» »

Katerega "pametnjakoviča" izbrati?

Katerega "pametnjakoviča" izbrati?

scenic16 ::

Na izbiro imam:

Samsung galaxy DUOS core 2
Samsung S7710 X cover 2
Nokia lumia 635
LG L Bello

Hvala za argumentirano pomoč!

someboody99 ::

Povejte bolj natančno, koliko denarja je na voljo, kateri OS (Android oz Windows phone), za kaj vse ga boste uporabljali...

Olórin ::

lumia 640. Boljši zaslon in ne bistveno dražja od Lumie 635.

Razen če te moti da je zaslon 5 inč in ne 4.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

scenic16 ::

Ne ge za nakup, samo ti aparati so bili ponujeni na izbiro za službeni telefon...

Torej izbira med temi.

Prednost ima android, user ni zahteven, dobra fotografija je prednost, velikost ni pomembna, zaželjen 2x SIM, prvi za pogovore, drugi za net...

zee ::

zaželjen 2x SIM, prvi za pogovore, drugi za net...


To imas lahko vse na eni kartici. Ni potrebe po dveh.

Glas za Nokio.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BladE_ ::

Kot je že omenil ima prednost Android tako da... LG. Nokia ni slaba ampak glede na funkcionalnost bo katerikoli Android v prednosti, vedno.
Akcija - Reakcija

Olórin ::

lg l bello

Dovolj zmogljiv za služben telefon.

Od naštetih pa je celo daleč najzmogljivejši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

hojnikb ::

lumia 635
#brezpodpisa

Darkjaar ::

Kaj pa meni svetujete?

Sony Z3 Compact
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy A5
LG G3

hojnikb ::

z3 compact
#brezpodpisa

BladE_ ::

hojnikb je izjavil:

lumia 635


Zakaj? Kaj je tako dobrega na tem telefonu? Jaz ne vidim niti ene prednosti...
Akcija - Reakcija

Egidij88 ::

hojnikb je izjavil:

z3 compact



... ali pa G3. Čisto odvisno, kaj tipson sploh hoče.

hojnikb ::

BladE_ je izjavil:

hojnikb je izjavil:

lumia 635


Zakaj? Kaj je tako dobrega na tem telefonu? Jaz ne vidim niti ene prednosti...

in kaj ma recimo lg bolse ?
#brezpodpisa

Rias Gremory ::

Nokia lumia 635
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

BladE_ ::

hojnikb je izjavil:

BladE_ je izjavil:

hojnikb je izjavil:

lumia 635


Zakaj? Kaj je tako dobrega na tem telefonu? Jaz ne vidim niti ene prednosti...

in kaj ma recimo lg bolse ?


Vse... Kaj ima po tvoje Nokia boljše?
Akcija - Reakcija

radmannsdorf ::

Sistem :)

stalker ::

lumia 635

PurpleMoo ::

Še en glas za Lumio.

mitja73 ::

Lumia, bos vsaj mel mobi ki dela.

Gavran ::

scenic16 je izjavil:

Na izbiro imam:

Samsung galaxy DUOS core 2
Samsung S7710 X cover 2
Nokia lumia 635
LG L Bello

Hvala za argumentirano pomoč!


Xcover2 je odporen na vodo in tudi na udarce. Mularija z njim snema pod vodo, če ima to seveda kakšno vlogo pri izbiri. Nima pa dveh SIM.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

issak ::

Darkjaar je izjavil:

Kaj pa meni svetujete?

Sony Z3 Compact
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy A5
LG G3



Če hočeš majhen telefon z odlično baterijo vzami Xperia z3 compact. Tega bi jaz vzel če mi zdajle nekdo ponudi en telefon. Stvarca je hitra, odzivna, paše lepo v eno roko, stereo zvočnike spredaj, ni da ni. 20MP kamera (čepraj je od Lumie 930 vseeno boljša), OIS, 4K snemanje, če te to zanima. Po specifikacijah je top, ni da ni. In vodoodporen je (v mejah normale jasno). Lahko ga mirno potunkaš v skledo čiste, ne-slane vode pa mu nič ne bo.
Lumia 930 je super Windows Phone, (še vedno) najboljši (ker že doooolgo ni bilo nobenega novega 'flagshipa'). Zelo dobra kamera, prav tako odličen mikrofon, wireless charging (kupiš 3 polnilce iz kitajske za 5EUR vsakega in jih postaviš malo doma, malo v službi - se pozna še posebej če moraš veliko vstajati od mize in rad filaš telefon). Nima reže za kartico in nima Glance, če mogoče poznaš to iz ostalih Lumij.
Galaxy A5 je nabolj podhranjen telefon od teh, naj te to da je Samsung ne zavede preveč. Snapdragon 410 (ostali imajo 800 (nokia) oz. 801 (z3, g3) ki je precej boljši
LG G3 - ni da ni, top LG model, vzami če želiš velik telefon (5,5"), ki ni nikjer podhranjen. Specifikacije ima top, režo za SD kartico tudi, če jo potrebuješ, prav tako dobra kamera s stabilizacijo, 2 oz 3GB RAMa, ima kar hočeš.

Nekako na hitro: A5 pozabi, 930 če želiš Windows Phone, Z3 če želiš odličen majhen Android, G3 če želiš odličen velik Android.
Če pa ne veš ali hočeš Windows Phone ali Android si pa najprej malo pogooglaj kako izgleda kakšen.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

hojnikb ::

Gavran je izjavil:

scenic16 je izjavil:

Na izbiro imam:

Samsung galaxy DUOS core 2
Samsung S7710 X cover 2
Nokia lumia 635
LG L Bello

Hvala za argumentirano pomoč!


Xcover2 je odporen na vodo in tudi na udarce. Mularija z njim snema pod vodo, če ima to seveda kakšno vlogo pri izbiri. Nima pa dveh SIM.


Je pa precej bogi, kar se tiče hardware-a. Samo 4GB placa (od tega par 100MB uporabnega) star 4.1 android z toucwiz crapom, kamera šrot...

BladE_ je izjavil:

hojnikb je izjavil:

BladE_ je izjavil:

hojnikb je izjavil:

lumia 635


Zakaj? Kaj je tako dobrega na tem telefonu? Jaz ne vidim niti ene prednosti...

in kaj ma recimo lg bolse ?


Vse... Kaj ima po tvoje Nokia boljše?

Sistem. Najbolj važno za nekega nezahtevnega uporabnika.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Joze_K ::

jaz sem tudi Lumio 635 službeno dobil,... pred tem strašen pristaš Android telefonov,....sedaj pa sem nad to Nokio stalno bolj navdušen... res telefon, ki dela vse tekoče, hitro odziven, nobenih zatikanj,.... spet tisti filing Nokie, na katere sem včasih prisegal.
Pa tudi Win me je dobro presenetil v pozitivo, pa še update na Win10 je že zunaj...
sedaj bom tudi privat Androida (pa sem jih imel že 5, vse srednji ali višji razred) za Nokio menjal....
(edino kar me moti, da ni določenih aplikacij,... npr. iGo navigacija.... četudi priložena HERE dela zelo lepo)

torej moj glas za Nokio

darkolord ::

Sistem. Najbolj važno za nekega nezahtevnega uporabnika.
Tudi za zahtevne - zahtevne v tem smislu, da hočemo, da nam stvari delajo, ko jih rabimo.

GTX970 ::

Lumio 635 nima flesha ?
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_635...
resolucija 480 x 854, ram 512 MB/ 1 GB RAM.

hojnikb ::

sj tut l bello ma sla ekran. Ubisto še slabši, ker je večji, resolucija pa enaka.
#brezpodpisa

lovro535 ::

bolj lumia 635 kot android ki na švohnejših telefonih dela bolj slabo WP je manj požrešen zato je lumia boljša v tem primeru. Darkjaar Z3 compact ali pa G3 samsung ima preveč bloatwara če hočeš manjši telefon potem sigurno Z3 compact če pa velik telefon z dobrim zaslonom potem pa G3
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lovro535 ()

PacificBlue ::

Kaj pa Lenovo?A6000 ali dražji P70? P70 ima celo 4000mAh baterijo..mal si jih ogledujem..

jusv ::

Darkjaar je izjavil:

Kaj pa meni svetujete?

Sony Z3 Compact
Nokia Lumia 930
Samsung Galaxy A5
LG G3


Glas za LG G3.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

scenic16 ::

S4 ali Z1 in zakaj ?

Hvala !

Egidij88 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

zmaugy ::

Glede na izkušnje ne bi nikoli več kupil windows phone telefona, sploh kakšnega, ki ima Nokio v genih - imam Lumio 920 in so bile z njo kar neke sitnosti, obupal sem lani konec leta, ker če nisem imel položaja na licu naciljanega 100 % pravilno, so se sogovorniki pritoževali, da me prekinja. Menda je šlo za problem z izničevanjem šuma na telefonu.
Še nekaj o mitološki odzivnosti Windows phone: to je mit. Nič kaj super hitro ni vse skupaj delovalo, na primer aplikacija za glasbo, ki je bila sposobna predvajat mp3 prenešene iz itunes (stock app seveda tega ni bil sposoben - na ostarelem Desire HD je to šlo brez težav), je bila počasna do amena in je vsakič trajalo da se naloži in da vse skupaj steče, kar je na primer v avtu precej nadležno.
Boljša polovica ima LG G3 in je zelo dober.

ombre ::

Jah, jaz pa bi glede na izkušnje z mojo Nokio 730 takoj kupil še eno. Sistem je dosti bolj odziven od androida 4 ki sem ga imel na prejšnjem telefonu, baterija je fajn, zaslon pa tudi... Definitivno pa odzivnost ni mit - vzami en cheap android in en cheap telefon z windows phone... Pa boš videl da je na windows manj zatikanja. Nevem sicer če je android 5 odpravil te stvari...
OmbreMan - Galaxy of knowledge

zmaugy ::

Lumia 920 je bila flagship.

Joze_K ::

ombre je izjavil:

Jah, jaz pa bi glede na izkušnje z mojo Nokio 730 takoj kupil še eno. Sistem je dosti bolj odziven od androida 4 ki sem ga imel na prejšnjem telefonu, baterija je fajn, zaslon pa tudi... Definitivno pa odzivnost ni mit - vzami en cheap android in en cheap telefon z windows phone... Pa boš videl da je na windows manj zatikanja. Nevem sicer če je android 5 odpravil te stvari...


popolnoma enako mnenje in izkušnje... iz androida xperia ...na Win730 dual sim. Nenormalno odziven, brez problemov, pa še dual sim dela perfektno.... službeni + privat = totalna kontrola.... MEGA zadovoljen

niko111 ::

Vse je odvisno od uporabnika do uporabnika. Sam iskreno najraje vidim Android na svojem mobilniku - pač če je dost rama pa vsaj Dual Core procesor bo vse laufalo tako kot mora, v nasprotnem bo vse štekalo....

@scenic16 - iskreno bi ti priporočil LG L Bello, gre za zelo odziven mobilnik z veliko funkcij (mislim da ima tudi knock mode, kar je meni super zadeva), Kitkat OS pa 1GB RAMA bi za normalno uporabo morala biti dovolj....

@Darkjaar - moj nasvet bi bil ali A5 ali G3....mislim da veliko ne boš zgrešil, če vzameš enega od teh dveh supermobilnikov...G3 super zadeva - hiter procesor, RAMA več kot dovolj, odličen fotoaparat z laserskim autofocusom....A5 pa predvsem eleganca s kovinskim ohišjem, seveda veliko RAM-a in hiter procesor...a končna izbira bo tvoja....
http://www.fightshop.si - Najboljša ponudba borilne opreme!
http://www.kupujpoceni.si - spletna trgovina s poceni izdelki

zmaugy ::

Meni za telefon najbolj odgovarja Android, čeprav imam pomisleke glede varnosti. Windows je štorast in nepraktičen, ios je v telefonskem delu skrajno neprijazen (in precej drag) - polega tega je večji od iphonov zelo zoprn za rokovanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513760 (10070) Leko
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235989 (32747) Ghost7
»

Potrebujem pomoč pri nakupu novega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
153041 (2779) worteleven
»

Telefonov Nokia ne bo več (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
12332221 (28401) PrihajaNodi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229491 (23860) traxxas

Več podobnih tem