» »

Nadgradnja na Android 12?

Nadgradnja na Android 12?

makucv ::

Telefon (Samsung Galaxy A51) mi ponuja nadgradnjo na Android 12 (UI 4.1).
Ker imam na telefonu banko, dostope, autentikatorje in ostale stvari, ki je vsak dan nujno potrebujem za delo me zanima ali so kake znane težave? Ali je treba po nadgradnji na A12 posodobiti tudi aplikacije?
Temu bi se rad izognil, ker mi trenutno vse deluje dobro in se ne bi rad ukvarjal s problemi novih verzij.
Kake so vaše izkušnje?

Gogo ::

In zakaj bi nadgrajeval app? Nadgradis na 12 in pozabiš. Meni dela vse bo.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Morison ::

makucv je izjavil:

Telefon (Samsung Galaxy A51) mi ponuja nadgradnjo na Android 12 (UI 4.1).
Ker imam na telefonu banko, dostope, autentikatorje in ostale stvari, ki je vsak dan nujno potrebujem za delo me zanima ali so kake znane težave? Ali je treba po nadgradnji na A12 posodobiti tudi aplikacije?
Temu bi se rad izognil, ker mi trenutno vse deluje dobro in se ne bi rad ukvarjal s problemi novih verzij.
Kake so vaše izkušnje?

Aplikacije se ti bodo itak posodobile preko Google play na najnovejšo verzijo tako da bodo kompatibilne z Androidom 12. V večini primerov ni večjih težav. Če so kakšne težave z posameznimi aplikacijami je najbolje da jih odstraniš in ponovno naložiš. Če pa bi se pojavile kakšne večje težave boš pa moral naredit povrnitev telefona na tovarniške nastavitve, takrat je pa malo več dela. Takrat pa moraš vse te aplikacije kot so recimo za banko in podobne na novo naložit in avtorizirat.

Senzor ::

Na XcoverPro po nadgradnji na Android 12 nisem imel nobenih težav. Bančne aplikacije (DH, N26, Sparkasse) delajo bp.

V-i-p ::

makucv: jaz sem na svojem a51 ravno dva dni nazaj naredil posodobitev. Aplikacije in nastavitve seveda ostanejo iste, saj ni to clean inštalacija ampak nadgradnja. Problemov nobenih, banka dela, edavki, zvem in te reči isto. Kaj noro boljšega ne opazim, tako, da lahko tudi mirne duše še počakaš, če ti vse bp dela.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

makucv ::

Hvala za info. Bom počakal na kak deževen vikend...:D

Morison ::

makucv je izjavil:

Hvala za info. Bom počakal na kak deževen vikend...:D

Ni to sedaj neka raketna znanost. Saj ne boš Windowsov nalagal.
En klik, 5minut nalaganja, še ne, pa si nazaj.
ČE:))
Če ne, si pa itak v k, potem pa kakšen dan ali dva dela:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klikin (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16141844 (5551) Machete
»

Android auto težava

Oddelek: Mobilne tehnologije
498062 (4564) J.McLane
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636584 (28088) deja
»

Sony Xperia go android downgrade na 2.3.7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210350 (7444) Apofis
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416252 (11061) cucolino

Več podobnih tem