» »

Telemach mobilna telefonija

Telemach mobilna telefonija

««
6 / 13
»»

d4vid ::

radmannsdorf je izjavil:

d4vid, pa dej vpraš na telemach? sej majo brezplačno cifro.


Vpraša sem, če kdo slučajno ve.
Nekaj sem bral, da je 30€ kazni, pa ne vem, če je to samo v primeru da prekličem vezavo, ali tudi če mi je vezava že potekla.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Mare2 ::

Če kdo ve. Unifi je dosegljiv samo preko telefona. Imam Galaxy s6. Kako delim to povezavo na tablico z Android? Hvala za odgovore.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

modelno1 ::

Edino, kar mi pade na pamet je Bluetooth, kar zna bit počasno AF.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

eko_2k4 ::

unifi dela cist ok tudi na tablici, nastavi 802x eap, peap in mschapv2.

modelno1 ::

Če imaš naročene samo mobilne storitve, se lahko prijaviš samo preko EAP SIM protokola, kar, kot ze ime pove, zahteva SIM kartico.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Mare2 ::

modelno1 je izjavil:

Če imaš naročene samo mobilne storitve, se lahko prijaviš samo preko EAP SIM protokola, kar, kot ze ime pove, zahteva SIM kartico.

Samo mobilne imam.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Domobrancek ::

Pozdravljeni. Je mogoče kdo že naročal telefona preko telemacha po spletu? Imajo neko možnost, da telefon naročiš in skleneš vezavo itd. Sam sem ga naročil včeraj in so mi napisali, da me bodo poklicali, da jim posredujem še neke podatke..morga kdo ve katere podatke bodo potrebovali in koliko časa to vse skupaj traja (preden telefon dejansko pride do tebe?)

BorutK-73 ::

Jaz sem julija nabavil samo telefon, šlo skozi brez problema. Isto kot spletni nakup.
Telefon sem dobil v 4 dneh, itak dobiš tracking.

ps
So pa že imeli vse moje podatke od prej. Če si nov naročnik, je najbolje da greš v poslovalnico.

Zgodovina sprememb…

Domobrancek ::

BorutK-73 je izjavil:

Jaz sem julija nabavil samo telefon, šlo skozi brez problema. Isto kot spletni nakup.
Telefon sem dobil v 4 dneh, itak dobiš tracking.

ps
So pa že imeli vse moje podatke od prej. Če si nov naročnik, je najbolje da greš v poslovalnico.


Sem tudi jaz ravno v sredo postal njihov narocnik tako, da tud moje podatke imajo. So mi pa kljub temu napisali mail, da me bodo poklicali in mi povedali katere podatke moram se posredovati tako, da nevem za kaj se gre :D me pa do danes se njso poklicali..upam, da bodo jutri.

BorutK-73 ::

Si se registriral na https://moj.telemach.si/?

tikitoki ::

jusv je izjavil:

Sam ti je napisal, da je rad na komot s podatki. Mislim, da 3GB ni dovolj za "biti na komot".


Sej 5 Gb tudi ne, ocitno ima svoj standard za komot in se lahko sma odloci.

Domobrancek ::

BorutK-73 je izjavil:

Si se registriral na https://moj.telemach.si/?

V casu, ko sem narocil telefon se nisem bil registriran, ce to kaj pomaga :) registriral sem se vceraj tako, da sedaj sem.

BorutK-73 ::

Če si se registriral, bi moralo iti skozaj b.p. Pogodbo ti pošljejo na dom, podpišeš en izvod(ali dva) in pošlješ nazaj. Ali pa mogoče podpišeš kar pri poštarju.

Domobrancek ::

BorutK-73 je izjavil:

Če si se registriral, bi moralo iti skozaj b.p. Pogodbo ti pošljejo na dom, podpišeš en izvod(ali dva) in pošlješ nazaj. Ali pa mogoče podpišeš kar pri poštarju.

Hvala za pomoc. Sem jim napisal mail, ker me sekar niso klical. Bomo videli kako bo.

BorutK-73 ::

Imajo tudi chat, je v tej temi bilo parkrat omenjeno.

jusv ::

http://chat.telemach.si/ Meni so že parkrat tako prihranili živce in rešili težavo.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Domobrancek ::

jusv je izjavil:

http://chat.telemach.si/ Meni so že parkrat tako prihranili živce in rešili težavo.

Se dolgo čaka, da dobiš kakšnega prostega operaterja za chat? Drugače pa hvala. Za enkrat jim še nočem preveč težit, ker sem telefon naročil v četrtek zvečer in glede na to, da je bil umes vikend je še kar normalno, da še niso dali nobenega odgovora oz me poklicali. Če tudi danes nebo nič pa jih bom malo povprašal na chatu kako gre stvar.

jusv ::

Jaz sem ga kar hitro dobil.
Pa v tvojem primeru: jim kar piši in jih povprašaj. Boš takoj vedel, kje si na stvari.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Domobrancek ::

jusv je izjavil:

Jaz sem ga kar hitro dobil.
Pa v tvojem primeru: jim kar piši in jih povprašaj. Boš takoj vedel, kje si na stvari.

Sem jim napisal vceraj. So rekli, da je vse ok in da ne rabijo dodatnih podatkov. Niso pa nic hotli rect kdaj pride telefon..rekli so samo, da obicajno hodi 3-5 dni. Upam, da bo do konca tega tedna. Bom porocal :)

Zgodovina sprememb…

Domobrancek ::

So mi danes napisali, da so telefon predali DPD dostavni službi. Kako dolgo ponavadi traja da dostavijo? Verjetno bo v četrtek pri meni ?

Domobrancek ::

Domobrancek je izjavil:

So mi danes napisali, da so telefon predali DPD dostavni službi. Kako dolgo ponavadi traja da dostavijo? Verjetno bo v četrtek pri meni ?

Edit:

So mi napisali, da paket dobim jutri dopoldne. So kar hitri :D

BorutK-73 ::

Tudi jutri te bo voznik poklical kdaj pride.

Domobrancek ::

BorutK-73 je izjavil:

Tudi jutri te bo voznik poklical kdaj pride.

Res me je. Dobil danes. So bili kar hitri :)

GPUpoweR ::

A drži to, da pri paketu ŠE VEČ lahko koristiš Telekomovo mobilno omrežje tako za klice kot za mobilne podatke?

jusv ::

GPUpoweR je izjavil:

A drži to, da pri paketu ŠE VEČ lahko koristiš Telekomovo mobilno omrežje tako za klice kot za mobilne podatke?


Drži. Neomejeno sms, mms, klicev in podatkov (le hitrost je malo omejena).
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

stara mama ::

Uporablja kdo Unifon in kako se obnese?
Vrjetno odvisno od povezave...

jusv ::

Meni se vredu obnese. Je neka kombinacija spletnih aplikacij za komuniciranje (viber,..) in hkrati tudi "podaljšek" za preusmeritev klicev iz stacionarca na mobitel. Nisem še stestiral klicev iz unifona v tujino, ampak naj bi delovalo bp.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

stara mama ::

Torej v aplikaciji veljajo količine, ki jih imaš že v telemachovem paketu če prav razumem?

jusv ::

Aplikacija je brezplačna. Klici do ostalih z Unifonom/na Telemachu so brezplačni, ostalo pa glede na paket.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

j3rn3jk ::

jusv je izjavil:

GPUpoweR je izjavil:

A drži to, da pri paketu ŠE VEČ lahko koristiš Telekomovo mobilno omrežje tako za klice kot za mobilne podatke?


Drži. Neomejeno sms, mms, klicev in podatkov (le hitrost je malo omejena).


Koliko je to "malo omejena" ?

errhec ::

Nikjer ne najdem da je v Telekomovem omrežju brezplačno gostovanje tudi za podatke ( paket še več ) ?

Se da to kje preveriti?

Hvala
dd

m3k ::

Hitrost prenosa podatkov v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja (prikaz omrežja TUSMOBIL MOBITEL ali TELEMACH MOBITEL ali znak za gostovanje) je omejena na 1 Mbps.

Telemach - Dokumenti in ceniki: Posebni pogoji za naročniške pakete VEČ (.pdf)
Mirko tipka na radirko ////

dottor ::

Danes sem poleg položnice dobil še Obvestilo o spremembi splošnih pogojev. Tisti ki je prav tako dobil zadevo bi mi lahko po domače razložil kaj piše? Hvala.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BCSman ::

Kako se obnese telefon TM1000, ki naj bi se ga dobilo za 20eur skupaj s predplačniško sim kartico. Izgleda malo večji, kar bi blo dobro za starejše osebe? Sim kartice sicer ne rabim.
edit: hm ali sem spregledal kak drobni tisk pri free2go in je dejansko 49eur ta telefon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

radmannsdorf ::

Za starejše, si poglej tudi tole.
Ali pa tole.
Jaz bi rajši vzel kaj takega kot pa Telemach znamko za 49€..

jusv ::

Če iščeš kaj iz telemachove ponudbe bi bil tale Maxcom verjetno najbolj optimalen za starejšo osebo. Tisti TM je malo majhen in tipke se ne vidijo dovolj dobro.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

BCSman ::

Sem vzel kar tistega TM1000, dejansko je res 20eur, pa še 15eur dobiš povrnjenih v dobroimetju. Ekran je precej velik, tipke so narazen, tako da kar kul, kako bo deloval pa bom še videl. En sim slot je zaklenjen na telemach, drugi prost.

Zoja_ ::

Cca kako dolgo traja da narocen telefon v ljubljani prispe v Mariborsko telemach poslovalnico?

radmannsdorf ::

Meni so v Lescah rekli da telefon iz Kranja pride v petih dneh. So zmešani. Sem se vsedel v avto -> 15min pa sem v Kranju sklenil pogodbo in dobil telefon. Mal so čudni glede tega. Upam da so v Mb bolj sposobni. Vprašaj pa direkt njih.

Zgodovina sprememb…

Silck ::

A kdo ve v kolikem času po izidu novega telefona ta pride v telemachovo ponudbo? Čakam Xperio xz premium, ki je za v anglijo napovedan 22.5.17.

Lp
Danas je teško biti lud... Velika je konkurencija!

radmannsdorf ::

3x 3G in 3x LTE test. Radovljica
 Telemach 3g in LTE

Telemach 3g in LTE

Zgodovina sprememb…

jusv ::

Silck je izjavil:

A kdo ve v kolikem času po izidu novega telefona ta pride v telemachovo ponudbo? Čakam Xperio xz premium, ki je za v anglijo napovedan 22.5.17.

Lp


Glede na to, da so trenutno v prodaji trije flagshipi Huawei P10, Samsung S8 in LG G6 bo verjetno tudi Sony malo pohitel in dostavil xz premium. Ampak glede na široko ponudbo top telefonov ti morda ni treba čakat na sonya.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

MaliJanez ::

Na kratko me zanimajo izkušnje z telemachom, kar se tiče mobilnega omrežja. Ste zadovoljni ali ne, kateri paket imate? Kakšen je signal izven mesta itd? Namreč sam študiram, da bi šel k telemachu naslednji teden.

dunda ::

Jaz sem tole (http://kacnje.blogspot.si/2017/02/mobil... napisal konec februarja ...
Sedaj se je še nekaj stvari izboljšalo in načeloma sem zadovoljen.
https://www.kacnje.eu

jusv ::

Sam se večinoma gibljem po mestih, ampak vedno pride tudi kakšna tura "bogu za hrbet" in me telemach še ni pustil na cedilu. Imam pa Še več, ki je mislim da najboljša opcija dnadanes, ker imaš še d3go in unifi vključen. V glavnem, z omrežjem ni nobenih težav.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

BorutK-73 ::

Jaz imam paket VEČ (6€ znižanih na 4€) in sem zelo zadovoljen z signalom.
MaliJanez, vzami predplačniško kartico in testiraj signal in se potem odločiš za prestop.

MaliJanez ::

BorutK-73 je izjavil:

Jaz imam paket VEČ (6€ znižanih na 4€) in sem zelo zadovoljen z signalom.
MaliJanez, vzami predplačniško kartico in testiraj signal in se potem odločiš za prestop.


Danes dobim testno kartico za 1 teden, z neomejenimi minutami in smsi in 5gb interneta, da vidim kak se obnese izven mesta

BorutK-73 ::

Še boljše.:)

Saintek ::

Pozdrav.

Odločil sem se, da preidem na telemach in sprožil tudi prenos obstoječe številke iz telekoma na telemach.
No danes sem dobil sms od telekoma, da mi bodo številko jutri zjutraj ob 0:30 odklopili.
Zanima me ali bo zjutraj že prenesena in delujoča namesto te začasne, ki je zdaj na telemachovi sim ?

Hvala :)

radmannsdorf ::

Saintek, da.
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430799 (4145) link_up
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111136 (57883) OK.d
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640859 (23906) MrStein
»

Sprememba paketa Telekom

Oddelek: Mobilne tehnologije
336926 (6350) shadeX
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499990 (8049) Dzhimen

Več podobnih tem