomisliti na nakup Voodooja 4 4500>:D:D>:D

Saj ne, hec mora biti, ampak daj vseeno raje kupi Geforce 2 MX 32 MB na PCI vodilu, ce pravis, da AGP-ja nimas. Cena je pa okoli 25.000 SIT, torej isto, kot bi placal za Voodooja 4!

Kupi Geforce 2 MX PCI! Pika!>:D

bond007 ::

TechFreak:
mam podoben comp od IBM doma, pa sem zato kupo geforca (hercules) na pci pa sem zlo zadovoljen. V 3d marku (2000) dobim podobne rezultate (okrog 4000) kot tisti, ki imajo geforca 2mx na agp. Zato ti ga priporočam.
Me pa zanima do kulk približn navijete geforce (mx):\

goranTNT ::

Voodoo 4500 je cist zgresena kartica.
Ta karta je mal hitrejsa od V3 3000.

Quake ::

Voodoo 4 4500 je pac samo Voodoo 3 z 32 bitno barvo in podporo vecjim teksturam(1024×1024)

ChiefThunder ::

Kokr sem jaz slišu, je geforce na pci mal "zgrešeno". Se baje dosti izgubi na hitrosti in na TL. 0:) Za pci so dobri vodooji, sam so že mal out. Sicer pa a ne izdaja ena company gonilnike za vodooje?
Spluvat? :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Jaxx ::

Za vse tiste, ki misljo da je GF2 MX v vsaki obliki hitrejši od V4, ne glede na to a je na AGP, PCI al 8-bit ISA>:D (ja, eni bi šli ziher stavt na to) je tlele en link...

Evo Chief, dela... Grrrrr, glih k sm hotu poslat se mi je sesul...

ChiefThunder ::

dej zrihti, da bo delal...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Jaxx ::

Še enkrat, tle jelink.:8)

mfurla8 ::

Kupi Geforca! Voodo sux!

Quake ::

Sedaj je mogoce PONEKOD Voodoo 4 hitrejsi od Geforca MX, ampak ne bo vec dolgo>:D

Pa ze sedaj je hitrejsi samo v starih Glide spilih8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vse o 3dfx Voodoo grafičnih karticah. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575157 (4227) mtosev
»

katero graficno na vodilu .............

Oddelek: Kaj kupiti
5806 (696) ru7
»

kjera grafična

Oddelek: Kaj kupiti
10954 (681) sirotka
»

3D Prophet II MX PCI

Oddelek: Novice / Grafične kartice
181832 (1832) andro
»

vec graficnih v isti masini

Oddelek: Zvok in slika
111566 (1416) kockish

Več podobnih tem