» »

Novo gostovanje

Novo gostovanje

Marino88 ::

Zanima me če mi kdo lahko predlaga kako zelo dobro gostovanje, ki ni predrago.

Za stranke bom preselil vse strani, 71 vse skupaj na novo gostovanje, ker obstoječo, ki jo sedaj uporabljam je zvišalo ceno in se veliko strank s tem ne strinja. Zato sem se odločil za ta korak.
Imam sicer že dve ponudbi:
-Os-gostovanje ;-Kjer so mi ponudili gostovanje za 0.79€/mesec na stran in, da vse migracije naredijo sami, torej se meni nebi rabilo s tem j****,
-Gosotvanje.com ;-Sem prejel ponudbo za 0.91€/mesec na stran, kar je malo dražje od prve ponudbe, me pa tukaj predvsem skrbi, ker sem bral na nekaterih straneh, da imajo zelo slabo podporo in, da so pogosto strežniki v fazi "vzdrževanja". Bi se pa tukaj lahko dogovoril za dolgoročno sodelovanje, kar je tudi mikavno.

Ima kdo kak predlog?

gensi ::

Marino88 ::

gensi je izjavil:

http://g-server.com/


Imaš kako izkušnjo tukaj?

gensi ::

Marino88 je izjavil:

gensi je izjavil:

http://g-server.com/


Imaš kako izkušnjo tukaj?


Ja, pri njih imam gostovanje že več let in sem zelo zadovoljen.

Janac ::

neo-serv?

hellboy123 ::

+1 za neo-serv

Anrex ::

Mogoče kakšno mnenje o Os-gostovanje ? Tudi sam se zanimam za gostovanje in me zanima če imate kakšne izkušnje. Izgleda zanimivo glede na to kaj ti ponuja in na koncu cena.

Marino88 ::

Anrex je izjavil:

Mogoče kakšno mnenje o Os-gostovanje ? Tudi sam se zanimam za gostovanje in me zanima če imate kakšne izkušnje. Izgleda zanimivo glede na to kaj ti ponuja in na koncu cena.

Nimam izkušenj tukaj še nobenih ampak glede na ponujeno ceno, se bo to najverjetneje spremenilo.

Janac je izjavil:

neo-serv?

Neo mi ne pride v poštev, ker imajo nekatere strani 2GB+, naslednji paket mi bo pa potem spet predrag. :/
Bom pa iz radovednosti poslal povpraševanje.

Kaj pa menite na hitrost.com?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marino88 ()

c3p0 ::

Sicer prvič vidim os-gostovanje.com in jih ne poznam, ampak da bi gostoval pri nekom, ki nima nikjer navedenih niti podatkov podjetja (če ga ima), sam pa gostuje na Hostgatorju? Bi krepko premislil, preden se opečeš.

Poglej tudi cene podaljšanja domen, verjetno jih boš prenesel na novo gostovanje, da bo vse na enem mestu. Ponavadi mamijo z nizkimi cenami registracije, podaljšanje pa je potem kar drago.

Sicer pa se moje podjetje ukvarja z gostovanjem, a predvsem za specializirane večje stranke, ki zahtevajo resen uptime, lahko ti podam par referenc. Če te zanima več, ZS, da ne delam reklame, bi pa bilo nekje 0,80€ po domeni, prenos gostovanj vključen v ceno, lastni strežniki v Sloveniji.

neoserv ::

@Janac in @hellboy123: hvala obema za priporočilo! :)

@Marino88: kar pošlji povpraševanje, bomo z veseljem podali ponudbo.

Zate bi bil idealen kakšen Reseller paket, ki jih na www.neo-serv.net žal še ni objavljenih, lahko pa ti preko e-pošte sporočim točno ponudbo za tvoje potrebe.

Prednost Reseller paketov je sicer ta, da ima vsaka tvoja stranka svoj cPanel račun in tako lahko:
- sami urejajo e-pošto,
- sami urejejo spletne strani oz. datoteke, baze, itd.

Če imaš vse natlačene na enem paketu 'shared' paketu gostovanja, vse skupaj zelo hitro postane nepregledno in neučinkovito, sploh če imaš res 70 spletnih strani.

Če uporabiš VPS, ga boš moral sam administrirati, pa tudi licenco za cPanel in vso ostalo programsko opremo bo potrebno kupiti, kar pa tudi ni ravno poceni.

Lep preostanek vikenda,
Boštjan
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

Zeberdee ::

Si-shell.net se mi dopade. Zadovoljna stranka že več let.

urosc ::

@Marino88 morda se ti splača preveriti tudi naše Reseller pakete ali pa vzdrževane VPS pakete. Izbiraš pa med Plesk in cPanel nadzorno ploščo

Stranke pravijo, da so kar zadovoljne. Še posebej so jim všeč popusti za domene, ki jih dobijo večji naročniki:-)
Domovanje.com: Najboljša ponudba za spletne profesionalce in agencije
Domenca.com: Spletno gostovanje z brezplačnimi SSL certifikati, cPanel in SSD

Marino88 ::

Sem poslal še par povpraševanj in bomo videli kaj se bo na koncu izcedilo iz tega. :)

Hvala za vaše predloge.

mzakelj ::

+ za formias.si imam že par let pri njih in deluje super.

Marino88 ::

mzakelj je izjavil:

+ za formias.si imam že par let pri njih in deluje super.

Kaj?
formias.si:"Formias Inženiring, ustanovljeno leta 2011, je ponudnik storitve 3D tiska s prostori v Cerknem."
Mislim, da si se zatipkal ali si pa komplet zgrešil temo. :)

n0_body ::

Osebno sem imel gostovanje že pri HostGatorju, BlueHostu, DigitalOceanu (VPS) in Hitrosti, a na koncu sem končal pri Neoserv-u.
Res, da sem potreboval gostovanje za samo 5 strani in ne 70, ampak sem gostovanje za večino strani isto kot Marino88 preprodajal naprej.
Od tujine sem šel stran zaradi vpliva na SEO (večina strani je ciljala na SLO publiko) in zaradi počasnega supporta. Ponavadi je stranka težila meni, jaz supportu in vse skupaj se je zavleklo v cele dneve. Na koncu sem potegnil črto, da sem tistih par €, ki sem jih pršparal pri gostovanju zgubil v prvih urah supporta.

Hitrost me je prepričal zaradi pogostega omenjanja po internetu, ampak pri njih sem zdržal samo 1 leto. Hitrost strežnikov je bila slabša kot na HostGatorju (glede na ime podjetja je to kar resna slabost XD), podpora je bila pa kot loterija. Včasih so mi odgovarjali, drugič sem dobil odgovor v smislu "To načeloma ni naš problem, znajdite se..."

Predlagam ti Neoserv, kjer so mi brez izjeme vedno pomagali in tudi strežniki delujejo kot se šika.

krenos ::

+1 neoserv, sem že večkrat pohvalil in se mi ne da spet pisat .. :)

neoserv ::

Hvala obema za lepe besede. Se bomo še bolj trudili :)

Lep večer!
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376285122 (8414) hariscorale
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8623301 (2118) Lonsarg
»

Wordpress in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
337897 (3714) BigWhale
»

Menjava gostovanja - iščem novega

Oddelek: Omrežja in internet
232793 (1716) MasterKiD
»

Izbira novega gostovanja

Oddelek: Omrežja in internet
112804 (2532) gensi

Več podobnih tem