» »

Ps4 garancija ista napaka

Ps4 garancija ista napaka

rajkoko85 ::

Imam en problem včeraj sem iz big banga po 30. Dneh dobil iz servisa ps4 napaka je bila, da ko je bil ugašjen je piskalo pri napajalniku. Danes sem ga pa priklopil in še kuj piska pri napajalniku torej napake niso odpravili. Mene zanima če nesem v ponedeljek nazaj se začne nov 45 dnevni rok al se teh 30 dni sešteje glede na to da je napaka ista al je pa bolje da oveljavlam stvarno napako. Ps4 bo kmalu star pol leta.

scipascapa ::

Slovenština moja doma.
Stvarne napake ne moreš uvelljaviti po garanciji, to bi moral v prvo. Poskusiš pa lahko do 6 meseca (stvarna napaka možna), "obstajala napaka".

Pesimist ::

premaknil iz Mobilne tehnologije.

Ti to resno? lolz
Drugače pa to spada pod pomoč in nasveti, če že. Samo za to, ker PS4 gor piše, še ni nujno za ta oddelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Goblin ::

Če gre res za isto napako, se teh 30-dni šteje, v primeru, da je bil PS4 na popravilu v okviru garancije in ne zavarovanja, saj so tukaj čisto druga pravila. Zdej bi še vsak rad uveljavljal stvarno napako :)
http://www.goblin.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Goblin ()

St235 ::

In zakaj po tvoje ne sme uveljavit stvarne napake? Izdelek je star manj kot 6 mesecev, kar pomeni, da se privzema, da je bil prodan z okvaro in kot tak ustreza stvarni napaki.

Je pa res, da se pripravi na precej pregovarjanja, ker večina trgovcev razmišlja kot goblin in jim dol visi za zadovoljstvo stranke in zakonske zahteve.

45 dnevni rok pa se sešteva, tako, da če je bil izdelek zaradi te napake že 30 dni na servisu imajo sedaj 15 dni, da napako odpravijo.

Pesimist ::

Vprašanje za g. Goblina.
Bi bilo zanimivo slišat v čem je tu problem in zakaj je bil izdelek vrnjen kupcu, brez da so ga popravili? Po mojem mnenju v tem primeru, bigbang sam sebi dela stroške, saj bo eventuelno moral odpraviti napako. Zanima me na kaj tu trgovec igra?

Zheegec ::

Najbrž so sprobali PS4 in pri njih ni bilo piskanja v napajalniku in so ga takšnega vrnili. Sicer govorim na splošno, ampak piskanje v napajalniku je zelo pogost pojav če imaš "slabo" elektriko doma. Probaj priključiti na kakšen smart UPS in če piskanja ne bo več, potem ni težava v PS4. Če je pa vzrok drugje pa se pri isti napaki dnevi seštevajo (teče dalje od 30 dni).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Goblin ::

Ukvarjamo se s prodajo in servisom, ne pa s telepatijo, oziroma z drugimi besedami premalo dejstev za smiselni odgovor. Vsaj vpogled v servisni zapisnik bil bil potreben.
http://www.goblin.si

Pesimist ::

Torej je nasvet za kupca, da se proba konzola še kje drugje, predno jo vrne.

Zheegec ::

Jap, po možnosti na napravi, ki da ven pravo napetost, kot je smart UPS. Tudi dosti zvočnikov piska, ko so ugasnjeni, če je slaba elektrika.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

diNero ::

No preden spet začnete 15 strani dolgo temo o "stvarni napaki" in električni napeljavi..vpiši v google "ps4 beeps when turned off" in poglej koliko je zadetkov oz. poglej uradno stran PS. Gre se za "napako", s katero sem dobil tudi sam konzolo, vendar na srečo očitno ne zaznam tega zvoka, oz. le iz neposredne bližine sem slišal beep, beep....beeeeeeeep. Poizkusi s tem uveljavljat karkoli že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

abyssus ::

Meni isto piska in ne samo PS4, čisto vsak napajalnik v hiši. Za prenosnik recimo že kakšne 4 leta pa še vedno dela OK. Nekoč sem sam spraševal o tem piskanju in so(ste) rekli, da ni nič narobe in zgleda res ni. Ni potrebe za paniko.

Pesimist ::

meni je napajalnik od PC cvilil ko sem ga obremenil, kmalu za tem pa je tudi crkno sredi noči da sem gate moral menjat. :P

diNero ::

Spet bluzite in dajete popolnoma nepotrebne poste. Ne govorimo o obremenitvi..in vasih prenosnikih oz. pcjih. Govora je o piskanju medtem ko je PS4 ugasnjen. Je pa tudi debata na uradni strani da piskanje ni nujno iz napajalnika vendar je tema predolga in se mi ne da brati.

rajkoko85 ::

včeraj sem klico v big bang pa mi je prodajalec reko da se dnevi ne seštevajo da se izda novi nalog in dnevi začnejo znova kar se pa nisem strinjal in sem mu hotel razložit,da to ne drži pa se ni dalo bom pa jutri poklical tržni inšpektorat in se pozanimal podrobno.kaj se tiče piskanja pa sem jaz tudi zaznal da je to napaka.sem mel ps3 pa ni nič piskalo.

Piston ::

nikol verjet prodajalcem, oni imajo še najmanj pojma o tem
Kawaaabangaaa

Zheegec ::

Dokler se gre za isto napako, ali pa napaka ni bila popravljena se dnevi seštevajo - torej 45 dni skupano je max.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

stb ::

Če jim boš dal konzolo v ponoven servis se ne prerekaj z njimi že vnaprej. Če lakotnikova trditev drži po 15 dneh (skupaj 45 dni na servisu) enostavno zahtevaj novo napravo (in priloži mnenje tržnega inšpektorata).

Jerry000 ::

Pesimist je izjavil:

premaknil iz Mobilne tehnologije.

Ti to resno? lolz
Drugače pa to spada pod pomoč in nasveti, če že. Samo za to, ker PS4 gor piše, še ni nujno za ta oddelek.

Čakaj kako to ne spada sem? PS4 je konzola in oddelek je "konzole"...

St235 ::

rajkoko85 je izjavil:

včeraj sem klico v big bang pa mi je prodajalec reko da se dnevi ne seštevajo da se izda novi nalog in dnevi začnejo znova kar se pa nisem strinjal in sem mu hotel razložit,da to ne drži pa se ni dalo bom pa jutri poklical tržni inšpektorat in se pozanimal podrobno.kaj se tiče piskanja pa sem jaz tudi zaznal da je to napaka.sem mel ps3 pa ni nič piskalo.


Ne verjet vsaki neumnosti, ki ti jo prodajalci prodajajo. Drugače bi ti po 44 dneh vrnili pokvarjen izdelek in ko bi ga prinesel nazaj bi začel na novo teč rok. Pač mokre sanje. ODnesi konzolo nazaj, zahtevaj, da se v zapisnik zapiše, da napaka ni bila odpravljena in počakaj 15 dni. Potem pač zahtevaj novo konzolo in podaj prijavo na TIRS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PROFIservis - nepozabna izkušnja nakupa (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21042447 (7320) cyberwarfare
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387465 (5621) Bye
»

Nov napajalnik piska

Oddelek: Pomoč in nasveti
342681 (1675) Leprechaun
»

45 dnevni garancijski rok, ista napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
486611 (5154) Seljak
»

Garancijski postopek in menjava

Oddelek: Pomoč in nasveti
132180 (1950) St235

Več podobnih tem