» »

Telemach mobilna telefonija

Telemach mobilna telefonija

««
13 / 13
»
»»

motoroil ::

APPluk je izjavil:

je to normalno

Če si prekinil pred koncem prejšnjega meseca potem ti ne smejo zaračunat ker so spremenili pogoje.

XS!D3 ::

motoroil je izjavil:

APPluk je izjavil:

je to normalno

Če si prekinil pred koncem prejšnjega meseca potem ti ne smejo zaračunat ker so spremenili pogoje.

Kolikor vem, to velja zgolj, če prekineš zaradi nestrinjanja z novimi pogoji in to izrecno navedeš. Sicer se prekinitev plača normalno po ceniku, tako kot pri drugih operaterjih.

APPluk ::

Prekinil sem 17.2 in sicer paket ŠE VEČ, sem danes poklical in so rekli da so to res "administrativni stroški" :8)
nevem, ampak se mi to zdi majhni legalni nateg, glede na to, da je pogodba potekla

misek ::

Moral bi izrecno povedati, da prekinjaš zaradi spremenjenih pogojev. Tako pa so te obravnavali kot redno prekinitev.

OK.d ::

Vse je legalno in piše v drobnem tisku.
LPOK.d

XS!D3 ::

Kolikor vem, pogodba itak ne poteče. Poteče ti kvečemu vezava.

motoroil ::

APPluk je izjavil:

Prekinil sem 17.2 in sicer paket ŠE VEČ, sem danes poklical in so rekli da so to res "administrativni stroški" :8)
nevem, ampak se mi to zdi majhni legalni nateg, glede na to, da je pogodba potekla

Torej najprej reklamiraj račun ker so spremenili pogoje, ko bojo rekli da ne pa je treba stopnjevati naprej k, ne spomnim se kaj že, varstvo potrošnikov ali nekaj takega.

Ni treba nič izrecno navajati da odstopaš od pogodbe zaradi spremembe pogojev, ker imaš zakonsko pravico odstopiti od pogodbe če spremenijo pogoje.

-valvoline- ::

Rabim se eno tel stevilko za rezervo, gledam telemachovo free2go ponudbo. Pise z vsakim polnenjem za 5e dobis 5gb gratis. Za 4e pa je paket mini revolucija 500enot. A to pomeni da nafilas za 5e, ter vklopis mini revolucijo imas 500 enot+ 5gb / mesec?
https://telemach.si/mobilna-telefonija/...

hojnikb ::

revolucijo raje kombiniraj z polno (7e, v akciji tut ze blo 20k enot) kupis kartice po polovicni ceni in mas efektivno zelo uporaben paket za 3,5e na mesec. Tile podatki bojo pomoje sam kratek cas za promocijo.

preverim, ce se paketi/podatki kombinirajo. Cisto mozno, da se ne...
#teamred
MediaBox: AMD R5 1600 AF, 16GB DDR4, 256GB SSD, 1060 6GB, B450M-DS3H, W10

Zgodovina sprememb…

• spremenil: hojnikb ()

-valvoline- ::

Kje pa kupis kartice z 50% popustom? To so obcasne akcije pri tusu, mercatorju in leclercu?

hojnikb ::

Yup, spremljaj 070forum, tam se redno objavlja.

Sem pa glih preveril, če maš vklopljen kak paket, se od njega odbijajo enote, ne od akcijskih gigabajtov, ko jih dobiš pr filanju :|
Torej pr mini revoluciji ti naprej odbije 500 enot, potem pa še tistih 5GB, ko jih dobiš. Kinda useless, če maš še pogovore/sms
#teamred
MediaBox: AMD R5 1600 AF, 16GB DDR4, 256GB SSD, 1060 6GB, B450M-DS3H, W10

Zgodovina sprememb…

• spremenil: hojnikb ()

OvCa77 ::

hojnikb je izjavil:

Yup, spremljaj 070forum, tam se redno objavlja.

Sem pa glih preveril, če maš vklopljen kak paket, se od njega odbijajo enote, ne od akcijskih gigabajtov, ko jih dobiš pr filanju :|
Torej pr mini revoluciji ti naprej odbije 500 enot, potem pa še tistih 5GB, ko jih dobiš. Kinda useless, če maš še pogovore/sms

Je pa fajn, ker dobiš tudi GB v EU, tam pa odbija kar dobi, kar pomeni, da imaš lahko tudi več 10GB v tujini.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB
««
13 / 13
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34376677 (23424) OK.d
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni?

4921584 (13503) vofra
»

Sprememba paketa Telekom

334485 (3909) shadeX
»

TS vs. T-2 vs. Simobil

254037 (3298) mirancar
»

Tušmobil omrežje