» »

serious sam

serious sam

GanjaFarmerMcBorcy ::

uspesno sm ga posnel na disk. ko ga zazenem mi vse dela normalno, ko pa zacnem igrat pa malo steka. mam celerona 600, v3 3000 pa 64 rama! zakva steka?

BigFoot ::

po mojem zato ker maš premalo RAMa

MATiCEK ::

Probaj z WickedGL Driveri, zato kr imas V3 !!
Dobis pa jih tukaj !!

DrSergioDJ ::

fante, idi po rame, to bo najbolj pomagal. Če se le da, vzemi raje en 128 modul ( da bo pol 192 ) kot pa 64mb. Verjemi, se bo poznalo.
...

Lara-K ::

A se je tuki za vprasat zakva steka? Namec se rama not! Prej kot v3 bi pa zamenu se procesor, ker itak ne bi imelo smisla kupovat gforca in ga pol laufat s celeronom 600.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

ABX ::

1)Ram
2)Proc

graf. je cool
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Quake ::

hja, tudi graficna ni vec ravno kul

Za Resnega Samota je ze fajn imet MX-a.... drugaca pa si obvezno nabavi dodatnih 64 MB rama in navij procesor!:D

3LeR. ::

vec razlogov je zakaj ne dela tko k bi blo treba:
lohk de bi se moral sam malo poigrat z nastavitvami
BTW enemu frendu dela na PII 300@450 pa banshee ju pa 92 rama brez problema
tuki pomoje neki druzga jebe, ne pomankanje moči

McHregec ::

Sej sem ti že jst reku da ni problem v ramih. Če mam jst pII 400 @ 448, TNT 2, 128 mb rama pa dela prov hudo.
Destroyer Of The Worlds.

Jst ::

kaksen spil pa je sploh to (o cem se gre, zvrst, vasa ocena,...)

Lara-K ::

Quake: dej nehi. Imam jest V3 3000 pa mi serius sam cist good dela, steka mi cist nc, grafika je pa tud dobra, sam wickedGL sm si gor dala in je cist hudo.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Quake ::

hm....

Lara, ves, to kaj je za koga gladko, je zelo relativno.... moj sosed je meni cel cas zatrjeval, kako njemu del ana Rivi TNT2 32 MB na 1024×768 v 32 bitnih barvah POPOLNOMA gladko in sem mu rekel, da si to moram ogledati!

Ko sva igro pognala in sem zecel igrati, se je igra precej, precej zatikala in on je meni reke: ma kaj si tako pikolovski! Ampak ni slo za nobeno pikolovsto, ti povem po pravici!

No, ce si ti zadovoljna z delovanjem Voodooja 3, potem vredu, ampak sam priznam, da bi za uzivanje v Serious Samu imel mocnejso grafikuljo, kot je Geforce 2 MX!

GanjaFarmerMcBorcy ::

kva pa ce probam z navideznim pomilnikom? wicked gl sm posnel, pa je isto! vsen na keri resoluciji spilam, skoz steka!!!!:'(;(

Igor ::

hmm
ss na zacetku res dela presenetljivo dobro tut na v3 ampak v poznejsih delih igre pa steka da je za en kurc

kar se pa tice koliko je dost fps :) men je bil recimo radoen ddr presvoh za lavfat igro v 1024 32 bit (pa je nekako 2 do 3 hitrej ko v3 pa po moji oceni ene 1,5 do 2 od mx) tko da :)
okusi so pac razlicni .. aja proc je c850 pa 200 mega rama ..

MadMicka ::

jaz mam v3 3000 in c952 pa rama 128 in mi serious sam cist nc ne steka (460*680), je pa res, da je v3 ze presvog za ta game, ker si ne zapomne barv, pol pa je enkrat isti steber enkrat zelen , drugic rumen... ampak steka mi pa res ne ..

drugač pa zdej obračam game na serious in sm že proti koncu, noro dobr game :))

ABX ::

NoraMicka: tebi štekajo barve ker imaš stare gonilnike za V3.

Imam C566@850 in V3 in naslednja stvar ki bom menjal bo proc. sigurno ne bom menjal grafične še nekaj časa. Edine igre ki iskoriščajo grafično so FPS. Vse ostale slonijo grozno na procu.

Jebiga za imet več kot 50+ fps uporabljam 800*600 ker 1024*748 je preveč za v3.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Lara-K ::

MadMicka: nasnem si wickedGL pa ne bos mel nc zelene stebre! Quake: dej ne mi primerjat rivo tnt 2 z v3 lahko je dobra kartica ampak sm mela vcasih rivo tnt 1 in vem da mi je zmeri po malem stekala. pol si pa prid k men ogledat serious sama na v3, pa mi bos povedu kok steka. Sm pa vidla pr frendu na gforca in thunderbrda 1gb serious sama, in ni blo na videz cist nc hitreje. Ce pa ti z ocesom opazis tiste par stotink razlike, pol pa vsaka ti cast. Ne vem kva nabijate tok cez v3, kartica je cist se trenutno dovolj v redu za igre. pa spilam vse igre na 1024x768, nekatere so cist good tud na 1280x1024. je pa res da graficno je gforce veliko bolj dodelan, ne bom nc rekla.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

GaPe ::

Folk!

Jaz mam celerona 266@368Mhz, imam 64 ram-a in GeForce 2 MX - imam 15 slikc/s.

Ko bo dnar, bom mel pa durona 800!!
;)
Don't steal! The government hates competition.

GanjaFarmerMcBorcy ::

mam pa tud solider-ja of fortune pa mam vse nastavitne nastimane na 1280x960 na 32 bitih, pa cist nc ne steka!!!!

Quake ::

ja sej je vrdu, ce si ti zadovoljna :D

TUdi jaz lahko povem, da sem imel na zacetku Voodoo 3, ce z nekaj casa pa sem ga zamenjal s Creativovo Rivo TNT2 ULTRA in se mi je Riva 2 Ultra zdela VELIKO boljsa kot pa Voodoo 3! Tako po hitrosti, kot pa po kvaliteti slike.

Igor ::

lara lej ti (pa se ksn drug) ne razume(s) kaj hocm(o) povedat
1 v singl plejerju je fps hitr dost .. najvecji razlog je to, da so sovrazniki glupi, slabo cilajo, nimajo taktike in imajo"pocasne" reflekse
tko da bi bl orecimo 30 do 40 fps dost za normalno igranje
upam, da se strinjamo do sem
2 stvar ni v tem ali VIDIS ti par slik vec, ker jih NE, upam pa da se spet vsi strinjate s tem da je razlika igrat med 20 oz 50 slikami na sekundo, stvar je temu (po domace polvedano), da ce imas ti fov (pogled na recimo 90 stopin (pri vecini iger default) in imas 20 fps pomeni da je zaslon "razdeljen na 20 delov" kar hocem povedat je da ti tesko spravis kutzor v tocno doloceno tocko ker preskakuje, pri 50 fps je razdeljen na 50 delov, pri 90 fps na 90 itd.... preden me vsi napadate vem da to ni ravno tako, ampak primer je dober in dosti pravilen ?
in sedaj k multiplajerju, vse napake ki jih imajo racunalnisko vodeni liki tukaj ne veljajo (ok odvisno je od igralca), in nekako "nenapisan zakon" recimo za q3 da moras met timedemo tam okol 90 100, zakaj tako velik, ker ce mas ti recimo slabo grafiko bos ti naprotnika falil (ne zato ker nisi uredu nameril, ali pa zarad pinga, temvec enostavno zato, ker ga bo krizec preskocil, pa se mp igra je veliko bolj stresna za racunalnik zaradi vec akcije ..
kako pogledat fps.. v ss ali q3 jih vklopi hodi okoli streljaj in ce padejo pod spodnjo mejo pac ta resolucija oz nastavitve niso ok ..
zame je pac ta meja 90 (tako singl kot multi) in ce mi fps padejo pod to ........

Quake ::

Tako je Igor!

BigFoot ::

se popolnoma strinjam.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

martinsm3 ::

hmm...

Serious Sam + P III 1000 + 256 MB ram + ELSA Erazor X (Geforce 256) = 65fps (povprečje)

Izmerjeno pri:
1024*768 32bit vse nastavitve (ELSINE) za OpenGL na max , vse nastavitve v SSM-u na max

P.S.
Me prav zanima kako bo zadeva letela z GLADIAC-om 920>:D

MadMicka ::

A se je dal komu matrat in ga je obrnu na "serious" levelu?

McHregec ::

Ja men je uspel v enem tednu brez kod ampak prov hudo je prov adrenalin šprical stalno moreš strejfat pa že nekak preživiš.
Destroyer Of The Worlds.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604449 (3723) Senitel
»

Serious Sam (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
543775 (2912) MadMicka
»

WickedGL

Oddelek: Zvok in slika
191193 (923) Evil|One
»

Voodoo3k problem al pa ne !!

Oddelek: Zvok in slika
151237 (1036) Fish <><

Colin McRae 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
644096 (3436) Senitel

Več podobnih tem