» »

Procesorji in drugo!

Procesorji in drugo!

scarab79 ::

Ker sem nov na vasi strani imam kar dosti vprasanj!>:D

:\ Ne zanima me kera znamka je boljsa! Bol me zanima, kje se da dobit opis procesorjev (predvsem tistih v prodaji!!!). Zanima me kateri imajo boljse performanse glede na tehnologijo ki jo imajo 'vgrajeno'. Ker kupujem racunalnik za naprej(ga ne menjam vsako leto), me zanima kdaj naj ga kupim in kerga!:\

Zanima me se kateri cipset je trenutno najboljsi za AMD procesorje in kaj ima vec od drugih!;(


Pa se to...ce ima kdo cas...zanima me idealna konfiguracija! Racunalnik naj ima: USB2, Lan, DVD-rom, CD-RW, Raid, SATA, 80Gb, 256 Ram, graficno ATI, TV tuner...skratka vse :) ! In po moznosti kvalitetno in poceni!!!
If life after death exists, I don't wanna find it out!

boštjan ::

pozdravljen na forumu.
Najprej pa povej kolko je zate to POCENI. Aja najboljši čipset za AMD je nforce2od nVidie.Od drugih se razlikuje predvsem da podpira DUALCHANEL MEMORY ,kar pomeni da pomnilnik deluje hitreje v tem načinu (pazit moraš da kupiš dva enako velika ram,po spidi in kapaciteti,ter proizvajalcu),zvočna na ravni AUDIGY , navijalske sposobnosti čez mejo itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

bf4ed ::

Zvočna je boljša od audiđija pa še manj procesor obremnjuje.>:D

nodes ::

Bo potrebno kar do jeseni počakat na nov računalnik, ki ga ti misliš imeti za dalj časa, prihajajo suhi meseci, čas odiha in ne takšnih težkih dilem.

Edino če misliš na kakšen 875P čipset s SATA in ne rabiš kakšne hude 3Dgrafike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nov pc za gaming (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11112079 (10327) slovenc5
»

AMD hoče trg veznih čipovij zase

Oddelek: Novice / Matične plošče
343738 (2703) Dr_M
»

Kakšno mat. ploščo za AMD 2800 (čipovje)

Oddelek: Kaj kupiti
261337 (1155) Dead_Eye
»

Kaj naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
15957 (813) delfinus
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930298 (16893) Jaffa

Več podobnih tem